Tyto stránky používají cookies. Setrváním na těchto stránkách souhlasíte s jejich používáním.
Jméno | Startovní číslo | Pohlaví | Datum narození | Země | Kategorie | Tým | Profi tým | Číslo objednávky | Status platby |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Adamec Daniel | M | 1979 | Dospělí (18-199) | 152149 | Zaplaceno | ||||
Begunova Oxana | F | 1989 | Dospělí (18-199) | Xena | 153469 | Zaplaceno | |||
Benda Jindřich | M | 1978 | CZE | Dospělí (18-199) | Brněnská lama | 153198 | Zaplaceno | ||
Bjalková Tamara | F | 1993 | CZE | Dospělí (18-199) | 153329 | Zaplaceno | |||
Borek Martin | M | 1972 | CZE | Dospělí (18-199) | 153446 | Zaplaceno | |||
Brázda Vít | M | 1994 | CZE | Dospělí (18-199) | 153407 | Zaplaceno | |||
BUCHTA RADOMIL | M | 1958 | CZE | Dospělí (18-199) | 153441 | Zaplaceno | |||
Cintula Lukáš | M | 1991 | SVK | Dospělí (18-199) | ENDEKA team | Nezaplaceno | |||
Čech Ladislav | M | 1973 | CZE | Dospělí (18-199) | Texaco Prista team CZ | 153120 | Zaplaceno | ||
Dedek Aleš | M | 1975 | CZE | Dospělí (18-199) | AD team | 153324 | Zaplaceno | ||
Dedková Blanka | F | 1977 | CZE | Dospělí (18-199) | AD team | 153326 | Zaplaceno | ||
Dlabaja Roman | M | 1970 | CZE | Dospělí (18-199) | TITAN TRILIFE | 153460 | Zaplaceno | ||
Dokoupil Petr | M | 1977 | CZE | Dospělí (18-199) | 153616 | Zaplaceno | |||
Drtil Jiří | M | 1968 | CZE | Dospělí (18-199) | 153496 | Zaplaceno | |||
Franc Pavel | M | 1986 | CZE | Dospělí (18-199) | ROCKTECHNIK TRIATLON | 153479 | Zaplaceno | ||
Gočaltovský Ladislav | M | 1960 | CZE | Dospělí (18-199) | ROCKTECHNIK TRIATLON | 153392 | Zaplaceno | ||
Gruber Miloš | M | 1984 | CZE | Dospělí (18-199) | YOLO team | 153381 | Nezaplaceno | ||
Haluza Martin | M | 1983 | CZE | Dospělí (18-199) | KP Cycling | 153506 | Zaplaceno | ||
Hoferek Jakub | M | 1993 | CZE | Dospělí (18-199) | 153547 | Zaplaceno | |||
Hohl Adam | M | 1999 | CZE | Dospělí (18-199) | Kalda Triatlon Team | 153416 | Nezaplaceno | ||
Chochola Václav | M | 1993 | CZE | Dospělí (18-199) | 153402 | Zaplaceno | |||
Chrástecký Lukáš | M | 1985 | CZE | Dospělí (18-199) | Atex | 153370 | Zaplaceno | ||
Chvatík Zdeněk | M | 1986 | CZE | Dospělí (18-199) | 153476 | Zaplaceno | |||
jaroš vlado | M | 1968 | Dospělí (18-199) | 153462 | Zaplaceno | ||||
Klakurka Václav | M | 1983 | CZE | Dospělí (18-199) | AD team | 153427 | Zaplaceno | ||
Kocián Robert | M | 1988 | CZE | Dospělí (18-199) | Titan Trilife | 153442 | Zaplaceno | ||
Kraval Pavel | M | 2007 | Dorost (16-17) | 153364 | Zaplaceno | ||||
Kraval Petr | M | 1986 | CZE | Dospělí (18-199) | 153252 | Zaplaceno | |||
Kravalová Tatiana | F | 1978 | Dospělí (18-199) | 153363 | Zaplaceno | ||||
Kropáček Jaroslav | M | 1970 | CZE | Dospělí (18-199) | 153474 | Zaplaceno | |||
Kroupa Tomáš | M | 1987 | CZE | Dospělí (18-199) | BRNO TRIATLON TEAM | 152763 | Zaplaceno | ||
Křivánek Josef | M | 1979 | CZE | Dospělí (18-199) | ROCKTECHNIK TRIATLON | 153089 | Zaplaceno | ||
Kupčík Petr | M | 1991 | Dospělí (18-199) | TT Kantors | 153480 | Zaplaceno | |||
Kvasnička Jiří | M | 1973 | CZE | Dospělí (18-199) | Bystřice pod Hostýnem | 153538 | Zaplaceno | ||
Kvasničková Julie | F | 2007 | CZE | Dorost (16-17) | 2BWINNER TEAM | 153538 | Zaplaceno | ||
Losertová Alena | F | 1988 | CZE | Dospělí (18-199) | Zapro team | 152833 | Zaplaceno | ||
Lužný Filip | M | 1992 | CZE | Dospělí (18-199) | NUPREME | 152329 | Nezaplaceno | ||
Lužný Ivo | M | 1965 | CZE | Dospělí (18-199) | TTC Olomouc | 153484 | Nezaplaceno | ||
Maleňák Filip | M | 1990 | CZE | Dospělí (18-199) | Alfa Tri Team | 153604 | Zaplaceno | ||
Mazlová Tereza | F | 2002 | CZE | Dospělí (18-199) | 2BWINNER TEAM | 153650 | Zaplaceno | ||
Mecl Karel | M | 1963 | CZE | Dospělí (18-199) | Hodonín | 153300 | Zaplaceno | ||
