ČEZ Triatlon Račice 2014 - Starting list

Registered: 271


NameStarting NumberGenderBirth DateCountry CodeAge CategoryTeamProfi Team Short NameOrder NumberPayment Status
Altschul Rudolf113M1957CZEDospělí (50-59)za sebe32518Unpaid
Antichi Augusto78M1976ITADospělí (20-39)34028Unpaid
Antošová Barbora217F2000CZEŽactvo starší (14-15)TJ BIŽU JBC34378Unpaid
Bajerová Žaneta14F1997CZEDorost (16-17)TITAN TRILIFE33040Unpaid
Banszel Vojtěch202M2001CZEŽactvo mladší (12-13)SK Slavia Praha34213Unpaid
Bedrníková Karolína221F2003CZEŽáci (10-11)SK Slavia Praha34214Unpaid
Bělinová Natálie238F2000CZEŽactvo starší (14-15)TJ BIŽU JBC34207Unpaid
Bělinová Rozálie239F2003CZEŽáci (10-11)BiJa JBC34210Unpaid
Bonhard Tomáš132M1964CZEDospělí (50-59)TKMB34968Unpaid
Brantlová Jana34F1995CZEJunioři (18-19)Velosport Domažlice34384Unpaid
Březnová Radka267F1999CZEŽactvo starší (14-15)TJ Spartak Třebíč34447Unpaid
Bryukhankov Andrey87M1991RUSDospělí (20-39)34258Unpaid
Brzák Jan125M1977CZEDospělí (20-39)Etriatlon Team34179Unpaid
Budinová Tereza260F2003CZEŽáci (10-11)TS Tučňáci Dřísy34478Unpaid
Burdová Anežka244F2001CZEŽactvo mladší (12-13)TCV Jindřichův Hradec33800Unpaid
Burdová Štěpánka245F2004CZEŽáci (10-11)TCV Jindřichův Hradec33801Unpaid
Burian Ladislav4M1971CZEDospělí (40-49)SK Slavia Praha34964Unpaid
Burian Matěj220M2000CZEŽactvo starší (14-15)SK Slavia Praha34215Unpaid
Capoušek Miroslav109M1970CZEDospělí (40-49)3D Fitness RT34962Unpaid
Čech FrantišekM1979CZEDospělí (20-39)33943Unpaid
Čermák Jan213M2000CZEŽactvo starší (14-15)Krušnoman TT Litvínov33634Unpaid
Černý Vladimír100M1981CZEDospělí (20-39)Holecbekele32038Unpaid
Červenka Petr205M2002CZEŽactvo mladší (12-13)Triathlon Team Tábor34561Unpaid
Chotěborský Jan137M1981CZEDospělí (20-39)29211Unpaid
Čížek JanM1996CZEJunioři (18-19)33576Unpaid
Cogan Mikuláš Rudolf248M2005CZEŽáci (9-9)34951Unpaid
Čtvrtníček AlešM1961CZEDospělí (50-59)BRÜNNER SPORT CLUB33665Paid
David Pavel142M1972CZEDospělí (40-49)Lokomotiva Nymburk34230Unpaid
Debnar Martin64M1992CZEDospělí (20-39)EKOL ELITE TRIATLON TEAM33270Unpaid
Dietrich Jakub25M1996CZEJunioři (18-19)Krušnoman TT Litvínov33729Unpaid
Dlabaja Roman66M1970CZEDospělí (40-49)TITAN TRILIFE33966Unpaid
Dokulil Jan44M1997CZEDorost (16-17)KONRAD TOOLS TEAM33266Unpaid
Dragoun Michal129M1996CZEJunioři (18-19)TRIATLON Mladá Boleslav33075Unpaid
Dragoun Radek130M1970CZEDospělí (40-49)TRIATLON Mladá Boleslav33077Unpaid
Drahokoupil AlešM1985CZEDospělí (20-39)32622Unpaid
Drozd Marek79M1980CZEDospělí (20-39)33482Unpaid
Duba Lucas252M2006CZEŽáci (8-8)TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice 33782Unpaid
