Výsledky

2024

13.07.2024TRIATLON KONOPIŠTĚ - SPRINT a JUNIORKA(TT)KonopištěVýsledky
29.06.2024KVADRIATLON TÝN NAD VLTAVOU(KT)Týn nad VltavouVýsledky
23.06.2024Xterra Valachy(TRT)Velké KarloviceVýsledky
22.06.2024MORAVIAMAN Triatlon 2024(TT)OtrokoviceVýsledky
16.06.2024Příbramský triatlon - štafety(TT)PříbramVýsledky
15.06.2024Příbramský triatlon(TT)PříbramVýsledky
09.06.2024BLANENSKÝ PLECHÁČ(TT)BlanskoVýsledky
08.06.2024ELIMINATOR SUPERSPRINT(TT)TrutnovVýsledky
08.06.2024ELIMINATOR HOBBY(TRT)Trutnov - DolceVýsledky
02.06.2024CZECHMAN Short 2024(TT)PardubiceVýsledky
02.06.2024CZECHMAN Kid's Triatlon 2024(TT)PardubiceVýsledky
01.06.2024CZECHMAN Triatlon 2024(TT)PardubiceVýsledky
12.05.2024SUPERSPRINT Triatlon Zlín - štafety(TT)ZlínVýsledky
11.05.2024SUPERSPRINT Triatlon Zlín 2024(TT)ZlínVýsledky
28.04.2024EGE Aquatlon České Budějovice 2024(AQT)České BudějoviceVýsledky
21.04.2024Aquatlon Praha 11(AQT)PrahaVýsledky
17.04.202425.Jablonecký mládežnický aquatlon(AQT)Jablonec n.N.Výsledky
14.04.2024Aquatlon Příbram(AQT)PříbramVýsledky
06.04.2024Kaláb aquatlon Brno(AQT)BrnoVýsledky
03.03.2024Aquatlon Zlín 2024(AQT)ZlínVýsledky

2023

01.10.2023Šlapanický aquatlon(AQT)ŠlapaniceVýsledky
16.09.202333. ŽAMBERSKÝ DUATLON(DT)ŽamberkVýsledky
09.09.2023CITY TRIATHLON Karlovy Vary 2023(TT)Karlovy VaryVýsledky
09.09.2023MÁCHÁČSKÝ POHODÁŘ(TRT)Máchovo jezeroVýsledky
08.09.2023CITY TRIATHLON Karlovy Vary 2023 - žactvo(TT)Karlovy VaryVýsledky
03.09.2023Triatlon Hrádek nad Nisou - Hlavní závod/Hauptwettkampf(TRT)Hrádek nad NisouVýsledky
02.09.2023Bušmuž triatlon(TT)BušVýsledky
02.09.2023XTERRA Sumava - Long Distance(TRT)Horní PlanáVýsledky
26.08.2023PILMAN 2023(TT)Žďár nad SázavouVýsledky
24.08.2023Czech TRI Cup 2023 AQT(AQT)PardubiceVýsledky
24.08.2023Czech TRI Cup 2023 TRT(TRT)PardubiceVýsledky
20.08.2023Triatlon Račice-štafety(TT)RačiceVýsledky
19.08.2023Triatlon Račice(TT)RačiceVýsledky
13.08.2023TRIATLON MOST - Middle distance 2023(TT)MostVýsledky
11.08.2023XTERRA CZECH 2023(TRT)PrachaticeVýsledky
10.08.2023Czech TRI Cup 2023 AQT(AQT)PardubiceVýsledky
10.08.2023Czech TRI Cup 2023 TRT(TRT)PardubiceVýsledky
06.08.2023SLOVAKMAN 226(TT)PieštanyVýsledky
29.07.2023Hostěnický triatlon(TT)HostěniceVýsledky
29.07.2023Železný muž Vyžlovky(TT)VyžlovkaVýsledky
29.07.2023Hradecký terénní triatlon(TRT)Hradec KrálovéVýsledky
27.07.2023Czech TRI Cup 2023 AQT(AQT)PardubiceVýsledky
27.07.2023Czech TRI Cup 2023 TRT(TRT)PardubiceVýsledky
23.07.2023Táborský triatlonový festival 2023(TT)TáborVýsledky
23.07.2023KRUŠNOMAN Cross Triathlon Most(TRT)MostVýsledky
22.07.2023Níhovský triatlon(TT)NíhovVýsledky
15.07.2023TRIATLON KONOPIŠTĚ - SPRINT a JUNIORKA(TT)KonopištěVýsledky
13.07.2023Czech TRI Cup 2023 AQT(AQT)PardubiceVýsledky
13.07.2023Czech TRI Cup 2023 TRT(TRT)PardubiceVýsledky
08.07.2023DACHSMAN XC TRIATLON(TRT)Kunratice u CvikovaVýsledky
29.06.2023Czech TRI Cup 2023 AQT(AQT)PardubiceVýsledky
29.06.2023Czech TRI Cup 2023 TRT(TRT)PardubiceVýsledky
25.06.2023Příbramský sprint triatlon štafet(TT)PříbramVýsledky
25.06.2023ŽĎÁRSKÝ TRIATLON Classic 2023(TT)Žďár nad SázavouVýsledky
25.06.2023Šlapanický aquatlon(AQT)ŠlapaniceVýsledky
24.06.2023Příbramský triatlon(TT)PříbramVýsledky
24.06.2023KVADRIATLON TÝN NAD VLTAVOU(KT)Týn nad VltavouVýsledky
24.06.2023Xterra Valachy(TRT)Velké KarloviceVýsledky
17.06.2023MORAVIAMAN Triatlon 2023(TT)OtrokoviceVýsledky
15.06.2023Czech TRI Cup 2023 AQT(AQT)PardubiceVýsledky
15.06.2023Czech TRI Cup 2023 TRT(TRT)PardubiceVýsledky
11.06.2023ELIMINATOR RELAY - Štafety(TT)TrutnovVýsledky
10.06.2023ELIMINATOR SUPERSPRINT(TT)TrutnovVýsledky
10.06.2023ELIMINATOR HOBBY - ZPA Smart Energy TRIATLON(TRT)Trutnov - DolceVýsledky
04.06.2023CZECHMAN Kid's Triatlon 2023(TT)PardubiceVýsledky
04.06.2023CZECHMAN Short 2023(TT)PardubiceVýsledky
03.06.2023CZECHMAN Triatlon 2023(TT)PardubiceVýsledky
01.06.2023Czech TRI Cup 2023 AQT(AQT)PardubiceVýsledky
01.06.2023Czech TRI Cup 2023 TRT(TRT)PardubiceVýsledky
27.05.2023TT VOTVÍRÁK 2023(TT)Máchovo jezeroVýsledky
21.05.2023Poděbradský triatlon(TT)PoděbradyVýsledky
29.04.2023Novopacký triatlon(TT)Nová PakaVýsledky
23.04.2023Aquatlon Praha 11(AQT)PrahaVýsledky
16.04.2023Aquatlon Příbram(AQT)PříbramVýsledky
26.03.2023Šlapanický aquatlon(AQT)ŠlapaniceVýsledky
18.03.2023EGE Aquatlon České Budějovice 2023(AQT)České BudějoviceVýsledky
05.03.2023Aquatlon Zlín 2023(AQT)ZlínVýsledky

2022

09.10.2022Novopacký triatlon(TT)Nová PakaVýsledky
17.09.202232. ŽAMBERSKÝ DUATLON(DT)ŽamberkVýsledky
11.09.2022DOKSYRACE 2022(TT)DOKSY Máchovo JezeroVýsledky
10.09.2022CITY TRIATHLON Karlovy Vary 2022(TT)Karlovy VaryVýsledky
10.09.2022CITY TRIATHLON Karlovy Vary 2022 Geis BABY DUATHLON(TT)Karlovy VaryVýsledky
10.09.2022MÁCHÁČSKÝ POHODÁŘ(TRT)Máchovo jezeroVýsledky
09.09.2022CITY TRIATHLON Karlovy Vary 2022 - žactvo(TT)Karlovy VaryVýsledky
04.09.2022Triatlon Hrádek nad Nisou - Děti/Schüller(TRT)Hrádek nad NisouVýsledky
03.09.2022XTERRA Sumava - Long Distance(TRT)Horní PlanáVýsledky
27.08.2022PILMAN Triatlon(TT)Žďár nad SázavouVýsledky
14.08.2022Triatlon Most - Long Distance(TT)MostVýsledky
13.08.2022XTERRA CZECH 2022(TRT)PrachaticeVýsledky
24.07.2022Táborský triatlonový festival 2022(TT)TáborVýsledky
24.07.2022Krušnoman Cross Triathlon(TRT)MostVýsledky
19.07.2022Terénní triatlon mládeže(TRT)Trutnov - DolceVýsledky
16.07.2022Elmoz Czech Konopišťský MINIŽELEZŇÁK - 1/10 IM(TT)KonopištěVýsledky
16.07.2022TRIATLON KONOPIŠTĚ-SPRINT ČP(TT)KonopištěVýsledky
16.07.2022PINKO Konopišťská JUNIORKA - terenní triatlon(TRT)KonopištěVýsledky
03.07.2022Příbramský sprint triatlon štafet(TT)PříbramVýsledky
02.07.2022Příbramský triatlon(TT)PříbramVýsledky
25.06.2022MORAVIAMAN Triatlon-ŠTAFETY(TT)OtrokoviceVýsledky
22.06.2022Triatlon Opočno(TT)OpočnoVýsledky
19.06.2022Pojizerský triatlon Sprint(TT)Bakov nad JizerouVýsledky
18.06.2022KVADRIATLON TÝN NAD VLTAVOU - SP(KT)Týn nad VltavouVýsledky
18.06.2022XTERRA Prague 2022(TRT)Praha, koupaliště DžbánVýsledky
05.06.2022CZECHMAN Kid's Triatlon(TT)PardubiceVýsledky
05.06.2022CZECHMAN Short(TT)PardubiceVýsledky
04.06.2022CZECHMAN Triatlon 2022(TT)PardubiceVýsledky
29.05.2022TT VOTVÍRÁK 2022(TT)Máchovo jezeroVýsledky
28.05.2022INTERTECH TRIATHLON SUPERPRESTIGE Brno(TT)BrnoVýsledky
28.05.2022INTERTECH TRIATHLON SUPERPRESTIGE OPEN - Kaláb liga(TT)BrnoVýsledky
22.05.2022Poděbradský triatlon(TT)PoděbradyVýsledky
22.05.2022PÁLAVARACE(TT)Pasohlávky - Nové MlýnyVýsledky
15.05.2022SUPERSPRINT Triatlon Zlín - štafety(TT)ZlínVýsledky
14.05.2022SUPERSPRINT Triatlon Zlín 2022(TT)ZlínVýsledky
30.04.2022HusMuž Duatlon 2022(DT)Záblatí u PrachaticVýsledky
24.04.2022Aquatlon Praha 11(AQT)PrahaVýsledky
10.04.2022Aquatlon Příbram(AQT)PříbramVýsledky
20.03.2022Šlapanický aquatlon(AQT)ŠlapaniceVýsledky
06.03.2022Aquatlon Zlín(AQT)ZlínVýsledky
05.03.2022 Jesenický zimní triatlon 2022(ZTT)Karlová studánka - PradědVýsledky

