27. Žamberský duatlon - Starting list

Registered: 368


NameStarting NumberGenderBirth DateCountry CodeAge CategoryTeamRelay NameOrder NumberPayment Status
Abrahám Luděk12M2001CZEDorost (16-17)KB Letohrad100878Unpaid
Adamec Filip0141M2008CZEŽáci (9-9)100565Paid
Adamec Matěj0110M2006CZEŽáci (10-11)100566Paid
Adamec Petr84M1975CZEDospělí (40-49)CC Choceň99723Paid
ADAMEC JOSEF37M1981CZEDospělí (20-39)INOB VENCL TÝM ÚSTÍ NAD ORLICÍ98329Paid
Atanasov Christian097M2008CZEŽáci (9-9)101939Unpaid
Auf Jakub034M2005CZEŽactvo mladší (12-13)TJ Spartak Třebíč101757Unpaid
Auf Jan0156M2009CZEŽáci (8-8)TJ Spartak Třebíč101932Unpaid
Bača Jan85M1976CZEDospělí (40-49)CzechTRI K. Team99843Paid
Balcarová Julie021F2003CZEŽactvo starší (14-15)Here To Win team101530Unpaid
Barnetová Žofie098F2008CZEŽáci (9-9)KB Letohrad101630Unpaid
Bártová Nicol0123F2007CZEŽáci (10-11)KB Letohrad101913Unpaid
BARVÍNEK Jan0118M2006CZEŽáci (10-11)KB Letohrad101909Unpaid
Barvínková Adéla022F2003CZEŽactvo starší (14-15)Loko Trutnov101891Paid
Barvínková Adéla22F2003CZEŽactvo starší (14-15)Loko Trutnov101899Unpaid
Bednářová Natálie070F2006CZEŽáci (10-11)Sokol Klášterec nad Orlicí101872Unpaid
Bednarský Václav177M2001CZEDorost (16-17)TITAN TRILIFE101947Unpaid
Bednarský Vojtěch2M1997CZEDospělí (20-39)TITAN TRILIFE101665Paid
Bělík Martin38M1988CZEDospělí (20-39)100809Paid
Benedova Lenka154F1985CZEDospělí (20-39)SK SRCH101523Paid
Beneš Marek0142M2008CZEŽáci (9-9)WIKOV SKI Skuhrov nad Bělou101027Paid
Beneš Matěj19M2001CZEDorost (16-17)LBS sport team101457Paid
Bergman Jakub13M2001CZEDorost (16-17)KB Letohrad100892Unpaid
Bergmanová Kateřina086F2006CZEŽáci (10-11)KB Letohrad101908Unpaid
Bouřa Marek86M1971CZEDospělí (40-49)HLS98407Paid
Březina Vojtěch043M2005CZEŽactvo mladší (12-13)CzechTRI K. Team101941Unpaid
Březnová Radka169F1999CZEJunioři (18-19)TJ Spartak Třebíč101368Paid
Bříza Václav39M1993CZEDospělí (20-39)VENCL-SERVIS ŽAMBERK101677Paid
Bryscejn Ondřej055M2003CZEŽactvo starší (14-15)KB Letohrad101580Unpaid
Burešová Karolína023F2003CZEŽactvo starší (14-15)KB Letohrad101581Unpaid
Buršík Michal40M1990CZEDospělí (20-39)Hradec Králové101547Paid
Caha Jakub035M2005CZEŽactvo mladší (12-13)TJ Spartak Třebíč101572Unpaid
Caha Jan056M2003CZEŽactvo starší (14-15)TJ Spartak Třebíč101574Unpaid
Capoušek Miroslav87M1970CZEDospělí (40-49)3D Fitness RT100922Paid
Čejka Bořivoj43M1980CZEDospělí (20-39)TRI Chrudim99614Paid
ČERNOHORSKÁ Silvie0164F2006CZEŽáci (10-11)SKI KLUB ŘÍČKY101930Unpaid
Černý Aleš120M1964CZEDospělí (50-59)TC DOBRUŠKA101018Unpaid
Červenka Lukáš44M1995CZEDospělí (20-39)TT LOKO Beroun101553Paid
Charvát Matyáš039M2005CZEŽactvo mladší (12-13)Elite Sport Boskovice101756Unpaid
Charvátová Tereza024F2002CZEŽactvo starší (14-15)Elite Sport Boskovice101755Unpaid
Chasák Bedřich0116M2006CZEŽáci (10-11)Orlov99445Unpaid
Chasák Jindřich0117M2007CZEŽáci (10-11)Orlov99447Unpaid
Chmelíčková Zuzana148F2001CZEDorost (16-17)KB Letohrad100889Unpaid
Chytilová Adéla018F2004CZEŽactvo mladší (12-13)Triatlon Plzeň100931Unpaid
