TRIATLON KONOPIŠTĚ - SPRINT a JUNIORKA - Startovní listina

Přihlášených: 370


JménoStartovní čísloPohlavíDatum narozeníZeměKategorieTýmProfi týmČíslo objednávkyStatus platby
aaaa aaaM2005Junioři (18-19)Rozpracovaná
Altschulová Anna290F2012CZEŽáci (10-11)TCV Jindřichův Hradec154717Zaplaceno
Altschulová Marie270F2014CZEŽáci (8-9)154717Zaplaceno
Andrle Richard6M1974CZEDospělí (40-49)PKVM151716Nezaplaceno
Ardelt Václav13M2007CZEDorost (16-17)CzechTRI K. Team154581Zaplaceno
Auf Jan351M2009CZEŽactvo starší (14-15)TJ Spartak Třebíč154549Zaplaceno
Bakoč Hynek352M2009CZEŽactvo starší (14-15)Spartak Trutnov154643Zaplaceno
Bakočová Ema353F2009CZEŽactvo starší (14-15)Spartak Trutnov154643Zaplaceno
Bartík Michal7M1977CZEDospělí (40-49)MST Jihlava154805Zaplaceno
Bartík Ondřej14M2006CZEDorost (16-17)MST Jihlava154805Zaplaceno
Barzilay Yehonatan15M2009Dorost (16-17)154538Nezaplaceno
Batlle Vazquez David16M1985ESPDospělí (30-39)154229Zaplaceno
Bednář Šimon291M2012CZEŽáci (10-11)TJ Spartak Třebíč154570Zaplaceno
Bednářová Nela354F2008CZEŽactvo starší (14-15)TJ Spartak Třebíč154570Zaplaceno
bedrníčková lucie220F2002CZEDospělí (20-29)ROAD2KONAZaplaceno
BEN ADIVA AMIT104F2008Dorost (16-17)154653Nezaplaceno
Beneš František315M2010CZEŽactvo mladší (12-13)153639Nezaplaceno
Benešovská Mahulena Anna355F2008CZEŽactvo starší (14-15)TJ BIŽU JBC154628Zaplaceno
Beranová Daniela316F2010CZEŽactvo mladší (12-13)154551Zaplaceno
Berger Marek17M1976DEUDospělí (40-49)SV Zwickau 04153879Zaplaceno
Besperát Barbora102F1989CZEDospělí (30-39)CSG TRI TEAM154859Zaplaceno
Besperát Tomáš18M1986CZEDospělí (30-39)154860Zaplaceno
Bíba Jan3M1976CZEDospělí (40-49)Triatlon Plzeň154761Zaplaceno
Bíba Mikuláš19M2007CZEDorost (16-17)Triatlon Plzeň154761Zaplaceno
Bíba Tadeáš317M2010CZEŽactvo mladší (12-13)Triatlon Plzeň154761Zaplaceno
Bittner Jiří20M2005CZEJunioři (18-19)ROAD2KONA154741Zaplaceno
Blažek Jan21M2007CZEDorost (16-17)Kerberos153232Zaplaceno
Blažek Matěj22M2007CZEDorost (16-17)Kerberos153232Zaplaceno
Bohm Matyáš318M2010CZEŽactvo mladší (12-13)154773Nezaplaceno
Bóna Marek23M1970CZEDospělí (50-59)153929Zaplaceno
Böse Adam24M2007CZEDorost (16-17)ROAD2KONA154725Zaplaceno
Břenek Hynek356M2009CZEŽactvo starší (14-15)Tri club Česká Lípa154839Zaplaceno
Břenková Anděla357F2008CZEŽactvo starší (14-15)Tri club Česká Lípa154839Zaplaceno
Budínová Blanka107F2007CZEDorost (16-17)2BWINNER TEAM154771Zaplaceno
Bureš Petr25M1980CZEDospělí (40-49)ČSOB - Poštovní Spořitelna154685Zaplaceno
Cepek Jan26M1981CZEDospělí (40-49)BK Chýně154255Zaplaceno
Cihlář Jakub27M2003CZEDospělí (20-29)TRI KLUB PříbramRozpracovaná
Čermák Jan28M1966CZEDospělí (50-59)Alset Racing Team153346Zaplaceno
Černá Karolína110F2007CZEDorost (16-17)Tri club Česká Lípa154839Zaplaceno
Černá Kristýna292F2012CZEŽáci (10-11)Tri club Česká Lípa154839Zaplaceno
Černý Jakub358M2009CZEŽactvo starší (14-15)Triatlon Plzeň154761Zaplaceno
Červená Veronika112F2005CZEJunioři (18-19)ROAD2KONA154725Zaplaceno
Čížek Dušan29M1971CZEDospělí (50-59)Loko Trutnov154764Zaplaceno
Čunát Filip293M2012CZEŽáci (10-11)Triatlon Česká Lípa154312Zaplaceno
Čunátová Tereza113F2007CZEDorost (16-17)Triatlon Česká Lípa154312Zaplaceno
