Aquatlon Příbram - Startovní listina

Přihlášených: 310


JménoStartovní čísloPohlavíDatum narozeníZeměKategorieTýmProfi týmOdhad času plaváníČíslo objednávkyStatus platby
Altschulová Anna130F2012CZEŽáci (10-11)TCV Jindřichův Hradec00:02:08152967Zaplaceno
Altschulová Marie146F2014CZEŽáci (8-9)00:00:50152967Zaplaceno
Bajer Petr171M2011CZEŽactvo mladší (12-13)00:02:38153010Zaplaceno
Bajerová Adéla205F2008CZEŽactvo starší (14-15)00:02:19153010Zaplaceno
Bakoč Hynek224M2009CZEŽactvo starší (14-15)Spartak Trutnov00:02:39152988Zaplaceno
Bakočová Ema230F2009CZEŽactvo starší (14-15)Spartak Trutnov00:02:41152988Zaplaceno
Bednář Jiří136M2013CZEŽáci (10-11)Triathlon Team Tábor00:02:33153033Zaplaceno
Bednář Šimon123M2012CZEŽáci (10-11)TJ Spartak Třebíč00:01:52152818Zaplaceno
Bednářová Nela222F2008CZEŽactvo starší (14-15)TJ Spartak Třebíč00:02:38152818Zaplaceno
Benda Vladimír179M2011CZEŽactvo mladší (12-13)Triatlet Karlovy Vary00:03:00152843Zaplaceno
Bendová Anna147F2014CZEŽáci (8-9)Triatlet Karlovy Vary00:00:50152843Zaplaceno
Benešovská Mahulena Anna245F2008CZEŽactvo starší (14-15)TJ BIŽU JBC00:03:02152936Zaplaceno
Beranová Daniela167F2010CZEŽactvo mladší (12-13)00:02:30152808Zaplaceno
Berka Jiří202M2009CZEŽactvo starší (14-15)00:02:12153011Zaplaceno
Berka Vojtěch203M2009CZEŽactvo starší (14-15)00:02:12153011Zaplaceno
Bíba Tadeáš284M2010CZEŽactvo mladší (12-13)Triatlon Plzeň00:02:25153028Nezaplaceno
Bittner Jiří81M2005CZEJunioři (18-19)ROAD2KONA00:04:35153003Zaplaceno
Blažek Cyril25M2007CZEDorost (16-17)TCV Jindřichův Hradec00:05:15152967Zaplaceno
Böse Adam24M2007CZEDorost (16-17)ROAD2KONA00:05:10152921Zaplaceno
Böse Patricie103F2012CZEŽáci (10-11)ROAD2KONA00:01:28152921Zaplaceno
Brát Milan200M2011CZEŽactvo mladší (12-13)00:10:00153052Zaplaceno
Břenek Hynek246M2009CZEŽactvo starší (14-15)Tri club Česká Lípa00:03:15153038Zaplaceno
Břenková Anděla242F2008CZEŽactvo starší (14-15)Tri club Česká Lípa00:03:00153038Zaplaceno
Budínová Blanka32F2007CZEDorost (16-17)2BWINNER TEAM00:00:00153054Zaplaceno
Budínová Jana263F1975CZEDospělí (40-49)2BWINNER TEAM00:08:00153055Zaplaceno
Butzke Petr1M1959CZEDospělí (60-199)Tréninková skupina Březnice00:09:00152661Zaplaceno
Bysterská Kristína127F2013CZEŽáci (10-11)Kerberos00:02:00152924Zaplaceno
Bysterský Filip116M2012CZEŽáci (10-11)Kerberos00:01:45152924Zaplaceno
Caha Marek298M2008CZEŽactvo starší (14-15)LACHMÁNEK z.s. - Triatlonový oddíl00:02:30153066Zaplaceno
Cahová Magdalena288F2010CZEŽactvo mladší (12-13)LACHMÁNEK z.s. - Triatlonový oddíl00:02:50153066Zaplaceno
Cibere Isabella115F2013CZEŽáci (10-11)PKZN00:01:40152874Zaplaceno
Cibere Julie176F2011CZEŽactvo mladší (12-13)PKZN00:02:50152874Zaplaceno
Černá Karolína30F2007CZEDorost (16-17)Tri club Česká Lípa00:05:45153038Zaplaceno
Černá Kristýna128F2012CZEŽáci (10-11)Tri club Česká Lípa00:02:00153038Zaplaceno
Červená Veronika86F2005CZEJunioři (18-19)ROAD2KONA00:05:10153003Zaplaceno
Červenka Jiří162M2010CZEŽactvo mladší (12-13)00:02:26153058Zaplaceno
Čumpelík Marek40M2001CZEDospělí (20-29)CMC, z.s.00:05:15152455Zaplaceno
