Triathlon Fest Račice - FINÁLE - Starting list

Registered: 247


NameStarting NumberGenderBirth DateCountry CodeAge CategoryTeamProfi Team Short NameOrder NumberPayment Status
Anděl David025M2008CZEŽactvo mladší (12-13)Tri club Česká LípaUnpaid
Ardelt Václav036M2007CZEŽactvo mladší (12-13)CzechTRI K. TeamUnpaid
Auf Jakub066M2005CZEŽactvo starší (14-15)TJ Spartak TřebíčUnpaid
Balcarová Julie1088F2003CZEDorost (16-17)Here To Win team156408Unpaid
Bednářová Nela01001F2008CZEŽactvo mladší (12-13)TJ Spartak TřebíčUnpaid
Bednarský Vojtěch3M1997CZEDospělí (20-29)TITAN TRILIFE156437Unpaid
Bělobradičová Adéla01009F2008CZEŽactvo mladší (12-13)Unpaid
Bíba Mikuláš02M2007CZEŽactvo mladší (12-13)Triatlon PlzeňUnpaid
Bičanová Margaréta1017F2001SVKJunioři (18-19)KPŠ nereus žilina156496Unpaid
Blažek Cyril09M2007CZEŽactvo mladší (12-13)TCV Jindřichův HradecUnpaid
Boháčová Tereza1092F2004CZEDorost (16-17)TT Příbram, z. s.156414Unpaid
Böse Adam033M2007CZEŽactvo mladší (12-13)LACHMÁNEK z.s. - Triatlonový oddílUnpaid
Bradáčová Nikola01004F2007CZEŽactvo mladší (12-13)ACT leraKUnpaid
Března Matěj071M2005CZEŽactvo starší (14-15)TJ Spartak TřebíčUnpaid
Burdych Adam106M2004CZEDorost (16-17)Loko Trutnov156395Unpaid
Caha Jan105M2003CZEDorost (16-17)TJ Spartak Třebíč156390Unpaid
Čelůstka Jan11M1982CZEDospělí (30-39)BRNO TRIATLON TEAM156464Unpaid
Červenka Lukáš64M1995CZEDospělí (20-29)Triathlon Team Tábor156466Unpaid
Charvát Matyáš068M2005CZEŽactvo starší (14-15)Elite Sport BoskoviceUnpaid
Chmátal David053M2005CZEŽactvo starší (14-15)TJ Sokol SenohrabyUnpaid
Chmátalová Adéla1083F2004CZEDorost (16-17)TJ Sokol Senohraby156409Unpaid
Churavá Veronika01043F2005CZEŽactvo starší (14-15)Triatlon PlzeňUnpaid
Chytilová Kateřina01002F2008CZEŽactvo mladší (12-13)Triatlon PlzeňUnpaid
Cihlář Jakub82M2003CZEDorost (16-17)TRI KLUB Příbram156383Unpaid
Coufal Lukáš25M2001CZEJunioři (18-19)TJ Spartak Třebíč156419Unpaid
Čunátová Tereza01024F2007CZEŽactvo mladší (12-13)Tri club Česká LípaUnpaid
Dlabaja Roman28M1970CZEDospělí (50-59)TITAN TRILIFE156453Unpaid
Duba Lucas067M2006CZEŽactvo starší (14-15)2BWINNER TEAMUnpaid
Dvořáková Kateřina01003F2007CZEŽactvo mladší (12-13)Triathlon Team TáborUnpaid
Dvořáková Kristýna01042F2005CZEŽactvo starší (14-15)Triatlon PlzeňUnpaid
Dvořáková Pavlína01019F2008CZEŽactvo mladší (12-13)4SPORTS TEAMUnpaid
Dvořáková Petra01056F2005CZEŽactvo starší (14-15)BRNO TRIATLON TEAMUnpaid
Eliáš David049M2005CZEŽactvo starší (14-15)TRI KLUB PříbramUnpaid