Chytilová Kateřina0103F2008CZEŽáci (9-9)Triatlon Plzeň100929Unpaid
Cmunt Petr41M1996CZEDospělí (20-39)Tri club Česká Lípa101691Unpaid
Coufal Lukáš20M2001CZEDorost (16-17)TJ Spartak Třebíč101883Unpaid
Csirik Jiří42M1992CZEDospělí (20-39)Triathlon Team Tábor101747Unpaid
Daňko Miroslav88M1977CZEDospělí (40-49)LABE TRI CLUB101542Paid
David Václav89M1974CZEDospělí (40-49)99568Paid
Dlabka Ludvík121M1960CZEDospělí (50-59)3D Fitness RT98324Paid
Dohnal Jakub0111M2007CZEŽáci (10-11)Triathlon Team Tábor101487Paid
Doleček Josef45M1979CZEDospělí (20-39)101649Paid
Doleček Přemysl0112M2007CZEŽáci (10-11)KB Letohrad101621Unpaid
Doleček Roman46M1979CZEDospělí (20-39)Sokol Líšnice99156Unpaid
Doleček Vojtěch0113M2006CZEŽáci (10-11)KB Letohrad101609Unpaid
Doležal Luboš173M1954CZEDospělí (60-199)101949Unpaid
DOLEŽAL Matyáš0114M2007CZEŽáci (10-11)3D FITNESS RACE TEAM99691Paid
Dostálek Vojtěch18M2001CZEDorost (16-17)KB Letohrad100888Unpaid
Dostálek Zdeněk0143M2008CZEŽáci (9-9)100930Paid
Ďuriš PavelM1982CZEDospělí (20-39)Jirka a Pavel98487Paid
Dušek Ondřej0130M2009CZEŽáci (8-8)KB Letohrad101662Unpaid
Dvořák Martin057M2003CZEŽactvo starší (14-15)KB Letohrad101576Unpaid
Dvořáková Kateřina071F2007CZEŽáci (10-11)Triathlon Team Tábor101488Paid
Dvořáková Tereza072F2007CZEŽáci (10-11)KB Letohrad101615Unpaid
Eliáš David036M2005CZEŽactvo mladší (12-13)TRI KLUB Příbram101869Paid
Fáber Viliam122M1962CZEDospělí (50-59)3D Fitness RT100614Paid
Fajfr František8M1972CZEDospělí (40-49)VENCL-SERVIS ŽAMBERK101676Paid
Fajfr Marek0115M2006CZEŽáci (10-11)T.J. Sokol Žamberk101465Unpaid
FAJFR Aleš0131M2009CZEŽáci (8-8)TJ Sokol Žamberk101466Unpaid
Fajt Jan141M1951CZEDospělí (60-199)FORT SMC Ústí nad Orlicí100818Unpaid
Faltusová Ema0100F2008CZEŽáci (9-9)KB Letohrad101626Unpaid
Fikejs Vladimír142M1957CZEDospělí (60-199)3D Fitness RT99752Paid
Fišer Radek037M2005CZEŽactvo mladší (12-13)KB Letohrad101597Unpaid
Fojt Robert171M1976CZEDospělí (40-49)TTC Olomouc101948Unpaid
Franěk Jan4M1998CZEJunioři (18-19)TT Příbram, z. s.101860Paid
Franěk Tomáš0144M2008CZEŽáci (9-9)TT Příbram, z. s.101882Paid
Fraňková Natálie01F2004CZEŽactvo mladší (12-13)TRI KLUB Příbram101886Paid
FRYDRYCH JIŘÍ47M1978CZEDospělí (20-39)INOB VENCL TÝM ÚSTÍ NAD ORLICÍ98333Paid
Ginzel Petr90M1972CZEDospělí (40-49)CykloVAPE99376Paid
Grabmüller Ivo123M1962CZEDospělí (50-59)B&H Triatlon České Budějovice100351Paid
Grabmüllerová Šárka163F1969CZEDospělí (40-49)B&H Triatlon České Budějovice100347Paid
Gregor Jan038M2004CZEŽactvo mladší (12-13)KB Letohrad101593Unpaid
Grossmannová Klára02F2004CZEŽactvo mladší (12-13)KB Letohrad101587Unpaid
Grossmannová Lucie0101F2008CZEŽáci (9-9)KB Letohrad101627Unpaid
Grossmanová Tereza146F2001CZEDorost (16-17)KB Letohrad100879Unpaid
Grulich Ondřej21M2001CZEDorost (16-17)TJ Spartak Třebíč101403Paid
GULYAS Zsolti48M1982SVKDospělí (20-39)101606Unpaid
Hajšínek Vojtěch048M2007CZEŽáci (10-11)Hodonínské Střelky101943Unpaid
Halberštatová Sára03F2005CZEŽactvo mladší (12-13)KB Letohrad101598Unpaid
Hamata Lukáš051M2005CZEŽactvo mladší (12-13)Triatlet Karlovy Vary99799Unpaid