Čunát Filip272M2012CZEŽáci (10-11)Triatlon Česká Lípa00:01:40153026Zaplaceno
Čunátová Jana265F1980CZEDospělí (40-49)Triatlon Česká Lípa00:11:00153026Zaplaceno
Čunátová Tereza257F2007CZEDorost (16-17)Triatlon Česká Lípa00:06:00153026Zaplaceno
Datinská Viola240F2008CZEŽactvo starší (14-15)4SPORTS TEAM00:02:55152715Zaplaceno
Datinský OndřejM2011CZEŽactvo mladší (12-13)4SPORTS TEAM00:03:50152715Zaplaceno
Dobčák Marek310M2014CZEŽáci (8-9)ATK ŠlapaniceZaplaceno
Doláková Denisa258F2007CZEDorost (16-17)LACHMÁNEK z.s. - Triatlonový oddíl00:03:00153066Zaplaceno
Dolejš Albert299M2009CZEŽactvo starší (14-15)02:30:00153059Zaplaceno
Dubcová Jana11F1988CZEDospělí (30-39)Bjež Racing Team00:06:20153030Zaplaceno
Dvořák Josef53M1986CZEDospělí (30-39)SK Svárov00:08:15152732Zaplaceno
Dvořák Vítězslav62M1983CZEDospělí (40-49)TTK Slavia VŠ Plzeň00:06:43152968Zaplaceno
Dvořák VojtěchM2011CZEŽactvo mladší (12-13)Triatlon Česká Lípa00:03:15153026Zaplaceno
Fajglová Ema195F2011CZEŽactvo mladší (12-13)TJ BIŽU JBC00:03:35152936Zaplaceno
Fajglová Kateřina145F2014CZEŽáci (8-9)TJ BIŽU JBC00:00:43152936Zaplaceno
Fic Martin63M1974CZEDospělí (40-49)TT Příbram, z. s.00:07:00152847Zaplaceno
Ficová Markéta87F2004CZEJunioři (18-19)TT Příbram, z. s.00:05:45152847Zaplaceno
Ficová Radka73F1973CZEDospělí (50-59)TT Příbram, z. s.00:06:30152847Zaplaceno
Fiřtová Eva13F1973Dospělí (50-59)Aquapark Příbram00:10:00152925Zaplaceno
Fixová Anna223F2008CZEŽactvo starší (14-15)Loko Trutnov00:02:38152996Zaplaceno
Fořtová Petra8F2002CZEDospělí (20-29)Plavecký klub Písek00:05:40152917Zaplaceno
Gabriel Luboš295M2011CZEŽactvo mladší (12-13)Triatlon Česká Lípa00:03:30153026Zaplaceno
Gabriel Lukáš276M2013CZEŽáci (10-11)Triatlon Česká Lípa00:00:00153026Zaplaceno
Ginzel PetrM1972CZEDospělí (50-59)Tj Dukla praha00:10:00152433Zaplaceno
Gončaruk Ilja236M2009CZEŽactvo starší (14-15)TCV Jindřichův Hradec00:02:46152967Zaplaceno
Gončaruk Kyrill23M2006CZEDorost (16-17)TCV Jindřichův Hradec00:05:04152967Zaplaceno
Gromová Lujza102F2013CZEŽáci (10-11)ROAD2KONA00:01:27152921Zaplaceno
Gröschl Vojtěch20M2007CZEDorost (16-17)TCV Jindřichův Hradec00:04:55152967Zaplaceno
Hammer Adam292M2010CZEŽactvo mladší (12-13)Triatlon Česká Lípa00:03:10153026Zaplaceno
Hašlar Přemysl29M2007CZEDorost (16-17)VOKOLOPOLE00:05:30152947Zaplaceno
Havlíček Damián12M1995Dospělí (20-29)Barbarian extreme team00:09:00152941Zaplaceno
Havlíček Michal74M1971CZEDospělí (50-59)KOME KLUB00:06:30152543Zaplaceno
Hejný Aleš193M2010CZEŽactvo mladší (12-13)TJ BIŽU JBC00:03:30152936Zaplaceno
Hejtíková Gabriela262F1981CZEDospělí (40-49)00:06:40153071Zaplaceno
Hellier Bruce243M2008CZEŽactvo starší (14-15)Tri club Česká Lípa00:03:00153038Zaplaceno
Hendrych Tomáš264M1976CZEDospělí (40-49)Triatlon Česká Lípa00:10:00153026Zaplaceno
Hendrych Tomáš280M2014CZEŽáci (8-9)Triatlon Česká Lípa00:01:00153026Zaplaceno
Hlína Tomáš185M2010CZEŽactvo mladší (12-13)TriSK ČB00:03:08152887Zaplaceno
Hlínová Jaroslava55F1980CZEDospělí (40-49)TT Tálín00:05:13152882Zaplaceno