Dubová JohanaF2002CZEŽactvo mladší (12-13)TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice 33784Unpaid
Duchková Tereza215F2003CZEŽáci (10-11)34017Unpaid
Dvořák Jakub250M1999CZEŽactvo starší (14-15)SK Jazzmani Žatec33779Unpaid
Dvořák JanM2001CZEŽactvo mladší (12-13)TCV Jindřichův Hradec33802Unpaid
Dvořák Ladislav96M1982CZEDospělí (20-39)GALANT BRNO33271Unpaid
Dvořák PetrM1972CZEDospělí (40-49)SAS Litoměřice29538Paid
Ekl Tomáš81M1983CZEDospělí (20-39)IRON STARS BEROUN33944Unpaid
Fairaislová Iveta23F1998CZEDorost (16-17)TCV Jindřichův Hradec33803Unpaid
Fanturová Lenka134F1978CZEDospělí (20-39)HISPORT Team34629Unpaid
Fencl Marek3M1997CZEDorost (16-17)TCV Jindřichův Hradec33959Unpaid
Fiala Vojtěch262M2003CZEŽáci (10-11)SBR TT UL34325Unpaid
Fialová Klára261F1999CZEŽactvo starší (14-15)SBR TT Ústí nad Labem33602Unpaid
Fibiger Richard91M1983CZEDospělí (20-39)Etriatlon34967Unpaid
Gabla MartinM1976CZEDospělí (20-39)Etriatlon Team33293Paid
Gajdošová Romana97F1994SVKDospělí (20-39)GALANT BRNO33272Unpaid
Ginzel Daniel302M2003CZEŽáci (10-11)Vinohradské šlapky34415Unpaid
Ginzel Petr21M1972CZEDospělí (40-49)33820Unpaid
Gregora Jan218M2000CZEŽactvo starší (14-15)ACTIVITY LANŠKROUN34302Unpaid
Hadrava Jiří116M1971CZEDospělí (40-49)TJ Slavia Karlovy Vary34083Unpaid
Hála Luboš74M1964CZEDospělí (50-59)Spartak Modřany30902Unpaid
Hartman Šimon269M2005CZEŽáci (9-9)Moderní pětiboj Dukla Praha33601Unpaid
Hartmanová Barbora270F2002CZEŽactvo mladší (12-13)Moderní pětiboj Dukla Praha33598Unpaid
Hartmanová Kateřina271F2008CZEŽáci (8-8)Dukla Praha33600Unpaid
Heidrichová Anna216F1999CZEŽactvo starší (14-15)TJ BIŽU JBC34181Unpaid
Hoferek Karel128M1971CZEDospělí (40-49)RIGI-BIKE Mladá Boleslav34243Unpaid
Holeček PetrM1961CZEDospělí (50-59)TRI SPORT TEAM34547Paid
Honzík RobertM1990CZEDospělí (20-39)29741Unpaid
Houra Tomáš28M1996CZEJunioři (18-19)SK Slavia Praha34216Unpaid
Hrdlička Hynek228M2005CZEŽáci (9-9)TCV Jindřichův Hradec33804Unpaid
Hrdlička Jakub229M2002CZEŽactvo mladší (12-13)TCV Jindřichův Hradec33805Unpaid
Hrdličková Anna227F2001CZEŽactvo mladší (12-13)TCV Jindřichův Hradec33806Unpaid
Hulínová Kateřina126F1980CZEDospělí (20-39)30214Unpaid
Hyláková Dana110F1961CZEDospělí (50-59)33429Unpaid
Jandasek JosefM1975CZEDospělí (20-39)Facin Club34558Unpaid
Jasenský Lukáš65M1992CZEDospělí (20-39)HISPORT Team33483Unpaid
Javorková Michaela256F2005CZEŽáci (9-9)Triski Horní Počernice34957Unpaid
Jílek Michal108M1972CZEDospělí (40-49)33856Unpaid
Jiráň Aleš80M1983CZEDospělí (20-39)33324Unpaid
