Dobroslavický jarní Duatlon - Starting list

Registered: 69


NameStarting NumberGenderBirth DateCountry CodeAge CategoryTeamRelay NameOrder NumberPayment Status
Baran Maciej1M1997POLDorost (16-17)TKKF Triathlon DG18610Unpaid
Beneš Daniel91M1981CZEDospělí (30-39)SK VEHA Team18672Unpaid
Beneš Pavel90M1986CZEDospělí (20-29)SK VEHA Team18671Unpaid
Brandýs Roman95M1963CZEDospělí (50-59)MAPEI Cyklo Kaňkovský18676Unpaid
Chýlek Patrik56M1973CZEDospělí (40-49)CK Frenštát18638Unpaid
Dedek Aleš81M1975CZEDospělí (30-39)Zapro team18662Unpaid
Dohnal Petr79M1981CZEDospělí (30-39)Zapro team18660Unpaid
Felbier Rudolf41M1998CZEŽactvo starší (14-15)Sportovní klub Triatlon klub Opava18624Unpaid
Fiala David97M1970CZEDospělí (40-49)Eleven Mercedes-Benz Mitas Team18678Unpaid
Foltys Jiří89M1976CZEDospělí (30-39)Triatlon Team Opava18670Unpaid
Gruchala Vojtěch92M1983CZEDospělí (30-39)Triatlon klub Ostrava18673Unpaid
Gruchalová Lucie12F1984CZEDospělí (20-29)LowellPro Šafrata Bohumím18618Unpaid
Hajewski Tomasz50M1976POLDospělí (30-39)TKKF Triathlon DG18633Unpaid
Hřivňacký Marek83M1992CZEDospělí (20-29)18664Unpaid
Hurník Pavel57M1965CZEDospělí (40-49)Triatlon klub Ostrava18639Unpaid
Hurníková Monika18F1969CZEDospělí (40-49)Ostrava18623Unpaid
Jakl Tomáš72M1994CZEJunioři (18-19)SK Jiří Team Ostrava18653Unpaid
Jałowiecka Daria2F1986POLDospělí (20-29)TSV 1880 Gera18611Unpaid
Kasalík Radim73M1981CZEDospělí (30-39)Opavské dupy18654Unpaid
Klíma Jiří80M1987CZEDospělí (20-29)Individuální18661Unpaid
Kloda Petr86M1992CZEDospělí (20-29)Novatop Lapierre18667Unpaid
Klos Viktor99M1992CZEDospělí (20-29)18680Unpaid
Kňáva Martin54M1970CZEDospělí (40-49)SK ORBEA CZECH MASTERS18636Unpaid
Kocián Daniel75M1987CZEDospělí (20-29)RACING sport club, o.s.18656Unpaid
Kocián Jan76M1977CZEDospělí (30-39)RACING sport club, o.s.18657Unpaid
Kornes Janusz62M1970POLDospělí (40-49)TKKF Triathlon DG18643Unpaid
Kosowski Mariusz49M1992POLDospělí (20-29)TKKF Triathlon DG18632Unpaid
Krajčovič Ján68M1986SVKDospělí (20-29)TRIAX TRIKLUB FTVS Bratislava18649Unpaid
Kraski Karol63M2000POLŽactvo mladší (12-13)FORMA Wodzisław18644Unpaid
Kraski Stanislaw64M1974POLDospělí (30-39)FORMA Wodzisław Śl.18645Unpaid
Krpec Lukáš55M1979CZEDospělí (30-39)ROCKTECHNIK TRIATLON18637Unpaid
Kubina Lumír58M1976CZEDospělí (30-39)BKP18640Unpaid
Lalik Michal85M1973CZEDospělí (40-49)Novatop Lapierre18666Unpaid
Lemańska Ola44F2000POLŽactvo mladší (12-13)EPO - TEAM18627Unpaid
Losertová Alena9F1988CZEDospělí (20-29)Zapro team18616Unpaid
Lužná Anna6F1993CZEDospělí (20-29)Triatlon Team Opava18614Unpaid
Lužný Filip66M1992CZEDospělí (20-29)Triatlon Team Opava18647Unpaid
Lužný Ivo65M1965CZEDospělí (40-49)TTC Olomouc18646Unpaid
Macháčová Jana8F1996CZEDorost (16-17)Triatlon klub Ostrava18615Unpaid
Materová Lucie13F1993CZEDospělí (20-29)Triatlon Team Opava18619Unpaid
Michálek Jan53M2001CZEŽactvo mladší (12-13)ELKA Ostrava18635Unpaid
Mucha Olgierd45M2000POLŽactvo mladší (12-13)TKKF Triathlon DG18628Unpaid
Najvert Stanislav93M1972CZEDospělí (40-49)Sportovní klub JulboWay o.s.18674Unpaid
Navařík Martin84M1982CZEDospělí (30-39)Sportovní klub JulboWay o.s.18665Unpaid
Neuman Marcin61M1995POLJunioři (18-19)18642Unpaid
Opíchal Šimon67M2001CZEŽactvo mladší (12-13)GHOST RACE TEAM18648Unpaid
Opíchalová Brigita14F1974CZEDospělí (30-39)GHOST RACE TEAM18620Unpaid
Pech David98M1988CZEDospělí (20-29)TT OSTRAVA18679Unpaid
Pivec Jiří82M1969CZEDospělí (40-49)18663Unpaid
Pokorný Radim70M1971CZEDospělí (40-49)VZS Ostrava18651Unpaid
Rakus Kornel51M1970POLDospělí (40-49)Kisielów18634Unpaid
Římanová Monika17F1974CZEDospělí (30-39)18622Unpaid
Rogala Justyna43F2001POLŽactvo mladší (12-13)TKKF Triathlon DG18626Unpaid
Ryška Marek10M1996CZEDorost (16-17)TK DUKO Rýmařov18617Unpaid
Šangala Jakub88M1990CZEDospělí (20-29)TJ Jakl Karviná18669Unpaid
Šangala Martin87M1990CZEDospělí (20-29)TJ Jakl Karviná18668Unpaid
Skibińska Karolina46F2000POLŽactvo mladší (12-13)TKKF Triathlon DG18629Unpaid
Škorvánek Jiří77M1982CZEDospělí (30-39)Hukvaldy18658Unpaid
Sladký Petr74M1979CZEDospělí (30-39)TRILIFE18655Unpaid
Sosna Tomáš60M1992CZEDospělí (20-29)Triatlon klub Ostrava18641Unpaid
Stonová Tamara4F1984CZEDospělí (20-29)Sportovní klub JulboWay o.s.18613Unpaid
Suchánek Michal94M1990CZEDospělí (20-29)Dolní Benešov18675Unpaid
Sufranowicz Tomasz47M2001POLŽactvo mladší (12-13)TRIATHLON Dąbrowa Górnicza18630Unpaid
Veličková Markéta15F1979CZEDospělí (30-39)X-air Ostrava18621Unpaid
Vorel Tomáš96M1974CZEDospělí (30-39)SK Jiří Team18677Unpaid
Vrba Ivo78M1980CZEDospělí (30-39)ROCKTECHNIK TRIATLON18659Unpaid
Wychorska Anna48F2000POLŽactvo mladší (12-13)TKKF Triathlon DG18631Unpaid
Žarlok Zdeněk69M1958CZEDospělí (50-59)SK Jiří Team Ostrava18650Unpaid
Zdražilová Zoe42F2002CZEŽáci (10-11)Triatlon Team Opava18625Unpaid