Tyto stránky používají cookies. Setrváním na těchto stránkách souhlasíte s jejich používáním.
Jméno | Startovní číslo | Pohlaví | Datum narození | Země | Kategorie | Tým | Profi tým | Číslo objednávky | Status platby |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Adamovský Kamil | M | 1973 | CZE | Dospělí (40-49) | Krušnoman TT Litvínov | 51153 | Nezaplaceno | ||
Bandrowski Tomáš | M | 1974 | CZE | Dospělí (40-49) | 51235 | Nezaplaceno | |||
Bareš Jan | M | 1980 | CZE | Dospělí (30-39) | Maratón klub Kladno | 51254 | Nezaplaceno | ||
Bayer Miloslav | M | 1947 | CZE | Dospělí (60-199) | HISPORT Team | 51227 | Nezaplaceno | ||
Beňo Ladislav | M | 1976 | CZE | Dospělí (30-39) | TRiSK České Budějovice | 51169 | Nezaplaceno | ||
Bican Stanislav | M | 1979 | CZE | Dospělí (30-39) | TJ Packa Praha C | 51186 | Nezaplaceno | ||
Bičík Tomáš | M | 1968 | CZE | Dospělí (40-49) | DELTA TEAM TRIATLON | 51221 | Nezaplaceno | ||
Budina Zdeněk | M | 1976 | CZE | Dospělí (30-39) | 3D Fitness RT | 51228 | Nezaplaceno | ||
Capoušek Miroslav | M | 1970 | CZE | Dospělí (40-49) | 3D Fitness RT | 51171 | Nezaplaceno | ||
Cibulka Radim | M | 1989 | CZE | Dospělí (20-29) | IRON STARS BEROUN | 51216 | Nezaplaceno | ||
Cibulka Stanislav | M | 1981 | CZE | Dospělí (30-39) | IRON STARS BEROUN | 51168 | Nezaplaceno | ||
Cmunt Petr | M | 1996 | CZE | Junioři (18-19) | 51127 | Nezaplaceno | |||
Cogan Rudolf | M | 1971 | CZE | Dospělí (40-49) | TJ Nová Paka | 51121 | Nezaplaceno | ||
Crkva František | M | 1971 | CZE | Dospělí (40-49) | Etriatlon Team | 51175 | Nezaplaceno | ||
Černý Aleš | M | 1964 | CZE | Dospělí (50-59) | TC DOBRUŠKA | 51222 | Nezaplaceno | ||
David Pavel | M | 1972 | CZE | Dospělí (40-49) | Lokomotiva Nymburk | 51220 | Nezaplaceno | ||
Děbnár Jan | M | 1972 | CZE | Dospělí (40-49) | Individuální | 51139 | Nezaplaceno | ||
Dlabka Ludvík | M | 1960 | CZE | Dospělí (50-59) | 3D Fitness RT | 51217 | Nezaplaceno | ||
Druska Frank | M | 1970 | DEU | Dospělí (40-49) | 51160 | Nezaplaceno | |||
Dvořák Jan | M | 1979 | CZE | Dospělí (30-39) | SpectrumBike České Budějovice | 51178 | Nezaplaceno | ||
Ekl Tomáš | M | 1983 | CZE | Dospělí (30-39) | IRON STARS BEROUN | 51136 | Nezaplaceno | ||
Eremka Libor | M | 1988 | CZE | Dospělí (20-29) | Individuální | 51141 | Nezaplaceno | ||
Farda Petr | M | 1973 | CZE | Dospělí (40-49) | Individuální | 51198 | Nezaplaceno | ||
Feda Roman | M | 1964 | CZE | Dospělí (50-59) | Peklov | 51241 | Nezaplaceno | ||
Flíčková Alice | F | 1970 | CZE | Dospělí (40-49) | B&H Triatlon České Budějovice | 51237 | Nezaplaceno | ||
Fógel Kamil | M | 1978 | SVK | Dospělí (30-39) | 51196 | Nezaplaceno | |||