Jirků Petr30M1997CZEDorost (16-17)TCV Jindřichův Hradec33583Unpaid
Jiroušková Jana99F1979CZEDospělí (20-39)RCR BIKE TEAM, z.s.34583Unpaid
Jurčík TomášM1982SVKDospělí (20-39)33228Unpaid
Jurčík Tomáš124M1982SVKDospělí (20-39)34611Unpaid
Kabrhel Tomáš73M1992CZEDospělí (20-39)EKOL ELITE TRIATLON TEAM33273Unpaid
Kadlečková Lucie118F1976CZEDospělí (20-39)GLASSMAN TT34183Unpaid
Kalus Jiří98M1993CZEDospělí (20-39)GALANT BRNO33274Unpaid
Kara Andrej255M2005CZEŽáci (9-9)Individuální34955Unpaid
Kindl Robert101M1972CZEDospělí (40-49)IRON STARS BEROUN29632Unpaid
Klimek David257M2000CZEŽactvo starší (14-15)TRIKLUB OLOMOUC 2005, z.s.33307Unpaid
Klimková Adriana9F1997CZEDorost (16-17)TRIKLUB OLOMOUC 2005, z.s.33306Unpaid
Kmoníčková Pavla231F2000CZEŽactvo starší (14-15)CzechTRI K. Team34249Unpaid
Knedla Dennis16M1995CZEJunioři (18-19)TITAN TRILIFE33041Unpaid
Kočař Jakub50M1994CZEDospělí (20-39)KONRAD TOOLS TEAM34961Unpaid
Kocian Jan93M1988CZEDospělí (20-39)34508Unpaid
Kohout Libor136M1976CZEDospělí (20-39)BMC34969Unpaid
Kopecká Adéla242F1999CZEŽactvo starší (14-15)35138Unpaid
Kopečný DominikM1998CZEDorost (16-17)TCV Jindřichův Hradec33807Unpaid
Košová Kristýna259F2003CZEŽáci (10-11)TS Tučňáci Dřísy34274Unpaid
Kostlán RobertM2003CZEŽáci (10-11)Triathlon Team Tábor34562Unpaid
Kostlánová BarboraF2000CZEŽactvo starší (14-15)Triathlon Team Tábor34563Unpaid
Kostlánová TerezaF1998CZEDorost (16-17)Triathlon Team Tábor34564Unpaid
Kotěšovcová Anna8F1996CZEJunioři (18-19)TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice 34066Unpaid
Kotěšovcová Pavla253F2000CZEŽactvo starší (14-15)TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice 34067Unpaid
Kovařík VítM1978CZEDospělí (20-39)Etriatlon Team33251Paid
Kozel Tomáš139M1982CZEDospělí (20-39)SK Slavia Praha34217Unpaid
Kozojed MartinM2004CZEŽáci (10-11)Triathlon Team Tábor34565Unpaid
Krajíček Martin107M1982CZEDospělí (20-39)33120Unpaid
Krásný PetrM1975CZEDospělí (20-39)Triatlon Mladá Boleslav34667Unpaid
Krátký Štěpán39M1995CZEJunioři (18-19)OT SK SPORTPRESTIŽ33960Unpaid
Krejča Zdeněk247M1999CZEŽactvo starší (14-15)SBR TT UL33263Unpaid
Kříž Matěj230M2003CZEŽáci (10-11)CzechTRI K. Team34245Unpaid
Kříž Tomáš236M2002Žactvo mladší (12-13)34069Unpaid
Kříž Tomáš212M2000CZEŽactvo starší (14-15)TJ Spartak Třebíč34443Unpaid
Křížová Anna Marie237F2005CZEŽáci (9-9)34956Unpaid
Kroupa Štěpán133M1975CZEDospělí (20-39)HISPORT Team33339Unpaid
Kroupa Tomáš106M1987CZEDospělí (20-39)GALANT BRNO33280Unpaid
Kubalčík Marek67M1970CZEDospělí (40-49)TITAN TRILIFE33929Unpaid
Kubínek František92M1988CZEDospělí (20-39)GALANT BRNO34570Unpaid