2021

14.11.2021Šlapanický aquatlon(AQT)ŠlapaniceVýsledky
24.10.2021Aquatlon Zlín(AQT)ZlínVýsledky
17.10.2021Šlapanický aquatlon(AQT)ŠlapaniceVýsledky
16.10.2021Aquatlon České Budějovice(AQT)České BudějoviceVýsledky
16.10.2021SPORTSTYL Aquatlon(AQT)Hradec KrálovéVýsledky
10.10.2021Aquatlon Příbram(AQT)PříbramVýsledky
10.10.2021AKVatlon Karlovy Vary 2021(AQT)Karlovy VaryVýsledky
09.10.2021Jihlavský aquatlon(AQT)Bazén Rošického, JihlavaVýsledky
03.10.2021Aquatlon Praha 11(AQT)PrahaVýsledky
03.10.2021Duatlon Trutnov Houska(DT)TrutnovVýsledky
26.09.2021SUPERSPRINT triatlon Zlín - štafety(TT)ZlínVýsledky
26.09.2021Šlapanický aquatlon(AQT)ŠlapaniceVýsledky
25.09.2021SUPERSPRINT Triatlon Zlín(TT)ZlínVýsledky
18.09.2021Žamberský duatlon(DT)ŽamberkVýsledky
12.09.2021DOKSYRACE 2021(TT)DOKSY Máchovo JezeroVýsledky
11.09.2021CITY TRIATHLON Karlovy Vary 2021(TT)Karlovy VaryVýsledky
10.09.2021CITY TRIATHLON Karlovy Vary 2021 - žactvo(TT)Karlovy VaryVýsledky
05.09.2021CZECHMAN Short(TT)PardubiceVýsledky
05.09.2021CZECHMAN Kid's Triatlon(TT)PardubiceVýsledky
04.09.2021CZECHMAN Triatlon(TT)PardubiceVýsledky
29.08.2021Moravskobudějovický triatlon(TT)Moravské BudějoviceVýsledky
28.08.2021INTERTECH TRIATHLON SUPERPRESTIGE Brno(TT)BrnoVýsledky
28.08.2021Pilman Triatlon(TT)Žďár nad SázavouVýsledky
28.08.2021INTERTECH TRIATHLON SUPERPRESTIGE Brno - OPEN(TT)BrnoVýsledky
22.08.2021Triatlon Řeka Krucemburk22(TT)Rybník Řeka KrucemburkVýsledky
14.08.2021XTERRA Prague 2021- SPRINT(TRT)Praha, koupaliště DžbánVýsledky
08.08.2021SLOVAKMAN 226(TT)PieštanyVýsledky
01.08.2021Jihlavský triatlon(TT)Jihlava, Autokemp PávovVýsledky
25.07.2021Triathlon Fest Račice - ŠTAFETY(TT)RačiceVýsledky
23.07.2021Triathlon Fest Račice (TT)RačiceVýsledky
23.07.2021Triathlon Fest Račice - OPEN(TT)RačiceVýsledky
21.07.2021ZPA Smart Energy TRIATLON(TRT)Trutnov - DolceVýsledky
17.07.2021Konopišťský MINIŽELEZŇÁK - 1/10 IM(TT)Konopiště, přírodní divadloVýsledky
17.07.2021Konopišťská JUNIORKA - Terénní triatlon(TRT)Konopiště, přírodní divadloVýsledky
04.07.2021Příbramský sprint triatlon štafet (TT)PříbramVýsledky
03.07.2021Příbramský triatlon(TT)PříbramVýsledky
27.06.2021CZECH TRI RACE 113(TT)SečVýsledky
27.06.2021ŽĎÁRSKÝ TRIATLON Classic 2021(TT)Žďár nad SázavouVýsledky
27.06.2021ŽĎÁRSKÝ TRIATLON Classic 2021-sprint(TT)Žďár nad SázavouVýsledky
19.06.2021MORAVIAMAN Triatlon(TT)OtrokoviceVýsledky
06.06.2021Třebešovský duatlon(DT)Velký TřebešovVýsledky

2020

04.10.2020Aquatlon Praha 11(AQT)PrahaVýsledky
04.10.2020Šlapanický aquatlon(AQT)ŠlapaniceVýsledky
27.09.2020CZECHMAN Kid's Triatlon(TT)PardubiceVýsledky
27.09.2020CZECHMAN Short(TT)PardubiceVýsledky
26.09.2020CZECHMAN Triatlon(TT)PardubiceVýsledky
20.09.2020Triatlon Zlín-štafety(TT)ZlinVýsledky
19.09.2020SUPERSPRINT Triatlon Zlín(TT)ZlínVýsledky
19.09.202030. ŽAMBERSKÝ DUATLON(DT)ŽamberkVýsledky
13.09.2020Poděbradský triatlon(TT)PoděbradyVýsledky
13.09.2020DOKSYRACE 2020(TT)DOKSY Máchovo JezeroVýsledky
12.09.2020CITY TRIATHLON Karlovy Vary 2020(TT)Karlovy VaryVýsledky
12.09.2020GEIS BABY DUATHLON 2020(DT)Karlovy Vary - RolavaVýsledky
06.09.2020Duatlon Trutnov Houska(DT)TrutnovVýsledky
06.09.2020Duatlon Kamenná(DT)KamennáVýsledky
05.09.2020Šlapanický aquatlon(AQT)ŠlapaniceVýsledky
05.09.2020XTERRA CZECH 2020 - SP(TRT)PrachaticeVýsledky
30.08.2020XTERRA Šindel Cup 2020(TRT)ŠindelováVýsledky
29.08.2020INTERTECH TRIATHLON SUPERPRESTIGE Brno(TT)BrnoVýsledky
29.08.2020Pilman Triatlon(TT)Žďár nad SázavouVýsledky
23.08.2020Triatlon Řeka Krucemburk(TT)Krucemburk, Kempink ŘekaVýsledky
22.08.2020KRUŠNOMAN Xtreme Punk Triathlon (TT)Klíny - Krušné horyVýsledky
22.08.2020XTERRA Miladatlon(TRT)Jezero Milada, Ústí nad LabemVýsledky
16.08.2020Příbramský sprint triatlon štafet - MČR(TT)PříbramVýsledky
16.08.2020Jihlavský triatlon(TT)Jihlava, Autokemp PávovVýsledky
15.08.2020Příbramský triatlon(TT)PříbramVýsledky
02.08.2020XTERRA Krušnoman Most - ORIGINAL(TRT)MostVýsledky
01.08.2020SLOVAKMAN 226(TT)PieštanyVýsledky
26.07.2020Triatlon Pardubice 2020(TT)PardubiceVýsledky
26.07.2020Triatlon Pardubice-ČP žactva(TT)PardubiceVýsledky
22.07.2020ZPA Smart Energy TRIATLON(TRT)Trutnov - DolceVýsledky
05.07.2020Triathlon Fest Račice - ŠTAFETY(TT)RačiceVýsledky
05.07.2020Triathlon Fest Račice - OPEN(TT)RačiceVýsledky
04.07.2020Triathlon Fest Račice - INTERVAL(TT)RačiceVýsledky
04.07.2020Triathlon Fest Račice - FINÁLE(TT)RačiceVýsledky
03.07.2020Triathlon Fest Račice - INTERVAL ČP žactva/Open(TT)RačiceVýsledky
03.07.2020Triathlon Fest Račice - Dětský aquatlon(AQT)RačiceVýsledky
28.06.2020ŽĎÁRSKÝ TRIATLON Classic 2020(TT)Žďár nad SázavouVýsledky
28.06.2020ŽĎÁRSKÝ TRIATLON Classic 2020-sprint(TT)Žďár nad SázavouVýsledky
27.06.2020XTERRA Dachsman XC(TRT)Kunratice u CvikovaVýsledky
21.06.2020Enduro XTT Hořice(TRT)Hořice DachovaVýsledky
20.06.2020Šlapanický aquatlon(AQT)ŠlapaniceVýsledky
26.01.2020Mistrovství Nové Paky v aquatlonu(AQT)Nová PakaVýsledky
18.01.2020Zimní Triathlon Krušetnica-Oravská Polhora (ZTT)Oravská Polhora-SlovenskoVýsledky