Hanuš Adam0145M2008CZEŽáci (9-9)KB Letohrad101624Unpaid
Harcula Michal058M2003CZEŽactvo starší (14-15)KB Letohrad101577Unpaid
Harnoš Petr49M1986CZEDospělí (20-39)101539Paid
Hartman KarelM1977CZEDospělí (40-49)OMTCzech outdoor extreme team100595Paid
Havelka Jan50M1979CZEDospělí (20-39)Cyklo POKR Pardubice98433Unpaid
Hermann Jakub059M2003CZEŽactvo starší (14-15)KB Letohrad101578Unpaid
Hermann Maťěj17M2000CZEDorost (16-17)KB Letohrad100885Unpaid
Hermanová VeronikaF2001CZEDorost (16-17)KB Letohrad100874Unpaid
Hodek Roman124M1960CZEDospělí (50-59)3D Fitness RT100680Paid
Hofman Oldřich125M1963CZEDospělí (50-59)TC DOBRUŠKA101556Unpaid
Holík Michal51M1990CZEDospělí (20-39)Eleven Run Team99150Paid
Horák Lukáš0161M2004CZEŽactvo mladší (12-13)TJ Šumperk101938Unpaid
Horníček Jakub052M2005CZEŽactvo mladší (12-13)100321Paid
Horníček Tomáš91M1969CZEDospělí (40-49)CTC FORT SMC Ústí nad Orlicí100322Paid
Horníčková Adéla0102F2008CZEŽáci (9-9)100320Paid
Horník Jan92M1971CZEDospělí (40-49)TJ Běleč nad Orlicí101455Paid
Horňová Adriana147F2000CZEDorost (16-17)BRNO TRIATLON TEAM101861Paid
Hovadová Aneta074F2006CZEŽáci (10-11)KB Letohrad101612Unpaid
Hovorka Tomáš93M1976CZEDospělí (40-49)FORT SMC Ústí nad Orlicí100819Paid
Hromek Petr52M1982CZEDospělí (20-39)EKOL TEAM101481Paid
Hrubá Klára04F2004CZEŽactvo mladší (12-13)KB Letohrad101583Unpaid
Hruška Tomáš94M1971CZEDospělí (40-49)RCR BIKE TEAM Česká Třebová101570Paid
Hyláková Dana168F1961CZEDospělí (50-59)101884Paid
Ihn Ondřej22M2000CZEDorost (16-17)Triatlon klub Ostrava100849Paid
Jankovič Libor092M2006CZEŽáci (10-11)KB Letohrad101916Unpaid
Jansa Matěj0146M2008CZEŽáci (9-9)KB Letohrad101629Unpaid
JANSA Štěpán0132M2009CZEŽáci (8-8)KB Letohrad101910Unpaid
Jedlička Karel53M1989CZEDospělí (20-39)NORSERVIS101862Paid
Jedlička Václav126M1961CZEDospělí (50-59)SK Žamberk100803Paid
Jedličková ZuzanaF1993CZEDospělí (20-39)SK ŽamberkBudem rychlejší než taťka II100805Paid
Jeníček Jan30M1999CZEJunioři (18-19)TRI KLUB Příbram101868Unpaid
Jindra Jiří127M1962CZEDospělí (50-59)99814Paid
Jirásko Dušan96M1973CZEDospělí (40-49)SK SRCH98591Paid
Jirásko Lubomír95M1971CZEDospělí (40-49)Individuální98590Paid
Jiroušková Jana155F1979CZEDospělí (20-39)PRESTIGE CYCLING TEAM101741Unpaid
Kabrda Jiří23M2001CZEDorost (16-17)100640Paid
Kadidlo Jiří97M1972CZEDospělí (40-49)CK Slovan Moravská Třebová100576Paid
Kánská Lucie05F2004CZEŽactvo mladší (12-13)KB Letohrad101584Unpaid
Kánský Petr14M2000CZEDorost (16-17)KB Letohrad100891Unpaid
Karlík Mikuláš31M1999CZEJunioři (18-19)KB Letohrad100870Unpaid
Kesl Jiří54M1995CZEDospělí (20-39)USK Akademik Cheb101367Paid
Kirsch Radomír060M2002CZEŽactvo starší (14-15)Loko Trutnov101892Paid
Kirsch Radomír60M2002CZEŽactvo starší (14-15)Loko Trutnov101901Unpaid
Knápek Šimon0119M2007CZEŽáci (10-11)KB Letohrad101617Unpaid
Knytl Pavel98M1968CZEDospělí (40-49)98482Paid
Koblížek Miroslav55M1992CZEDospělí (20-39)KOB Ústí nad Orlicí100793Paid
Kolaříková Alžběta156F1990CZEDospělí (20-39)PIJATLON99336Paid
Költö Matěj061M2003CZEŽactvo starší (14-15)KB Letohrad101573Unpaid