Kučera Vítězslav102M1993CZEDospělí (20-39)GALANT BRNO33275Unpaid
Kuda Lukáš105M1982CZEDospělí (20-39)TK Litoměřice31514Unpaid
Kuncl ŠimonM1995CZEJunioři (18-19)Triathlon Team Tábor34308Unpaid
Kunclová Tereza61F1998CZEDorost (16-17)Triathlon Team Tábor34309Unpaid
Kykal PavelM1956CZEDospělí (50-59)Etriatlon team30272Unpaid
Lachout Lukáš77M1981CZEDospělí (20-39)31939Unpaid
Lebeda Jakub127M1972CZEDospělí (40-49)IRON STARS BEROUN34966Unpaid
Lhotová KateřinaF1989CZEDospělí (20-39)LABE TRI CLUB34647Unpaid
Linduška František55M1994CZEDospělí (20-39)TCV Jindřichův Hradec33808Unpaid
Lipták LukášM1982CZEDospělí (20-39)TJ Slavoj Český Brod34648Unpaid
Lišková Barbora214F2000CZEŽactvo starší (14-15)Krušnoman TT Litvínov33637Unpaid
Macek David204M2002CZEŽactvo mladší (12-13)Triathlon Team Tábor34310Unpaid
Macháček Michal206M2002CZEŽactvo mladší (12-13)Triathlon Team Tábor34298Unpaid
Macháček Tomáš207M2000CZEŽactvo starší (14-15)Triathlon Team Tábor34294Unpaid
Macková BarboraF1997CZEDorost (16-17)Triathlon Team Tábor34311Unpaid
Maiwaelder Lukáš63M1991CZEDospělí (20-39)GALANT BRNO33276Unpaid
Maixnerová Eliška233F2004CZEŽáci (10-11)CzechTRI K. Team34248Unpaid
Majer Jan75M1994CZEDospělí (20-39)TTK Slavia VŠ Plzeň32352Unpaid
Maloušková Eliška266F2002CZEŽactvo mladší (12-13)TJ Spartak Třebíč34289Unpaid
Maloušková Klára12F1998CZEDorost (16-17)TJ Spartak Třebíč34286Unpaid
Marciánová Hana223F2003CZEŽáci (10-11)BRNO TRIATLON TEAM34418Unpaid
Mareš Daniel71M1975CZEDospělí (20-39)TRILIFE33785Unpaid
Marková EvaF1988CZEDospělí (20-39)29202Unpaid
Marková JohanaF1996CZEJunioři (18-19)TCV Jindřichův Hradec33809Unpaid
Mašek DavidM1998CZEDorost (16-17)TriSK ČB34032Paid
Matějíček RomanM2004CZEŽáci (10-11)TCV Jindřichův Hradec33810Unpaid
Materna Jan111M1971CZEDospělí (40-49)33776Unpaid
Michálek Filip249M2001CZEŽactvo mladší (12-13)PK JH34958Unpaid
Michálek Šimon243M2005CZEŽáci (9-9)PK JH34949Unpaid
Mika Tomáš86M1987CZEDospělí (20-39)Etriatlon Team33949Unpaid
Míka JosefM2000CZEŽactvo starší (14-15)Triathlon Team Tábor34566Unpaid
Mitrenga Adam43M1997CZEDorost (16-17)KONRAD TOOLS TEAM33267Unpaid
Moiseenko Andrey89M1994RUSDospělí (20-39)33994Unpaid
Moliarova Mariia88F1994RUSDospělí (20-39)34316Unpaid
Moudrý Petr222M2001CZEŽactvo mladší (12-13)TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice 34441Unpaid
Mrnka Martin20M1996CZEJunioři (18-19)Krušnoman TT Litvínov33529Unpaid
Nagy Jiří69M1990CZEDospělí (20-39)TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice 34481Unpaid
Nejedlý Jakub201M1999CZEŽactvo starší (14-15)SK Slavia Praha34218Unpaid