Fäh Ben18M2002CHEJunioři (18-19)National Leistung Zentrum Wallisellen156469Unpaid
Fairaislová Iveta1011F1998CZEDospělí (20-29)TCV Jindřichův Hradec156492Unpaid
Faltová Eliška1090F2004CZEDorost (16-17)Tri club Česká Lípa156412Unpaid
Fencl Jiří15M1999CZEDospělí (20-29)TCV Jindřichův Hradec156472Unpaid
Fencl Marek14M1997CZEDospělí (20-29)TCV Jindřichův Hradec156438Unpaid
Fiala Aleš57M1966CZEDospělí (50-59)SK Slavia Praha156425Unpaid
Fic Martin49M1974CZEDospělí (40-49)TT Příbram, z. s.156459Unpaid
Ficová Markéta1093F2004CZEDorost (16-17)TT Příbram, z. s.156415Unpaid
Foukal Libor26M1977CZEDospělí (40-49)Individuální156436Unpaid
Fraňková Natálie1082F2004CZEDorost (16-17)TRI KLUB Příbram156407Unpaid
Frintová Vendula1029F1983CZEDospělí (30-39)BRNO TRIATLON TEAM156494Unpaid
Gajdoš Ondřej96M2004CZEDorost (16-17)156381Unpaid
Gajdošová Romana1009F1994SVKDospělí (20-29)BRNO TRIATLON TEAM156489Unpaid
Gmür Nora1012F2001SUIJunioři (18-19)National Leistung Zentrum Wallisellen.156490Unpaid
Gončaruk Kyrill052M2006CZEŽactvo starší (14-15)TCV Jindřichův HradecUnpaid
Grebík Radim4M2001CZEJunioři (18-19)TITAN TRILIFE156465Unpaid
Gröschl Václav010M2007CZEŽactvo mladší (12-13)TCV Jindřichův HradecUnpaid
Gröschl Vojtěch08M2007CZEŽactvo mladší (12-13)TCV Jindřichův HradecUnpaid
Grossová Petra1003F1999CZEDospělí (20-29)156514Unpaid
Grulich Ondřej51M2001CZEJunioři (18-19)TJ Spartak Třebíč156427Unpaid
Hadravová Kateřina01060F2005CZEŽactvo starší (14-15)Triathlon Team TáborUnpaid
Hašlar Matyáš91M2004CZEDorost (16-17)VOKOLOPOLE156399Unpaid
Hašlar Přemysl017M2007CZEŽactvo mladší (12-13)VOKOLOPOLEUnpaid
Hašlar Přemysl31M1975CZEDospělí (40-49)VOKOLOPOLE156454Unpaid
Hellier Bruce026M2008CZEŽactvo mladší (12-13)Tri club Česká LípaUnpaid
Holomoucký Adam62M1999CZEDospělí (20-29)Elab156440Unpaid
Holý Jakub37M1978CZEDospělí (40-49)TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice 156445Unpaid
Homola Jakub050M2005CZEŽactvo starší (14-15)Triathlon Team TáborUnpaid
Homola Matěj05M2007CZEŽactvo mladší (12-13)Triathlon Team TáborUnpaid
Horák Vilém50M2001CZEJunioři (18-19)Individuální156483Unpaid
Horák Vojtěch104M2003CZEDorost (16-17)Individuální156386Unpaid
Horáková Natálie01061F2005CZEŽactvo starší (14-15)Elite Sport BoskoviceUnpaid
Horňáková Aneta01020F2008CZEŽactvo mladší (12-13)Tri club Česká LípaUnpaid
Horňová Adriana1021F2000CZEDospělí (20-29)Elite Sport Boskovice156507Unpaid
Hradil Pavel9M1998CZEDospělí (20-29)TITAN TRILIFE156478Unpaid
