SAREZA Skleněný muž, skleněná žena - Starting list

Registered: 92


NameStarting NumberGenderBirth DateCountry CodeAge CategoryTeamRelay NameOrder NumberPayment Status
Baran Maciej20M1997POLDorost (16-17)TKKF Triathlon DG44929Unpaid
Beneš Jiří52M1966CZEDospělí (40-49)ledoví muži Studénka42127Unpaid
Beskydský DědekM1945CZEDospělí (50-199)42069Paid
Beskydský Dědek69M1945CZEDospělí (50-199)Klub důchodců44939Unpaid
Bilski Mateusz23M2002POLŽactvo mladší (12-13)TKKF Triathlon DG44931Unpaid
Binderová Petra1F2003CZEŽáci (10-11)42133Unpaid
Blahut JiříM1996CZEJunioři (18-19)Opava39923Unpaid
Brabec Michal49M1987CZEDospělí (20-39)NBS Invest41579Unpaid
Černíková IvanaF1979CZEDospělí (20-39)41537Unpaid
Choleva Kryštof15M2001CZEŽactvo mladší (12-13)Lítací Jelen42452Unpaid
Choleva Petr11M1974CZEDospělí (40-49)Lítací Jelen42451Unpaid
Choleva Šimon106M2003CZEŽáci (10-11)Lítací Jelen42453Unpaid
Chovanec Patrik101M2004CZEŽáci (10-11)MK Seitl Ostrava42461Unpaid
Chrapek Ondřej72M1975CZEDospělí (20-39)AC PORG40014Unpaid
Czilling Petr50M1990CZEDospělí (20-39)Ostrava - Poruba42427Unpaid
Divišová MiroslavaF1976CZEDospělí (20-39)Zapro team41525Unpaid
Fešárek Lukáš54M1997CZEDorost (16-17)42132Unpaid
Fiala David32M1970CZEDospělí (40-49)Eleven Mercedes-Benz Mitas Team40397Unpaid
Fialová Hana31F1972CZEDospělí (40-49)Eleven Mercedes-Benz Mitas Team40398Unpaid
Gągol Przemysław24M1996POLJunioři (18-19)KRS TKKF Triathlon Dąbrowa Górnicza42436Unpaid
Garbová Alena4F2003CZEŽáci (10-11)40461Unpaid
Grabowski Piotr33M1982POLDospělí (20-39)40094Unpaid
Gruchala Vojtěch37M1983CZEDospělí (20-39)Triatlon klub Ostrava42139Unpaid
Gruchalová Lucie36F1984CZEDospělí (20-39)LowellPro Šafrata Bohumín42435Unpaid
Hajewski Tomasz19M1976POLDospělí (20-39)Triathlon Dabrowa Gornicza42403Unpaid
Hajzler JanM1982CZEDospělí (20-39)TRILIFE42410Unpaid
Handl David16M2002CZEŽactvo mladší (12-13)Lítací Jelen42454Unpaid
Harabiš Zbyněk8M1965CZEDospělí (40-49)TITAN TRILIFE42389Unpaid
Havránek Matěj61M1983CZEDospělí (20-39)AK ŠNEK42131Unpaid
Horváthová Markéta47F1984CZEDospělí (20-39)Bůčci41159Unpaid
Hübner Lukáš17M2002CZEŽactvo mladší (12-13)Ostravak44927Unpaid
Hübner Zdeněk18M1971CZEDospělí (40-49)Ostravak44928Unpaid
Hurník OndřejM1994CZEDospělí (20-39)Triatlon klub Ostrava42123Unpaid
Jadrníček Petr56M1957CZEDospělí (50-199)Lokomotiva Ostrava44937Unpaid
Jalůvka Petr71M1984CZEDospělí (20-39)SK Jiří Team Ostrava42457Unpaid
Janda Michael40M2004CZEŽáci (10-11)KPS Ostrava42169Unpaid
Janda Radim28M1973CZEDospělí (40-49)42168Unpaid
Jarolím JáchymM2004CZEŽáci (10-11)TT Morávka40322Unpaid
Jarolím Jáchym103M2004CZEŽáci (10-11)TT Morávka44940Unpaid
Jarolím Jonáš12M2001CZEŽactvo mladší (12-13)40321Unpaid
Jeziorski PiotrM1978POLDospělí (20-39)------------------------------------------42378Unpaid
Jeziorski Piotr43M1978POLDospělí (20-39)www.levnebrusle.cz44935Unpaid
Kolarczyk MatějM2001CZEŽactvo mladší (12-13)PK Bohumín42431Unpaid
Kolarczyk Matěj13M2001CZEŽactvo mladší (12-13)PK Bohumín44926Unpaid
Kolenovský Aleš35M1973CZEDospělí (40-49)42179Unpaid