Hochmanová Veronika51F1993CZEDospělí (30-39)TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice 00:06:50153050Zaplaceno
Holá Aneta188F2010CZEŽactvo mladší (12-13)TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice 00:03:18152997Zaplaceno
Holaniková Veronika85F2004CZEJunioři (18-19)Elite Sport Boskovice00:05:05152958Zaplaceno
Holeček PetrM1961CZEDospělí (60-199)BET00:06:40152395Zaplaceno
Holiček Samuel164M2011CZEŽactvo mladší (12-13)IRON STARS BEROUN00:02:28152987Zaplaceno
Holiček Stanislav56M1981CZEDospělí (40-49)IRON STARS BEROUN00:05:45152901Zaplaceno
Holičková Lea93F2013CZEŽáci (10-11)IRON STARS BEROUN00:01:18152987Zaplaceno
Holičková Sára94F2013CZEŽáci (10-11)IRON STARS BEROUN00:01:18152987Zaplaceno
Holub Vojtěch186M2011CZEŽactvo mladší (12-13)TJ BIŽU JBC00:03:10152936Zaplaceno
Holubec Luboš70M1968CZEDospělí (50-59)Loko Trutnov00:06:00152996Zaplaceno
Horňáková Aneta301F2008CZEŽactvo starší (14-15)Triatlon Česká Lípa00:02:50153026Zaplaceno
Hotový Michal137M2012CZEŽáci (10-11)Triathlon Team Tábor00:02:34152989Zaplaceno
Hrabáková Bohuslava75F1973CZEDospělí (50-59)Triatlet Karlovy Vary00:06:45152910Zaplaceno
Hradecká Veronika125F2012CZEŽáci (10-11)TT Příbram, z. s.00:01:55152981Zaplaceno
Hrašková Markéta206F2009Žactvo starší (14-15)00:02:20152906Zaplaceno
Hrazdilová Tereza163F2011CZEŽactvo mladší (12-13)Elite Sport Boskovice00:02:27152958Zaplaceno
Hřebík Michal285M2011CZEŽactvo mladší (12-13)Triatlon Česká Lípa00:02:40153026Zaplaceno
Hubáček Jakub126M2012CZEŽáci (10-11)Triathlon Team Tábor00:01:59152989Zaplaceno
Hubáček Ondřej225M2009CZEŽactvo starší (14-15)Triathlon Team Tábor00:02:40152989Zaplaceno
Chalupníková Valerie168F2010CZEŽactvo mladší (12-13)2BWINNER TEAM00:02:30152965Zaplaceno
Chocholová Aneta101F2013CZEŽáci (10-11)00:01:26152935Zaplaceno
Chocholová Zuzana174F2010CZEŽactvo mladší (12-13)00:02:48152935Zaplaceno
Chroustovský ŠtěpánM1974CZEDospělí (40-49)TJ BIŽU JBC00:05:00152821Zaplaceno
Chudová Martina117F2013CZEŽáci (10-11)LACHMÁNEK z.s. - Triatlonový oddíl00:01:45152959Zaplaceno
Ihn Ondřej41M2000CZEDospělí (20-29)TITAN TRILIFE00:05:15152940Zaplaceno
Ihn Šimon180M2010CZEŽactvo mladší (12-13)4SPORTS TEAM00:03:00152931Zaplaceno
Ihn Tobiáš215M2008CZEŽactvo starší (14-15)4SPORTS TEAM00:02:29152931Zaplaceno
Janata Jan211M2009CZEŽactvo starší (14-15)TJ BIŽU JBC00:02:25152846Zaplaceno
Janíková Vilemína131F2013CZEŽáci (10-11)4SPORTS TEAM00:02:25152741Zaplaceno
Jenčík Jakub105M2012CZEŽáci (10-11)Triathlon Team Tábor00:01:30152989Zaplaceno
Jenčíková Anna226F2008CZEŽactvo starší (14-15)Triathlon Team Tábor00:02:40152989Zaplaceno
Jíra Lukáš46M1986CZEDospělí (30-39)2BWINNER TEAM00:05:10152559Zaplaceno
Jiruška Matyáš232M2009CZEŽactvo starší (14-15)TCV Jindřichův Hradec00:02:45152967Zaplaceno
Jungmannová Kateřina244F2008CZEŽactvo starší (14-15)Triatlet Karlovy Vary00:03:00152973Zaplaceno
Kalousová Agnese118F2012CZEŽáci (10-11)4SPORTS TEAM00:01:48152832Zaplaceno
Kalousová Beata148F2014CZEŽáci (8-9)4SPORTS TEAM00:00:52152832Zaplaceno
Karásek Jonáš97M2012CZEŽáci (10-11)TJ BIŽU JBC00:01:21152936Zaplaceno