2019

22.09.2019Šlapanický aquatlon(AQT)ŠlapaniceVýsledky
21.09.201929. ŽAMBERSKÝ DUATLON(DT)ŽamberkVýsledky
14.09.2019Klasik Duatlon Příbram(DT)PříbramVýsledky
14.09.2019Klasik Duatlon Příbram - OPEN(DT)PříbramVýsledky
08.09.2019DOKSYRACE 2019(TT)DOKSY Máchovo JezeroVýsledky
08.09.2019Duatlon Trutnov Houska(DT)TrutnovVýsledky
01.09.2019Triatlon Pardubice 2019(TT)PardubiceVýsledky
01.09.2019Triatlon Senohraby(TT)SenohrabyVýsledky
31.08.2019Pilman Triatlon(TT)Žďár nad SázavouVýsledky
25.08.2019Větřkovický triatlon(TRT)VětřkoviceVýsledky
24.08.2019KRUŠNOMAN Extreme Punk Triathon(TT)Krušné horyVýsledky
24.08.2019CITY TRIATHLON Karlovy Vary 2019(TT)Karlovy VaryVýsledky
24.08.2019XTERRA Mountaintime Opava 2019(TRT)Stříbrné jezero, OpavaVýsledky
24.08.2019XTERRA Opava Sprint - Hobby 2019(TRT)Stříbrné jezero, OpavaVýsledky
24.08.2019XTERRA Opava Děti 2019(TRT)Stříbrné jezero, OpavaVýsledky
24.08.2019XTERRA Mountaintime Opava 2019-MSP(TRT)Stříbrné jezero, OpavaVýsledky
18.08.2019PálavaRace 2019(TT)Pavlov - Nové MlýnyVýsledky
10.08.2019Nanosilver Epic 3 Challenge - Albrechtický Triatlon(TT)AlbrechticeVýsledky
10.08.2019Jihlavský triatlon(TT)Jihlava PávovVýsledky
10.08.2019Králický triatlon(TT)KrálíkyVýsledky
10.08.2019E3CH kidz - Dětský albrechtický aquatlon(AQT)U Štoly, 73543 AlbrechticeVýsledky
04.08.2019Velká cena Tábora v triatlonu 2019(TT)TáborVýsledky
03.08.2019SLOVAKMAN 226(TT)PieštanyVýsledky
28.07.2019XTERRA Terénní triatlon Hradec Králové - ORIGINAL - ČP(TRT)Hradec KrálovéVýsledky
28.07.2019XTERRA Terénní triatlon Hradec Králové - SPRINT-HOBBY(TRT)Hradec KrálovéVýsledky
28.07.2019XTERRA Terénní duatlon Hradec Králové - KIDS(TRT)Hradec KrálovéVýsledky
28.07.2019XTERRA Terénní triatlon Hradec Králové - ORIGINAL - KHP(TRT)Hradec KrálovéVýsledky
27.07.2019Triatlon Rýmařov XXV. ročník(TT)RýmařovVýsledky
27.07.2019FORD Challenge Prague(TT)PrahaVýsledky
24.07.2019Terénní triatlon mládeže Trutnov Dolce(TRT)TrutnovVýsledky
21.07.2019XTERRA Krušnoman Most - ORIGINAL(TRT)MostVýsledky
21.07.2019XTERRA Krušnoman Most - SPRINT / HOBBY(TRT)MostVýsledky
21.07.2019XTERRA Krušnoman Most - KIDS(TRT)MostVýsledky
20.07.2019TRIATHLON MĚLNÍK(TT)MělníkVýsledky
20.07.2019baby TRIATHLON MĚLNÍK(TT)MělníkVýsledky
20.07.2019OPEN TRIATHLON MĚLNÍK(TT)MělníkVýsledky
13.07.2019CITY TRIATHLON Sokolov(TT)SokolovVýsledky
13.07.2019ORKA TRIATLON 2019(TT)Velké Dářko, Žďár nad SázavouVýsledky
13.07.2019CITY TRIATHLON Sokolov 2019 - OPEN(TT)SokolovVýsledky
06.07.2019Terénní triatlon Roupov - žáci(TRT)RoupovVýsledky
29.06.2019ŽĎÁRSKÝ TRIATLON Classic 2019(TT)Žďár nad SázavouVýsledky
22.06.2019MORAVIAMAN Triatlon(TT)OtrokoviceVýsledky
22.06.2019KVADRIATLON TÝN NAD VLTAVOU - ME(KT)Týn nad VltavouVýsledky
16.06.2019Moravskobudějovický triatlon(TT)Moravské BudějoviceVýsledky
15.06.2019XTERRA PLZEŇ 2019(TRT)Bolevecký rybník, PlzeňVýsledky
15.06.2019XTERRA PLZEŇ - Sprint-Hobby(TRT)Bolevecký rybník, PlzeňVýsledky
15.06.2019XTERRA PLZEŇ - Dětské závody(TRT)Bolevecký rybník, PlzeňVýsledky
14.06.2019Triatlon pro děti - triatlon pro každého(TT)Hradec KrálovéVýsledky
14.06.2019Aquatlon Plzeň(AQT)Plzeň, Bolevecký rybníkVýsledky
09.06.2019Příbramský sprint triatlon štafet(TT)PříbramVýsledky
09.06.2019XTRAIL VYSOČINA 2019(TRT)Žďár nad SázavouVýsledky
08.06.2019Příbramský triatlon(TT)PříbramVýsledky
08.06.2019OCELÁCKÝ TRIATLON - triatlon s úsměvem(TT)Vrbice u BohumínaVýsledky
08.06.2019XTERRA CITY TRIATHLON Ostrov 2019 - ORIGINAL(TRT)OstrovVýsledky
08.06.2019XTERRA CITY TRIATHLON Ostrov - KIDS(TRT)OstrovVýsledky
08.06.2019Xtreme Triathlon Brušperk(TRT)BrušperkVýsledky
02.06.2019CZECHMAN Kid's Triatlon(TT)PardubiceVýsledky
02.06.2019CZECHMAN Short(TT)PardubiceVýsledky
01.06.2019CZECHMAN Triatlon(TT)PardubiceVýsledky
26.05.2019Poděbradský triatlon(TT)PoděbradyVýsledky
25.05.2019 SUPERPRESTIGE Brno(TT)BrnoVýsledky
19.05.2019Šlapanický triatlon(TT)ŠlapaniceVýsledky
18.05.2019XTERRA HusMuž 2019(DT)Křišťanovický rybníkVýsledky
18.05.2019XTERRA HusMuž Hobby(DT)Křišťanovický rybníkVýsledky
18.05.2019XTERRA HusMuž - Dětské závody(DT)Křišťanovický rybníkVýsledky
12.05.2019Triatlon Zlín-štafety(TT)ZlinVýsledky
11.05.2019SUPERSPRINT Triatlon Zlín-interval(TT)ZlínVýsledky
11.05.2019SUPERSPRINT Triatlon Zlín-finále(TT)ZlínVýsledky
11.05.2019KRUŠNOMAN Duathlon - LONG(DT)Sportareál Klíny - Krušné horyVýsledky
11.05.2019KRUŠNOMAN Duathlon - SHORT(DT)Sportareál Klíny - Krušné horyVýsledky
04.05.2019Dobroslavický jarní duatlon 2019(DT)DobroslaviceVýsledky
03.05.2019 Aquatlon do škol - Trutnov (AQT)TrutnovVýsledky
28.04.2019Aquatlon Praha 11(AQT)PrahaVýsledky
27.04.2019Šlapanický aquatlon(AQT)ŠlapaniceVýsledky
27.04.2019Heipark Duatlon(DT)HEIpark TošoviceVýsledky
24.04.201920.Jablonecký mládežnický aquatlon(AQT)Jablonec n.N.Výsledky
13.04.2019Aquatlon Jablonec n. N(AQT)Jablonec nad NisouVýsledky
07.04.2019Aquatlon Příbram(AQT)PříbramVýsledky
06.04.2019Jihlavský aquatlon(AQT)Jihlava, Bazén Rošického ul.Výsledky
31.03.2019SPORTSTYL Aquatlon(AQT)Hradec KrálovéVýsledky
31.03.2019Šlapanický aquatlon(AQT)ŠlapaniceVýsledky
31.03.2019Hanácký DUATLON 2019(DT)Radíkov u OlomouceVýsledky
09.03.2019EGE AQUATLON ČESKÉ BUDĚJOVICE 2019(AQT)České BudějoviceVýsledky
02.03.2019 Jesenický zimní triatlon 2019(ZTT)Karlova Studánka, PradědVýsledky
10.02.2019Zimní triatlon generála Gablenze(ZTT)TrutnovVýsledky
26.01.2019Mistrovství Nové Paky v aquatlonu(AQT)Nová PakaVýsledky