Hrdlička Hynek047M2005CZEŽactvo starší (14-15)PK JHUnpaid
Hrušková Alžběta1010F2000CZEDospělí (20-29)BRNO TRIATLON TEAM156491Unpaid
Ihn Ondřej12M2000CZEDospělí (20-29)Triatlon klub Ostrava156457Unpaid
Ihn Tobiáš028M2008CZEŽactvo mladší (12-13)4SPORTS TEAMUnpaid
Jadrníčková Šárka01047F2006CZEŽactvo starší (14-15)SK KopřivniceUnpaid
Jahoda Vojtěch87M2004CZEDorost (16-17)Triathlon Team Tábor156384Unpaid
Janák Karel13M1957CZEDospělí (60-199)TITAN TRILIFE156434Unpaid
Janoušek Martin100M2003CZEDorost (16-17)TJ Nová Paka156393Unpaid
Jaroš Zbyšek20M1974CZEDospělí (40-49)ArtSport Team156447Unpaid
Jarošová Eliška01016F2008CZEŽactvo mladší (12-13)ArtSport TeamUnpaid
Jarošová Karolína01053F2006CZEŽactvo starší (14-15)ArtSport TeamUnpaid
Jedličková Barbora01041F2006CZEŽactvo starší (14-15)Triatlon PlzeňUnpaid
Jiřík Adam069M2005CZEŽactvo starší (14-15)Krušnoman TT LitvínovUnpaid
Jócsik Ondřej46M2001CZEJunioři (18-19)Triatlon Plzeň156452Unpaid
Kábrt Aleš072M2005CZEŽactvo starší (14-15)Loko TrutnovUnpaid
Kalivoda Lukáš92M2003CZEDorost (16-17)TTK Slavia VŠ Plzeň156391Unpaid
Káňová Kateřina01011F2007CZEŽactvo mladší (12-13)Loko TrutnovUnpaid
Karasová Anna01062F2006CZEŽactvo starší (14-15)TT Příbram, z. s.Unpaid
Karasová Karolína01029F2008CZEŽactvo mladší (12-13)TT Příbram, z. s.Unpaid
Karbanová Marie01026F2008CZEŽactvo mladší (12-13)TJ Nová PakaUnpaid
Kirsch Radomír53M2002CZEJunioři (18-19)Loko Trutnov156421Unpaid
Kirschová Nicol01051F2006CZEŽactvo starší (14-15)Loko TrutnovUnpaid
Klante Lucas19M2001SUIJunioři (18-19)National Leistung Zentrum Wallisellen156474Unpaid
Knejzlík Tomáš065M2005CZEŽactvo starší (14-15)Tri club Česká LípaUnpaid
Knejzlíková Tereza01021F2007CZEŽactvo mladší (12-13)Tri club Česká LípaUnpaid
Knobloch Florian108M2003CZEDorost (16-17)VOKOLOPOLE156392Unpaid
Kočař Lukáš10M1992CZEDospělí (20-29)BRNO TRIATLON TEAM156467Unpaid
Kolářová Hana1020F1988CZEDospělí (30-39)Triathlon Team Tábor156503Unpaid
Kolomazník Jiří058M2006CZEŽactvo starší (14-15)TITAN TRILIFEUnpaid
Komárková Kateřina1027F1995CZEDospělí (20-29)SK Slavia Praha156513Unpaid
König Alissa1013F1995SUIDospělí (20-29)National Leistung Zentrum Wallisellen.156488Unpaid
Korous David85M2004CZEDorost (16-17)Triathlon Team Tábor156380Unpaid
Korous Martin44M1974CZEDospělí (40-49)Triathlon Team Tábor156441Unpaid
Kostlán Robert81M2003CZEDorost (16-17)Triathlon Team Tábor156378Unpaid
Kotopulos Mikis064M2006CZEŽactvo starší (14-15)TITAN TRILIFEUnpaid
Kotopulu Helena1014F1980CZEDospělí (40-49)TITAN TRILIFE156505Unpaid