Karasová Anna256F2006CZEDorost (16-17)TRI KLUB Příbram00:05:45153020Nezaplaceno
Karbanová Marie217F2008CZEŽactvo starší (14-15)TJ Nová Paka00:02:30152889Zaplaceno
Kašpar Jiří64M1974CZEDospělí (40-49)CTC FORT SMC Ústí nad Orlicí00:07:30152995Zaplaceno
Keilwerth Hugo181M2011CZEŽactvo mladší (12-13)ROAD2KONA00:03:00152921Zaplaceno
Kepková Antonie110F2013CZEŽáci (10-11)Triathlon Team Tábor00:01:34152989Zaplaceno
Kinclová Emma155F2015CZEŽáci (8-9)00:01:10152967Zaplaceno
Kobližek Šimon36M1999CZEDospělí (20-29)Krušnoman TT Litvínov00:04:16152539Zaplaceno
Kokšálová Michaela43F1999CZEDospělí (20-29)KOME KLUB00:05:55152894Zaplaceno
Kolář MatějM2008CZEŽactvo starší (14-15)TCV Jindřichův Hradec00:02:45152967Zaplaceno
Kolka VáclavM2009CZEŽactvo starší (14-15)00:02:27153018Zaplaceno
Komínková Eliška275F2013CZEŽáci (10-11)Triatlon Česká Lípa00:02:00153026Zaplaceno
Koniarová Mia196F2011CZEŽactvo mladší (12-13)Kerberos00:01:47152862Zaplaceno
Koptík Jiří238M2008CZEŽactvo starší (14-15)TriSK ČB00:02:48152887Zaplaceno
Koptík Jiří58M1982CZEDospělí (40-49)TriSK ČB00:06:15152963Zaplaceno
Korcová Anna120F2013CZEŽáci (10-11)ROAD2KONA00:01:50152921Zaplaceno
Korellus Lukáš239M2009CZEŽactvo starší (14-15)Triatlet Karlovy Vary00:02:49153023Zaplaceno
Korous David82M2004CZEJunioři (18-19)Triathlon Team Tábor00:04:35152989Zaplaceno
Korous Martin59M1974CZEDospělí (40-49)Triathlon Team Tábor00:06:15152989Zaplaceno
Kostelníková Nikola220F2008CZEŽactvo starší (14-15)TJ BIŽU JBC00:02:34152944Zaplaceno
Koutná Eva60F1978CZEDospělí (40-49)TT Příbram, z. s.00:06:30152847Zaplaceno
Kovář Antonín172M2011CZEŽactvo mladší (12-13)ROAD2KONA00:02:40152921Zaplaceno
Kovář JanM2008CZEŽactvo starší (14-15)ROAD2KONA00:02:20152921Zaplaceno
Kozojed Martin83M2004CZEJunioři (18-19)Triathlon Team Tábor00:04:45152989Zaplaceno
Kozojed Ondřej15M2007CZEDorost (16-17)Triathlon Team Tábor00:04:40152989Zaplaceno
Krátká Kateřina28F2006CZEDorost (16-17)ROAD2KONA00:05:25152921Zaplaceno
Krátká Kateřina61F1983CZEDospělí (40-49)IRON STARS BEROUN00:06:30152991Zaplaceno
Krátký MarekM2008CZEŽactvo starší (14-15)ROAD2KONA00:02:25153027Nezaplaceno
Kraumanová Lucie302F2009CZEŽactvo starší (14-15)Triatlon Česká Lípa00:03:00153026Zaplaceno
Krausová Sofie100F2012CZEŽáci (10-11)Elite Sport Boskovice00:01:25152958Zaplaceno
Kříž David189M2010CZEŽactvo mladší (12-13)Triathlon Team Tábor00:03:20152989Zaplaceno
Křížová Kristýna213F2009CZEŽactvo starší (14-15)Loko Trutnov00:02:27152996Zaplaceno
Křížová Veronika104F2013CZEŽáci (10-11)Triathlon Team Tábor00:01:29152989Zaplaceno
Kučerová Beáta33F2006CZEDorost (16-17)TCV Jindřichův Hradec00:06:00152967Zaplaceno
Kulman Jakub190M2011CZEŽactvo mladší (12-13)Tri club Česká Lípa00:03:20153038Zaplaceno
Kulman Matyáš247M2009CZEŽactvo starší (14-15)Tri club Česká Lípa00:03:15153038Zaplaceno
Kulman Milan57M1978CZEDospělí (40-49)Tri club Česká Lípa00:05:45153038Zaplaceno
Kůrková Karolína27F2007CZEDorost (16-17)TCV Jindřichův Hradec00:05:20152967Zaplaceno
Kuříková EvaF1965CZEDospělí (50-59)TRI-CLUB Jablonec n.N.00:09:00152955Nezaplaceno