Kondrová MartinaF1982CZEDospělí (20-39)Martina a Radka98668Paid
Kopecká Eliška157F1992CZEDospělí (20-39)Sokol Kunvald100794Paid
KOPECKÁ Klára087F2009CZEŽáci (8-8)KB Letohrad101911Unpaid
Korous David040M2004CZEŽactvo mladší (12-13)Triathlon Team Tábor101489Paid
Korous Martin99M1974CZEDospělí (40-49)Triathlon Team Tábor101490Paid
Kostlán Robert062M2003CZEŽactvo starší (14-15)Triathlon Team Tábor101491Paid
Kotěšovcová Pavla149F2000CZEDorost (16-17)TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice 100932Paid
Koutníková Rozálie87F2009CZEŽáci (8-8)KB Letohrad101634Unpaid
Kozojed Martin041M2004CZEŽactvo mladší (12-13)Triathlon Team Tábor101492Paid
Kozojed Ondřej0120M2007CZEŽáci (10-11)Triathlon Team Tábor101493Paid
Král Zdeněk100M1968CZEDospělí (40-49)98599Paid
Kratochvíl Ladislav101M1970CZEDospělí (40-49)TJ BIŽU JBC101746Paid
Krejčí Ivo143M1957CZEDospělí (60-199)3atlon Team Uničov101031Paid
Krejčí Jaromír128M1966CZEDospělí (50-59)SKI KLUB PASTVINY101461Paid
Krejsa Šimon0133M2009CZEŽáci (8-8)KUS Sopotnice101888Paid
Krejsa Tomáš102M1977CZEDospělí (40-49)KUS Sopotnice101655Paid
Krejsová Eliška088F2009CZEŽáci (8-8)KUS Sppotnice101887Paid
Kristejn Jiří0134M2009CZEŽáci (8-8)SOKOL Klášterec nad Orlicí100843Unpaid
Kristejn ZdenekM1979CZEDospělí (20-39)3D Fitness RTBratři100782Paid
Kristejnová Aneta076F2007CZEŽáci (10-11)SOKOL Klášterec nad Orlicí100842Unpaid
KŘIVKA Adam091M2008CZEŽáci (9-9)KB Letohrad101914Unpaid
Krpata Martin56M1984CZEDospělí (20-39)2BWINNER TEAM98899Paid
Krutílek Marek129M1965CZEDospělí (50-59)TT Pardubice101742Unpaid
Kuba FilipM2006CZEŽáci (10-11)TRI KLUB Příbram101885Paid
Kuba Filip121M2006CZEŽáci (10-11)TRI KLUB Příbram101897Unpaid
Kuba Filip0121M2006CZEŽáci (10-11)TRI KLUB Příbram101951Unpaid
Kubičík Tomáš57M1993CZEDospělí (20-39)MOUNTAINTIME Kross tri team101030Paid
Kubíčková Adéla07F2005CZEŽactvo mladší (12-13)KB Letohrad101600Unpaid
Kubíčková Nikita150F2002CZEŽactvo starší (14-15)101905Unpaid
Kubíčková Nina077F2007CZEŽáci (10-11)KB Letohrad101614Unpaid
Kubíčková Zuzana06F2005CZEŽactvo mladší (12-13)KB Letohrad101599Unpaid
Kubín Jan0147M2008CZEŽáci (9-9)KB Letohrad101623Unpaid
Kubinová Adéla08F2004CZEŽactvo mladší (12-13)Elite sport101866Unpaid
Kubišta Michal58M1990CZEDospělí (20-39)100636Paid
Kubová Klára089F2009CZEŽáci (8-8)KB Letohrad101638Unpaid
Kubová Lucie078F2006CZEŽáci (10-11)KB Letohrad101604Unpaid
Kučerová Lucie151F2001CZEDorost (16-17)BRNO TRIATLON TEAM100762Paid
Kudrna David103M1977CZEDospělí (40-49)TJ Slavoj Čáslav99785Paid
Kudrna Zbyněk6M1980CZEDospělí (20-39)Enduraining101033Paid
Kulhavý Kryštof0135M2009CZEŽáci (8-8)KB Letohrad101643Unpaid
Kynický Lukáš59M1997CZEDospělí (20-39)BRNO TRIATLON TEAM100396Paid
Lána Jan24M2001CZEDorost (16-17)KB Letohrad100890Unpaid
Lánová Tereza079F2006CZEŽáci (10-11)KB Letohrad101603Unpaid
Lauterbach David32M1998CZEJunioři (18-19)OB Žamberk100409Paid
Lauterbach Patrik104M1972CZEDospělí (40-49)MP Žamberk98889Paid
Lehká Jana158F1979CZEDospělí (20-39)Jiskra Ústí nad Orlicí100606Paid