Gerych David | M | 1977 | CZE | Dospělí (30-39) | 51125 | Nezaplaceno | |||
Gerychová Michaela | F | 1982 | CZE | Dospělí (30-39) | Carla Dvůr Králové | 51162 | Nezaplaceno | ||
Gorczyca Lukasz | M | 1982 | POL | Dospělí (30-39) | Individuální | 51256 | Nezaplaceno | ||
Hlaváč Lumír | M | 1974 | CZE | Dospělí (40-49) | SK Fuga | 51144 | Nezaplaceno | ||
Hoder Jan | M | 1984 | CZE | Dospělí (30-39) | TC DOBRUŠKA | 51206 | Nezaplaceno | ||
Holub Václav | M | 1983 | CZE | Dospělí (30-39) | VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM | 51120 | Nezaplaceno | ||
Hořava Jiří | M | 1980 | CZE | Dospělí (30-39) | Individuální | 51257 | Nezaplaceno | ||
Houska David | M | 1973 | CZE | Dospělí (40-49) | SC Meran | 51135 | Nezaplaceno | ||
Houska Petr | M | 1981 | CZE | Dospělí (30-39) | RESOLUTION TEAM | 51193 | Nezaplaceno | ||
Hraše Zbyněk | M | 1974 | CZE | Dospělí (40-49) | 51170 | Nezaplaceno | |||
Hron Jan | M | 1981 | CZE | Dospělí (30-39) | Šumavský triatlon (ŠuTri) | 51126 | Nezaplaceno | ||
Chvátal Vladimír | M | 1967 | CZE | Dospělí (40-49) | Úvaly | 51244 | Nezaplaceno | ||
Immer Tomáš | M | 1980 | CZE | Dospělí (30-39) | Krušnoman TT Litvínov | 51183 | Nezaplaceno | ||
Jacko Branislav | M | 1982 | SVK | Dospělí (30-39) | BKP | 51197 | Nezaplaceno | ||
Janďourek Petr | M | 1973 | CZE | Dospělí (40-49) | TRI SPORT TEAM | 51223 | Nezaplaceno | ||
Janeček Petr | M | 1979 | CZE | Dospělí (30-39) | Hejvy's Intimmate Team | 51180 | Nezaplaceno | ||
Janošek Tomáš | M | 1981 | CZE | Dospělí (30-39) | Krušnoman TT Litvínov | 51181 | Nezaplaceno | ||
Januška Jiří | M | 1975 | CZE | Dospělí (40-49) | Elab | 51184 | Nezaplaceno | ||
Jaroš Zbyšek | M | 1974 | CZE | Dospělí (40-49) | "ENERGY TEAM" | 51130 | Nezaplaceno | ||
Jedlička Pavel | M | 1972 | CZE | Dospělí (40-49) | 51218 | Nezaplaceno | |||
Jílek David | M | 1987 | CZE | Dospělí (20-29) | Individuální | 51123 | Nezaplaceno | ||
Jíra Jaroslav | M | 1971 | CZE | Dospělí (40-49) | TT Cyklorenova Cvikov | 51166 | Nezaplaceno | ||
Jirásko Lubomír | M | 1971 | CZE | Dospělí (40-49) | Individuální | 51248 | Nezaplaceno | ||
Joachymstál Vít | M | 1981 | CZE | Dospělí (30-39) | ZajKo Team | 51204 | Nezaplaceno | ||
Kabatova Zuzka | F | 1986 | SVK | Dospělí (20-29) | Amulet KickRide Team | 51211 | Nezaplaceno | ||
Kačena Vojtěch | M | 1979 | CZE | Dospělí (30-39) | Individuální | 51143 | Nezaplaceno | ||
Kala Jiří | M | 1987 | CZE | Dospělí (20-29) | Kolacihal.cz | 51147 | Nezaplaceno | ||
Kašpárek Pavel | M | 1961 | CZE | Dospělí (50-59) | OMT | 51150 | Nezaplaceno | ||
Klika Petr | M | 1979 | CZE | Dospělí (30-39) | NOVIS TK Praha | 51174 | Nezaplaceno | ||
