Triathlon Fest Račice - ŠTAFETY - Starting list

Registered: 56


NameStarting NumberGenderBirth DateCountry CodeAge CategoryTeamRelay NameOrder NumberPayment Status
Bakočová EmaF2009CZEŽactvo mladší (12-13)Loko TrutnovJ(ELITA)169979Paid
Balcarová JulieF2003CZEK16 (16-199)Here To Win teamJULINČINY PRDELKY170650Unpaid
Bednářová NelaF2008CZEŽactvo mladší (12-13)TJ Spartak TřebíčTJ SPARTAK TŘEBÍČ B169811Paid
Červenka LukášM1995CZEK16 (16-199)TT LOKO BerounTRIATHLON LOKOMOTIVA BEROUN169581Unpaid
Chovanečková NikolaF2005CZEDospělí (20-29)TITAN TRILIFETITAN TRILIFE C170645Unpaid
Chytilová KateřinaF2008CZEŽactvo starší (14-15)Triatlon PlzeňTAP D170614Unpaid
Cihlář JakubM2003CZEK16 (16-199)TRI KLUB PříbramTT PŘÍBRAM OPEN170649Unpaid
Coufalová TerezaF2008CZEŽactvo mladší (12-13)TJ Spartak TřebíčTJ SPARTAK TŘEBÍČ C169914Unpaid
Čunátová TerezaF2007CZEŽactvo starší (14-15)Tri club Česká LípaTRIACLUB ČESKÁ LÍPA 2170137Unpaid
Fairaislová Iveta00F1998CZEDospělí (20-29)TCV Jindřichův HradecX170095Unpaid
Grebík RadimM2001CZEDospělí (20-29)TITAN TRILIFETITAN TRILIFE A170636Unpaid
Hašlar MatyášM2004CZEDospělí (20-29)VOKOLOPOLEVOKOLOPOLE YOUNGSTERS169697Paid
Hašlarová AlenaF1978CZEK16 (16-199)VOKOLOPOLEVOKOLOPOLE OPEN170654Unpaid
Homola MatějM2007CZEŽactvo mladší (12-13)Triathlon Team TáborTRIATHLON TEAM TÁBOR A170613Unpaid
Hubáček OndřejM2009CZEŽactvo mladší (12-13)Triathlon Team TáborBORCI Z TÁBORA TT TÁBOR170615Unpaid
Ihn TobiášM2008CZEŽactvo mladší (12-13)4SPORTS TEAM4SPORT TEAM B169870Paid
Jarošová KarolínaF2006CZEŽactvo starší (14-15)ArtSport TeamARTSPORTTEAM169410Paid
Jócsik MatějM2001CZEDospělí (20-29)Triatlon PlzeňTAP E170646Unpaid
Juránek LukášM2002CZEK16 (16-199)X-team BaNoJURÁNEK - VOLÁR170656Unpaid
Kalda MartinM2009CZEŽactvo mladší (12-13)TJ Spartak TřebíčTJ SPARTAK TŘEBÍČ A169812Paid
Kindl MatějM2004CZEDospělí (20-29)TRI KLUB PříbramPŘÍBRAM B170641Unpaid
Kirschová NicolF2006CZEŽactvo starší (14-15)Loko TrutnovLOKO TRUTNOV 1169980Paid
Kitron EladM2002ISRK16 (16-199)ASA RUPPIN Z170653Unpaid
Kmoch ŠtěpánM2009CZEŽactvo mladší (12-13)Tri club Česká LípaTRI CLUB ČESKÁ LÍPA I170127Unpaid
Kolomazník JiříM2006CZEŽactvo starší (14-15)TITAN TRILIFETITAN KIDS A170612Unpaid
Korous DavidM2004CZEDospělí (20-29)Triathlon Team TáborLAYONER SALÁMOS170639Unpaid
