Triatlon Rýmařov XXV. ročník_T1 - Starting list

Registered: 76


NameStarting NumberGenderBirth DateCountry CodeAge CategoryTeamProfi Team Short NameOrder NumberPayment Status
Anderle Jan64M1974CZEDospělí (40-49)SKP Šumperk144364Unpaid
Anderlová Adéla66F2002CZEDorost (16-17)TITAN TRILIFE144312Unpaid
Anderlová Monika65F2002CZEDorost (16-17)TITAN TRILIFE144311Unpaid
Axmann Albert22M2008CZEŽáci (10-11)LSK Frýdek Místek144257Unpaid
Axmannová Julie33F2004CZEŽactvo starší (14-15)LSK Frýdek Místek144268Unpaid
Bajgr Patrik50M1975CZEDospělí (40-49)BřidličnáUnpaid
Běhůnek Svatoslav48M1981CZEDospělí (30-39)Uniterm144349Unpaid
Berka Martin70M1987CZEDospělí (30-39)Lawi Sport Team z.s.144370Unpaid
Buček Petr58M1956CZEDospělí (60-199)144358Unpaid
Burdigová Veronika57F1978CZEDospělí (40-49)Ostrava144303Unpaid
Chmielowski Adam34M1975POLDospělí (40-49)144336Unpaid
Czilling Petr27M1990CZEDospělí (20-29)JulboWay144330Unpaid
Daňhel Mojmír36M1964CZEDospělí (50-59)Mountaintime Felt Aropec144337Unpaid
Doležalová Ivana42F1982CZEDospělí (30-39)Cykloteam Kolárna144289Unpaid
Dominec Ondřej69M1981CZEDospělí (30-39)Elab144369Unpaid
Fiálek David6M2004CZEŽactvo starší (14-15)ACS Drak Vrbno144264Unpaid
Fiálková Anna4F2009CZEŽáci (10-11)ACS Drak Vrbno144247Unpaid
Gromus Tomáš24M1976CZEDospělí (40-49)TOMSKIUnpaid
Havelka Aleš10M2009CZEŽáci (10-11)DobřečovUnpaid
Horak Ladislav55M1983CZEDospělí (30-39)Krnov144355Unpaid
Horák Libor63M1974CZEDospělí (40-49)ŠUPYBOMBY Bučávka144363Unpaid
Horáková Monika54F1989CZEDospělí (30-39)Krnov144300Unpaid
Janda Radim40M1973CZEDospělí (40-49)Ostrava144341Unpaid
Jílek David73M1987CZEDospělí (30-39)TITAN TRILIFE144373Unpaid
Kaděrka Robert67M1970CZEDospělí (40-49)TTC Olomouc144367Unpaid
Karásek Roman71M1984CZEDospělí (30-39)Kellys-ČR144371Unpaid
Kašpařík Pavel56M1978CZEDospělí (40-49)Krnov144356Unpaid
Kňáva Martin20M1970CZEDospělí (40-49)Los Rapidos144326Unpaid
Kobak Jakub3M2006CZEŽactvo mladší (12-13)SKI klub RD RýmařovUnpaid
Kočíříková Adéla1F2005CZEŽactvo starší (14-15)SC BystřiceUnpaid
Konštacká Andrea19F2008CZEŽáci (10-11)144255Unpaid
Košťálová Anna15F2011CZEŽáci (8-8)Unpaid
Kovařčík Matěj13M2007CZEŽactvo mladší (12-13)Individuální144267Unpaid
Kozák Zdeněk18M1982CZEDospělí (30-39)144325Unpaid
Krajča Stanislav43M1983CZEDospělí (30-39)TJ Liga 100 Olomouc144344Unpaid
Král David68M1996CZEDospělí (20-29)Moutaintime Team144368Unpaid
Král Roman23M2010CZEŽáci (9-9)KingsUnpaid