Kmuníček Miloš | M | 1961 | CZE | Dospělí (50-59) | Maraton klub Kladno | 51225 | Nezaplaceno | ||
Kočíb Pavel | M | 1975 | CZE | Dospělí (40-49) | Krušnoman TT Litvínov | 51231 | Nezaplaceno | ||
Kosobud Martin | M | 1968 | CZE | Dospělí (40-49) | TriSK ČB | 51138 | Nezaplaceno | ||
Kovařík Vít | M | 1986 | CZE | Dospělí (20-29) | CykloVAPE | 51202 | Nezaplaceno | ||
Kövešlygety Petr | M | 1980 | CZE | Dospělí (30-39) | Mukařov | 51172 | Nezaplaceno | ||
Kozel Tomáš | M | 1982 | CZE | Dospělí (30-39) | SK Slavia Praha | 51137 | Nezaplaceno | ||
Krankus Milan | M | 1980 | SVK | Dospělí (30-39) | Praha | 51232 | Nezaplaceno | ||
Krejčí Miroslav | M | 1964 | CZE | Dospělí (50-59) | BRNO TRIATLON TEAM | 51185 | Nezaplaceno | ||
Krejčová Petra | F | 1979 | CZE | Dospělí (30-39) | TriSK ČB | 51173 | Nezaplaceno | ||
Krejný Kamil | M | 1977 | CZE | Dospělí (30-39) | TT Cyklorenova Cvikov | 51188 | Nezaplaceno | ||
Kröger Maja | F | 1966 | DEU | Dospělí (40-49) | 51252 | Nezaplaceno | |||
Křeček Tomáš | M | 1972 | CZE | Dospělí (40-49) | IRON STARS BEROUN | 51155 | Nezaplaceno | ||
Kučera Luděk | M | 1964 | CZE | Dospělí (50-59) | Veterina - Jihlava | 51200 | Nezaplaceno | ||
Kudrna David | M | 1977 | CZE | Dospělí (30-39) | TJ Slavoj Čáslav | 51151 | Nezaplaceno | ||
Kulmon Petr | M | 1965 | CZE | Dospělí (50-59) | Krušnokolci | 51238 | Nezaplaceno | ||
Kunc David | M | 1966 | CZE | Dospělí (40-49) | "ENERGY TEAM" | 51259 | Nezaplaceno | ||
Kuznetsov Stanislav | M | 1981 | RUS | Dospělí (30-39) | Individuální | 51159 | Nezaplaceno | ||
Kvasnička Daniel | M | 1978 | CZE | Dospělí (30-39) | HKNMPSM | 51165 | Nezaplaceno | ||
Lácha Pavel | M | 1969 | CZE | Dospělí (40-49) | B&H Triatlon České Budějovice | 51142 | Nezaplaceno | ||
Lebl Jaroslav | M | 1976 | CZE | Dospělí (30-39) | 51177 | Nezaplaceno | |||
Leblova Katerina | F | 1979 | CZE | Dospělí (30-39) | 51240 | Nezaplaceno | |||
Malošík Jan | M | 1985 | CZE | Dospělí (30-39) | SK Fuga | 51195 | Nezaplaceno | ||
Marek Jiří | M | 1981 | CZE | Dospělí (30-39) | Spona Teplice | 51212 | Nezaplaceno | ||
Matějka Martin | M | 1981 | CZE | Dospělí (30-39) | BKČS | 51229 | Nezaplaceno | ||
Medlík Jan | M | 1991 | CZE | Dospělí (20-29) | TC Batalion | 51210 | Nezaplaceno | ||
Mejzlík Petr | M | 1959 | CZE | Dospělí (50-59) | TJ Spartak Třebíč | 51236 | Nezaplaceno | ||
Mervart Václav | M | 1970 | CZE | Dospělí (40-49) | TC DOBRUŠKA | 51215 | Nezaplaceno | ||
Mikula Miroslav | M | 1968 | CZE | Dospělí (40-49) | IRON STARS BEROUN | 51149 | Nezaplaceno | ||
Mužík Josef | M | 1981 | CZE | Dospělí (30-39) | 51201 | Nezaplaceno | |||
Nagy Jiří | M | 1990 | CZE | Dospělí (20-29) | TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice | 51164 | Nezaplaceno | ||