Landauerová Veronika165F2010CZEŽactvo mladší (12-13)00:02:29152888Zaplaceno
Landstein Patrik135M2013CZEŽáci (10-11)00:02:31152967Zaplaceno
Langer Kryštof152M2015CZEŽáci (8-9)00:01:05152967Zaplaceno
Langhammerová Anežka7F1994CZEDospělí (20-29)RSFK Triatlon Brno00:06:45152851Zaplaceno
Lemberka Jan210M2008CZEŽactvo starší (14-15)Triathlon Team Tábor00:02:23152989Zaplaceno
Lemberka Ondřej84M2005CZEJunioři (18-19)Triathlon Team Tábor00:04:50152989Zaplaceno
Mach ZbyněkM1970CZEDospělí (50-59)TRI KLUB Příbram00:07:00153065Nezaplaceno
Machačková Viktorie124F2013CZEŽáci (10-11)TJ BIŽU JBC00:01:53152936Zaplaceno
Machová Monika218F2009CZEŽactvo starší (14-15)TT Příbram, z. s.00:02:30152847Zaplaceno
Makovec Mikuláš291M2011CZEŽactvo mladší (12-13)Triatlon Česká Lípa00:03:00153026Zaplaceno
Makovec Tobiáš279M2014CZEŽáci (8-9)Triatlon Česká Lípa00:00:50153026Zaplaceno
Malcová Agáta231F2009CZEŽactvo starší (14-15)TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice 00:02:43152895Zaplaceno
Malochová Alžběta161F2011CZEŽactvo mladší (12-13)OMT00:02:25152939Zaplaceno
Malý Karel252M2007CZEDorost (16-17)2BWINNER TEAM00:04:30153048Nezaplaceno
Marek Jakub37M2003CZEDospělí (20-29)4SPORTS TEAM00:04:21152691Zaplaceno
Marek Lukáš19M2007CZEDorost (16-17)4SPORTS TEAM00:04:54152679Zaplaceno
Maršán Vincent191M2010CZEŽactvo mladší (12-13)TriSK ČB00:03:22152887Zaplaceno
Maříková Kateřina294F2011CZEŽactvo mladší (12-13)LACHMÁNEK z.s. - Triatlonový oddíl00:03:15153066Zaplaceno
Masopust Tomáš68M1974CZEDospělí (40-49)KOME KLUB00:10:00152437Zaplaceno
Matys Ondřej248M2008CZEŽactvo starší (14-15)00:00:00153036Zaplaceno
Matys Viktor132M2013CZEŽáci (10-11)00:00:00153036Zaplaceno
Mejzlík Petr79M1959CZEDospělí (60-199)TJ Spartak Třebíč00:07:00152233Zaplaceno
Micka Jan34M1995CZEDospělí (20-29)00:04:10152933Zaplaceno
Mígl Antonín89M2005CZEJunioři (18-19)TT Příbram, z. s.00:06:00152847Zaplaceno
Mígl Michal76M1973CZEDospělí (50-59)TT Příbram, z. s.00:07:00152847Zaplaceno
Mígl Vojtěch44M2003CZEDospělí (20-29)TT Příbram, z. s.00:06:00152847Zaplaceno
Míglová AlžbětaF2013CZEŽáci (10-11)00:02:30152948Zaplaceno
Michálek AntonínM2009CZEŽactvo starší (14-15)TRI KLUB Příbram00:02:40152982Zaplaceno
Mikulanda Alexandr112M2012CZEŽáci (10-11)Triathlon Team Tábor00:01:37152989Zaplaceno
Mitáček Jiří48M1991CZEDospělí (30-39)00:05:30152932Zaplaceno
Mittner Jakub14M2006CZEDorost (16-17)TITAN TRILIFE00:04:15153060Zaplaceno
Mužíček Josef77M1957CZEDospělí (60-199)TJ BIŽU JBC00:06:30152936Zaplaceno
Neckářová Lucie129F2012CZEŽáci (10-11)Tri club Česká Lípa02:00:00153038Zaplaceno
Němec Robert21M2006CZEDorost (16-17)4SPORTS TEAM00:04:58152692Zaplaceno
Nováková Kateřina151F2014CZEŽáci (8-9)00:01:00153008Zaplaceno
Okluský MiroslavM1989CZEDospělí (30-39)2BWINNER TEAM00:06:00152966Zaplaceno
Palider Jan47M1991CZEDospělí (30-39)Triatlon klub Ostrava00:05:15152938Zaplaceno
Pánková Emma31F2007CZEDorost (16-17)VOKOLOPOLE00:05:45152951Zaplaceno
Parez Jan88M2004CZEJunioři (18-19)TT Příbram, z. s.00:05:50152847Zaplaceno
Paták David271M2012CZEŽáci (10-11)ROAD2KONA00:01:14152341Nezaplaceno