Mejzlík Petr | M | 1959 | CZE | Dospělí (18-199) | TJ Spartak Třebíč | 153365 | Zaplaceno | ||
Melnikov Dani | M | 1996 | Dospělí (18-199) | 152196 | Zaplaceno | ||||
Mlčák Roman | M | 1980 | CZE | Dospělí (18-199) | Punk Tým | 153544 | Zaplaceno | ||
Mráz Miroslav | M | 1988 | CZE | Dospělí (18-199) | PIR | 153249 | Zaplaceno | ||
Musilová Pavla | F | 1976 | CZE | Dospělí (18-199) | 152333 | Zaplaceno | |||
Navrátil Dušan | M | 1984 | CZE | Dospělí (18-199) | Alfa Tri Team | 152338 | Zaplaceno | ||
Nesrsta Michal | M | 1981 | CZE | Dospělí (18-199) | 2BWINNER TEAM | 153498 | Zaplaceno | ||
Novotná Lucie | F | 1975 | CZE | Dospělí (18-199) | 2BWINNER TEAM | 153517 | Zaplaceno | ||
Novotný Jedovnice Petr | M | 1982 | CZE | Dospělí (18-199) | Triatlon VPO Protivanov Jedovnice | 153331 | Zaplaceno | ||
Odehnal Jakub | M | 2006 | CZE | Dorost (16-17) | BRNO TRIATLON TEAM | 153314 | Zaplaceno | ||
Odehnal Jan | M | 2004 | CZE | Junioři (18-19) | BRNO TRIATLON TEAM | 152689 | Zaplaceno | ||
Olejník Jiří | M | 1971 | Dospělí (18-199) | 153500 | Zaplaceno | ||||
P Vojta | M | 1995 | Dospělí (18-199) | 153618 | Zaplaceno | ||||
Plundrák David | M | 1988 | CZE | Dospělí (18-199) | 153518 | Zaplaceno | |||
Pokorný Jan | M | 1970 | CZE | Dospělí (18-199) | 153508 | Zaplaceno | |||
Polívka Luděk | M | 1978 | CZE | Dospělí (18-199) | AD team | 153107 | Zaplaceno | ||
Procházka Libor | M | 1977 | CZE | Dospělí (18-199) | Štatl Boys | 153124 | Zaplaceno | ||
Půstová Šárka | F | 2002 | CZE | Dospělí (18-199) | BRNO TRIATLON TEAM | 152677 | Zaplaceno | ||
Puškaš David | M | 1981 | CZE | Dospělí (18-199) | 2BWINNER TEAM | 153611 | Zaplaceno | ||
Radová Karolina | F | 1991 | CZE | Dospělí (18-199) | 2BWINNER TEAM | 153522 | Zaplaceno | ||
Rohel Břetislav | M | 1990 | CZE | Dospělí (18-199) | 153682 | Nezaplaceno | |||
Schwarzová Denisa | F | 1988 | CZE | Dospělí (18-199) | ROCKTECHNIK TRIATLON | 153383 | Zaplaceno | ||
Soudek Lukáš | M | 1983 | CZE | Dospělí (18-199) | 153657 | Nezaplaceno | |||
Soušková Anna | F | 1987 | Dospělí (18-199) | KP Cycling | 153502 | Zaplaceno | |||
Srovnal Richard | M | 1981 | CZE | Dospělí (18-199) | KP Cycling | 153494 | Zaplaceno | ||
Stehlík Pavel | M | 1974 | CZE | Dospělí (18-199) | VP Agro | 153451 | Zaplaceno | ||
Stehlík Petr | M | 1989 | CZE | Dospělí (18-199) | Alfa Tri Team | 153654 | Zaplaceno | ||
Stupka Petr | M | 1984 | CZE | Dospělí (18-199) | Kantors TT | 153464 | Zaplaceno | ||
Šimunek Martin | M | 1966 | CZE | Dospělí (18-199) | Kadla kadla | 152914 | Zaplaceno | ||
Škvařil Jan | M | 1973 | CZE | Dospělí (18-199) | 153246 | Zaplaceno | |||
Šolcová Eva | F | 1984 | CZE | Dospělí (18-199) | Ski Zabiny | 153626 | Zaplaceno | ||
Štefl Filip | M | 1993 | CZE | Dospělí (18-199) | 153434 | Zaplaceno | |||
Štěpánek Martin | M | 1981 | CZE | Dospělí (18-199) | ENDEKA team | 153424 | Nezaplaceno | ||
Titz Karim | M | 2002 | CZE | Dospělí (18-199) | 153361 | Zaplaceno | |||
Titz Kárim | M | 1965 | CZE | Dospělí (18-199) | 153360 | Zaplaceno | |||
Vencbauer Martin | M | 2001 | CZE | Dospělí (18-199) | Endorphin republic | 153596 | Zaplaceno | ||
Viki Jan | M | 1988 | CZE | Dospělí (18-199) | 2BWINNER TEAM | 152665 | Zaplaceno | ||
Vintrlík Martin | M | 1977 | CZE | Dospělí (18-199) | Favorit Brno | 153090 | Zaplaceno | ||
Vojtek Libor | M | 1984 | CZE | Dospělí (18-199) | ENDEKA team | 153690 | Nezaplaceno | ||
Zajíček Jakub | M | 2007 | CZE | Dorost (16-17) | ROCKTECHNIK TRIATLON | 153531 | Zaplaceno | ||
Zajíček Petr | M | 1974 | CZE | Dospělí (18-199) | ROCKTECHNIK TRIATLON | 153531 | Zaplaceno | ||
Zdráhal Jaroslav | M | 1963 | CZE | Dospělí (18-199) | 153328 | Zaplaceno | |||
Žítek Jindřich | M | 2006 | CZE | Dorost (16-17) | BRNO TRIATLON TEAM | 152547 | Zaplaceno |