Navrátil Michal | M | 1988 | CZE | Dospělí (20-29) | TCB / Triatlon Jičín | 51176 | Nezaplaceno | ||
Nováková Eva | F | 1977 | CZE | Dospělí (30-39) | HISPORT Team | 51152 | Nezaplaceno | ||
Nováková Martina | F | 1992 | CZE | Dospělí (20-29) | Lawi Sport Team z.s. | 51182 | Nezaplaceno | ||
Opatrný Václav | M | 1983 | CZE | Dospělí (30-39) | 51242 | Nezaplaceno | |||
Oppelt Michal | M | 1983 | CZE | Dospělí (30-39) | Individuální | 51194 | Nezaplaceno | ||
Oppolzer Jan | M | 1984 | CZE | Dospělí (30-39) | HISPORT Team | 51129 | Nezaplaceno | ||
Ottenschläger Oto | M | 1995 | CZE | Dospělí (20-29) | Krušnoman TT Litvínov | 51156 | Nezaplaceno | ||
Paľa Peter | M | 1986 | SVK | Dospělí (20-29) | SK ORAVAMAN | 51255 | Nezaplaceno | ||
Paleček Dušan | M | 1957 | CZE | Dospělí (50-59) | Praha - Satalice | 51247 | Nezaplaceno | ||
Pavlů Mirka | F | 1975 | CZE | Dospělí (40-49) | Hejvy´s intimmate team | 51234 | Nezaplaceno | ||
Pech David | M | 1988 | CZE | Dospělí (20-29) | Tučňáčí Tandem | 51190 | Nezaplaceno | ||
Pokorný Martin | M | 1965 | CZE | Dospělí (50-59) | SKI CLUB Brandýs n.L. | 51203 | Nezaplaceno | ||
Polesný Martin | M | 1980 | CZE | Dospělí (30-39) | TRI-SPACE | 51134 | Nezaplaceno | ||
Procházka David | M | 1975 | CZE | Dospělí (40-49) | IRON STARS BEROUN | 51133 | Nezaplaceno | ||
Procházka Zdeněk | M | 1967 | CZE | Dospělí (40-49) | ACES TEAM KARLOVY VARY | 51207 | Nezaplaceno | ||
Pytelka Richard | M | 1982 | CZE | Dospělí (30-39) | Volejbal - TJ Košutka | 51205 | Nezaplaceno | ||
Rybáček Miroslav | M | 1987 | CZE | Dospělí (20-29) | Realiz sport team | 51131 | Nezaplaceno | ||
Sandecki Mark | M | 1982 | USA | Dospělí (30-39) | Biko Adventures | 51214 | Nezaplaceno | ||
Schoval František | M | 1988 | CZE | Dospělí (20-29) | Elab | 51140 | Nezaplaceno | ||
Schwalbe Ulrike | F | 1978 | DEU | Dospělí (30-39) | ATS Kulmbach | 51148 | Nezaplaceno | ||
Slatinský Lukáš | M | 1983 | CZE | Dospělí (30-39) | HISPORT Team | 51119 | Nezaplaceno | ||
Slavata Tomáš | M | 1980 | CZE | Dospělí (30-39) | Author Xterra Team | 51239 | Nezaplaceno | ||
Sliwka Zenon | M | 1979 | CZE | Dospělí (30-39) | - | 51230 | Nezaplaceno | ||
Smejkal Marek | M | 1977 | CZE | Dospělí (30-39) | Biko Adventures | 51191 | Nezaplaceno | ||
Soukup Petr | M | 1987 | CZE | Dospělí (20-29) | TJ Nová Paka | 51122 | Nezaplaceno | ||
Starý Jan | M | 1988 | CZE | Dospělí (20-29) | TC Batalion Jičín | 51146 | Nezaplaceno | ||
Strnad Tomáš | M | 1969 | CZE | Dospělí (40-49) | 3D Fitness RT | 51179 | Nezaplaceno | ||
Student Martin | M | 1974 | CZE | Dospělí (40-49) | Krušnoman TT Litvínov | 51154 | Nezaplaceno | ||