Lehká Lucie080F2007CZEŽáci (10-11)Jiskra Ústí nad Orlicí101864Unpaid
Lehký VladimírM1980CZEDospělí (20-39)T.J Sokol Ústí nad OrlicíT.J Sokol UO101748Paid
Lerchová Kateřina0165F2003CZEŽactvo starší (14-15)101931Unpaid
Lipenský Martin105M1969CZEDospělí (40-49)CTC FORT SMC Ústí nad Orlicí101402Paid
Lipenský Matouš0148M2008CZEŽáci (9-9)Moravec Team101400Paid
LIPENSKÝ Vít042M2005CZEŽactvo mladší (12-13)Moravec Team101401Paid
Liška Pavel130M1963CZEDospělí (50-59)FORT SMC Ústí nad Orlicí99155Paid
Lukeš Matěj020M2002CZEŽactvo starší (14-15)Triatlon Plzeň101940Unpaid
Lušovský JanM2001CZEDorost (16-17)KB Letohrad100881Unpaid
Lux Martin60M1993CZEDospělí (20-39)Sokol Klášterec nad Orlicí100561Paid
Macháček Michal063M2002CZEŽactvo starší (14-15)Triathlon Team Tábor101494Paid
Málek Michael0122M2007CZEŽáci (10-11)KB Letohrad101619Unpaid
Málková Lucie090F2009CZEŽáci (8-8)KB Letohrad101660Unpaid
Maloch Aleš61M1979CZEDospělí (20-39)SK OMT100963Paid
Maloch Václav0149M2008CZEŽáci (9-9)CzechTRI K. Team100962Unpaid
MAREŠOVÁ Eliška073F2007CZEŽáci (10-11)KB Letohrad101907Unpaid
Mařík Jiří106M1972CZEDospělí (40-49)3D Fitness RT99745Paid
Marková Nikola09F2005CZEŽactvo mladší (12-13)KB Letohrad101594Unpaid
Mielke Dawid069M2002POLŽactvo starší (14-15)100827Unpaid
Mielke Raphael135M1966CZEDospělí (50-59)100828Unpaid
Mikyska Jakub053M2004CZEŽactvo mladší (12-13)SkiTri Jablonné100349Unpaid
Mikyska Michal107M1974CZEDospělí (40-49)100345Paid
MIKYSKA Tomáš16M2000CZEDorost (16-17)KB Letohrad100871Unpaid
Mikysová Darja0104F2008CZEŽáci (9-9)KB Letohrad101631Unpaid
Mikysová Svatava025F2003CZEŽactvo starší (14-15)KB Letohrad101582Unpaid
Miláček Petr9M1981CZEDospělí (20-39)98516Paid
Minář Patrik25M2000CZEDorost (16-17)TITAN TRILIFE100337Paid
Mitisková Lucie081F2007CZEŽáci (10-11)TJ Spartak Třebíč101673Unpaid
Mitisková Michaela011F2005CZEŽactvo mladší (12-13)TJ Spartak Třebíč101672Unpaid
Moravec Filip62M1992CZEDospělí (20-39)100309Paid
Moravec Martin63M1984CZEDospělí (20-39)Vencl tým Ústí nad Orlicí98314Paid
Moravec Vojtěch094M2008CZEŽáci (9-9)KB Letohrad101917Unpaid
Morávek Ivan131M1965CZEDospělí (50-59)101546Paid
Moskvová Agáta012F2005CZEŽactvo mladší (12-13)KB Letohrad101596Unpaid
Motlová Lucie152F2001CZEDorost (16-17)KB Letohrad100883Unpaid
Novák David33M1998CZEJunioři (18-19)Salomon/Suunto team101758Paid
Novák Jakub64M1983CZEDospělí (20-39)98561Paid
Novotný Jan65M1990CZEDospělí (20-39)PIJATLON99335Paid
Novotný Luděk133M1962CZEDospělí (50-59)3D Fitness RT101416Paid
Novotný Přemysl132M1959CZEDospělí (50-59)3D Fitness RT99779Unpaid
Nový Jakub0136M2009CZEŽáci (8-8)KB Letohrad101642Unpaid
Nový Tomáš0125M2006CZEŽáci (10-11)KB Letohrad101608Unpaid
Ondřejka Jiří34M1999CZEJunioři (18-19)KB Letohrad100882Unpaid
Ondrušová Kateřina153F2001CZEDorost (16-17)KB Letohrad100884Unpaid
Ottenschläger Oto66M1995CZEDospělí (20-39)Krušnoman TT Litvínov100893Paid
Ottová Lenka165F1970CZEDospělí (40-49)Ottlens100981Paid
Ottová Michaela032F2003CZEŽactvo starší (14-15)TJ Šumperk100983Paid
Pácha Ondřej0137M2009CZEŽáci (8-8)Sokol klášterec nad Orlicí101875Unpaid
