Triatlon Sokolov - Starting list

Registered: 164


NameStarting NumberGenderBirth DateCountry CodeAge CategoryTeamProfi Team Short NameOrder NumberPayment Status
Altschul Rudolf54M1957CZEDospělí (50-59)25243Unpaid
Bareš Michal106M1959CZEDospělí (50-59)HISPORT Team25818Unpaid
Bartošová Denisa198F2005CZEŽáci (8-8)SK Slavia Praha25662Unpaid
Bartošová Sabina197F2001CZEŽactvo mladší (12-13)SK Slavia Praha25661Unpaid
Beber Martin22M1996CZEDorost (16-17)PSK Klatovy25700Unpaid
Bedrníková KarolínaF2003CZEŽáci (10-11)SK Slavia Praha25556Unpaid
Benda Lukáš108M1981CZEDospělí (20-39)Kecy v kleci (Klatovy)25838Unpaid
Borčin VladimírM1996CZEDorost (16-17)TCV Jindřichův Hradec25042Unpaid
Brantlová Jana14F1995CZEJunioři (18-19)Mílaři Domažlice25140Unpaid
Břenda Martin65M1988CZEDospělí (20-39)HISPORT Team25825Unpaid
Březnová Radka178F1999CZEŽactvo starší (14-15)TJ Spartak Třebíč25721Unpaid
Brož Petr17M1961CZEDospělí (50-59)USK Akademik o.s. Cheb25429Unpaid
Bureš Petr61M1980CZEDospělí (20-39)25592Unpaid
Burian Matěj200M2000CZEŽactvo mladší (12-13)SK Slavia Praha25652Unpaid
Cabal Stanislav68M1962CZEDospělí (50-59)TJ Triatlon Cheb24166Unpaid
Čelůstka Jan60M1982CZEDospělí (20-39)LABE TRI CLUB25130Unpaid
Červenka Lukáš9M1995CZEJunioři (18-19)Triathlon Team Tábor25269Unpaid
Chren Pavel87M1974CZEDospělí (20-39)phkovo25822Unpaid
Chudárková Gabriela7F1997CZEDorost (16-17)Zlínský plavecký klub25747Unpaid
Cipra Jiří107M1981CZEDospělí (20-39)Bike Sport JOMA25830Unpaid
Cívela Petr85M1992CZEDospělí (20-39)TITAN TRILIFE25445Unpaid
Dietrich Jakub19M1996CZEDorost (16-17)Krušnoman TT Litvínov25143Unpaid
Dokulil Jan23M1997CZEDorost (16-17)KONRAD TOOLS TEAM25198Unpaid
Dvořák Oldřich89M1952CZEDospělí (60-199)Triatlet Karlovy Vary25026Unpaid
Fairaislová IvetaF1998CZEŽactvo starší (14-15)TCV Jindřichův Hradec25043Unpaid
Ficenec Michal47M1963CZEDospělí (50-59)Slavia K. Vary25219Paid
Ficenecová Zuzana185F2001CZEŽactvo mladší (12-13)25220Paid
Franck Jan88M1964CZEDospělí (40-49)TRI Cheb25832Unpaid
Gottschier PatrikM1973CZEDospělí (40-49)Triatlet Karlovy Vary24091Unpaid
Grabmüller Ivo2M1962CZEDospělí (50-59)B&H Triatlon České Budějovice25575Unpaid
Grabmüllerová Aneta1F1993CZEDospělí (20-39)LABE TRI CLUB25038Unpaid
Grabmüllerová Šárka3F1969CZEDospělí (40-49)B&H Triatlon České Budějovice25124Unpaid
Hantych Petr114M1972CZEDospělí (40-49)24966Unpaid
Havlíček Michal71M1971CZEDospělí (40-49)24703Unpaid
Helwig Julian113M1989DEUDospělí (20-39)Schwimmteam Erzgebirge25771Unpaid
Hlaváčová Barbora77F1992CZEDospělí (20-39)Šumavský triatlon (ŠuTri)25171Unpaid
Hofreiter Bohdan116M1968CZEDospělí (40-49)ACES Team K.Vary24879Unpaid
Horák Vilém186M2001CZEŽactvo mladší (12-13)Diana Sport23441Unpaid
Houra TomášM1996CZEDorost (16-17)SK Slavia Praha25639Unpaid
Hrabě Pavel58M1983CZEDospělí (20-39)Plzeň25824Unpaid
Hrdina Jakub94M1978CZEDospělí (20-39)24191Paid