Němec Matyáš246M2003CZEŽáci (10-11)TCV Jindřichův Hradec33811Unpaid
Noah DanielM1984USADospělí (20-39)34203Unpaid
Nováček Ivan120M1976CZEDospělí (20-39)33928Unpaid
Novák Lukáš36M1996CZEJunioři (18-19)TJ BIŽU JBC33191Unpaid
Novák MartinM1989CZEDospělí (20-39)Triathlon Team Tábor34312Unpaid
Novák Petr37M1972CZEDospělí (40-49)TJ BIŽU JBC34072Unpaid
Novotný Jan135M1978CZEDospělí (20-39)HISPORT Team33593Unpaid
Nýdrle Filip210M2005CZEŽáci (9-9)Triatlon Jičín34950Unpaid
Nýdrle Matyáš209M2003CZEŽáci (10-11)Triatlon Jičín34954Unpaid
Obermannová LucieF1998CZEDorost (16-17)BRNO TRIATLON TEAM33268Unpaid
Olšan MartinM1987CZEDospělí (20-39)Realiz Sport Team34253Unpaid
Olšar Ondřej32M1997CZEDorost (16-17)TT CYKLORENOVA34280Unpaid
Oppelt Michal117M1983CZEDospělí (20-39)Individuální33426Unpaid
Ottenschläger Oto33M1995CZEJunioři (18-19)Krušnoman TT Litvínov33638Unpaid
Ovsjannikov Martin83M1972CZEDospělí (40-49)34282Unpaid
Paleček Dušan70M1957CZEDospělí (50-59)Praha Satalice33902Unpaid
Paľko Daniel72M1977CZEDospělí (20-39)TRILIFE34963Unpaid
Paták Pavel19M1971CZEDospělí (40-49)TTK Slavia VŠ Plzeň34371Unpaid
Pavelka MarekM1988CZEDospělí (20-39)OMT33901Unpaid
Pekárek Milan138M1965CZEDospělí (40-49)Etriatlon Team34268Unpaid
Pelešková Gabriela51F1996CZEJunioři (18-19)Krušnoman TT Litvínov33639Unpaid
Pešan JanM1974CZEDospělí (40-49)Krkonošman Team32646Unpaid
Peterka Marek144M1970CZEDospělí (40-49)Triade Decin33930Unpaid
Petr Ondřej31M1997CZEDorost (16-17)TT Cyklorenova Cvikov33657Unpaid
Philip Jan76M1972CZEDospělí (40-49)29390Unpaid
Pleva Zdeněk115M1983CZEDospělí (20-39)skp česká lípa34088Unpaid
Plojhar Tomáš18M1998CZEDorost (16-17)Triathlon Team Tábor34313Unpaid
Pokorný JiříM1985CZEDospělí (20-39)Žižkovský tygři34628Unpaid
Polan Lukáš143M1988CZEDospělí (20-39)TRILIFE29355Unpaid
Preiss Přemysl62M1998CZEDorost (16-17)SBR TT UL34326Unpaid
Procházka Tomáš58M1989CZEDospělí (20-39)Krušnoman TT Litvínov33697Unpaid
Prokop Evžen57M1968CZEDospělí (40-49)TJ BIŽU JBC34595Unpaid
Prokop Tomáš56M1996CZEJunioři (18-19)TJ BIŽU JBC34434Unpaid
Půstová Šárka254F2002CZEŽactvo mladší (12-13)CzechTRI K. Team34120Unpaid
Racek Aleš272M2002CZEŽactvo mladší (12-13)34959Unpaid
Řehula Jakub300M1999CZEŽactvo starší (14-15)TCV Jindřichův Hradec33812Unpaid
Řehula Šimon301M2002CZEŽactvo mladší (12-13)TCV Jindřichův Hradec33813Unpaid
Reindlová Michaela10F1998CZEDorost (16-17)Krušnoman TT Litvínov33640Unpaid
Rozsíval Erik226M2004CZEŽáci (10-11)TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice 34293Unpaid
Rozsívalová Elizabeth225F2005CZEŽáci (9-9)TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice 34297Unpaid