Pachel Jiří0162M2008CZEŽáci (9-9)Orienťák Žamberk101946Unpaid
Palán Šimon0127M2008CZEŽáci (9-9)KB Letohrad101919Unpaid
Paleček Ondřej26M2001CZEDorost (16-17)RFOBL TEAM Rychnov n. Kn.101543Unpaid
Palguta Roman108M1977CZEDospělí (40-49)INDIGO cycling team Rychnov nad Kněžnou100788Paid
Palider Jan67M1991CZEDospělí (20-39)Triatlon klub Ostrava100850Unpaid
Palla MartinM2001CZEDorost (16-17)KB Letohrad100886Unpaid
Papež Michal27M2001CZEDorost (16-17)Loko Trutnov101893Paid
Papež Michal27M2001CZEDorost (16-17)Loko Trutnov101904Unpaid
PEKÁRKOVÁ Zuzana082F2007CZEŽáci (10-11)Wikov Ski Skuhrov nad Bělou101405Paid
Penner Tadeáš064M2003CZEŽactvo starší (14-15)MORAVIAMAN Team101666Unpaid
Petráček Milan0138M2009CZEŽáci (8-8)Loko Trutnov101532Paid
Petráčková Anna0105F2008CZEŽáci (9-9)Loko Trutnov101531Paid
Piknerová Zuzana026F2003CZEŽactvo starší (14-15)Triatlon Plzeň101535Unpaid
PLEVÁK Richard050M2002CZEŽactvo starší (14-15)Sokolo Klášterec n. Orlicí101926Unpaid
Plojhar Tomáš1M1998CZEJunioři (18-19)Triatlon Plzeň101690Paid
Pochobradský Jan109M1975CZEDospělí (40-49)FORT SMC UO100724Unpaid
Poláčková Pavlína159F1996CZEDospělí (20-39)TITAN TRILIFE101480Paid
Pořízek Libor110M1972CZEDospělí (40-49)Vysočina cycling100315Paid
Poslušný Roman111M1971CZEDospělí (40-49)Etriatlon Team100687Paid
Pozler Tomáš10M1976CZEDospělí (40-49)OMT101865Unpaid
Pozlerová Edita083F2007CZEŽáci (10-11)OMT101863Unpaid
Pražák Tobiáš065M2002CZEŽactvo starší (14-15)Loko Trutnov101894Paid
Pražák Tobiáš65M2002CZEŽactvo starší (14-15)Loko Trutnov101902Unpaid
Procházka Jakub054M2004CZEŽactvo mladší (12-13)Orlov99444Unpaid
Procházka Jakub5M1996CZEDospělí (20-39)KB Letohrad100781Paid
Procházka Milan134M1966CZEDospělí (50-59)TJ Spartak Třebíč101464Paid
Procházka Petr112M1974CZEDospělí (40-49)Orlov99443Unpaid
Procházková Nikola027F2002CZEŽactvo starší (14-15)BRNO TRIATLON TEAM101537Unpaid
Procházková Vendula164F1974CZEDospělí (40-49)TJ Spartak Třebíč101879Paid
Ptáčková Anna066F2004CZEŽactvo mladší (12-13)CzechTRI K. Team101942Unpaid
Puchernová Tereza019F2004CZEŽactvo mladší (12-13)ŠAK Pardubice99698Unpaid
Půstová Šárka028F2002CZEŽactvo starší (14-15)BRNO TRIATLON TEAM101736Unpaid
Ráb Pavel144M1952CZEDospělí (60-199)CTC FORT SMC Ústí nad Orlicí98628Paid
Rautenkranc Miroslav136M1964CZEDospělí (50-59)SK Donocykl Vysoké Mýto99846Paid
Rejda Jan113M1970CZEDospělí (40-49)OMT101761Unpaid
Remeš TadeášM2001CZEDorost (16-17)KB Letohrad100873Unpaid
Rendl Josef114M1976CZEDospělí (40-49)LEFFI TEAM101413Unpaid
Roleček Milan115M1976CZEDospělí (40-49)Pěčín101039Paid
Rous Martin0139M2009CZEŽáci (8-8)Sokol Klášterec nad Orlicí101876Unpaid
Rudolfová Tereza160F1989CZEDospělí (20-39)Lawi Sport Team z.s.101568Paid
Rybka Lukáš044M2004CZEŽactvo mladší (12-13)KB Letohrad101585Unpaid
Ryšavá Anna0106F2008CZEŽáci (9-9)Elite Sport Boskovice101867Unpaid
Samek Pavel137M1958CZEDospělí (50-59)FORT SMC Ústí nad Orlicí100817Paid
Scheuer Jan139M1966CZEDospělí (50-59)100787Paid
Schless Adam045M2004CZEŽactvo mladší (12-13)KB Letohrad101590Unpaid