Jaňour Jan100M1983CZEDospělí (20-39)GALANT BRNO25817Unpaid
Janoušek Jakub49M1991CZEDospělí (20-39)TTK Slavia VŠ Plzeň25816Unpaid
Jirků PetrM1997CZEDorost (16-17)TCV Jindřichův Hradec25044Unpaid
Jiroušková JanaF1979CZEDospělí (20-39)SK ORBEA CZECH MASTERS25634Unpaid
Jungmann Petr46M1966CZEDospělí (40-49)Slavia K. Vary25738Unpaid
Jüptner Zdeněk64M1973CZEDospělí (40-49)USK Akademik Cheb25756Unpaid
Kabilová Martina18F1969CZEDospělí (40-49)Tri Cheb24823Unpaid
Kabrhel TomášM1992CZEDospělí (20-39)25179Unpaid
Kalus Jiří36M1993CZEDospělí (20-39)GALANT BRNO25190Unpaid
Kava OndřejM2001CZEŽactvo mladší (12-13)SBR TT Ústí nad Labem25614Unpaid
Kesl Jiří63M1995CZEJunioři (18-19)usk akademik cheb25728Unpaid
Klement Jan12M1986CZEDospělí (20-39)GALANT BRNO25191Unpaid
Kmoníčková Pavla181F2000CZEŽactvo mladší (12-13)SK OMT Pardubice25692Unpaid
Kmoníčková Petra182F1998CZEŽactvo starší (14-15)SK OMT Pardubice25691Unpaid
Kočař Jakub33M1994CZEJunioři (18-19)KONRAD TOOLS TEAM25199Unpaid
Kočař Lukáš32M1992CZEDospělí (20-39)GALANT BRNO25192Unpaid
Kočovský MiroslavM1961CZEDospělí (50-59)SK Slavia Praha25023Unpaid
Kolářová HanaF1988CZEDospělí (20-39)Triathlon Team Tábor25245Unpaid
Kotěšovcová Anna8F1996CZEDorost (16-17)TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice 25216Paid
Krátký Štěpán84M1995CZEJunioři (18-19)OT SK SPORTPRESTIŽ25696Paid
KRAUS Vojtěch115M1997CZEDorost (16-17)Sokolov25840Unpaid
Kroupa Štěpán103M1975CZEDospělí (20-39)HISPORT Team25435Unpaid
Kroupa Tomáš67M1987CZEDospělí (20-39)GALANT BRNO25205Unpaid
Kršňák Jakub38M1991CZEDospělí (20-39)USK Akademik Cheb25742Unpaid
Kubínek František30M1988CZEDospělí (20-39)GALANT BRNO25206Unpaid
Kučera Vítězslav37M1993CZEDospělí (20-39)GALANT BRNO25193Unpaid
Kvapil Matěj95M1989CZEDospělí (20-39)25223Paid
Kyral Václav79M1979CZEDospělí (20-39)HISPORT Team25723Unpaid
Landiga Michal96M1957CZEDospělí (50-59)TJ SLAVIA Karlovy Vary25727Paid
Látová Lenka45F1992CZEDospělí (20-39)VSK FTVS Praha25828Unpaid
Maiwaelder Lukáš25M1991CZEDospělí (20-39)GALANT BRNO25194Unpaid
Majer Jan41M1994CZEJunioři (18-19)TTK Slavia VŠ Plzeň25712Unpaid
Makoň Pavel105M1978CZEDospělí (20-39)Atletický klub Sokolov25829Unpaid
Maloušková Klára176F1998CZEŽactvo starší (14-15)TJ Spartak Třebíč25814Unpaid
Masopust Ivan56M1958CZEDospělí (50-59)USK Akademik o.s.25667Unpaid
Matějíček Ondřej99M1981CZEDospělí (20-39)25835Unpaid
Materna Jan78M1971CZEDospělí (40-49)25685Unpaid
Mitrenga Adam24M1997CZEDorost (16-17)KONRAD TOOLS TEAM25200Unpaid
MODROVSKÝ Dušan48M1974CZEDospělí (20-39)Tritlon Běšiny25839Unpaid
Mrva Petr55M1963CZEDospělí (50-59)HC Kynšperk25699Unpaid
Navrátil Josef52M1981CZEDospělí (20-39)25553Paid
Novák Lukáš5M1996CZEDorost (16-17)TJ BIŽU JBC25051Unpaid
Novák Petr6M1972CZEDospělí (40-49)TJ BIŽU JBC25115Unpaid
Novotný Lubomír91M1978CZEDospělí (20-39)USK Akademik25730Unpaid
Nový Jaroslav102M1976CZEDospělí (20-39)AK Sokolov25757Unpaid