2018

20.10.2018Chrudimský aquatlon(AQT)ChrudimVýsledky
23.09.2018Šlapanický triatlon(TT)ŠlapaniceVýsledky
22.09.201828. Žamberský duatlon(DT)ŽamberkVýsledky
15.09.2018Klasik Duatlon Příbram(DT)PříbramVýsledky
09.09.2018DOKSYRACE 2018(TT)DOKSY Máchovo JezeroVýsledky
02.09.2018Triatlon Pardubice 2018(TT)PardubiceVýsledky
01.09.2018CITY TRIATHLON Karlovy Vary 2018(TT)Karlovy VaryVýsledky
26.08.2018Větřkovický triatlon(TRT)VětřkoviceVýsledky
25.08.2018Pilman Triatlon(TT)Žďár nad SázavouVýsledky
25.08.2018Triatlon Roupov - žáci(TRT)RoupovVýsledky
18.08.2018KRUŠNOMAN Extreme Punk Triathlon(TT)Sportareál Klíny (okr. Most)Výsledky
11.08.2018Epic 3 Challenge - Albrechtický Triatlon - Mistrovství Moravskoslezského kraje(TT)AlbrechticeVýsledky
11.08.2018CITY TRIATHLON Velká cena Sokolova(TT)SokolovVýsledky
11.08.2018Jihlavský triatlon(TT)JihlavaVýsledky
11.08.2018CITY TRIATHLON Velká cena Sokolova-OPEN(TT)SokolovVýsledky
11.08.2018Dětský albrechtický aquatlon(AQT)AlbrechticeVýsledky
04.08.2018SLOVAKMAN 226(TT)PieštanyVýsledky
29.07.2018Velká cena Tábora v triatlonu 2018(TT)TáborVýsledky
29.07.2018Terénní triatlon Hradec Králové(TRT)Hradec KrálovéVýsledky
28.07.2018FORD Challenge Prague(TT)PrahaVýsledky
28.07.2018Triatlon Rýmařov XXIV. ročník(TT)RýmařovVýsledky
28.07.2018XTRAIL VYSOČINA 2018(TRT)Žďár nad SázavouVýsledky
25.07.2018ZPA Smart Energy Triatlon(TRT)Trutnov - DolceVýsledky
22.07.2018KRUŠNOMAN Cross Triathlon - CLASSIC(TRT)Most (rekr. areál Matylda)Výsledky
21.07.2018TRIATHLON MĚLNÍK 2018(TT)MělníkVýsledky
21.07.2018TRIATHLON MĚLNÍK OPEN(TT)MělníkVýsledky
21.07.2018TRIATHLON MĚLNÍK Baby(TT)MělníkVýsledky
07.07.2018PálavaRace 2018(TT)Pavlov - Nové MlýnyVýsledky
01.07.2018ŽĎÁRSKÝ TRIATLON Classic 2018(TT)Žďár nad SázavouVýsledky
30.06.2018KVADRIATLON TÝN NAD VLTAVOU - MS(KT)Týn nad VltavouVýsledky
24.06.2018Triatlon Lipová(TT)LipováVýsledky
23.06.2018MORAVIAMAN Triatlon(TT)OtrokoviceVýsledky
17.06.2018Pojizerský triatlon Sprint(TT)Bakov nad JizerouVýsledky
17.06.2018Triatlon Senohraby(TT)SenohrabyVýsledky
17.06.2018Moravskobudějovický triatlon(TT)Moravské BudějoviceVýsledky
16.06.2018CROSS CITY TRIATHLON Ostrov(TRT)OstrovVýsledky
16.06.2018Xtreme Triathlon Brušperk(TRT)BrušperkVýsledky
10.06.2018Triatlon Příbram-štafety(TT)PříbramVýsledky
09.06.2018Triatlon Příbram(TT)PříbramVýsledky
02.06.2018CZECHMAN Triatlon(TT)PardubiceVýsledky
02.06.2018CZECHMAN Kid's Triatlon(TT)PardubiceVýsledky
02.06.2018Triatlon Plzeň 2018(TRT)PlzeňVýsledky
02.06.2018Triatlon Plzeň 2018-OPEN(TRT)PlzeňVýsledky
01.06.2018Aquatlon Plzeň(AQT)Plzeň, Bolevecký rybníkVýsledky
01.06.2018CZECHMAN SWIM(PL)PardubiceVýsledky
27.05.2018INTERTECH TRIATHLON SUPERPRESTIGE Brno(TT)BrnoVýsledky
27.05.2018Poděbradský triatlon(TT)PoděbradyVýsledky
17.05.2018SwimRun Golf Hostivař(AQT)PrahaVýsledky
13.05.2018Šlapanický aquatlon(AQT)ŠlapaniceVýsledky
12.05.2018KRUŠNOMAN Duathlon - LONG(DT)Sportareál Klíny (okr. Most)Výsledky
12.05.2018KRUŠNOMAN Duathlon - SHORT(DT)Sportareál Klíny (okr. Most)Výsledky
12.05.2018KRUŠNOMAN Duathlon - DĚTI(DT)Sportareál Klíny (okr. Most)Výsledky
05.05.2018Hus Muž Cross Duatlon(DT)Křišťanovický rybníkVýsledky
29.04.2018Šlapanický aquatlon(AQT)ŠlapaniceVýsledky
28.04.2018Super Šprint FTVS Bratislava(TT)BratislavaVýsledky
25.04.201819.Jablonecký mládežnický aquatlon(AQT)Jablonec n.N.Výsledky
21.04.2018Aquatlon Praha 11(AQT)PrahaVýsledky
15.04.2018Aquatlon Nymburk(AQT)Sportovní centrum NymburkVýsledky
14.04.2018Karvinský Aquatlon(AQT)KarvináVýsledky
08.04.2018Aquatlon Příbram(AQT)PříbramVýsledky
07.04.2018Jihlavský aquatlon(AQT)Bazén Jihlava, Rošického 6Výsledky
31.03.2018Aquatlon Jablonec n. N(AQT)Jablonec nad NisouVýsledky
25.03.2018Šlapanický aquatlon(AQT)ŠlapaniceVýsledky
03.03.2018Aquatlon České Budějovice(AQT)České BudějoviceVýsledky
24.02.2018Zimní Triatlon Štrbské Pleso(ZTT)Štrbské PlesoVýsledky

2017

23.09.201727. Žamberský duatlon(DT)ŽamberkVýsledky
17.09.2017Šlapanický triatlon mládeže 2017(TT)ŠlapaniceVýsledky
16.09.2017Klasik Duatlon(DT)PříbramVýsledky
10.09.2017inSPORTline Skleněný muž 2017(TT)OstravaVýsledky
09.09.2017Mácháčský Pohodář(TRT)Máchovo jezeroVýsledky
08.09.2017Duatlon Plzeň(DT)PlzeňVýsledky
03.09.2017Triatlon Pardubice 2017(TT)Písník Hrádek u PardubicVýsledky
03.09.2017Triatlon Hrádek nad Nisou(TRT)Hrádek nad NisouVýsledky
02.09.2017DoksyRace 2017(TT)Doksy - Máchovo JezeroVýsledky
02.09.2017CITY TRIATHLON Karlovy Vary 2017(TT)Karlovy VaryVýsledky
02.09.2017CITY TRIATHLON Karlovy Vary 2017, týmy(TT)Karlovy VaryVýsledky
01.09.2017CITY TRIATHLON Karlovy Vary 2017- žactvo(TT)Karlovy VaryVýsledky
27.08.2017Větřkovický triatlon(TRT)VětřkoviceVýsledky
26.08.2017Pilman Triatlon(TT)Žďár nad SázavouVýsledky
20.08.2017Triatlon Řeka Krucemburk(TT)Krucemburk - Ždírec nad DoubavouVýsledky
20.08.2017M KREO ŽILINSKÝ KROSS TRIATLON 2017(TRT)ŽilinaVýsledky
19.08.2017Krušnomanský Otevřený Trénink aneb 233km/6.000m(TT)Krušné horyVýsledky
12.08.2017Triatlon Sokolov(TT)SokolovVýsledky
12.08.2017Albrechtický Triatlon(TT)AlbrechticeVýsledky
12.08.2017Dětský albrechtický aquatlon(AQT)AlbrechticeVýsledky
05.08.2017Slovakman 226(TT)Piešťany (SVK)Výsledky
30.07.2017Velká cena E.ON(TT)TáborVýsledky
29.07.2017Triatlon Rýmařov XXIII. ročník(TT)RýmařovVýsledky
29.07.2017FORD Challenge Prague(TT)PrahaVýsledky
29.07.2017CHALLENGETRY-ATHLON(TT)PrahaVýsledky
23.07.2017Pražský triatlon(TT)Horní PočerniceVýsledky
23.07.2017Pražský triatlon-ČP(TT)Horní PočerniceVýsledky
23.07.2017KRUŠNOMAN Terénní Triatlon Most - CLASSIC(TRT)MostVýsledky
23.07.2017KRUŠNOMAN Terénní Triatlon Most - SPRINT(TRT)MostVýsledky
23.07.2017KRUŠNOMAN Terénní Triatlon Most - Žáci(TRT)MostVýsledky
16.07.2017Hamrman Sprint-ČP(TT)Hamr na JezeřeVýsledky
15.07.2017PálavaRace 2017(TT)Pavlov - Nové MlýnyVýsledky
08.07.2017Hopman triatlon krátký(TT)Vikletice u NechranicVýsledky
02.07.2017ŽĎÁRSKÝ TRIATLON Classic 2017 (TT)Žďár nad SázavouVýsledky
01.07.2017Triatlon Kněžice(TT)Kněžice (JI) zámekVýsledky
24.06.2017MORAVIAMAN Triatlon(TT)OtrokoviceVýsledky
24.06.2017Týn nad Vltavou(KT)Týn nad VltavouVýsledky
18.06.2017Triatlon Senohraby(TT)SenohrabyVýsledky
18.06.2017Moravskobudějovický triatlon(TT)Moravské Budějovice koupalištěVýsledky
16.06.2017Triatlon pro děti - triatlon pro každého(TT)Hradec KrálovéVýsledky
11.06.2017Triatlon Příbram(TT)PříbramVýsledky
11.06.2017Triathlon Dabrowa Gornicza, PL(TT)Dabrowa Gornicza, PLVýsledky
11.06.2017Trhosvinenský triatlon(TT)Trhové Sviny - Velký rybníkVýsledky
10.06.2017Šlapanický aquatlon mládeže 2017(AQT)ŠlapaniceVýsledky
10.06.2017Xtreme Triathlon Brušperk(TRT)BrušperkVýsledky
04.06.2017XV Tyski Cross Triathlon(TT)Tychy, PlVýsledky
03.06.2017CZECHMAN Triatlon(TT)PardubiceVýsledky
03.06.2017CZECHMAN Kid's Triatlon(TT)PardubiceVýsledky
03.06.2017Welas Triatlák(TRT)Kutná Hora, kemp u Velkého rybníkuVýsledky
03.06.2017Triatlon Plzeň 2017(TRT)PlzeňVýsledky
02.06.2017Aquatlon Plzeň(AQT)PlzeňVýsledky
28.05.2017Poděbradský triatlon(TT)PoděbradyVýsledky
27.05.2017X Duatlon Kytlice(DT)Kytlice u České KameniceVýsledky
25.05.2017Finále poháru AŠSK ČR v aquatlonu(AQT)TrutnovVýsledky
18.05.2017Hostivařský aquatlon 2017(AQT)Praha, Golf HostivařVýsledky
13.05.2017Šlapanický aquatlon mládeže 2017(AQT)ŠlapaniceVýsledky
06.05.2017Krušnoman LONG Duatlon(DT)KlínyVýsledky
06.05.2017Krušnoman SHORT Duatlon (DT)KlínyVýsledky
06.05.2017Krušnoman DĚTI MTB Duathlon(DT)KlínyVýsledky
29.04.2017Šlapanický aquatlon mládeže 2017(AQT)ŠlapaniceVýsledky
29.04.2017LV - Duatlon Břehy(DT)BřehyVýsledky
29.04.2017Dobroslavický jarní duatlon 2017(DT)DobroslaviceVýsledky
27.04.2017Aquatlon do škol - Plzeň - krajské kolo (AQT)PlzeňVýsledky
26.04.201718.Jablonecký mládežnický aquatlon(AQT)Jablonec n.N.Výsledky
22.04.2017MČR v Aquatlonu Praha, Praha 11(AQT)PrahaVýsledky
22.04.2017X Duatlon Bára(DT)SlatiňanyVýsledky
15.04.2017Aquatlon Jablonec n. N(AQT)Jablonec nad NisouVýsledky
08.04.2017Blanenský dětský aquatlon(AQT)Plavecký bazén BlanskoVýsledky
08.04.2017CD Duatlák(DT)Kutná Hora, Na HutíchVýsledky
02.04.2017Aquatlon Příbram(AQT)PříbramVýsledky
25.03.2017Karvinský Aquatlon(AQT)KarvináVýsledky
25.03.2017Šlapanický aquatlon mládeže 2017(AQT)ŠlapaniceVýsledky
11.03.2017Aquatlon České Budějovice(AQT)České BudějoviceVýsledky
04.03.2017Viessmann Jesenický zimní triatlon, MČR, MSR(ZTT)Karlova Studánka, PradědVýsledky