Schoval František68M1988CZEDospělí (20-39)2BWINNER TEAM100644Paid
Schovalová Tereza161F1994CZEDospělí (20-39)TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice 100642Paid
Šebek Jindřich145M1956CZEDospělí (60-199)CTC FORT SMC Ústí nad Orlicí100403Paid
Šebek Michal71M1984CZEDospělí (20-39)CTC FORT SMC Ústí nad Orlicí98541Paid
Šedivý Eliáš0152M2008CZEŽáci (9-9)KB Letohrad101628Unpaid
Sedláček Roman138M1964CZEDospělí (50-59)SBR TRI-TEAM LITOMYŠL100745Paid
Šedová Jana166F1973CZEDospělí (40-49)100975Paid
Šedová Renata185F1965CZEDospělí (50-59)101924Unpaid
Šedová Tereza033F2003CZEŽactvo starší (14-15)Cyklo Bendl Vysoké Mýto100976Paid
Semerád Martin3M1999CZEJunioři (18-19)TJ BIŽU JBC101023Paid
Šindelář Ondřej72M1988CZEDospělí (20-39)Fénix sport99394Paid
Sirůček David69M1987CZEDospělí (20-39)Multisport team101460Paid
Šítek MichalM1979CZEDospělí (20-39)Hombres de Letohrad98403Paid
Skočilová Nicol013F2004CZEŽactvo mladší (12-13)Triathlon Team Tábor101496Paid
Skořepa Adam046M2004CZEŽactvo mladší (12-13)Spartak Trutnov101895Paid
Skořepa Adam46M2004CZEŽactvo mladší (12-13)Spartak Trutnov101900Unpaid
Slavata Tomáš175M1980CZEDospělí (20-39)Krušnoman TT Litvínov101922Unpaid
Slezák Adam0158M2006CZEŽáci (10-11)Plavecký klub Pardubice101933Unpaid
Slezáková Veronika0154F2008CZEŽáci (9-9)SK Vrch101934Unpaid
Slouka Jiří70M1983CZEDospělí (20-39)101451Paid
Šmíd Jakub0159M2006CZEŽáci (10-11)Triatlon Plzeň101936Unpaid
Šmirous JakubM1986CZEDospělí (20-39)Díky čáu100698Paid
Smutná Anna093F2009CZEŽáci (8-8)FORT SMC Ústí nad Orlicí101880Paid
Sojma Petr116M1973CZEDospělí (40-49)CC Choceň100764Paid
Šolc Matěj049M2004CZEŽactvo mladší (12-13)TRI KLUB Příbram101762Unpaid
Šoula Václav010M2009CZEŽáci (8-8)Triathlon Team Tábor101925Unpaid
Šrolerová Jana015F2005CZEŽactvo mladší (12-13)KB Letohrad101601Unpaid
Šroubek Vlastimil7M1992CZEDospělí (20-39)TTK Slavia VŠ Plzeň100530Paid
Štěpař Petr174M1964CZEDospělí (50-59)OMT101920Unpaid
ŠTĚPAŘOVÁ Ivana184F1988CZEDospělí (20-39)Čerti Kunčina M. Třebová101921Unpaid
Strakoš Jaroslav176M1986CZEDospělí (20-39)Cykloteam kolárna101950Unpaid
STRÁNSKÝ Tomáš0163M2009CZEŽáci (8-8)101929Unpaid
Stříhavka Jindřich11M2000CZEDorost (16-17)TCV Jindřichův Hradec100952Paid
Strnad Adam15M2000CZEDorost (16-17)3D Fitness RT101554Paid
Strnad Vít0150M2008CZEŽáci (9-9)KB Letohrad101633Unpaid
Štruncová Ella075F2008CZEŽáci (9-9)KB Letohrad101912Unpaid
Stuchlík Jiří28M2001CZEDorost (16-17)Triathlon Team Tábor101684Paid
Štumpf Eduard73M1980CZEDospělí (20-39)3D Fitness RT101041Paid
Štursová Linda0107F2008CZEŽáci (9-9)FORT SMC Ústí nad Orlicí101889Paid
Štvrtecký Jakub35M1998CZEJunioři (18-19)KB Letohrad100869Unpaid
Šuba DaliborM2001CZEDorost (16-17)KB Letohrad100877Unpaid
Suchodol Josef140M1967CZEDospělí (50-59)3D Fitness RT98354Paid
Suchodol Lukáš0151M2008CZEŽáci (9-9)Sokol Klášterec nad Orlicí101873Unpaid
Suchodol Štěpán0126M2006CZEŽáci (10-11)KB Letohrad101605Unpaid
Suchodol Vít047M2004CZEŽactvo mladší (12-13)KB Letohrad101586Unpaid
SUCHODOL Kryštof0140M2009CZEŽáci (8-8)KB Letohrad101918Unpaid