Rudolfová Jitka85F1986CZEDospělí (20-39)"ENERGY TEAM"34175Unpaid
Ruttner JiříM1979CZEDospělí (20-39)Triatlon Roztoky33541Paid
Rybáček MiroslavM1987CZEDospělí (20-39)Realiz Sport Team34255Unpaid
Salaj Lukáš141M1985SVKDospělí (20-39)OMT33947Unpaid
Schoval František95M1988CZEDospělí (20-39)TRI SPORT TEAM30320Unpaid
Schovalová Tereza94F1994CZEDospělí (20-39)OT SK SPORTPRESTIŽ33719Unpaid
Schwarz RomanM2000CZEŽactvo starší (14-15)TCV Jindřichův Hradec33814Unpaid
Sedlák MichalM1981CZEDospělí (20-39)Etriatlon Team34651Unpaid
Semerád Martin208M1999CZEŽactvo starší (14-15)TJ BIŽU JBC33958Unpaid
Shcherbinin Aleksandr90M1994RUSDospělí (20-39)33995Unpaid
Šimeček Michal48M1997CZEDorost (16-17)TriSK ČB34033Unpaid
Šimeček Václav49M1995CZEJunioři (18-19)34960Unpaid
Šimíček Marek42M1971CZEDospělí (40-49)1na135139Unpaid
Šimůnková Simona53F1997CZEDorost (16-17)TriSK ČB34034Unpaid
Šišková Barbora258F2001CZEŽactvo mladší (12-13)TITAN TRILIFE33721Unpaid
Šlajs PetrM1990CZEDospělí (20-39)TTK Slavia VŠ Plzeň33580Unpaid
Šneberger Filip146M1980CZEDospělí (20-39)Individuální34022Unpaid
Sommer Vojtěch27M1996CZEJunioři (18-19)SK Slavia Praha34219Unpaid
Sopr Zdeněk123M1982CZEDospělí (20-39)TK JASO Plzeň34275Unpaid
Sotona Jan232M2001CZEŽactvo mladší (12-13)CzechTRI K. Team34252Unpaid
Soukup Miroslav26M1995CZEJunioři (18-19)Krušnoman TT Litvínov33641Unpaid
Spálenský Robert40M1994CZEDospělí (20-39)OT SK SPORTPRESTIŽ34965Unpaid
Štibingr Matěj11M1997CZEDorost (16-17)SK Slavia Praha34220Unpaid
Štibingrová Anna263F2006CZEŽáci (8-8)SK Louňovice34073Unpaid
Stolarčíková Julie114F1980CZEDospělí (20-39)USK Akademik Cheb32492Unpaid
Stříhavka Jindřich234M2000CZEŽactvo starší (14-15)CzechTRI K. Team34250Unpaid
Štýbnarová Radka22F1986CZEDospělí (20-39)DI PČR Šumperk34970Unpaid
Šubr Petr145M1965CZEDospělí (40-49)TJ Lázně Bělohrad34162Unpaid
Táborská Lenka251F1999CZEŽactvo starší (14-15)TJ BIŽU JBC34596Unpaid
Táborský PetrM1964CZEDospělí (50-59)TRIATHLON Mělník34598Unpaid
Teplá KarolínaF2004CZEŽáci (10-11)CzechTRI K. Team34247Unpaid
Teplý JanM2003CZEŽáci (10-11)CzechTRI K. Team34246Unpaid
Teplý Ondřej103M1978CZEDospělí (20-39)HISPORT Team33667Unpaid
Tischlerová LucieF2003CZEŽáci (10-11)TCV Jindřichův Hradec33815Unpaid
Tomčo Dušan104M1976CZEDospělí (20-39)IRON STARS BEROUN34487Unpaid
Tomek Matyáš264M2005CZEŽáci (9-9)HC Slavia Praha33596Unpaid
Tomková Kateřina265F2007CZEŽáci (8-8)33595Unpaid
Třebická Diana60F1998CZEDorost (16-17)Triathlon Team Tábor34314Unpaid
Trpišovský Miloš84M1954CZEDospělí (60-199)34185Unpaid