2016

24.09.2016NO+BL Duatlon(DT)ŽamberkVýsledky
17.09.2016Šlapanický aquatlon mládeže 2016, 5. kolo(AQT)ŠlapaniceVýsledky
17.09.2016Koutyman(DT)Kouty nad DesnouVýsledky
11.09.2016DoksyRace(TT)Máchovo jezero, DoksyVýsledky
04.09.2016EKOL SUPERPRESTIGE Brno(TT)BrnoVýsledky
04.09.2016EKOL SUPERPRESTIGE Brno_ČP(TT)BrnoVýsledky
04.09.2016Klasik Duatlon(DT)PříbramVýsledky
04.09.2016Auto Enge Triatlon(TRT)Hrádek nad NisouVýsledky
03.09.2016Triatlon Pardubice (TT)PardubiceVýsledky
28.08.2016City Triathlon, EP Premium race(TT)Karlovy VaryVýsledky
27.08.2016Pilman Triatlon(TT)Žďár nad SázavouVýsledky
27.08.2016Carlsbad International School CITY TRIATHLON Karlovy Vary 2016(TT)Karlovy VaryVýsledky
27.08.2016Carlsbad International School CITY TRIATHLON Karlovy Vary 2016-open(TT)Karlovy VaryVýsledky
27.08.2016X-TRIATLON Jablonec 2016(TRT)Jablonec nad NisouVýsledky
21.08.2016Triatlon Řeka Krucemburk(TT)KrucemburkVýsledky
21.08.2016Triatlon Lipno OPEN(TT)Přední VýtoňVýsledky
20.08.2016Triatlon Lipno(TT)Přední VýtoňVýsledky
14.08.2016Jihlavský triatlon(TT)Jihlava PávovVýsledky
13.08.2016Triatlon Sokolov(TT)areál vodní nádrže Michal v SokolověVýsledky
06.08.2016Slovakman 226(TT)Piešťany, SlovenskoVýsledky
31.07.2016Velká cena E.ON(TT)TáborVýsledky
31.07.2016Terénní triatlon Hradec Králové(TRT)Hradec KrálovéVýsledky
30.07.2016TRIEXPERT TRIPrague(TT)PrahaVýsledky
30.07.2016 MINI TRIPrague(TT)PrahaVýsledky
30.07.2016Krkonošman Half HD(TT)Camp Dolce u TrutnovaVýsledky
29.07.2016Dětský AQUATLON TRIPrague(AQT)PrahaVýsledky
23.07.2016Dětský albrechtický aquatlon (AQT)AlbrechticeVýsledky
23.07.2016Krušnoman Terénní Triatlon MOST - Classic(TRT)MostVýsledky
23.07.2016Krušnoman Terénní Triatlon MOST - Sprint(TRT)MostVýsledky
23.07.2016Krušnoman Terénní Triatlon MOST - Žáci(TRT)MostVýsledky
02.07.2016Krkonošman Full HD(TT)Camp Dolce u TrutnovaVýsledky
26.06.2016Triatlon Senohraby(TT)SenohrabyVýsledky
26.06.2016Terenní triatlon Praha(TRT)Praha 15 - HostivařVýsledky
19.06.2016Triatlon Příbram(TT)PříbramVýsledky
18.06.2016KLIMATEX-TUFO Moraviaman triatlon(TT)OtrokoviceVýsledky
12.06.2016Terénní triatlon pro každého Plzeň(TRT)PlzeňVýsledky
11.06.2016Triatlon Plzeň(TT)PlzeňVýsledky
11.06.2016Šlapanický aquatlon mládeže 2016, 4. kolo(AQT)ŠlapaniceVýsledky
11.06.2016XTri Ostrov (Xterra Ostrov) - MČR Sprint(TRT)OstrovVýsledky
11.06.2016XTri Ostrov - Hobby, štafety (Xterra Ostrov)(TRT)OstrovVýsledky
04.06.2016Czechman Triatlon(TT)PardubiceVýsledky
04.06.2016Třebíčský triatlon(TT)TřebíčVýsledky
04.06.2016Czechman Kid's Triatlon(TT)PardubiceVýsledky
03.06.2016CZECHMAN SWIM(PL)PardubiceVýsledky
21.05.2016Šlapanický aquatlon mládeže 2016, 3. kolo(AQT)ŠlapaniceVýsledky
14.05.2016Aquatlon Brno - Kaláb Aquatlon Družstevní(AQT)Brno-ŘečkoviceVýsledky
07.05.2016Krušnoman LONG Duatlon(DT)KlínyVýsledky
07.05.2016Krušnoman SHORT Duatlon (DT)KlínyVýsledky
30.04.2016Duatlon Břehy 2016(DT)Přelouč-BřehyVýsledky
24.04.2016Aquatlon Nymburk 2016(AQT)Sportovní centrum NymburkVýsledky
23.04.2016Aquatlon Příbram(AQT)PříbramVýsledky
23.04.2016Aquatlon Laguna Třebíč(AQT)TřebíčVýsledky
16.04.2016Aquatlon Jablonec n. N(AQT)Jablonec nad NisouVýsledky
16.04.2016Šlapanický aquatlon mládeže 2016, 2. kolo(AQT)ŠlapaniceVýsledky
16.04.2016Dobroslavický jarní duatlon 2016(DT)DobroslaviceVýsledky
09.04.2016Aquatlon Praha, Praha 11(AQT)PrahaVýsledky
19.03.2016Karvinský Aquatlon(AQT)KarvináVýsledky
19.03.2016Šlapanický aquatlon mládeže 2016, 1. kolo(AQT)ŠlapaniceVýsledky
05.03.2016Aquatlon České Budějovice(AQT)České BudějoviceVýsledky
06.02.2016Jablonec nad Nisou(ZTT)Jablonec nad NisouVýsledky