Svoboda Jiří | M | 1966 | CZE | Dospělí (40-49) | CYKLOADAM RACING | 51163 | Nezaplaceno | ||
Šafařík Tomáš | M | 1979 | CZE | Dospělí (30-39) | Brno | 51167 | Nezaplaceno | ||
Šilhan Jiří | M | 1976 | CZE | Dospělí (30-39) | WITTE bike team | 51157 | Nezaplaceno | ||
Štrof Michal | M | 1973 | CZE | Dospělí (40-49) | Individuální | 51199 | Nezaplaceno | ||
Štryncl Pavel | M | 1977 | CZE | Dospělí (30-39) | Salomon-Suunto | 51124 | Nezaplaceno | ||
Štumpf Eduard | M | 1980 | CZE | Dospělí (30-39) | 3D Fitness | 51258 | Nezaplaceno | ||
Šůs Jaroslav | M | 1965 | CZE | Dospělí (50-59) | NOVIS TK Praha | 51219 | Nezaplaceno | ||
Švarc Petr | M | 1966 | CZE | Dospělí (40-49) | TRI KLUB Příbram | 51145 | Nezaplaceno | ||
Švec Luděk | M | 1978 | CZE | Dospělí (30-39) | TK DUKO Rýmařov | 51213 | Nezaplaceno | ||
Švingr Pavel | M | 1953 | CZE | Dospělí (60-199) | BK Louny | 51251 | Nezaplaceno | ||
Temer Jörgen | M | 1970 | CZE | Dospělí (40-49) | Senec | 51226 | Nezaplaceno | ||
Teplý Ondřej | M | 1978 | CZE | Dospělí (30-39) | HISPORT Team | 51132 | Nezaplaceno | ||
Tomčo Dušan | M | 1976 | CZE | Dospělí (30-39) | IRON STARS BEROUN | 51187 | Nezaplaceno | ||
Troost Diederik | M | 1975 | NLD | Dospělí (40-49) | HISPORT Team | 51209 | Nezaplaceno | ||
Truhlář Luboš | M | 1987 | CZE | Dospělí (20-29) | BKP | 51118 | Nezaplaceno | ||
Tvrzník Tomáš | M | 1979 | CZE | Dospělí (30-39) | HISPORT Team | 51192 | Nezaplaceno | ||
Tylšová Daniela | F | 1978 | CZE | Dospělí (30-39) | HISPORT Team | 51208 | Nezaplaceno | ||
Uhlíř Radek | M | 1967 | CZE | Dospělí (40-49) | TriSK ČB | 51158 | Nezaplaceno | ||
Urban Miroslav | M | 1969 | CZE | Dospělí (40-49) | Hopman Team Žatec | 51189 | Nezaplaceno | ||
Uxa Tomáš | M | 1965 | CZE | Dospělí (50-59) | TT LOKO Beroun | 51249 | Nezaplaceno | ||
Vabroušek Petr | M | 1973 | CZE | Dospělí (40-49) | TITAN TRILIFE | 51128 | Nezaplaceno | ||
Vácha Ondřej | M | 1983 | CZE | Dospělí (30-39) | Sokol Veltěž | 51161 | Nezaplaceno | ||
Valvoda Ondřej | M | 1970 | CZE | Dospělí (40-49) | Wodnas Hodonín | 51233 | Nezaplaceno | ||
Vaňková Agáta | F | 1965 | CZE | Dospělí (50-59) | 51245 | Nezaplaceno | |||
Venglarčík Ján | M | 1968 | SVK | Dospělí (40-49) | Triathlon Team Nereus Žilina | 51243 | Nezaplaceno | ||
Vrátná Alena | F | 1965 | CZE | Dospělí (50-59) | Krušnoman TT Litvínov | 51224 | Nezaplaceno | ||
Vůjtěch Tomáš | M | 1976 | CZE | Dospělí (30-39) | 51253 | Nezaplaceno | |||
Wainer Jan | M | 1976 | CZE | Dospělí (30-39) | OMT | 51117 | Nezaplaceno | ||
Zeman Zbyněk | M | 1954 | CZE | Dospělí (60-199) | Individuální | 51246 | Nezaplaceno | ||
Zoubek Daniel | M | 1967 | CZE | Dospělí (40-49) | KPM Nymburk | 51250 | Nezaplaceno |