Koudelka Matyáš059M2006CZEŽactvo starší (14-15)Elite Sport BoskoviceUnpaid
Koudelková Lucie01015F2008CZEŽactvo mladší (12-13)Elite Sport BoskoviceUnpaid
Koutný Roman101M2003CZEDorost (16-17)TT Příbram, z. s.156397Unpaid
Kovář Jan020M2008CZEŽactvo mladší (12-13)TCV Jindřichův HradecUnpaid
Kovařčík Matěj030M2007CZEŽactvo mladší (12-13)Elite Sport BoskoviceUnpaid
Kozojed Martin86M2004CZEDorost (16-17)Triathlon Team Tábor156379Unpaid
Kozojed Ondřej03M2007CZEŽactvo mladší (12-13)Triathlon Team TáborUnpaid
Krátká Kateřina01054F2006CZEŽactvo starší (14-15)ArtSport TeamUnpaid
Krátká Lucie1002F1978CZEDospělí (40-49)ArtSport Team156510Unpaid
Krátký Marek022M2008CZEŽactvo mladší (12-13)ArtSport TeamUnpaid
Kratochvíl Marek055M2006CZEŽactvo starší (14-15)TJ Spartak TřebíčUnpaid
Kratochvílová Šárka01049F2006CZEŽactvo starší (14-15)TJ Spartak TřebíčUnpaid
Kraus Filip029M2007CZEŽactvo mladší (12-13)Elite Sport BoskoviceUnpaid
Kříž Matěj84M2003CZEDorost (16-17)CzechTRI K. Team156385Unpaid
Kříž Tomáš8M2000CZEDospělí (20-29)BRNO TRIATLON TEAM156468Unpaid
Kubec Filip48M2001CZEJunioři (18-19)Triatlon Plzeň156448Unpaid
Kubias Matěj01M2008CZEŽactvo mladší (12-13)Triatlon PlzeňUnpaid
Kuříková Petra1023F1991CZEDospělí (20-29)TJ BIŽU JBC156487Unpaid
Kůrková Karolína01005F2007CZEŽactvo mladší (12-13)TCV Jindřichův HradecUnpaid
Kutílková Elena01022F2008CZEŽactvo mladší (12-13)Tri club Česká LípaUnpaid
Lemberka Jan04M2008CZEŽactvo mladší (12-13)Triathlon Team TáborUnpaid
Lemberka Ondřej051M2005CZEŽactvo starší (14-15)Triathlon Team TáborUnpaid
Mach František58M1986CZEDospělí (30-39)Individuální156449Unpaid
Maixnerová Eliška1084F2004CZEDorost (16-17)CzechTRI K. Team156416Unpaid
Maloch Václav037M2008CZEŽactvo mladší (12-13)CzechTRI K. TeamUnpaid
Marek Daniel40M1971CZEDospělí (40-49)Triatlon Plzeň156461Unpaid
Marek Jakub83M2003CZEDorost (16-17)BRNO TRIATLON TEAM156377Unpaid
Marek Jakub42M2002CZEJunioři (18-19)Triatlon Plzeň156485Unpaid
Marek Lukáš021M2007CZEŽactvo mladší (12-13)4SPORTS TEAMUnpaid
Marek Matěj39M2002CZEJunioři (18-19)Triatlon Plzeň156473Unpaid
Marešová Magdaléna01044F2006CZEŽactvo starší (14-15)Triatlon PlzeňUnpaid
Mařík Jakub034M2007CZEŽactvo mladší (12-13)TJ Sokol SenohrabyUnpaid
Marková Ladislava1016F1978CZEDospělí (40-49)4SPORTS TEAM156512Unpaid
Matějovič Filip54M2002CZEJunioři (18-19)Triatlon Plzeň156480Unpaid
Matějovič Martin56M1969CZEDospělí (50-59)Triatlon Plzeň156450Unpaid
Mazánková Klára01058F2005CZEŽactvo starší (14-15)VOKOLOPOLEUnpaid