Paták Pavel266M1971CZEDospělí (50-59)TTK Slavia VŠ Plzeň00:04:40152341Nezaplaceno
Pavlišen Alexandr309M1969CZEDospělí (50-59)Zaplaceno
Pazdera Lukáš52M1986CZEDospělí (30-39)Here To Win team00:07:00152536Zaplaceno
Pech Roman269M1962CZEDospělí (60-199)Šumavský triatlon (ŠuTri)00:07:15153053Nezaplaceno
Peterka Aleš192M2011CZEŽactvo mladší (12-13)TriSK ČB00:03:22152887Zaplaceno
Pičmanová Zuzana39F1999CZEDospělí (20-29)TCV Jindřichův Hradec00:05:00152684Zaplaceno
Pirout Matěj187M2010CZEŽactvo mladší (12-13)TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice 00:03:15152656Zaplaceno
Pirout ŠimonM2012CZEŽáci (10-11)TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice 00:01:24152656Zaplaceno
Piskáček Jan153M2016CZEŽáci (8-9)01:06:00153057Zaplaceno
Piskáček Petr139M2014CZEŽáci (8-9)TJ BIŽU JBC00:00:36152936Zaplaceno
Piskáčková Anna149F2015CZEŽáci (8-9)TJ BIŽU JBC00:00:55152936Zaplaceno
Pokorná Linda166F2010CZEŽactvo mladší (12-13)2BWINNER TEAM00:02:29152949Zaplaceno
Pokorný Marek71M1972CZEDospělí (50-59)2BWINNER TEAM00:06:20152950Zaplaceno
Pokorný Štěpán92M2012CZEŽáci (10-11)2BWINNER TEAM00:01:12152949Zaplaceno
Popelková Aneta241F2009CZEŽactvo starší (14-15)4SPORTS TEAM00:02:55152918Zaplaceno
Pozler Tomáš261M1976CZEDospělí (40-49)OMT00:06:15153040Zaplaceno
Pozlerová Edita26F2007CZEDorost (16-17)OMT00:05:15152942Zaplaceno
Procházka Eduard143M2015CZEŽáci (8-9)TriSK ČB00:00:41152887Zaplaceno
Procházka Matěj16M2007CZEDorost (16-17)ROAD2KONA00:04:40152921Zaplaceno
Procházka Rostislav10M1980CZEDospělí (40-49)Boršov nad Vltavou00:06:30152977Zaplaceno
Procházka Vít106M2012CZEŽáci (10-11)TriSK ČB00:01:30152887Zaplaceno
Prokop Tomáš183M2011CZEŽactvo mladší (12-13)TJ BIŽU JBC00:03:03152936Zaplaceno
Prokopová Lucie221F2009CZEŽactvo starší (14-15)TJ BIŽU JBC00:02:35152936Zaplaceno
Rezková ViktorieF2013CZEŽáci (10-11)00:02:30152858Nezaplaceno
Richter Filip158M2014CZEŽáci (8-9)Triathlon Team Tábor00:02:15152989Zaplaceno
Rolný Antonín114M2013CZEŽáci (10-11)TJ BIŽU JBC00:01:38152936Zaplaceno
Rolný Jakub184M2011CZEŽactvo mladší (12-13)TJ BIŽU JBC00:03:03152936Zaplaceno
Rudolf Tomáš69M1972CZEDospělí (50-59)"ENERGY TEAM"00:05:05152896Zaplaceno
Rutarová Karolína253F2007CZEDorost (16-17)Triatlon Plzeň00:05:25153028Nezaplaceno
Rutarová Kateřina289F2010CZEŽactvo mladší (12-13)Triatlon Plzeň00:02:50153028Nezaplaceno
Rutarová Magdalena286F2010CZEŽactvo mladší (12-13)Triatlon Plzeň00:02:40153028Nezaplaceno
Řepka Štěpán273M2013CZEŽáci (10-11)Triatlon Česká Lípa00:01:50153026Zaplaceno
Řeřichová Anna122F2012CZEŽáci (10-11)TCV Jindřichův Hradec00:01:51152967Zaplaceno
Řezníček Josef214M2008CZEŽactvo starší (14-15)Loko Trutnov00:02:28152996Zaplaceno
Řezníček Václav18M2006CZEDorost (16-17)Loko Trutnov00:04:49152996Zaplaceno
Saidl Filip3M1973CZEDospělí (50-59)TJ Packa00:06:05152980Zaplaceno
Saidlová Kristýna2F1984CZEDospělí (30-39)TJ Packa07:15:00152979Zaplaceno
Sedlmajerova Zuzana201F2011CZEŽactvo mladší (12-13)Triatlet Karlovy Vary00:00:00153051Zaplaceno
Seifert Václav6M1976CZEDospělí (40-49)SPK Slavia Liberec plavání05:30:00152879Zaplaceno