2015

04.11.2015Vítkovský běh listopad(Běh)Praha 3, Žižkov, park Vrch VítkovVýsledky
07.10.2015Vítkovský běh říjen(Běh)Praha 3, Žižkov, park Vrch VítkovVýsledky
26.09.2015Koutyman(DT)Kouty nad DesnouVýsledky
19.09.2015NO+BL Duatlon Žamberk(DT)ŽamberkVýsledky
13.09.2015Slovakman 113(TT)Šamorín, SlovenskoVýsledky
06.09.2015Klasik Duatlon(DT)PříbramVýsledky
06.09.2015Klasik Duatlon (DT ČP)(DT)PříbramVýsledky
06.09.2015Auto Enge Triatlon(TRT)Hrádek nad NisouVýsledky
05.09.2015Skleněný muž, skleněná žena, MTB(TT)OstravaVýsledky
05.09.2015Mácháčský Pohodář(TRT)Máchovo jezeroVýsledky
02.09.2015Vítkovský běh září(Běh)Praha 3, Žižkov, park Vrch VítkovVýsledky
30.08.2015Triatlon Pardubice 2015(TT)Písník Hrádek u PardubicVýsledky
29.08.2015Triatlon Jablonec nad Nisou(TT)Jablonec nad NisouVýsledky
29.08.2015BONATRANS triatlon (TT)BohumínVýsledky
23.08.2015Triatlon Řeka(TT)KrucenburkVýsledky
22.08.2015CITY TRIATHLON Karlovy Vary 2015(TT)Karlovy VaryVýsledky
22.08.2015Pilman Triatlon(TT)Žďár nad SázavouVýsledky
22.08.2015Krkonošman Full HD - Repeté(TT)Camp Dolce u TrutnovaVýsledky
16.08.2015TRIPrague(TT)PrahaVýsledky
16.08.2015 Frekvence 1 MINI-TRIPrague(TT)PrahaVýsledky
15.08.2015Velká cena Spedica, Sokolov open(TT)Sokolov - areál vodní nádrže MichalVýsledky
15.08.2015AQUATLON TRIPrague(AQT)PrahaVýsledky
15.08.2015ŽILINSKÝ KROSS TRIATLON 2015(TRT)ŽilinaVýsledky
15.08.2015Xterra Žilina(TRT)ŽilinaVýsledky
15.08.2015Girls' run TRIPrague(Běh)PrahaVýsledky
09.08.2015Jihlavský triatlon(TT)Jihlava PávovVýsledky
08.08.2015Xterra Czech - Wold Cup Prachatice(TRT)PrachaticeVýsledky
08.08.2015Xterra Czech Easy - Prachatice(TRT)PrachaticeVýsledky
05.08.2015Vítkovský běh srpen(Běh)Praha, park Vrch VítkovVýsledky
02.08.2015Velká cena E.ON(TT)TáborVýsledky
01.08.2015Slovakman 226(TT)Piešťany, SlovenskoVýsledky
01.08.2015Královský triatlon (TT)MajetínVýsledky
26.07.2015Terenní triatlon Hradecká Xterra(TRT)Hradec KrálovéVýsledky
26.07.2015Terenní triatlon Hradecká Xterra, Easy(TRT)Hradec KrálovéVýsledky
25.07.2015Krkonošman(TT)Camp Dolce u TrutnovaVýsledky
25.07.2015Triathlon Mělník(TT)MělníkVýsledky
25.07.2015SPECIALIZED OPEN Mělník(TT)MělníkVýsledky
25.07.2015Triatlon Rýmařov XXI. ročník(TT)RýmařovVýsledky
18.07.2015MODEL Triatlon Opava(TT)OpavaVýsledky
18.07.2015Model Triatlon Opava - OPEN(TT)OpavaVýsledky
12.07.2015Velká cena Ostravy v triatlonu (TT)HlučínVýsledky
04.07.2015Krkonošman FULL HD (TT)Camp Dolce u TrutnovaVýsledky
01.07.2015Vítkovský běh červenec(Běh)Praha, park Vrch VítkovVýsledky
28.06.2015Triatlon Senohraby(TT)SenohrabyVýsledky
21.06.2015Kilpi Triatlon Račice (TT)RačiceVýsledky
21.06.2015Moravskobudějovický triatlon(TT)Moravské Budějovice koupalištěVýsledky
21.06.2015Xterra Praha 14(TRT)PrahaVýsledky
21.06.2015Xterra Praha 14 - EASY(TRT)PrahaVýsledky
20.06.2015TUFO Moraviaman triatlon(TT)OtrokoviceVýsledky
20.06.2015ICT Triatlon(TT)Račice u Roudnice nad LabemVýsledky
20.06.2015Týn nad Vltavou(KT)Týn nad VltavouVýsledky
19.06.2015Triatlon pro každého, Hradec Králové(TT)Hradec KrálovéVýsledky
16.06.2015LODM Plzeň(TT)PlzeňVýsledky
13.06.2015Xtreme Triathlon Brušperk, Mistrovství MSK v terénním triatlonu(TRT)BrušperkVýsledky
13.06.2015Xterra Ostrov (TRT)OstrovVýsledky
13.06.2015Xterra Ostrov - EASY(TRT)OstrovVýsledky
06.06.2015Czechman Triatlon(TT)PardubiceVýsledky
06.06.2015Třebíčský Triatlon(TT)Třebíč, rybník KuchyňkaVýsledky
06.06.2015Czechman Kid's Triatlon(TT)PardubiceVýsledky
03.06.2015Vítkovský běh(Běh)Praha, park Vrch VítkovVýsledky
31.05.2015Triatlon Interval Ostrá(TT)OstráVýsledky
31.05.2015 Mlynman CROSS (TRT)Davidův Mlýn, Staré TěchanoviceVýsledky
30.05.2015Mlynman HALF (TT)Areál Davidova mlýna, Staré TěchanoviceVýsledky
24.05.2015Poděbradský triatlon(TT)Poděbrady, koupaliště JezeroVýsledky
23.05.2015inSPORTline Triathlon CUP Hranice(TT)HraniceVýsledky
16.05.2015Duatlon Kamenná(DT)Kamenná u BudišovaVýsledky
16.05.2015Xterra Žluté lázně(DT)PrahaVýsledky
16.05.2015Xterra Žluté lázně - EASY(DT)PrahaVýsledky
09.05.2015Krušnoman LONG Duatlon(DT)Klíny (okres Most)Výsledky
09.05.2015Krušnoman SHORT Duatlon (DT)Klíny (okres Most)Výsledky
06.05.2015Vítkovský běh květen(Běh)Praha, park Vrch VítkovVýsledky
01.05.2015Duatlon Břehy 2015(DT)Přelouč-BřehyVýsledky
26.04.2015Aquatlon Praha, Praha 11(AQT)PrahaVýsledky
25.04.2015Aquatlon Třebíč(AQT)Třebíč, bazén LagunaVýsledky
19.04.2015Aquatlon Nymburk(AQT)NymburkVýsledky
18.04.2015Aquatlon Jablonec n. N(AQT)Jablonec nad NisouVýsledky
18.04.2015Dobroslavický jarní duatlon(DT)DobroslaviceVýsledky
18.04.2015Dobroslavický jarní duatlon, HOBBY(DT)Dobroslavice, okr. OpavaVýsledky
16.04.2015Dobroslavický jarní duatlon 2016(DT)DobroslaviceVýsledky
15.04.201516. Jablonecký mládežnický aquatlon(AQT)Jablonec nad NisouVýsledky
05.04.2015Aquatlon Praha, Podolí(AQT)PrahaVýsledky
01.04.2015Vítkovský běh duben(Běh)Praha, park Vrch VítkovVýsledky
21.03.2015Levné Tisky - MORAVIAMAN Aquatlon (AQT)ZlínVýsledky
07.03.2015Aquatlon České Budějovice(AQT)České BudějoviceVýsledky
04.03.2015Vítkovský běh(Běh)Praha, park Vrch VítkovVýsledky
28.02.2015Jesenický zimní triatlon 2015(ZTT)Karlova Studánka, PradědVýsledky
15.02.2015Vimperk(ZTT)VimperkVýsledky
04.02.2015Vitkovský běh(Běh)Praha 3Výsledky
31.01.2015Jablonec nad Nisou(ZTT)Jablonec nad NisouVýsledky