SUCHODOLOVÁ Tereza014F2005CZEŽactvo mladší (12-13)KB Letohrad101602Unpaid
Suchomel František0128M2006CZEŽáci (10-11)KB Letohrad101610Unpaid
Šustr Jiří74M1980CZEDospělí (20-39)TITAN TRILIFE101468Paid
Švarc Michal0157M2007CZEŽáci (10-11)TRI KLUB Příbram101923Unpaid
Svoboda Marek117M1971CZEDospělí (40-49)Etriatlon Team100779Paid
Svobodová Eliška029F2002CZEŽactvo starší (14-15)TJ Spartak Třebíč101935Unpaid
SVOBODOVÁ Klára085F2009CZEŽáci (8-8)KB Letohrad101906Unpaid
Talacko Aleš75M1989CZEDospělí (20-39)PIJATLON100671Unpaid
Tobiáš Jáchym0129M2006CZEŽáci (10-11)KB Letohrad101613Unpaid
Trutna Jan36M1999CZEJunioři (18-19)BRNO TRIATLON TEAM101682Paid
URBÁNKOVÁ Bára084F2006CZEŽáci (10-11)AK Spartak Slatiňany101760Unpaid
Urbanová Anna095F2009CZEŽáci (8-8)KB Letohrad101636Unpaid
Vacek Vojtěch76M1995CZEDospělí (20-39)Triathlon Team Tábor101497Paid
VACEK Jakub0124M2008CZEŽáci (9-9)KB Letohrad101915Unpaid
Valenta Martin0153M2008CZEŽáci (9-9)KB Letohrad101625Unpaid
Valíček RobertM2001CZEDorost (16-17)KB Letohrad100876Unpaid
Vaníčková Barbora0108F2008CZEŽáci (9-9)KB Letohrad101632Unpaid
Vaníčková Štěpánka096F2009CZEŽáci (8-8)KB Letohrad101661Unpaid
Vávra Tomáš77M1983CZEDospělí (20-39)98559Unpaid
Vencl David118M1976CZEDospělí (40-49)VENCL-SERVIS Žamberk101675Paid
Vencl Jiří119M1974CZEDospělí (40-49)VENCL-SERVIS Žamberk101678Paid
Vesecká Nicol016F2004CZEŽactvo mladší (12-13)TRI KLUB Příbram101881Paid
Vesecká Nicol16F2004CZEŽactvo mladší (12-13)TRI KLUB Příbram101898Unpaid
Vesecká Renáta167F1973CZEDospělí (40-49)TRI KLUB Příbram100820Unpaid
Veselý Jaroslav067M2003CZEŽactvo starší (14-15)KB Letohrad101591Unpaid
Vimmerová Nikola030F2003CZEŽactvo starší (14-15)Triatlon Plzeň101569Unpaid
Vinklárková Tereza170F1998CZEJunioři (18-19)KB Letohrad100872Unpaid
Vodrážka Borek29M2000CZEDorost (16-17)Krušnoman TT Litvínov101759Paid
Vondra DavidM1994CZEDospělí (20-39)Garážová vrata Hörmann Žamberk101645Paid
Vondráček Jakub068M2003CZEŽactvo starší (14-15)KB Letohrad101575Unpaid
Vymetálek Petr79M1985CZEDospělí (20-39)3DFRT100791Paid
Vymetálek Tomáš78M1982CZEDospělí (20-39)100814Paid
Walter Jan80M1992CZEDospělí (20-39)TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice 101903Unpaid
Weber Adam0160M2004CZEŽactvo mladší (12-13)Triatlon Plzeň101937Unpaid
Wiedermann Ondřej81M1988CZEDospělí (20-39)3D Fitness RT99755Paid
Wohl Pavel82M1997CZEDospělí (20-39)EasyGoRun101533Unpaid
Zadák Karel172M1978CZEDospělí (20-39)2BWINNER TEAM101945Unpaid
Zářecký EdwardM1995CZEDospělí (20-39)PijatlonPijatlon 198491Paid
Zdražilová Zoe031F2002CZEŽactvo starší (14-15)SK Jiří Team Ostrava101952Unpaid
Zemanová Andrea162F1983CZEDospělí (20-39)101563Unpaid
ZEZULA Aleš0109M2006CZEŽáci (10-11)SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT101928Unpaid
Zezulková Simona099F2008CZEŽáci (9-9)SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT101927Unpaid
Živný Marek83M1991CZEDospělí (20-39)3D Fitness RT98317Paid
Zvercová Zdislava017F2005CZEŽactvo mladší (12-13)Sokol Klášterec nad Orlicí101871Unpaid