Seifertová Jana107F2013Žáci (10-11)01:30:00152880Zaplaceno
Schmida Albert156M2014CZEŽáci (8-9)01:30:00152984Zaplaceno
Schneiderka Nicolas182M2011CZEŽactvo mladší (12-13)SK Kopřivnice03:00:54152823Zaplaceno
Schneiderka Samuel204M2008CZEŽactvo starší (14-15)SK Kopřivnice02:14:55152823Zaplaceno
Simandl Pavel22M2006CZEDorost (16-17)LAP00:05:00152983Zaplaceno
Sláma MaxmiliánM2013CZEŽáci (10-11)4SPORTS TEAM00:00:00152802Zaplaceno
Slívová Martina304F2009CZEŽactvo starší (14-15)LACHMÁNEK z.s. - Triatlonový oddílZaplaceno
Smetanková Linda160F2010CZEŽactvo mladší (12-13)00:02:22152897Zaplaceno
Smíšková Anna91F2005CZEJunioři (18-19)153031Zaplaceno
Stádník Daniel72M1972CZEDospělí (50-59)TJ BIŽU JBC00:06:20152937Zaplaceno
Stádník Filip234M2009CZEŽactvo starší (14-15)TJ BIŽU JBC00:02:45152936Zaplaceno
Stádník JakubM2003CZEDospělí (20-29)TJ BIŽU JBC00:04:45152936Zaplaceno
Staněk Jan287M2011CZEŽactvo mladší (12-13)Triatlon Plzeň00:02:45153028Nezaplaceno
Staňková Ella281F2015CZEŽáci (8-9)Triatlon Plzeň00:01:00153028Nezaplaceno
Stará Dominika278F2016CZEŽáci (8-9)TJ BIŽU JBC00:00:48Nezaplaceno
Stará Justýna169F2010CZEŽactvo mladší (12-13)00:02:30153006Zaplaceno
Stárková Kamila194F2011CZEŽactvo mladší (12-13)Tri club Česká Lípa03:30:00153038Zaplaceno
Starý Jakub95M2012CZEŽáci (10-11)TJ BIŽU JBC00:01:19152936Zaplaceno
Staša Matyáš198M2010CZEŽactvo mladší (12-13)4SPORTS TEAM00:04:02152740Zaplaceno
Staša Samuel138M2013CZEŽáci (10-11)4SPORTS TEAM00:02:40152740Zaplaceno
Stečínská Markéta199F2011Žactvo mladší (12-13)00:04:20152742Zaplaceno
Strangmüller Maxim159M2011CZEŽactvo mladší (12-13)ROAD2KONA00:02:19152921Zaplaceno
Strangmüllerová Laura141F2014CZEŽáci (8-9)ROAD2KONA00:00:37152921Zaplaceno
Studená Sofie303F2009CZEŽactvo starší (14-15)Triatlon Česká Lípa00:03:00153026Zaplaceno
Stuchl Jindřich66M1974CZEDospělí (40-49)KOME KLUB00:08:00152198Zaplaceno
Stuchlík Jiří65M1975CZEDospělí (40-49)Triathlon Team Tábor00:07:30152989Zaplaceno
Stuchlíková Denisa109F2012CZEŽáci (10-11)Triathlon Team Tábor00:01:33152989Zaplaceno
Suchar DanielM2014CZEŽáci (8-9)00:00:00151931Zaplaceno
Svatoš Adam216M2008CZEŽactvo starší (14-15)Loko Trutnov00:02:29152996Zaplaceno
Svobodová Elen121F2012CZEŽáci (10-11)Triatlet Karlovy Vary01:50:00152974Zaplaceno
Svobodová Eliška45F2002CZEDospělí (20-29)TJ Spartak Třebíč00:06:00152953Zaplaceno
Šarkánová Eliška111F2012CZEŽáci (10-11)Triatlet Karlovy Vary00:01:36152975Zaplaceno
Šilhan David228M2009CZEŽactvo starší (14-15)Spartak Trutnov00:00:00152988Zaplaceno
Šindelařová Kristýna170F2011CZEŽactvo mladší (12-13)02:30:00152847Zaplaceno
Šindelářová Barbora208F2009CZEŽactvo starší (14-15)TT Příbram, z. s.00:02:20152847Zaplaceno
Šindelářová KláraF2008CZEŽactvo starší (14-15)LACHMÁNEK z.s. - Triatlonový oddíl02:36:00153066Zaplaceno
Šiška Adam173M2011CZEŽactvo mladší (12-13)Triathlon Team Tábor00:02:45152989Zaplaceno
Šmehlík Timm283M2010CZEŽactvo mladší (12-13)Triatlon Plzeň00:02:20153028Nezaplaceno
Šneidrová TerezaF2008CZEŽactvo starší (14-15)ROAD2KONA00:02:47152921Zaplaceno