Mejzlík Petr41M1959CZEDospělí (60-199)TJ Spartak Třebíč156433Unpaid
Mezlíková Klára1094F2004CZEDorost (16-17)TJ Spartak Třebíč156417Unpaid
Michálek Filip17M2001CZEJunioři (18-19)TRI KLUB Příbram156486Unpaid
Michálek Martin32M1975CZEDospělí (40-49)TRI KLUB Příbram156428Unpaid
Michálek Šimon048M2005CZEŽactvo starší (14-15)TRI KLUB PříbramUnpaid
Mičková Kateřina1089F2004CZEDorost (16-17)2BWINNER TEAM156406Unpaid
Mígl Vojtěch102M2003CZEDorost (16-17)TT Příbram, z. s.156404Unpaid
Miklišová Lucie1005F2002CZEJunioři (18-19)TITAN TRILIFE156500Unpaid
Mitisková Lucie01010F2007CZEŽactvo mladší (12-13)TJ Spartak TřebíčUnpaid
Mitisková Michaela01050F2005CZEŽactvo starší (14-15)TJ Spartak TřebíčUnpaid
Mittner Jakub062M2006CZEŽactvo starší (14-15)SCPUnpaid
Musilová Nikola1024F1989CZEDospělí (30-39)TCV Jindřichův Hradec156509Unpaid
Mužíček Josef33M1957CZEDospělí (60-199)TJ BIŽU JBC156432Unpaid
Nekoranec Matěj22M1997CZEDospělí (20-29)TITAN TRILIFE156443Unpaid
Nosek Kryštof34M1998CZEDospělí (20-29)TJ BIŽU JBC156420Unpaid
Nosek Martin97M2004CZEDorost (16-17)Triatlon Plzeň156398Unpaid
Nováková Jarmila01023F2007CZEŽactvo mladší (12-13)Tri club Česká LípaUnpaid
Nýdrle Filip046M2005CZEŽactvo starší (14-15)Triatlon PlzeňUnpaid
Olšar Ondřej29M1997CZEDospělí (20-29)Kerberos156470Unpaid
Orner Zdeněk5M1956CZEDospělí (60-199)TITAN TRILIFE156430Unpaid
Ospalý Adam032M2008CZEŽactvo mladší (12-13)BRNO TRIATLON TEAMUnpaid
Palider Jan68M1991CZEDospělí (20-29)Triatlon klub Ostrava156446Unpaid
Pánek Šimon90M2004CZEDorost (16-17)VOKOLOPOLE156400Unpaid
Páník Šimon056M2005CZEŽactvo starší (14-15)Unpaid
Pánková Emma01025F2007CZEŽactvo mladší (12-13)VOKOLOPOLEUnpaid
Parez Jan103M2004CZEDorost (16-17)TT Příbram, z. s.156401Unpaid
Pásler Jakub93M2003CZEDorost (16-17)Loko Trutnov156403Unpaid
Pásler Kryštof94M2003CZEDorost (16-17)Loko Trutnov156387Unpaid
Pekárek Milan67M1965CZEDospělí (50-59)Etriatlon Team156431Unpaid
Petiška Ondřej61M1997CZEDospělí (20-29)SK RN HK156484Unpaid
Petráčková Anna01017F2008CZEŽactvo mladší (12-13)Loko TrutnovUnpaid
Pičmanová Zuzana1025F1999CZEDospělí (20-29)TCV Jindřichův Hradec156506Unpaid
Pitrmanová Kateřina1087F2004CZEDorost (16-17)Loko Trutnov156413Unpaid
Plic Lukáš061M2006CZEŽactvo starší (14-15)TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice Unpaid
Poláčková Pavlína1007F1996CZEDospělí (20-29)BRNO TRIATLON TEAM156498Unpaid
Pozlerová Edita01028F2007CZEŽactvo mladší (12-13)OMTUnpaid