Dienstbier Oldřich30M1981CZEDospělí (40-49)Triatlon Plzeň154289Zaplaceno
Dlabaja Roman31M1970CZEDospělí (50-59)TITAN TRILIFE154790Zaplaceno
Dlouhý Vítek359M2008CZEŽactvo starší (14-15)Triatlon Plzeň154761Zaplaceno
drabková nela257F2011CZEŽactvo mladší (12-13)Expres Tufo Team KolínZaplaceno
Dubecová Johana114F2001CZEDospělí (20-29)154553Zaplaceno
Duspivová Iveta115F1975CZEDospělí (40-49)KOME KLUB154610Zaplaceno
Dvorská Alžběta116F2004CZEJunioři (18-19)Loko Trutnov154820Zaplaceno
Dvořák Tomáš360M2008CZEŽactvo starší (14-15)TITAN TRILIFE154737Zaplaceno
Dvořáková Kristýna106F2005CZEJunioři (18-19)Triatlon Plzeň154761Zaplaceno
Dvořáková Markéta260F2008CZEŽactvo starší (14-15)TJ Spartak TřebíčZaplaceno
Elsner Ben32M1959DEUDospělí (60-199)154215Nezaplaceno
Fabián Aleš361M2009CZEŽactvo starší (14-15)154429Zaplaceno
Fabián Šimon319M2010CZEŽactvo mladší (12-13)154429Zaplaceno
Fajglová Ema320F2011CZEŽactvo mladší (12-13)TJ BIŽU JBC154628Zaplaceno
Fajglová Kateřina271F2014CZEŽáci (8-9)TJ BIŽU JBC154628Zaplaceno
Fanta Vojtěch362M2009CZEŽactvo starší (14-15)153425Zaplaceno
Fantová Magdaléna321F2011Žactvo mladší (12-13)153425Zaplaceno
Fejtová Zuzana117F1983CZEDospělí (40-49)154154Zaplaceno
Felten Yuval33M2004ISRJunioři (18-19)154401Nezaplaceno
Fessl Lukáš219M1990CZEDospělí (30-39)#tymdejvidZaplaceno
Ficová Markéta118F2004CZEJunioři (18-19)TT Příbram, z. s.154819Zaplaceno
Fixová Anna363F2008CZEŽactvo starší (14-15)Loko Trutnov154820Zaplaceno
Foukal Libor34M1977CZEDospělí (40-49)Sportcomplex Břeclav154322Zaplaceno
Fraňková Natálie119F2004CZEJunioři (18-19)TRI KLUB Příbram154749Nezaplaceno
Freudenberger Reut120F2008ISRDorost (16-17)154547Nezaplaceno
Gremlicová Lucie121F1969CZEDospělí (50-59)154754Zaplaceno
Gröschl Vojtěch35M2007CZEDorost (16-17)TCV Jindřichův Hradec154717Zaplaceno
Gur Lior122F2007Dorost (16-17)154541Nezaplaceno
Haman Bruno36M2006CZEDorost (16-17)ROAD2KONA154725Zaplaceno
Hamata Lukáš37M2005CZEJunioři (18-19)Triatlet Karlovy Vary154607Zaplaceno
Hašlar Matyáš39M2004CZEJunioři (18-19)VOKOLOPOLE154699Zaplaceno
Hašlar Přemysl38M2007CZEDorost (16-17)VOKOLOPOLE154698Zaplaceno
Hatuka Lidor40M2006Dorost (16-17)154546Nezaplaceno
Havelková Veronika123F1998CZEDospělí (20-29)2BWINNER TEAM154845Zaplaceno
Havlík Pavel272M2015Žáci (8-9)154800Zaplaceno
Hellier Bruce364M2008CZEŽactvo starší (14-15)Tri club Česká Lípa154839Zaplaceno
Heřman Jakub365M2009CZEŽactvo starší (14-15)Elite Sport Boskovice154807Zaplaceno
Hilpert Oliver322M2010CZEŽactvo mladší (12-13)TJ BIŽU JBC154628Zaplaceno
Hilpert Viktor294M2013CZEŽáci (10-11)TJ BIŽU JBC154628Zaplaceno
Hlavizňa Antonín41M1962CZEDospělí (60-199)154740Zaplaceno
Hlůžek Václav42M1983Dospělí (40-49)Ski-instriktori.cz154601Zaplaceno
Hodný Vilém43M2006CZEDorost (16-17)2BWINNER TEAM154771Zaplaceno
Hoffmann Šimon323M2010CZEŽactvo mladší (12-13)CMC, z.s.154719Zaplaceno
Hofman Marek44M2007CZEDorost (16-17)Spartak Trutnov154702Zaplaceno
Hofman Šimon324M2011CZEŽactvo mladší (12-13)Spartak Trutnov154702Zaplaceno
Holaniková Veronika124F2004CZEJunioři (18-19)Elite Sport Boskovice154807Zaplaceno
Holas Marek45M1978CZEDospělí (40-49)153017Zaplaceno