Šoula Václav235M2009CZEŽactvo starší (14-15)Triathlon Team Tábor00:02:45152989Zaplaceno
Šoulová Alžběta113F2012CZEŽáci (10-11)Triathlon Team Tábor00:01:37152989Zaplaceno
Štajgr Milan270M2005CZEJunioři (18-19)00:05:30153019Nezaplaceno
Štefanič Adam219M2009CZEŽactvo starší (14-15)2BWINNER TEAM00:02:30152965Zaplaceno
Štefanič Ondřej305M2014CZEŽáci (8-9)Zaplaceno
Štěchová Kristyna311F1990CZEDospělí (30-39)Zaplaceno
Štěpán Ondřej254M2007CZEDorost (16-17)LACHMÁNEK z.s. - Triatlonový oddíl05:30:00153066Zaplaceno
Štěrbová Michaela259F1999CZEDospělí (20-29)TITAN TRILIFE04:40:00153061Nezaplaceno
Štíbr David99M2012CZEŽáci (10-11)00:01:24152731Zaplaceno
Štíbrová Marie140F2014CZEŽáci (8-9)00:00:36152731Zaplaceno
Švec Jakub249M2009CZEŽactvo starší (14-15)00:00:00152952Zaplaceno
Teplá Jana307F1979CZEDospělí (40-49)TTTZaplaceno
Teplý Ondřej308M1978CZEDospělí (40-49)Café racersZaplaceno
Tetzeli Filip296M2011CZEŽactvo mladší (12-13)LACHMÁNEK z.s. - Triatlonový oddíl00:03:30153068Zaplaceno
Toul Filip260M1980CZEDospělí (40-49)Šumavský triatlon (ŠuTri)00:05:10152872Nezaplaceno
Toul Jan178M2011CZEŽactvo mladší (12-13)TriSK ČB00:02:55152887Zaplaceno
Toulová Justýna282F2015CZEŽáci (8-9)00:01:00152900Nezaplaceno
Tučková Lucie108F2012CZEŽáci (10-11)TriSK ČB00:01:30152887Zaplaceno
Tučková Tereza17F2007CZEDorost (16-17)TriSK ČB00:04:45152887Zaplaceno
Tymichova IvanaF1980CZEDospělí (40-49)08:30:00153063Zaplaceno
Valdauf Radim5M1965CZEDospělí (50-59)ŠikCB00:09:17153009Zaplaceno
Valdauf Simon119M2013Žáci (10-11)00:01:49153024Zaplaceno
Valdaufova Diana150F2015CZEŽáci (8-9)00:00:59153024Zaplaceno
Váša Theodor229M2009CZEŽactvo starší (14-15)Triatlet Karlovy Vary00:02:40152999Zaplaceno
Včeliš Michal50M1987CZEDospělí (30-39)RUN00:06:20152572Zaplaceno
Vladyka JanM1958CZEDospělí (60-199)"ENERGY TEAM"00:08:40152865Zaplaceno
Vlášek Jakub144M2014CZEŽáci (8-9)00:00:42153025Zaplaceno
Vlk Vojtěch154M2015CZEŽáci (8-9)00:01:08152967Zaplaceno
Vojtová Ema306F2011CZEŽactvo mladší (12-13)Olympia Radotín00:01:20152883Zaplaceno
Volf Štěpán209M2008CZEŽactvo starší (14-15)VOKOLOPOLE00:02:20152947Zaplaceno
Volfová Valentýna142F2014CZEŽáci (8-9)VOKOLOPOLE00:00:40152947Zaplaceno
Volná Hayden Kristina255F2007CZEDorost (16-17)LACHMÁNEK z.s. - Triatlonový oddíl05:30:00153066Zaplaceno
Volný Bartoloměj274M2012CZEŽáci (10-11)Triatlon Česká Lípa00:01:50153026Zaplaceno
Volný Vincent Vilém290M2011CZEŽactvo mladší (12-13)Triatlon Česká Lípa00:02:50153026Zaplaceno
Votavová Anežka90F2005CZEJunioři (18-19)TCV Jindřichův Hradec00:07:15152967Zaplaceno
Vybíral Cyril96M2013CZEŽáci (10-11)2BWINNER TEAM01:00:00153064Zaplaceno
Wohl PavelM1997CZEDospělí (20-29)2BWINNER TEAM04:40:00153044Nezaplaceno
Zábrodský DušanM1978CZEDospělí (40-49)Rockaway00:07:00153069Nezaplaceno
Zadražil Filip42M1998CZEDospělí (20-29)TJ BIŽU JBC00:05:45152936Zaplaceno
Zářecký Miloš9M1961CZEDospělí (60-199)Etriatlon Team00:07:30152771Zaplaceno
Zikmund Tomáš35M1999CZEDospělí (20-29)Here To Win team00:04:15152868Zaplaceno
Zón JakubM2010CZEŽactvo mladší (12-13)ROAD2KONA00:02:50152921Zaplaceno