PILMAN 2024 - Startovní listina

Přihlášených: 57


JménoStartovní čísloPohlavíDatum narozeníZeměKategorieTýmProfi týmČíslo objednávkyStatus platby
Adámková DanaF1980CZEM/Ž 40 (40-44)TT Tálín160106Zaplaceno
Bálek OldřichM1972CZEM/Ž 50 (50-54)Individuální160433Nezaplaceno
Bayer MiloslavM1947CZEM/Ž 75 (75-79)BRNO TRIATLON TEAMNezaplaceno
Bořil ŠimonM2001M/Ž 18 (18-24)160141Nezaplaceno
Cibulková MarkétaF1983CZEM/Ž 40 (40-44)IRON STARS BEROUN160410Nezaplaceno
Denemarek JiříM2002CZEM/Ž 18 (18-24)2BWINNER TEAM159920Zaplaceno
Diviš MilanM1988CZEM/Ž 35 (35-39)158847Zaplaceno
Dundr LukášM1979CZEM/Ž 45 (45-49)TriLion team160447Nezaplaceno
Eremka LiborM1988CZEM/Ž 35 (35-39)Mika training160110Zaplaceno
Filipová LenkaF1991CZEM/Ž 30 (30-34)MOV3MENT160114Zaplaceno
Fischer MichalM1981CZEM/Ž 40 (40-44)Liga 100 TRIMAN160009Zaplaceno
Fousek FrantišekM1999CZEM/Ž 25 (25-29)Individuální160405Nezaplaceno
Grulich MiroslavM1988CZEM/Ž 35 (35-39)Individuální159665Zaplaceno
Hendrych JaroslavM1975CZEM/Ž 45 (45-49)Triatlon Česká Lípa160067Zaplaceno
Horník JanM1971CZEM/Ž 50 (50-54)MC Metuje160415Nezaplaceno
Hořínek MartinM1981CZEM/Ž 40 (40-44)SK Oceláci Ostrava159850Zaplaceno
Hrabák KamilM1973CZEM/Ž 50 (50-54)Individuální159649Nezaplaceno
Chromík MichaelaF1984CZEM/Ž 40 (40-44)MiLee Team158972Zaplaceno
Ivánek MartinM1985CZEM/Ž 35 (35-39)GŘF Emperors159259Nezaplaceno
Jordán DanielM1997CZEM/Ž 25 (25-29)Triatlon Česká Lípa160031Zaplaceno
Jungmann PetrM1966CZEM/Ž 55 (55-59)TJ SLAVIA Karlovy Vary160134Zaplaceno
Kalina BohumilM1976CZEM/Ž 45 (45-49)SK Kardašova Řečice160044Zaplaceno
Kalina PavelM1986CZEM/Ž 35 (35-39)158948Zaplaceno
Király MiroslavM1986SVKM/Ž 35 (35-39)TRIgym Nature klub158262Zaplaceno
Kokeš VlastimilM1965CZEM/Ž 55 (55-59)TTC Olomouc160087Zaplaceno
Kopečný FrantaM1962M/Ž 60 (60-64)TTS Osek n.B.160079Zaplaceno
Kotopulu HelenaF1980CZEM/Ž 40 (40-44)TITAN TRILIFE160164Nezaplaceno
Kozel TomášM1982CZEM/Ž 40 (40-44)SK Slavia Praha160396Nezaplaceno
Krajča StanislavM1983CZEM/Ž 40 (40-44)Liga 100 TRIMAN160188Nezaplaceno
Kubín JanM1983M/Ž 40 (40-44)Individuální158723Zaplaceno
Kubinová ZuzanaF1981CZEM/Ž 40 (40-44)Individuální158726Zaplaceno
Kunc DavidM1966CZEM/Ž 55 (55-59)"ENERGY TEAM"Rozpracovaná
Lapeš JaromírM1976CZEM/Ž 45 (45-49)Individuální158939Nezaplaceno
Losertová AlenaF1988CZEM/Ž 35 (35-39)Zapro team160507Nezaplaceno
Maierl MichaelM1970CZEM/Ž 50 (50-54)Individuální158729Zaplaceno
Mrkvičková DianaF1987CZEM/Ž 35 (35-39)159815Zaplaceno
Múdrik MatějM2001CZEM/Ž 18 (18-24)TITAN TRILIFE159197Nezaplaceno
Oliva RadimM1975CZEM/Ž 45 (45-49)CZECHMAN TeamRozpracovaná
Oravec ĽubošM1972SVKM/Ž 50 (50-54)PROefekt160095Zaplaceno
Ottenschläger OtoM1995CZEM/Ž 25 (25-29)Krušnoman TT Litvínov159633Zaplaceno
Pazdera LukášM1986CZEM/Ž 35 (35-39)Here To Win team159935Zaplaceno
Pokorná RenátaM1977CZEM/Ž 45 (45-49)Triatlon Slaný159753Zaplaceno
Raninec MartinM1983SVKM/Ž 40 (40-44)Bratislava - Lamač160427Nezaplaceno
Rett TomM1969CZEM/Ž 55 (55-59)Individuální160097Zaplaceno
Řenč TomášM1990CZEM/Ž 30 (30-34)Triatlon Slaný160456Nezaplaceno
Řezníček VladislavM1964CZEM/Ž 60 (60-64)Cardiolab158152Nezaplaceno
Sedláček RomanM1964CZEM/Ž 60 (60-64)SBR TRI-TEAM LITOMYŠL160100Zaplaceno
Slavík JanM1987CZEM/Ž 35 (35-39)mov3ment159991Zaplaceno
Stanik PavelM1973CZEM/Ž 50 (50-54)Individuální160273Nezaplaceno
Stejskal MatějM1995CZEM/Ž 25 (25-29)160292Nezaplaceno
Ševčík LuděkM1959CZEM/Ž 65 (65-69)Běžec Vysočiny160052Nezaplaceno
Škarka RenéM1976CZEM/Ž 45 (45-49)SK Termit ZR160096Zaplaceno
Štefanová KateřinaF2001CZEM/Ž 18 (18-24)160130Zaplaceno
Vabroušek PetrM1973CZEM/Ž 50 (50-54)TITAN TRILIFE160530Nezaplaceno
Veselý PetrM1990CZEM/Ž 30 (30-34)GLASSMAN TT160307Nezaplaceno
Vyroubal PetrM1976CZEM/Ž 45 (45-49)Individuální160136Zaplaceno
Weimann JakubM1973CZEM/Ž 50 (50-54)Individuální160345Nezaplaceno