Holeček Petr46M1961CZEDospělí (60-199)BET154434Zaplaceno
Holub Matěj295M2012CZEŽáci (10-11)TJ BIŽU JBC154646Zaplaceno
Holub Vojtěch325M2011CZEŽactvo mladší (12-13)TJ BIŽU JBC154628Zaplaceno
Homola Matěj47M2007CZEDorost (16-17)Triathlon Team Tábor154804Zaplaceno
Horová Eliška273F2014CZEŽáci (8-9)Triatlon Plzeň154761Zaplaceno
Houdek Karel48M1992CZEDospělí (30-39)Befit Taskent154232Zaplaceno
Hradil Pavel8M1998CZEDospělí (20-29)TITAN TRILIFE154737Zaplaceno
Hrazdil Filip296M2012CZEŽáci (10-11)Elite Sport Boskovice154807Zaplaceno
Hrazdilová Tereza326F2011CZEŽactvo mladší (12-13)Elite Sport Boskovice154807Zaplaceno
Hrdlička Matěj49M2004CZEJunioři (18-19)Triatlon Plzeň154761Zaplaceno
Hrubá Veronika103F1990CZEDospělí (30-39)CSG TRI TEAM154863Zaplaceno
Hrudička Aleš50M1994Dospělí (20-29)153418Zaplaceno
Hrušková Alžběta125F2000CZEDospělí (20-29)BRNO TRIATLON TEAM154797Zaplaceno
Hubáček Jakub297M2012CZEŽáci (10-11)Triathlon Team Tábor154804Zaplaceno
Huliy Yaroslava298F2012UKRŽáci (10-11)Tri club Česká Lípa154839Zaplaceno
Hýblová Nikol299F2013CZEŽáci (10-11)Triatlon Plzeň154761Zaplaceno
Chalupníková Valerie327F2010CZEŽactvo mladší (12-13)2BWINNER TEAM154771Zaplaceno
Chmátal David11M2005CZEJunioři (18-19)TRI KLUB PříbramNezaplaceno
Chmátalová Adéla111F2004CZEJunioři (18-19)TRI KLUB PříbramNezaplaceno
Chmelik Tomáš328M2010CZEŽactvo mladší (12-13)TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice 154733Zaplaceno
Chovanečková Nikola126F2005CZEJunioři (18-19)TITAN TRILIFE154737Zaplaceno
Chytilová Kateřina366F2008CZEŽactvo starší (14-15)Triatlon Plzeň154761Zaplaceno
Imríšek Lukáš51M1991CZEDospělí (30-39)REABA - REALIZ SPORT TEAM154674Zaplaceno
Jadrníčková Šárka127F2006CZEDorost (16-17)SK Kopřivnice154794Zaplaceno
Jahoda Vojtěch12M2004CZEJunioři (18-19)Triathlon Team Tábor154809Zaplaceno
Jakimič Viktor52M2004CZEJunioři (18-19)LACHMÁNEK z.s. - Triatlonový oddíl153643Zaplaceno
Jakubcová Nikol128F2007CZEDorost (16-17)Triatlon Česká Lípa154312Zaplaceno
Janoušek Ondřej53M2005CZEJunioři (18-19)Triatlon Plzeň154761Zaplaceno
Janovská Kateřina54F1981CZEDospělí (40-49)154692Zaplaceno
Jedličková Barbora109F2006CZEDorost (16-17)Triatlon Plzeň154761Zaplaceno
Jíra Jaroslav55M1971CZEDospělí (50-59)Tri club Česká Lípa154839Zaplaceno
Josefová Dominika129F1995CZEDospělí (20-29)CzechTRI K. Team154767Zaplaceno
Kalda Martin367M2009CZEŽactvo starší (14-15)TJ Spartak Třebíč154745Zaplaceno
Karásek Jonáš300M2012CZEŽáci (10-11)TJ BIŽU JBC154628Zaplaceno
Karásková Anuška274F2015Žáci (8-9)154743Zaplaceno
Karban Aleš56M1975Dospělí (40-49)Piju jáá153467Zaplaceno
Karbanová Marie368F2008CZEŽactvo starší (14-15)TJ Nová Paka154826Zaplaceno
Keilwerth Hugo329M2011CZEŽactvo mladší (12-13)ROAD2KONA154725Zaplaceno
Kepková Antonie301F2013CZEŽáci (10-11)Triathlon Team Tábor154804Zaplaceno
Kesl Jiří57M1995CZEDospělí (20-29)USK Akademik Cheb154762Zaplaceno
Kesner Radek58M1970CZEDospělí (50-59)154843Zaplaceno
Kesnerová Natálie130F2004CZEJunioři (18-19)154851Zaplaceno
Kindl Marek59M2004CZEJunioři (18-19)TRI KLUB PříbramNezaplaceno
kiš juraj221M1991CZEDospělí (30-39)2B Winner TeamZaplaceno
Kmentová Iva302F1980CZEŽáci (10-11)154858Zaplaceno