Přikrylová Dana1086F2003CZEDorost (16-17)Triatlon Plzeň156405Unpaid
Procházková Nikola1018F2002CZEJunioři (18-19)TJ Spartak Třebíč156504Unpaid
Prokop Evžen70M1968CZEDospělí (50-59)TJ BIŽU JBC156460Unpaid
Půstová Šárka1001F2002CZEJunioři (18-19)BRNO TRIATLON TEAM156495Unpaid
Říhová Eliška1015F2002CZEJunioři (18-19)Triathlon Team Tábor156499Unpaid
Rozsíval Erik107M2004CZEDorost (16-17)TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice 156382Unpaid
Rutarová Karolína01013F2007CZEŽactvo mladší (12-13)Triatlon PlzeňUnpaid
Rybařík Marek23M2001CZEJunioři (18-19)TITAN TRILIFE156424Unpaid
Ryšavá Anna01027F2008CZEŽactvo mladší (12-13)Elite Sport BoskoviceUnpaid
Ryšávka Jáchym027M2007CZEŽactvo mladší (12-13)4SPORTS TEAMUnpaid
Ryšávková Emma01059F2005CZEŽactvo starší (14-15)BRNO TRIATLON TEAMUnpaid
Šafránek Jáchym031M2007CZEŽactvo mladší (12-13)Elite Sport BoskoviceUnpaid
Šanda Vojtěch6M2001CZEJunioři (18-19)TITAN TRILIFE156455Unpaid
Schoval František66M1988CZEDospělí (30-39)2BWINNER TEAM156439Unpaid
Schovalová Tereza1028F1994CZEDospělí (20-29)TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice 156511Unpaid
Sedlařík David89M2003CZEDorost (16-17)TITAN TRILIFE156396Unpaid
Šiška Matěj06M2008CZEŽactvo mladší (12-13)Triathlon Team TáborUnpaid
Škoda Václav47M2002CZEJunioři (18-19)AD team156475Unpaid
Skořepa Adam88M2004CZEDorost (16-17)Loko Trutnov156389Unpaid
Šmíd Jaroslav24M1976CZEDospělí (40-49)TTK Slavia VŠ Plzeň156442Unpaid
Šmídová Anna01055F2005CZEŽactvo starší (14-15)Triatlon PlzeňUnpaid
Šneberger Jan30M1985CZEDospělí (30-39)TT Příbram, z. s.156479Unpaid
Sobotka Václav36M1968CZEDospělí (50-59)TRI sport ČEKO Sokolov156429Unpaid
Souček Jakub060M2005CZEŽactvo starší (14-15)Triatlon PlzeňUnpaid
Srogoňová Alena1085F2003CZEDorost (16-17)PROFI SPORT Cheb156410Unpaid
Šrollová Viktorie01012F2007CZEŽactvo mladší (12-13)Loko TrutnovUnpaid
Stádník Daniel38M1972CZEDospělí (40-49)TJ BIŽU JBC156458Unpaid
Stádník Jakub95M2003CZEDorost (16-17)TJ BIŽU JBC156402Unpaid
Štěpka Tadeáš99M2004CZEDorost (16-17)TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice 156388Unpaid
Strejc Michal55M2002CZEJunioři (18-19)Triatlon Plzeň156482Unpaid
Stuchlík Jiří45M1975CZEDospělí (40-49)Triathlon Team Tábor156426Unpaid
Stuchlík Jiří21M2001CZEJunioři (18-19)Triathlon Team Tábor156471Unpaid
Stuchlíková Natálie01046F2005CZEŽactvo starší (14-15)Triathlon Team TáborUnpaid
Stupková Barbora1022F2002CZEJunioři (18-19)Triatlon Plzeň156501Unpaid
Šulák Marek019M2008CZEŽactvo mladší (12-13)TITAN TRILIFEUnpaid