2014

04.10.2014Eleven Aquatlon Liberec(AQT)LiberecVýsledky
28.09.2014Aquatlon Praha(AQT)Praha, ŠutkaVýsledky
21.09.2014Náměšťský duatlon 2014(DT)Náměšť na HanéVýsledky
21.09.2014Dřísský duatlon(DT)DřísyVýsledky
20.09.2014NO+BL Duatlon Žamberk(DT)ŽamberkVýsledky
20.09.201417.Jablonecký triatlon MTB 2014-mládež(TRT)Jablonec nad NisouVýsledky
14.09.2014Čáslavský duatlon - XXI. ročník(DT)ČáslavVýsledky
07.09.2014Klasik Duatlon(DT)PříbramVýsledky
07.09.2014Auto Enge Triatlon(TRT)Hrádek nad NisouVýsledky
06.09.2014SAREZA Skleněný muž, skleněná žena(TT)OstravaVýsledky
31.08.2014Triatlon Pardubice 2014(TT)Písník Hrádek u PardubicVýsledky
30.08.2014Triatlon Sokolov(TT)SokolovVýsledky
30.08.2014Zliv Víkend s triatlonem Junior Cup(TT)Zliv u ČB AutokempVýsledky
30.08.2014Xtrail Melechov(TRT)Kouty u Ledče nad SázavouVýsledky
24.08.2014Mistrovství Prahy v triatlonu(TT)PrahaVýsledky
23.08.2014Pilman Triatlon(TT)Žďár nad SázavouVýsledky
23.08.2014Mimoňský triatlon - 4.ročník(TRT)MimoňVýsledky
17.08.2014City Triathlon, EP(TT)Karlovy VaryVýsledky
16.08.2014City Triathlon, Olympic Hopes Race(TT)Karlovy VaryVýsledky
16.08.2014Pilsenman - terénní triatlon(TRT)PlzeňVýsledky
10.08.2014Jihlavský triatlon(TT)JihlavaVýsledky
09.08.2014Hostěradský triatlon 2014(TT)Hostěrádky-Rešov, Hostěradská vodní nádržVýsledky
09.08.2014Triatlon Jablonec nad Nisou(TT)Jablonec nad NisouVýsledky
09.08.2014Xterra Czech - Prachatice(TRT)PrachaticeVýsledky
09.08.2014Xterra Czech Easy - Prachatice(TRT)PrachaticeVýsledky
08.08.2014Xterra Czech KIDS - Prachatice(TRT)PrachaticeVýsledky
08.08.2014Dětský Valachyman(TRT)Nový HrozenkovVýsledky
03.08.2014Velká cena E.ON, Triatlon Tábor(TT)TáborVýsledky
02.08.2014Slovakman 226(TT)Piešťany, SlovenskoVýsledky
02.08.2014Triatlon Blatná(TT)Blatná hospoda U DatlaVýsledky
27.07.2014Velká cena Ostravy v triatlonu 2014(TT)HlučínVýsledky
27.07.2014Terenní triatlon Hradecká Xterra(TRT)Hradec KrálovéVýsledky
26.07.2014Triathlon Mělník(TT)MělníkVýsledky
26.07.2014Specialized OPEN Triathlon Mělník (TT)MělníkVýsledky
26.07.2014Krkonošman(TT)TrutnovVýsledky
26.07.2014Kunvaldský železný muž(TT)KunvaldVýsledky
26.07.2014Triatlon Rýmařov XX. ročník(TT)RýmařovVýsledky
25.07.2014Dětský Hulmen(TRT)HulínVýsledky
20.07.2014NORTHCO BARTYS triatlon-dětská část(+ dospělí)(TT)CvikovVýsledky
20.07.2014Triatlon Zvůle Junior Cup(TT)Zvůle u Kunžaku AutokempVýsledky
19.07.2014Triatlon Telč(TT)TelčVýsledky
19.07.2014 Xterra Krušnoman Triatlon(TRT)Klíny (okres Most)Výsledky
13.07.2014Terénní triatlon Plzeň - Nýřany - děti, dospělí a rodiny(TT)NýřanyVýsledky
12.07.2014Model Triatlon Opava(TT)OpavaVýsledky
12.07.2014ORKA TRIATLON 2014(TT)Velké DářkoVýsledky
12.07.2014Model Triatlon Opava - OPEN(TT)OpavaVýsledky
06.07.2014Triathlon Tychy, PL(TRT)Tychy, PolskoVýsledky
05.07.2014Slovakman 113(TT)Bátovce, SlovenskoVýsledky
05.07.2014Triatlon Tálín Junior Cup(TT)TálínVýsledky
29.06.2014Loštický triatlon mládeže 2014(TT)LošticeVýsledky
28.06.2014Xtrail Žďár nad Sázavou 2014(TRT)Žďár nad SázavouVýsledky
28.06.2014Terénní triatlon Výrov u Kladrub - děti(TRT)Výrov u KladrubVýsledky
23.06.2014TRIATLONOVÉ NADĚJE OSTRAVY 2014(TT)Ostrava PorubaVýsledky
22.06.2014Moravskobudějovický triatlon(TT)Moravské BudějoviceVýsledky
22.06.2014Triatlon Plzeň - děti(TT)PlzeňVýsledky
22.06.2014Triatlon Plzeň - dospělí (1. ZČP, MPK)(TT)PlzeňVýsledky
22.06.2014TNATURA CZECH - Přední Výtoň(TRT)Přední VýtoňVýsledky
21.06.2014TUFO Moraviaman triatlon(TT)OtrokoviceVýsledky
21.06.2014Týn nad Vltavou(KT)Týn nad VltavouVýsledky
20.06.2014Triatlon pro každého, Hradec Králové(TT)Hradec KrálovéVýsledky
15.06.2014ČEZ Triatlon Račice 2014(TT)RačiceVýsledky
15.06.2014Triathlon Dabrowa Gornicza, PL(TT)Dabrowa Gornicza, PLVýsledky
14.06.2014ICT Triatlon(TT)Račice u Roudnice nad LabemVýsledky
14.06.2014Aquatlon Jindřichův Hradec(AQT)Jindřichův HradecVýsledky
14.06.2014Xterra Ostrov(TRT)OstrovVýsledky
14.06.2014Xtreme Triathlon Brušperk(TRT)BrušperkVýsledky
14.06.2014Xterra Ostrov - EASY(TRT)OstrovVýsledky
08.06.2014Třebíčský triatlon(TT)Třebíč-PodklášteříVýsledky
08.06.2014Triatlon interval(TT)OstráVýsledky
07.06.2014Czechman Triatlon(TT)PardubiceVýsledky
07.06.2014Czechman Kid's Triatlon(TT)PardubiceVýsledky
01.06.2014Triatlon Senohraby(TT)SenohrabyVýsledky
01.06.2014Plzeňský dětský aquatlon(AQT)PlzeňVýsledky
31.05.2014inSPORTline Triathlon CUP Hranice(TT)Hranice na MoravěVýsledky
31.05.2014Silvini X duatlon Kytlice(DT)KytliceVýsledky
25.05.2014Poděbradský triatlon(TT)Poděbrady, koupaliště JezeroVýsledky
24.05.201422. EKOL Superprestige 2014(TT)BrnoVýsledky
24.05.201422. EKOL Superprestige 2014_EP J(TT)BrnoVýsledky
24.05.2014Xterra Žluté lázně(DT)PrahaVýsledky
18.05.2014City Triathlon Bratislava(TT)BratislavaVýsledky
18.05.2014City Triathlon Bratislava_EP(TT)BratislavaVýsledky
11.05.2014Duatlon Kamenná(DT)KamennáVýsledky
10.05.2014Krušnoman LONG Duatlon(DT)Klíny (okres Most)Výsledky
10.05.2014Krušnoman SHORT Duatlon (DT)Klíny (okres Most)Výsledky
10.05.2014Dětský Valachy Duatlon(DT)Velké KarloviceVýsledky
10.05.2014Duatlon Tálín Junior Cup(DT)TálínVýsledky
04.05.20143athlon® Aquathlon Rychnov nad Kněžnou(AQT)Rychnov nad KněžnouVýsledky
01.05.2014Porubský sprint triatlon(AQT)Ostrava PorubaVýsledky
01.05.2014Fajný aquatlon Poruba, mládež(AQT)Ostrava PorubaVýsledky
01.05.2014Duatlon Břehy(DT)Přelouč-BřehyVýsledky
01.05.2014Plzeňský dětský duatlon DECATHLON(DT)PlzeňVýsledky
27.04.2014Duatlon Dubné(DT)Dubné u ČBVýsledky
26.04.2014Aquatlon Laguna Třebíč(AQT)TřebíčVýsledky
19.04.2014Aquatlon Jablonec n. N(AQT)Jablonec nad NisouVýsledky
19.04.2014Dobroslavický jarní duatlon 2014(DT)DobroslaviceVýsledky
06.04.2014Praha, Podolí(AQT)PrahaVýsledky
15.03.2014Levné Tisky-MORAVIAMAN Aquatlon (AQT)ZlínVýsledky
01.03.2014Viessmann -Jesenický zimní triatlon (ZTT)Karlova Studánka, PradědVýsledky
22.02.2014Aquatlon České Budějovice(AQT)České BudějoviceVýsledky
08.02.2014 ZTT Hlinsko(ZTT)HlinskoVýsledky
01.02.2014Zimní duatlon Praha - Chuchle(ZTT)PrahaVýsledky
25.01.2014Jablonec nad Nisou(ZTT)Jablonec nad NisouVýsledky

2013

21.09.2013NO+BL Duatlon Žamberk(DT)ŽamberkVýsledky
08.09.2013Klasik Duatlon(DT)PříbramVýsledky
07.09.2013Máchačský pohodář(TRT)Máchovo jezeroVýsledky
01.09.2013Triatlon Pardubice(TT)Písník Hrádek u PardubicVýsledky
01.09.2013Auto Enge Triatlon(TRT)Hrádek Nad NisouVýsledky
31.08.2013Triatlon Sokolov(TT)SokolovVýsledky
31.08.2013 Xterra Krušnoman Triatlon(TRT)Klíny (okres Most)Výsledky
25.08.2013Terenní triatlon Hradecká Xterra(TRT)Hradec KrálovéVýsledky
24.08.2013Pilman Triatlon(TT)Žďár nad SázavouVýsledky
18.08.2013Triatlon Lipno(TT)LipnoVýsledky
10.08.2013Hoštěradský Triatlon 2013(TT)Hostěrádky-Rešov (okr. Vyškov)Výsledky
10.08.2013Xterra Czech - Prachatice(TRT)PrachaticeVýsledky
03.08.2013Slovakman 226(TT)Piešťany, SlovenskoVýsledky
28.07.2013AutoCont - Velká cena Ostravy v triatlonu 2013(TT)HlučínVýsledky
27.07.2013Kunvaldská železný muž(TT)KunvaldVýsledky
20.07.2013Triatlon Telč(TT)TelčVýsledky
20.07.2013Říčkovký Golem(TT)Říčky v Orlických horáchVýsledky
13.07.2013Triathlon Mělník(TT)MělníkVýsledky
13.07.2013 Triathlon Mělník OPEN "Můj první triatlon"(TT)MělníkVýsledky
13.07.2013Xterra Davidův mlýn(TRT)Davidův Mlýn, Staré TěchanoviceVýsledky
07.07.2013Triathlon Tychy, PL(TRT)Tychy, PolskoVýsledky
29.06.2013Albrechtický sprint triatlon 2013(TT)Albrechtice, TěrlickoVýsledky
22.06.2013TUFO Moraviaman triatlon(TT)OtrokoviceVýsledky
22.06.2013Týn nad Vltavou(KT)Týn nad VltavouVýsledky
16.06.2013Račice(TT)RačiceVýsledky
15.06.2013Jindřichohradecký Triatlon(TT)Jindřichův HradecVýsledky
15.06.2013Aquatlon Jindřichův Hradec - děti(AQT)Malý RatmírovVýsledky
15.06.2013Xterra Ostrov(TRT)OstrovVýsledky
15.06.2013Xtreme Triathlon Brušperk(TRT)BrušperkVýsledky
15.06.2013Xterra Ostrov - EASY(TRT)OstrovVýsledky
09.06.2013Triatlon Nymburk-Ostrá(TT)Nymburk, OstráVýsledky
08.06.2013Xterra Hořice(TRT)HořiceVýsledky
08.06.2013Terénní triatlon Bolatice(TRT)BolaticeVýsledky
08.06.2013Xterra Hořice - EASY(TRT)HořiceVýsledky
01.06.2013Czechman Triatlon(TT)PardubiceVýsledky
01.06.2013Czechman Kid's Triatlon(TT)PardubiceVýsledky
01.06.2013TEST - Triatlon Senohraby - TEST(TT)SenohrabyVýsledky
26.05.2013Poděbradský triatlon(TT)PoděbradyVýsledky
25.05.201321. EKOL Superprestige 2013(TT)BrnoVýsledky
25.05.2013Xterra Žluté lázně(DT)PrahaVýsledky
19.05.2013inSPORTline triathlon cup 2013(TT)Hranice na MoravěVýsledky
18.05.2013City Triathlon Bratislava(TT)BratislavaVýsledky
18.05.2013City Triathlon Bratislava - Triatlon pre neskúsených 2013(TT)BratislavaVýsledky
11.05.2013Krušnoman LONG Distance Duatlon(DT)Klíny (okres Most)Výsledky
11.05.2013Krušnoman SHORT Distance Duatlon (DT)Klíny (okres Most)Výsledky
05.05.20133athlon® Aquathlon Rychnov nad Kněžnou(AQT)Rychnov nad KněžnouVýsledky
01.05.2013ČPZP - Porubský sprinttriatlon(TT)PorubaVýsledky
01.05.2013Duatlon Břehy(DT)Přelouč-BřehyVýsledky
30.04.2013Aquatlon SŠ Karlovy Vary(AQT)Karlovy Vary - TuhniceVýsledky
26.04.2013Aquatlon Jindřichův Hradec(AQT)Jindřichův HardecVýsledky
25.04.2013Jablonecký plavecko-běžecký duatlon (AQT)Jablonec na d NisouVýsledky
20.04.2013Jablonec n. N(AQT)Jablonec nad NisouVýsledky
20.04.2013KALÁB Aquatlon Družstevní(AQT)BrnoVýsledky
20.04.2013Dobroslavický jarní Duatlon(DT)DobroslaviceVýsledky
13.04.2013Aquatlon Liberec(AQT)LiberecVýsledky
06.04.2013Praha, Podolí(AQT)PrahaVýsledky
16.03.2013MORAVIAMAN Aquatlon (AQT)ZlínVýsledky
10.03.2013České Budějovice(AQT)České BudějoviceVýsledky
02.03.2013Viessmann -Jesenický zimní triatlon 2013(ZTT)Karlova Studánka, PradědVýsledky
27.02.2013Dětské středeční kritérium(Běžky)VimperkVýsledky
20.02.2013Dětské středeční kritérium(Běžky)Bedřichov v JizerkáchVýsledky
17.02.2013Vimperk(ZTT)VimperkVýsledky
17.02.2013Vimperk(ZTT)VimperkVýsledky
13.02.2013Dětské středeční kritérium(Běžky)Skipark Praha ChuchleVýsledky
09.02.2013Zimní duatlon Praha - Chuchle(ZTT)PrahaVýsledky
06.02.2013Dětské středeční kritérium(Běžky)TrutnovVýsledky
02.02.2013 ZTT Hlinsko(ZTT)HlinskoVýsledky
26.01.2013K3 Zimní triatlon(ZTT)Žďár nad SázavouVýsledky
19.01.2013Jablonec nad Nisou(ZTT)Jablonec nad NisouVýsledky