Knejzlík Tomáš60M2005CZEJunioři (18-19)Triatlon Plzeň154761Zaplaceno
Koleda Zdeno61M1971Dospělí (50-59)ŠKP ŽILINA152116Zaplaceno
Koptík Jiří369M2008CZEŽactvo starší (14-15)TriSK ČB154751Zaplaceno
Korous David62M2004CZEJunioři (18-19)Triathlon Team Tábor154804Zaplaceno
Korous Martin2M1974CZEDospělí (40-49)Triathlon Team Tábor154804Zaplaceno
Kostelníková Nikola370F2008CZEŽactvo starší (14-15)TJ BIŽU JBC154628Zaplaceno
Košťák Zdeněk63M1964CZEDospělí (50-59)152100Zaplaceno
Kotěšovcová Pavla131F2000CZEDospělí (20-29)TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice 154465Zaplaceno
Kotopulos Mikis64M2006CZEDorost (16-17)TITAN TRILIFE154852Zaplaceno
Kotopulu Helena101F1980CZEDospělí (40-49)CSG TRI TEAM154763Zaplaceno
Koudelková Lucie371F2008CZEŽactvo starší (14-15)Elite Sport Boskovice154807Zaplaceno
Koutná Eva132F1978CZEDospělí (40-49)TT Příbram, z. s.154704Zaplaceno
Kovačičová Barbora133F2005CZEJunioři (18-19)CzechTRI K. Team154581Zaplaceno
kovář tonda262M2011CZEŽactvo mladší (12-13)ROAD2KONAZaplaceno
Kovář Jan372M2008CZEŽactvo starší (14-15)ROAD2KONA154725Zaplaceno
Kozák Filip65M1985Dospělí (30-39)151946Zaplaceno
Kozel Marian263M2012CZEŽáci (10-11)Zaplaceno
Kozel Tomáš66M1982CZEDospělí (40-49)SK Slavia Praha154630Zaplaceno
Kozojed Martin68M2004CZEJunioři (18-19)Triathlon Team Tábor154804Zaplaceno
Kozojed Ondřej67M2007CZEDorost (16-17)Triathlon Team Tábor154804Zaplaceno
Krátká Kateřina134F2006CZEDorost (16-17)ROAD2KONA154725Zaplaceno
Kratochvílová Šárka135F2006CZEDorost (16-17)TJ Spartak Třebíč154633Zaplaceno
Krištof Štěpán69M1993CZEDospělí (30-39)Teplice154786Zaplaceno
Křivánek Josef70M1979CZEDospělí (40-49)ROCKTECHNIK TRIATLON153527Zaplaceno
Křivánková Lucie275F2014CZEŽáci (8-9)153529Zaplaceno
Kříž Tomáš71M2000CZEDospělí (20-29)TITAN TRILIFE154864Zaplaceno
Kříž Zdeněk72M1972CZEDospělí (50-59)Loko Trutnov154822Zaplaceno
Křížová Kristýna373F2009CZEŽactvo starší (14-15)Loko Trutnov154820Zaplaceno
Kubias Matěj374M2008CZEŽactvo starší (14-15)Triatlon Plzeň154761Zaplaceno
Kučera Vít73M1988CZEDospělí (30-39)153742Zaplaceno
Kučerová Beáta137F2006CZEDorost (16-17)TCV Jindřichův Hradec154717Zaplaceno
Kudelová Magdaléna138F2006CZEDorost (16-17)TITAN TRILIFE154799Zaplaceno
Kuchařová Adéla375F2008CZEŽactvo starší (14-15)TJ Spartak Třebíč154827Zaplaceno
Kulíková Pavla139F1991Dospělí (30-39)Rozběháme Neratovice153685Zaplaceno
Kulštejn Jan303M2013CZEŽáci (10-11)154287Zaplaceno
Kulštejn Matěj376M2009CZEŽactvo starší (14-15)154287Zaplaceno
Kunc Petr74M1980CZEDospělí (40-49)153368Zaplaceno
Kůrková Karolína140F2007CZEDorost (16-17)TCV Jindřichův Hradec154717Zaplaceno
Kvasničková Julie141F2007CZEDorost (16-17)2BWINNER TEAM154771Zaplaceno
Kyral Václav75M1979CZEDospělí (40-49)EasyGoRun154331Zaplaceno
Landstein Patrik304M2013CZEŽáci (10-11)154808Zaplaceno
Landstein Viktor276M2015CZEŽáci (8-9)154808Zaplaceno
Lehrl Tom218M1980CZEDospělí (40-49)Zaplaceno
Lemberka Jan377M2008CZEŽactvo starší (14-15)Triathlon Team Tábor154804Zaplaceno
Lemberka Ondřej76M2005CZEJunioři (18-19)Triathlon Team Tábor154830Zaplaceno
Lottmann Anna142F1991CZEDospělí (30-39)154756Zaplaceno