Šuláková Lucie01052F2006CZEŽactvo starší (14-15)TITAN TRILIFEUnpaid
Švarc Michal07M2007CZEŽactvo mladší (12-13)TRI KLUB PříbramUnpaid
Švarc Petr69M1966CZEDospělí (50-59)TRI KLUB Příbram156418Unpaid
Svatoš Adam023M2008CZEŽactvo mladší (12-13)Loko TrutnovUnpaid
Švecová Andrea01045F2005CZEŽactvo starší (14-15)Triatlon PlzeňUnpaid
Svoboda Vojtěch054M2005CZEŽactvo starší (14-15)TJ Sokol SenohrabyUnpaid
Svobodová Agáta01048F2005CZEŽactvo starší (14-15)TJ Sokol SenohrabyUnpaid
Svobodová Eliška1019F2002CZEJunioři (18-19)TJ Spartak Třebíč156508Unpaid
Svobodová Tereza1006F2000CZEDospělí (20-29)TITAN TRILIFE156497Unpaid
Tabulka Štěpán038M2007CZEŽactvo mladší (12-13)TJ Sokol SenohrabyUnpaid
Talacko Oskar024M2007CZEŽactvo mladší (12-13)Unpaid
Talacková Olivie01018F2007CZEŽactvo mladší (12-13)Unpaid
Teplý Ondřej63M1978CZEDospělí (40-49)HISPORT Team156451Unpaid
Tkáč Daniel27M1979CZEDospělí (40-49)TITAN TRILIFE156481Unpaid
Tlamka Filip16M2002CZEJunioři (18-19)BRNO TRIATLON TEAM156477Unpaid
Tourková Julie01006F2008CZEŽactvo mladší (12-13)TCV Jindřichův HradecUnpaid
Uhlík Jan011M2008CZEŽactvo mladší (12-13)Triathlon Team TáborUnpaid
Václavík Filip7M1995CZEDospělí (20-29)TITAN TRILIFE156476Unpaid
Velísková Veronika1008F2001CZEJunioři (18-19)BRNO TRIATLON TEAM156502Unpaid
Voda Jan012M2007CZEŽactvo mladší (12-13)TJ Spartak TřebíčUnpaid
Vodová Nikola01007F2008CZEŽactvo mladší (12-13)TJ Spartak TřebíčUnpaid
Vojtěšková Barbora1081F2004CZEDorost (16-17)TITAN TRILIFE156411Unpaid
Volár Jan52M1992CZEDospělí (20-29)Etriatlon Team156462Unpaid
Volf Štěpán018M2008CZEŽactvo mladší (12-13)VOKOLOPOLEUnpaid
Vondra Tomáš60M1992CZEDospělí (20-29)Loko Trutnov156422Unpaid
Vrobel Lukáš43M1977CZEDospělí (40-49)Kerberos156456Unpaid
Všetička Jan015M2007CZEŽactvo mladší (12-13)TC DOBRUŠKAUnpaid
Walter Jan59M1992CZEDospělí (20-29)TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice 156444Unpaid
Weber Adam98M2004CZEDorost (16-17)Triatlon Plzeň156394Unpaid
Zadražil Filip35M1998CZEDospělí (20-29)TJ BIŽU JBC156423Unpaid
Zadražil Jan016M2007CZEŽactvo mladší (12-13)Triathlon Team TáborUnpaid
Zavřelová Adéla01014F2007CZEŽactvo mladší (12-13)Elite Sport BoskoviceUnpaid
Zeman Zbyněk1M1954CZEDospělí (60-199)Krušnoman TT Litvínov156435Unpaid
Zikmund Tomáš65M1999CZEDospělí (20-29)TT Příbram, z. s.156463Unpaid
Zimovjanová Tereza1026F1995CZEDospělí (20-29)Triatlon Plzeň156493Unpaid
Žirovnický Jan057M2005CZEŽactvo starší (14-15)Triathlon Team TáborUnpaid