Trutna Jan268M1999CZEŽactvo starší (14-15)TJ Spartak Třebíč34079Unpaid
Urban Filip6M1998CZEDorost (16-17)Hopman Team Žatec33709Unpaid
Urban Miroslav7M1969CZEDospělí (40-49)Hopman Team Žatec33708Unpaid
Vabroušek Petr68M1973CZEDospělí (40-49)TRILIFE29165Unpaid
Vácha OndřejM1983CZEDospělí (20-39)Sokol Veltěž32511Paid
Václavík Filip17M1995CZEJunioři (18-19)TITAN TRILIFE33042Unpaid
Váňa Jan2M1996CZEJunioři (18-19)TCV Jindřichův Hradec33798Unpaid
Váňa Radek219M2000CZEŽactvo starší (14-15)TCV Jindřichův Hradec33799Unpaid
Vaněk Tomáš224M2000CZEŽactvo starší (14-15)TCV Jindřichův Hradec33816Unpaid
Veselý Petr119M1990CZEDospělí (20-39)GLASSMAN TT32395Unpaid
Veselý Vít29M1995CZEJunioři (18-19)Triade34632Unpaid
Veverka Václav235M2003CZEŽáci (10-11)Triatlon Jablonec n.N34952Unpaid
Vidrová Kristýna121F1982CZEDospělí (20-39)Etriatlon33945Unpaid
Vít Jakub131M1990CZEDospělí (20-39)34106Unpaid
Vítů MartinM1995CZEJunioři (18-19)E.ON Triatlon Team34315Unpaid
Vlčková Veronika35F1996CZEJunioři (18-19)Velosport Domažlice33783Unpaid
Volár Jan140M1992CZEDospělí (20-39)SK OMT Pardubice32833Unpaid
Vosejpka Jan211M1999CZEŽactvo starší (14-15)Triguns35137Unpaid
Vrba FilipM2002CZEŽactvo mladší (12-13)TCV Jindřichův Hradec33817Unpaid
Vrzák Michal47M1992CZEDospělí (20-39)KONRAD TOOLS TEAM33278Unpaid
Všetička Jaroslav203M2002CZEŽactvo mladší (12-13)Diana Sport29897Unpaid
Vyskočil Filip5M1998CZEDorost (16-17)CzechTRI K. Team34251Unpaid
Wainer Jan122M1976CZEDospělí (20-39)SK OMT Pardubice34609Unpaid
Zábojníková KláraF1999CZEŽactvo starší (14-15)TITAN TRILIFE34488Unpaid
Zadražil Filip52M1998CZEDorost (16-17)TJ BIŽU JBC33954Unpaid
Zadražil Lukáš59M1997CZEDorost (16-17)Triathlon Team Tábor34567Unpaid
Zahálka Štěpán241M2006CZEŽáci (8-8)BTT Libochovice34953Unpaid
Zahradníčková Marika45F1994CZEDospělí (20-39)GALANT BRNO33281Unpaid
Zahradník Štěpán54M1997CZEDorost (16-17)TriSK ČB34035Unpaid
Zahradníková Lenka41F1994CZEDospělí (20-39)SK Slavia Praha34221Unpaid
Zdražilová Simona46F1996CZEJunioři (18-19)KONRAD TOOLS TEAM33269Unpaid
Zelená Eliška24F1998CZEDorost (16-17)OT SK SPORTPRESTIŽ32707Unpaid
Zelenák Dušan112M1950CZEDospělí (60-199)GLASSMAN TT32519Unpaid
Železo Bohumil240M2003CZEŽáci (10-11)TCV Jindřichův Hradec33819Unpaid
Zeman Zbyněk82M1954CZEDospělí (60-199)Litvínov31448Unpaid
Zemanová KateřinaF1994CZEDospělí (20-39)TCV Jindřichův Hradec33818Unpaid
Zemelka TomaszM1981POLDospělí (20-39)Praha33331Unpaid
Zikmund Martin15M1998CZEDorost (16-17)TITAN TRILIFE33043Unpaid
Zimovjanová Tereza38F1995CZEJunioři (18-19)SK OMT Pardubice34322Unpaid
Zummer OndřejM1968CZEDospělí (40-49)CRS TURNOV33839Paid