Maliar Yoav77M2007Dorost (16-17)154454Nezaplaceno
Malík Jakub378M2009CZEŽactvo starší (14-15)ROCKTECHNIK TRIATLON154783Zaplaceno
Malínský Bronislav78M1975Dospělí (40-49)154803Zaplaceno
Malý Karel79M2007CZEDorost (16-17)2BWINNER TEAM154806Nezaplaceno
Marek Daniel81M1971CZEDospělí (50-59)Triatlon Plzeň154761Zaplaceno
Marek Matěj80M2002CZEDospělí (20-29)Triatlon Plzeň154761Zaplaceno
Marková Nela379F2009CZEŽactvo starší (14-15)Triatlon Plzeň154761Zaplaceno
Martin David82M1998CZEDospělí (20-29)TITAN TRILIFE154737Zaplaceno
Martínek Jan83M1963CZEDospělí (60-199)VTC Břevnov154824Zaplaceno
Mařík Jakub84M2007CZEDorost (16-17)Triathlon Team Tábor154804Zaplaceno
Matej Marek85M1974CZEDospělí (40-49)2BWINNER TEAM153342Zaplaceno
Mazánek Matěj330M2010CZEŽactvo mladší (12-13)2BWINNER TEAM154771Zaplaceno
Mazlová Tereza143F2002CZEDospělí (20-29)2BWINNER TEAM154772Zaplaceno
Melichar Šimon380M2008CZEŽactvo starší (14-15)2BWINNER TEAM154771Zaplaceno
MÍČKOVÁ Karolína261F2014CZEŽáci (8-9)Atletika BenešovZaplaceno
Mígl Antonín87M2005CZEJunioři (18-19)TT Příbram, z. s.154819Zaplaceno
Mígl Vojtěch86M2003CZEDospělí (20-29)TT Příbram, z. s.154819Zaplaceno
Michálek Antonín381M2009CZEŽactvo starší (14-15)TRI KLUB PříbramNezaplaceno
Miklišová Lucie105F2002CZEDospělí (20-29)TITAN TRILIFE154737Zaplaceno
Mikota Karel88M1985CZEDospělí (30-39)2BWINNER154614Zaplaceno
Mikulanda Alexandr305M2012CZEŽáci (10-11)Triathlon Team Tábor154804Zaplaceno
Minařík Štěpán89M1980CZEDospělí (40-49)No Meath Athlete154247Zaplaceno
Mitiska Stanislav10M1973CZEDospělí (50-59)TJ Spartak Třebíč154684Zaplaceno
Mitisková Lucie144F2007CZEDorost (16-17)TJ Spartak Třebíč154684Zaplaceno
Mitisková Michaela145F2005CZEJunioři (18-19)TJ Spartak Třebíč154684Zaplaceno
Mlejnek Daniel382M2009CZEŽactvo starší (14-15)TJ BIŽU JBC154628Zaplaceno
Mlejnek David306M2012CZEŽáci (10-11)TJ BIŽU JBC154628Zaplaceno
mor ido90M2006Dorost (16-17)154550Nezaplaceno
Moravec Štěpán91M2005CZEJunioři (18-19)154677Zaplaceno
Moshel Ynon92M2007Dorost (16-17)154512Nezaplaceno
Mrázek Petr93M1989CZEDospělí (30-39)154266Zaplaceno
Müller Jiri94M1967DEUDospělí (50-59)StV Limbach-Oberfrohna154008Zaplaceno
Mundil Petr95M2000CZEDospělí (20-29)154326Zaplaceno
Musil František383M2009CZEŽactvo starší (14-15)TJ BIŽU JBC154628Zaplaceno
Němec Arnošt97M1968CZEDospělí (50-59)154218Zaplaceno
Němec Robert96M2006CZEDorost (16-17)4SPORTS TEAM154343Zaplaceno
Netík Lukáš384M2009CZEŽactvo starší (14-15)Loko Trutnov154820Zaplaceno
Novák Ondřej277M2014CZEŽáci (8-9)153184Zaplaceno
Nováková Daniela331F2011CZEŽactvo mladší (12-13)153184Zaplaceno
Nováková Kateřina278F2014CZEŽáci (8-9)153184Zaplaceno
Oborná Sára332F2011CZEŽactvo mladší (12-13)TJ Spartak Třebíč154648Zaplaceno
Oborný Daniel98M2007CZEDorost (16-17)TJ Spartak Třebíč154648Zaplaceno
Odehnal Jakub99M2006CZEDorost (16-17)BRNO TRIATLON TEAM154797Zaplaceno
Odehnal Jan100M2004CZEJunioři (18-19)BRNO TRIATLON TEAM154797Zaplaceno
Opat Richard251M1971Dospělí (50-59)Zaplaceno
Palider Jan4M1991CZEDospělí (30-39)Triatlon klub Ostrava154651Zaplaceno
Pánková Emma146F2007CZEDorost (16-17)VOKOLOPOLE154698Zaplaceno
Pánková Tereza147F1983CZEDospělí (40-49)SK Zlonín154706Zaplaceno