2012

22.09.2012NO+BL Duatlon Žamberk(DT)ŽamberkVýsledky
22.09.2012Jablonecký OPEN lékařský triatlon(TRT)Jablonec nad NisouVýsledky
22.09.201216. Jablonecký triatlon MTB(TRT)Jablonec nad NisouVýsledky
16.09.2012Klasik Duatlon(DT)PříbramVýsledky
16.09.2012Čáslavský duatlon(DT)ČáslavVýsledky
15.09.2012Triatlon Brno - 20. EKOL SUPERPRESTIGE (TT)BrnoVýsledky
08.09.2012Máchačský pohodář(TRT)Máchovo jezeroVýsledky
02.09.2012Auto Enge Triatlon(TRT)Hrádek Nad NisouVýsledky
01.09.2012Triatlon Zliv(TT)Zliv u Českých BudějovicVýsledky
01.09.2012 Xterra Krušnoman Triatlon(TRT)Klíny (okres Most)Výsledky
26.08.2012Triatlon Sokolov(TT)SokolovVýsledky
25.08.2012Pilman Triatlon - Mistrovství ČR(TT)Žďár nad SázavouVýsledky
25.08.2012City Triathlon OPEN(TT)Karlovy VaryVýsledky
19.08.2012STT Lipno(TT)LipnoVýsledky
18.08.2012Triatlon Pardubice(TT)Písník Hrádek u PardubicVýsledky
18.08.2012 Velká cena Ostravy (TT)HlučínVýsledky
11.08.2012Triatlon Ejpovice - Mistrovství Plzeňského kraje(TT)Ejpovice u RokycanVýsledky
11.08.2012Czech Diamond Man(KT)SedlčanyVýsledky
04.08.2012Slovakman 226(TT)PiešťanyVýsledky
04.08.2012Homo Hardcoreus(TT)Přehrada BystřičkaVýsledky
04.08.2012XTERRA CZECH - Prachatice(TRT)PrachaticeVýsledky
29.07.2012Triatlon Tábor(TT)TáborVýsledky
21.07.2012Triatlon Mělník(TT)MělníkVýsledky
21.07.2012inSPORTline Cross Triathlon Opava(TT)OpavaVýsledky
21.07.2012Říčkovký Golem(TT)Říčky v Orlických horáchVýsledky
21.07.2012Triatlon Mělník(TT)MělníkVýsledky
21.07.2012Xterra Špindlerův Mlýn(TRT)Špindlerův MlýnVýsledky
07.07.2012Děčín Zedníček Xterra(TRT)DěčínVýsledky
30.06.2012Triatlon Telč(TT)TelčVýsledky
30.06.2012Albrechtický sprint triatlon(TT)Albrechtice, TěrlickoVýsledky
24.06.2012Triatlon Nymburk(TT)Nymburk, OstráVýsledky
24.06.2012MEZINÁRODNÍ TRIATLON V DĄBROWEJ GÓRNICZI(TRT)Dąbrowa GórniczaVýsledky
23.06.2012Moraviaman(TT)OtrokoviceVýsledky
23.06.2012Terénní triatlon Bolatice(TRT)BolaticeVýsledky
17.06.2012Předbojský triatlon(TT)PředbojVýsledky
16.06.2012TRHOSVINENSKÝ BMW TRIATLON(TT)Trhové SvinyVýsledky
16.06.2012Xterra Ostrov - ČP(TRT)OstrovVýsledky
16.06.2012Xtreme Triathlon Brušperk(TRT)BrušperkVýsledky
16.06.2012Xterra Ostrov - EASY(TRT)Ostrov- EASYVýsledky
10.06.2012Račice(TT)RačiceVýsledky
09.06.2012Xterra Lázně Bělohrad(TT)Lázně BělohradVýsledky
02.06.2012Czechman Triatlon(TT)PardubiceVýsledky
02.06.2012Dětský Czechman Triatlon(TT)PardubiceVýsledky
27.05.2012Poděbradský triatlon(TT)PoděbradyVýsledky
26.05.2012Xterra Žluté lázně(DT)PrahaVýsledky
20.05.2012Hranický triatlon(TT)HraniceVýsledky
20.05.20123athlon® TERÉNNÍ TRIATHLON Borohrádek(TRT)BorohrádekVýsledky
05.05.2012Krušnoman Duatlon(DT)Klíny (okres Most)Výsledky
01.05.2012Porubský sprinttriatlon(TT)PorubaVýsledky
29.04.20123athlon® Duathlon Rychnov nad Kněžnou(DT)Rychnov nad KněžnouVýsledky
28.04.2012Duatlon Břehy(DT)Přelouč-BřehyVýsledky
21.04.2012Jablonec n. N(AQT)Jablonec nad NisouVýsledky
14.04.2012Dobroslavický jarní Duatlon(DT)DobroslaviceVýsledky
08.04.2012Aquatlon Zlín(AQT)ZlínVýsledky
31.03.2012Aquatlon Liberec(AQT)LiberecVýsledky
11.03.20123athlon® Aquathlon Rychnov nad Kněžnou(AQT)Rychnov nad KněžnouVýsledky
03.03.2012Viessmann -Jesenický zimní triatlon 2012(ZTT)Karlova Studánka, PradědVýsledky
26.02.2012ZTT Jilemnice(ZTT)JilemniceVýsledky
25.02.2012Praha, Podolí(AQT)PrahaVýsledky
19.02.2012Vimperk(ZTT)VimperkVýsledky
18.02.2012České Budějovice(AQT)České BudějoviceVýsledky
29.01.2012Hlinsko(ZTT)HlinskoVýsledky
21.01.2012Jablonec nad Nisou(ZTT)Jablonec nad NisouVýsledky

2011

24.09.2011NO+BL Duatlon Žamberk(DT)ŽamberkVýsledky
17.09.2011Klasik Duatlon(DT)PříbramVýsledky
27.08.2011Pilman Triathlon 2011(TT)Žďár nad SázavouVýsledky
27.08.2011Triatlon Zliv(TT)Zliv u Českých BudějovicVýsledky
27.08.2011Xterra Hradec Králové(TRT)Hradec KrálovéVýsledky
13.08.2011Czech Diamond Man(KT)SedlčanyVýsledky
13.08.2011Xterra Špindlerův Mlýn(TRT)Špindlerův MlýnVýsledky
31.07.2011Triatlon Tábor(TT)TáborVýsledky
30.07.2011Ironmaniac Teplice(TT)TepliceVýsledky
30.07.2011Žďárský triatlon(TT)Žďár nad SázavouVýsledky
23.07.2011Triatlon Mělník(TT)MělníkVýsledky
23.07.2011Xterra Prachatice(TRT)PrachaticeVýsledky
16.07.2011Týn nad Vltavou(KT)Týn nad VltavouVýsledky
09.07.2011Mammothman Triathlon(TT)Česká LípaVýsledky
09.07.2011Děčín Zedníček Xterra(TRT)DěčínVýsledky
05.07.2011Jihlava(TT)JihlavaVýsledky
25.06.2011Moraviaman(TT)OtrokoviceVýsledky
19.06.2011Račice(TT)RačiceVýsledky
18.06.2011ICT Triatlon(TT)Račice u Roudnice nad LabemVýsledky
18.06.2011Xterra Ostrov(TRT)OstrovVýsledky
11.06.2011Doksyman triatlon(TT)Doksy, Kemp BornyVýsledky
04.06.2011Czechman Triatlon(TT)PardubiceVýsledky
15.05.2011Krušnoman Duatlon(DT)Klíny (okres Most)Výsledky
23.04.2011Jablonec n. N(AQT)Jablonec nad NisouVýsledky
02.04.2011Olomouc(AQT)OlomoucVýsledky
13.03.2011Aquatlon Liberec(AQT)LiberecVýsledky
26.02.2011České Budějovice(AQT)České BudějoviceVýsledky
20.02.2011Vimperk(ZTT)VimperkVýsledky
12.02.2011K3 Zimní triatlon 2011(ZTT)Žďár nad SázavouVýsledky
05.02.2011Praha, Podolí(AQT)PrahaVýsledky
29.01.2011Jablonec nad Nisou(ZTT)Jablonec nad NisouVýsledky
16.01.2011Hlinsko(ZTT)HlinskoVýsledky