Kotopulos NikosM2010CZEŽactvo mladší (12-13)TITAN TRILIFETITAN KIDS C170621Unpaid
Kotopulu HelenaF1980CZEDospělí (20-29)TITAN TRILIFETITAN TRILIFE D170642Unpaid
Kříž TomášM2000CZEDospělí (20-29)TITAN TRILIFETITAN TRILIFE B170640Unpaid
Křížová KristýnaF2009CZEŽactvo mladší (12-13)Loko TrutnovLOKO PAKA169982Paid
Kubias MatějM2008CZEŽactvo mladší (12-13)Triatlon PlzeňTAP C170554Unpaid
Kučerová BeátaF2006CZEŽactvo starší (14-15)TCV Jindřichův HradecTCV B169707Unpaid
Kůrková KarolínaF2007CZEŽactvo starší (14-15)TCV Jindřichův HradecTCV A169708Unpaid
Lemberka OndřejM2005CZEDospělí (20-29)Triathlon Team TáborSALÁMOS TEAM TÁBOR170655Unpaid
Marek LukášM2007CZEŽactvo starší (14-15)4SPORTS TEAM4SPORT TEAM A169624Paid
Marek MatějM2002CZEDospělí (20-29)Triatlon PlzeňTAP A170638Unpaid
Mazánek MatějM2010CZEŽactvo mladší (12-13)2BWINNER TEAM2B WINNER TEAM170620Unpaid
Michálek AntonínM2009CZEŽactvo mladší (12-13)TRI KLUB PříbramTRI KLUB TAP TEAM170619Unpaid
Michálek FilipM2001CZEDospělí (20-29)TRI KLUB PříbramTRIKLUB PŘÍBRAM A170637Unpaid
Mrňávek MartinM2003CZEK16 (16-199)Loko TrutnovSLUNÍČKO170651Unpaid
Nýdrle FilipM2005CZEDospělí (20-29)Triatlon PlzeňTAP B170648Unpaid
Pitrmanová KateřinaF2004CZEDospělí (20-29)Loko TrutnovTRUTNOV A169981Paid
Plojhar TomášM1998CZEDospělí (20-29)Triatlon PlzeňTAP F170644Unpaid
Procházka DušanM1972CZEDospělí (20-29)TJ Spartak TřebíčSPARTAK TŘEBÍČ170647Unpaid
Půstová ŠárkaF2002CZEK16 (16-199)BRNO TRIATLON TEAMKONRAD TOOLS TEAM170652Unpaid
Řezníček JosefM2008CZEŽactvo mladší (12-13)Loko TrutnovLOKO TRUTNOV A170616Unpaid
Šafránková AdélaF1999CZEK16 (16-199)ČECHATÝM170018Unpaid
Šiška MatějM2008CZEŽactvo mladší (12-13)Triathlon Team TáborHADŘI TT TÁBOR170618Unpaid
Šulák MarekM2008CZEŽactvo mladší (12-13)TITAN TRILIFETITAN KIDS DŽUSÍCI170617Unpaid
Swisa DarM2006ISRŽactvo starší (14-15)ASA RUPPIN170144Unpaid
Táborská LenkaF1999CZEDospělí (20-29)TJ BIŽU JBCTJ BIŽUTERIE JABLONEC170064Paid
Tischlerová Linda0F2009CZEŽactvo mladší (12-13)TCV Jindřichův Hradec169705Unpaid
Tlamka FilipM2002CZEDospělí (20-29)BRNO TRIATLON TEAMKONRAD TOOLS TEAM170072Unpaid
Tourková JulieF2008CZEŽactvo mladší (12-13)TCV Jindřichův HradecTCV C169706Unpaid
Tučková TerezaF2007CZEŽactvo starší (14-15)TriSK ČB2B TRISK169446Paid
Volf ŠtěpánM2008CZEŽactvo mladší (12-13)VOKOLOPOLEVOKOLOPOLE KIDS169698Paid