Pantůčková Antonie333F2010CZEŽactvo mladší (12-13)2BWINNER TEAM154771Zaplaceno
Paták David266M2012CZEŽáci (10-11)ROAD2KONAZaplaceno
Pavlík Miroslav279M2015Žáci (8-9)154473Zaplaceno
Pazdera Jiří162M1991CZEDospělí (30-39)Rozpracovaná
Pazdera Lukáš163M1986CZEDospělí (30-39)Here To Win team154583Zaplaceno
Pazderka Hynek280M2015CZEŽáci (8-9)Tri club Česká Lípa154856Zaplaceno
Pazderková Sofie334F2011CZEŽactvo mladší (12-13)Tri club Česká Lípa154839Zaplaceno
Pechová Apolena335F2010CZEŽactvo mladší (12-13)Elite Sport Boskovice154807Zaplaceno
Pekárek Milan164M1965CZEDospělí (50-59)Etriatlon Team154836Nezaplaceno
Pekárek Vojtěch281M2014CZEŽáci (8-9)TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice 154829Zaplaceno
Pelc Jaroslav165M1975CZEDospělí (40-49)Krušnohorský výšvih154823Zaplaceno
Perez Cascajares Jose Manuel166M1975MEXDospělí (40-49)154296Zaplaceno
Pešta Jan282M2015Žáci (8-9)154867Nezaplaceno
Pešta Marek167M1991CZEDospělí (30-39)154645Zaplaceno
Pešta Martin168M1976CZEDospělí (40-49)ALSET Racing Team154866Nezaplaceno
Petráčková Anna385F2008CZEŽactvo starší (14-15)Loko Trutnov154820Zaplaceno
Philip Dominik336M2010Žactvo mladší (12-13)154780Zaplaceno
Philip Jan169M1972CZEDospělí (50-59)154779Zaplaceno
Philip Marek337M2010Žactvo mladší (12-13)154780Zaplaceno
Pičmanová Zuzana148F1999CZEDospělí (20-29)TCV Jindřichův Hradec154714Zaplaceno
Píchová Tereza307F2012CZEŽáci (10-11)154854Zaplaceno
Pirout Matěj264M2010CZEŽactvo mladší (12-13)TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice Zaplaceno
Pirout Šimon265M2012CZEŽáci (10-11)TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice Zaplaceno
Piskáček Jan283M2016CZEŽáci (8-9)154060Zaplaceno
Piskáček Petr284M2014CZEŽáci (8-9)TJ BIŽU JBC154628Zaplaceno
Piskáčková Anna285F2015CZEŽáci (8-9)TJ BIŽU JBC154628Zaplaceno
Píša Ondřej170M1988CZEDospělí (30-39)TJ Zentiva154793Zaplaceno
Pitrmanová Kateřina149F2004CZEJunioři (18-19)Loko Trutnov154820Zaplaceno
Pivrnec Tomáš171M1999CZEDospělí (20-29)154486Zaplaceno
Pláteníková Markéta150F1983CZEDospělí (40-49)Rozběháme Bašť154750Zaplaceno
Plic Lukáš172M2006CZEDorost (16-17)2BWINNER TEAM154771Zaplaceno
Plic Ondřej386M2009CZEŽactvo starší (14-15)2BWINNER TEAM154771Zaplaceno
Podešva Alex268M2014CZEŽáci (8-9)HC Lev BenešovZaplaceno
Pokorná Linda338F2010CZEŽactvo mladší (12-13)2BWINNER TEAM154771Zaplaceno
Pokorný Marek173M1972CZEDospělí (50-59)2BWINNER TEAM154781Zaplaceno
Pokorný Štěpán308M2012CZEŽáci (10-11)2BWINNER TEAM154771Zaplaceno
Polan Michal174M1981CZEDospělí (40-49)CZexxx154603Zaplaceno
Popelková Aneta387F2009CZEŽactvo starší (14-15)4SPORTS TEAM154785Zaplaceno
Pospíšil Albert175M2006CZEDorost (16-17)2BWINNER TEAM154771Zaplaceno
Potecka Patricia151F1990SVKDospělí (30-39)154817Zaplaceno
Preisler Michal176M1971CZEDospělí (50-59)Jablonecké Mattonky154578Zaplaceno
Procházka Milan177M1966CZEDospělí (50-59)TJ Spartak Třebíč154745Zaplaceno
Pufr Krejčí Kateřina136F1982CZEDospělí (40-49)154230Zaplaceno
rada vojtěch252M2009CZEŽactvo starší (14-15)Triatlon SenohrabyZaplaceno
Rada Vít339M2011CZEŽactvo mladší (12-13)154744Zaplaceno
Rolný Antonín309M2013CZEŽáci (10-11)TJ BIŽU JBC154628Zaplaceno