Kozlovský Marek5M2003CZEŽáci (10-11)triatlon Frenštát p.R.42032Unpaid
Kraski Stanislaw55M1974POLDospělí (40-49)FORMA Wodzisław Śl.42379Unpaid
Křefká Dagmar58F1976CZEDospělí (20-39)40390Unpaid
Křefký Manfred57M1964CZEDospělí (50-199)40389Unpaid
Krpcová Zuzana14F1998CZEDorost (16-17)Bohumín42391Unpaid
Kulíšek DušanM1968CZEDospělí (40-49)hanakia dream team42428Unpaid
Kulíšek Tomáš30M2002CZEŽactvo mladší (12-13)sk Grygov42429Unpaid
Kunčická Kateřina60F1986CZEDospělí (20-39)40531Unpaid
Liška Martin65M1981CZEDospělí (20-39)42415Unpaid
Lýsková KateřinaF1972CZEDospělí (40-49)DOROSTENKY42445Unpaid
Majewska WeronikaF2001POLŽactvo mladší (12-13)UKS MANTA RUDA ŚLĄSKA42420Unpaid
Malátek Tomáš46M1982CZEDospělí (20-39)Novatop Lapierre41157Unpaid
Matera Rostislav66M1962CZEDospělí (50-199)Triatlon Team Opava39184Unpaid
Materová Hana42F1963CZEDospělí (50-199)SK Jiří Team Ostrava42144Unpaid
Mazoch Jan7M2001CZEŽactvo mladší (12-13)triatlon Frenštát42055Unpaid
Mazur Marcin21M1979POLDospělí (20-39)TKKF TRIATHLON Dąbrowa Górnicza42362Unpaid
Neubauer Jan45M1979CZEDospělí (20-39)41567Unpaid
Neubauer Mojmír44M1962CZEDospělí (50-199)Frama tým44936Unpaid
Opíchal Tomáš27M1970CZEDospělí (40-49)Triatlon Team Opava44933Unpaid
Pach Radomír68M1966CZEDospělí (40-49)Sareza44938Unpaid
Peterek AdamM2000CZEŽactvo starší (14-15)HC Slezan Opava40214Paid
Peterková Andrea39F1971CZEDospělí (40-49)39868Unpaid
Peterková Natalia38F1998CZEDorost (16-17)TK WITZEMANN39872Unpaid
Poloch Roman67M1975CZEDospělí (20-39)Horolezecká oddíl NJ40306Unpaid
Prokop Bartosz2M2002POLŽactvo mladší (12-13)42039Unpaid
Prouza Martin59M1991CZEDospělí (20-39)Triatlon klub Ostrava40161Unpaid
Pustka Tomáš3M2004CZEŽáci (10-11)Torpedo Mikulůvka40308Unpaid
Rechtenberg Karel70M1947CZEDospělí (50-199)PJR Frenštát p. R.42369Unpaid
Rogala JustynaF2001POLŽactvo mladší (12-13)42414Unpaid
Rogala Justyna22F2001POLŽactvo mladší (12-13)TKKF Triathlon DG44930Unpaid
Roubalík Radovan41M1964CZEDospělí (50-199)Triatlon klub Ostrava41611Unpaid
S P62M1963CZEDospělí (50-199)ROCKTECHNIK TRIATLONUnpaid
Skudlik MartaF2001POLŽactvo mladší (12-13)UKS MANTA Ruda Śląska42419Unpaid
Skudlik TomaszM1974POLDospělí (40-49)trenujtriathlon.pl42421Unpaid
Směja DanielM1980CZEDospělí (20-39)Trek 132442182Unpaid
Smetka Petr64M1967CZEDospělí (40-49)42418Unpaid
Smoleń Jarosław34M1978POLDospělí (20-39)Cyklocentrum Choceň44934Unpaid
Sochor MilanM1978CZEDospělí (20-39)Tri Rodina Sochor Novy Jicin41033Paid
Sufranowicz Jerzy Zbigniew26M1954POLDospělí (50-199)Triathon Dabrowa gornicza42399Unpaid
Sufranowicz TomaszM2001POLŽactvo mladší (12-13)Triathon Dabrowa gornicza42400Unpaid
Sufranowicz Tomasz25M2001POLŽactvo mladší (12-13)TRIATHLON Dąbrowa Górnicza44932Unpaid
Valko Petr48M1972CZEDospělí (40-49)42411Unpaid
Veselý Matěj6M2001CZEŽactvo mladší (12-13)triatlon Frenštát p.R.42033Unpaid
Volovecká Zuzana9F2002CZEŽactvo mladší (12-13)Opava44925Unpaid
Vorel Tomáš63M1974CZEDospělí (40-49)SK Jiří Team Ostrava42386Unpaid
Zagyi Nikol105F2005CZEŽáci (9-9)41369Unpaid
Zamazal Patrik10M1972CZEDospělí (40-49)MOUNTAINTIME.CZ41569Unpaid