Král Tomáš45M1981CZEDospělí (30-39)Kings144346Unpaid
Králová Nella35F2013CZEŽáci (0-6)KingsUnpaid
Kraus Filip2M2007CZEŽactvo mladší (12-13)LSKF-M144262Unpaid
Krausová Sofie5F2012CZEŽáci (7-7)LSK Frýdek Místek144248Unpaid
Krejčí Tomáš30M1986CZEDospělí (30-39)TJ Liga 100 Olomouc144333Unpaid
Krutílková Kateřina38F2003CZEDorost (16-17)Forman Kids144285Unpaid
Krutílková Petra37F2000CZEJunioři (18-19)Forman Kids144284Unpaid
Lah Robert28M1974CZEDospělí (40-49)Cyclo racing144331Unpaid
Lisický Ondřej26M1993CZEDospělí (20-29)Rýmařov144329Unpaid
Losertová Alena31F1988CZEDospělí (30-39)Zapro team144280Unpaid
Mareš Libor44M1969CZEDospělí (50-59)SK Vyhlídka Šternberk144345Unpaid
Míčková Magdaléna12F2006CZEŽactvo mladší (12-13)ACS Drak Vrbno144266Unpaid
Míčková Terezie17F2011CZEŽáci (8-8)ACS Drak Vrbno144254Unpaid
Nakládal Čestmír39M1964CZEDospělí (50-59)Bike Club Svitavy144340Unpaid
Pechová Apolena7F2010CZEŽáci (9-9)SKI-BTL144249Unpaid
Polak Radek60M1979CZEDospělí (40-49)AD team144360Unpaid
Pospíšilík Vojtěch75M1988CZEDospělí (30-39)AD team144375Unpaid
Procházka Petr76M1989CZEDospělí (30-39)LipníkUnpaid
Rybnikář Antonín53M1984CZEDospělí (30-39)Šternberk144353Unpaid
Šalmík Pavel11M1972CZEDospělí (40-49)TK DUKO Rýmařov144323Unpaid
Sás Ladislav41M1972CZEDospělí (40-49)SK Vyhlídka Šternberk144342Unpaid
Schmidt Milan74M1985CZEDospělí (30-39)Tefi - tex144374Unpaid
Sedláček Václav14M1986CZEDospělí (30-39)Silvini Madshus Team144324Unpaid
Šimčák Tobiáš8M2004CZEŽactvo starší (14-15)LSKF-M144265Unpaid
Šindler Jan61M1984CZEDospělí (30-39)SK VYHLÍDKA Šternberk TRI-KLUB144361Unpaid
Škurek Kryštof46M2003CZEDorost (16-17)MOUNTAINTIME Kross tri team144347Unpaid
Škurek Viktor47M1971CZEDospělí (40-49)MOUNTAINTIME Kross tri team144348Unpaid
Šopík Vítězslav51M2015CZEŽáci (0-6)SKI klub RD RýmařovUnpaid
Štěrba Jiří52M1992CZEDospělí (20-29)Karlovy Vary144352Unpaid
Stodolka Dominik62M1991CZEDospělí (20-29)SK BučávkaUnpaid
Svatoňová Monika21F2012CZEŽáci (7-7)SKI klub RD RýmařovUnpaid
Urban Ondřej32M1965CZEDospělí (50-59)144335Unpaid
Vaculík Zdeněk25M1976CZEDospělí (40-49)Aspot Hulín144328Unpaid
Valko Petr29M1972CZEDospělí (40-49)Valkopartners144332Unpaid
Vařeka Roman59M1973CZEDospělí (40-49)144359Unpaid
Veselský Petr72M1994CZEDospělí (20-29)Aspot Hulín144372Unpaid
Vrabková Emma9F2011CZEŽáci (8-8)Ferrum FormUnpaid
Vrábková Stella16F2013CZEŽáci (0-6)Ferrum FormUnpaid
Žarlok Zdeněk49M1958CZEDospělí (60-199)SK Jiří Team Ostrava144350Unpaid