Rolný Jakub340M2011CZEŽactvo mladší (12-13)TJ BIŽU JBC154628Zaplaceno
Rožánková Tereza152F1978CZEDospělí (40-49)KOME KLUB154752Zaplaceno
Rutarová Karolína153F2007CZEDorost (16-17)Triatlon Plzeň154761Zaplaceno
Rutarová Kateřina341F2010CZEŽactvo mladší (12-13)Triatlon Plzeň154761Zaplaceno
Rutarová Magdalena342F2010CZEŽactvo mladší (12-13)Triatlon Plzeň154761Zaplaceno
Ryzner Jan178M1959CZEDospělí (60-199)TT Pardubice154711Zaplaceno
Řezníček Josef388M2008CZEŽactvo starší (14-15)Loko Trutnov154820Zaplaceno
Řezníček Václav179M2006CZEDorost (16-17)Loko Trutnov154820Zaplaceno
Sagi Ethan180M2006ISRDorost (16-17)154669Nezaplaceno
Seliger Tomáš181M1988CZEDospělí (30-39)151867Zaplaceno
Senohrábek Marek389M2009CZEŽactvo starší (14-15)Tri club Česká Lípa154839Zaplaceno
shani amit182M2005ISRJunioři (18-19)ASA Ruppin154447Nezaplaceno
Shefer Matan183M2006Dorost (16-17)154522Nezaplaceno
Schneiderka Samuel390M2008CZEŽactvo starší (14-15)SK Kopřivnice154708Zaplaceno
Simandl Pavel184M2006CZEDorost (16-17)LAP154251Zaplaceno
Skalický Zdeněk185M1960CZEDospělí (60-199)Pluto team Praha154591Zaplaceno
Skořepa Adam186M2004CZEJunioři (18-19)Spartak Trutnov154574Zaplaceno
Slatinský Lukáš187M1983CZEDospělí (40-49)Here To Win team154747Zaplaceno
Spychakov Ron188M2007Dorost (16-17)154671Nezaplaceno
Stach Jan189M1972CZEDospělí (50-59)TJ Zentiva154244Zaplaceno
Stará Dominika286F2016CZEŽáci (8-9)TJ BIŽU JBCNezaplaceno
Starý Jakub310M2012CZEŽáci (10-11)TJ BIŽU JBC154628Zaplaceno
stiebel michael190M2007Dorost (16-17)154506Nezaplaceno
Strangmüller Maxim343M2011CZEŽactvo mladší (12-13)ROAD2KONA154725Zaplaceno
Stránský Jiří191M2001CZEDospělí (20-29)Etriatlon Team154707Zaplaceno
Strouhal Daniel192M1994CZEDospělí (20-29)Daníku Šneku154759Zaplaceno
Studená Sofie391F2009CZEŽactvo starší (14-15)Triatlon Česká Lípa154312Zaplaceno
Stuchl Jindřich193M1974CZEDospělí (40-49)KOME KLUB152179Zaplaceno
Stuchlý Pavel194M1990CZEDospělí (30-39)Sport team Brozany154482Zaplaceno
sucharda vilém259M2015CZEŽáci (8-9)TJ Nová PakaZaplaceno
Suchardová Justýna311F2013CZEŽáci (10-11)TJ Nová Paka154826Zaplaceno
Svatoš Adam392M2008CZEŽactvo starší (14-15)Loko Trutnov154820Zaplaceno
Šafránek Jáchym195M2007CZEDorost (16-17)Elite Sport Boskovice154807Zaplaceno
Šafránková Anna344F2010CZEŽactvo mladší (12-13)Elite Sport Boskovice154807Zaplaceno
Šanda Vojtěch196M2001CZEDospělí (20-29)TITAN TRILIFE154737Zaplaceno
Šaššák Martin197M1994CZEDospělí (20-29)POCTA bike academy153384Zaplaceno
Ševčíková Anežka154F2001CZEDospělí (20-29)KOME KLUB154665Zaplaceno
Šilhan David393M2009CZEŽactvo starší (14-15)Spartak Trutnov154643Zaplaceno
šindler filip267M2012CZEŽáci (10-11)Zaplaceno
Šiška Adam345M2011CZEŽactvo mladší (12-13)Triathlon Team Tábor154804Zaplaceno
Šiška Matěj394M2008CZEŽactvo starší (14-15)Triathlon Team Tábor154804Zaplaceno
Škrobánek Karel287M2015CZEŽáci (8-9)2BWINNER TEAM154806Nezaplaceno
Šoula Václav395M2009CZEŽactvo starší (14-15)Triathlon Team Tábor154804Zaplaceno
Šoulová Alžběta312F2012CZEŽáci (10-11)Triathlon Team Tábor154804Zaplaceno
šrámek martin246M1993CZEDospělí (30-39)FK Dukla PrahaZaplaceno
Štramberská Dorota108F2007CZEDorost (16-17)TITAN TRILIFE154737Zaplaceno
Švajcr Radek11M1972CZEDospělí (50-59)Triatlon PlzeňNezaplaceno
Tajč Jan198M1968CZEDospělí (50-59)Tri club Česká Lípa154839Zaplaceno
Teplý Ondřej199M1978CZEDospělí (40-49)Café racers153165Zaplaceno
TEST Procházka346M2011CZEŽactvo mladší (12-13)154184Zaplaceno
Tishler Inbar200M2008Dorost (16-17)154559Zaplaceno
Tlamka Filip201M2002CZEDospělí (20-29)BRNO TRIATLON TEAM154688Zaplaceno
Tobek František202M1985CZEDospělí (30-39)TTK Slavia VŠ Plzeň154775Nezaplaceno
Tobková Ester347F2011CZEŽactvo mladší (12-13)ROAD2KONA154774Zaplaceno
tom drábek258M2013CZEŽáci (10-11)HC Lev BenešovZaplaceno
Tošil Marek203M1988CZEDospělí (30-39)154207Zaplaceno
Uriča Aleš204M1974CZEDospělí (40-49)152820Zaplaceno
Uriča NINA348F2011CZEŽactvo mladší (12-13)154723Zaplaceno
Václavík Filip1M1995CZEDospělí (20-29)TITAN TRILIFE154737Zaplaceno
Varga Miroslav205M1968CZEDospělí (50-59)152146Zaplaceno
Vavrochová Jaroslava155F1976CZEDospělí (40-49)153348Zaplaceno
Včeliš Michal206M1987CZEDospělí (30-39)RUN154565Zaplaceno
Večeřa Matyáš396M2009CZEŽactvo starší (14-15)TJ Spartak Třebíč154631Zaplaceno
velhan maksim256M2012CZEŽáci (10-11)Zaplaceno
velhan veronika269F2009CZEŽactvo starší (14-15)Triathlon Tým TáborZaplaceno
Vít Ondřej207M2004CZEJunioři (18-19)4SPORTS TEAM154697Zaplaceno
Voda Jan208M2007CZEDorost (16-17)TJ Spartak Třebíč154274Zaplaceno
Vodová Nikola397F2008CZEŽactvo starší (14-15)TJ Spartak Třebíč154275Zaplaceno
Vojtěšek Lukáš398M2008CZEŽactvo starší (14-15)TITAN TRILIFE154737Zaplaceno
Vojtěšková Barbora156F2004CZEJunioři (18-19)TITAN TRILIFE154737Zaplaceno
Volár Jan209M1992CZEDospělí (30-39)Etriatlon Team154815Zaplaceno
Volf Štěpán399M2008CZEŽactvo starší (14-15)VOKOLOPOLE154698Zaplaceno
Volfová Valentýna288F2014CZEŽáci (8-9)VOKOLOPOLE154698Zaplaceno
Vondra Tomáš5M1992CZEDospělí (30-39)Loko Trutnov154796Zaplaceno
Vopat Milan210M1961CZEDospělí (60-199)DELTA TEAM TRIATLON153357Zaplaceno
Vostal Václav211M2006CZEDorost (16-17)TJ Spartak Třebíč154668Zaplaceno
Votavová Anežka157F2005CZEJunioři (18-19)TCV Jindřichův Hradec154717Zaplaceno
Vrba Ondřej212M1984CZEDospělí (30-39)TJ Spartak Třebíč154757Zaplaceno
Vrobel Jan313M2012CZEŽáci (10-11)TITAN TRILIFE154864Zaplaceno
Vrobel Richard349M2010CZEŽactvo mladší (12-13)TITAN TRILIFE154864Zaplaceno
Všetička Jan213M2007CZEDorost (16-17)4SPORTS TEAM154694Zaplaceno
Weber Kristina158F2007Dorost (16-17)154848Nezaplaceno
Weber Lucia159F1980Dospělí (40-49)WEBER KAYAK154847Nezaplaceno
Wohl Pavel9M1997CZEDospělí (20-29)2BWINNER TEAM154834Zaplaceno
Začal Radek214M1974CZEDospělí (40-49)154833Zaplaceno
Zatloukal Filip400M2008CZEŽactvo starší (14-15)2BWINNER TEAM154771Zaplaceno
Zdráhal Sebastian289M2015Žáci (8-9)154766Zaplaceno
Zeman Daniel215M1983CZEDospělí (40-49)Rafkarna IDEA cycling team154738Nezaplaceno
Zeman Jaroslav216M1966CZEDospělí (50-59)Triatlon Plzeň154410Zaplaceno
Zidon Yomi160F2007Dorost (16-17)154545Rozpracovaná
Zón Jakub350M2010CZEŽactvo mladší (12-13)ROAD2KONA154725Zaplaceno
Ženíšek František314M2013CZEŽáci (10-11)Triathlon Team Tábor154748Zaplaceno
Žítek Jindřich217M2006CZEDorost (16-17)BRNO TRIATLON TEAM154797Zaplaceno