Obermannová Lucie179F1998CZEŽactvo starší (14-15)BRNO TRIATLON TEAM25201Unpaid
Olšan Martin104M1987CZEDospělí (20-39)HISPORT Team25775Unpaid
Pechar Matyáš50M1995CZEJunioři (18-19)OT SK SPORTPRESTIŽ25823Unpaid
Pejsar Jaroslav110M1984CZEDospělí (20-39)Triathlon Team Tábor25743Unpaid
Pekárek Lukáš59M1997CZEDorost (16-17)CK Team Bike Bř.25536Unpaid
Petratur RadimM1977CZEDospělí (20-39)25733Unpaid
Pičmanová Vendula193F2001CZEŽactvo mladší (12-13)SK Slavia Praha25525Unpaid
Podlahová AnetaF1994CZEJunioři (18-19)TCV Jindřichův Hradec25045Unpaid
Pospíchal Vladimír75M1985CZEDospělí (20-39)GALANT BRNO25554Unpaid
Pospíšil Matyáš195M2000CZEŽactvo mladší (12-13)PK JH25678Unpaid
Pospíšilová Josefína Magdalena194F2005CZEŽáci (8-8)Plavecký klub Jindřichův Hradec25812Unpaid
Powada Jakub73M1993CZEDospělí (20-39)JulboWay25196Unpaid
Procházka Milan92M1964CZEDospělí (40-49)ACES TEAM KARLOVY VARY25831Unpaid
Procházka Zdeněk35M1967CZEDospělí (40-49)25626Unpaid
PROCHÁZKA Michal191M2004CZEŽáci (9-9)ACES TEAM KARLOVY VARY25627Unpaid
Prokop Evžen29M1968CZEDospělí (40-49)TJ BIŽU JBC25684Unpaid
Prokop Tomáš28M1996CZEDorost (16-17)TJ BIŽU JBC25686Unpaid
Prokopová Daniela27F1994CZEJunioři (18-19)TJ BIŽU JBC25683Unpaid
Průša Aleš83M1975CZEDospělí (20-39)USK AKADEMIK o.s.25574Unpaid
Ptáček František62M1984CZEDospělí (20-39)USK Akademik o. s.25612Unpaid
Racek Luboš112M1968CZEDospělí (40-49)ACES Team K. Vary25646Unpaid
Řehula Jakub189M1999CZEŽactvo starší (14-15)TCV Jindřichův Hradec25047Unpaid
Řehula Šimon188M2002CZEŽáci (10-11)TCV Jindřichův Hradec25048Unpaid
Řenč Tomáš44M1990CZEDospělí (20-39)SK Slavia Praha25567Paid
Rozporka MartinM1998CZEŽactvo starší (14-15)TCV Jindřichův Hradec25046Unpaid
Rudolfová Jitka34F1986CZEDospělí (20-39)"ENERGY TEAM"25819Unpaid
Santo PavelM1962CZEDospělí (50-59)X-team BaNo25749Unpaid
Schovalová Tereza98F1994CZEJunioři (18-19)OT SK SPORTPRESTIŽ25020Paid
Schubert Petr69M1994CZEJunioři (18-19)HISPORT Team25820Unpaid
Selber Jiří101M1979CZEDospělí (20-39)Zlaťák Cheb25826Unpaid
Sinkule Patrik16M1993CZEDospělí (20-39)25598Unpaid
Sinkule Václav15M1969CZEDospělí (40-49)BKP25591Unpaid
Škoda Václav72M1971CZEDospělí (40-49)TRI sport ČEKO Sokolov25836Unpaid
ŠMICER Miloslav97M1972CZEDospělí (40-49)25837Unpaid
Spálenský Robert40M1994CZEJunioři (18-19)OT SK SPORTPRESTIŽ25633Unpaid
Šprongl VojtěchM1982CZEDospělí (20-39)TSK PRAHA25611Unpaid
Stolarčíková Julie80F1980CZEDospělí (20-39)USK Akademik Cheb25613Unpaid
Suchopár Martin57M1968CZEDospělí (40-49)25724Unpaid
Suchy Mario192M2004CZEŽáci (9-9)25522Unpaid
Šulc Petr4M1993CZEDospělí (20-39)25605Unpaid
Šváb Petr93M1962CZEDospělí (50-59)IRONMAN SUDOMĚŘ TEAM25694Unpaid
Švarc Přemysl86M1985CZEDospělí (20-39)TTK Slavia VŠ Plzeň25770Unpaid
Svoboda Tomáš81M1985CZEDospělí (20-39)TRILIFE25621Unpaid
Švorc Michal26M1997CZEDorost (16-17)BIG SHOCK TEAM25815Unpaid
Sýkora VáclavM1980CZEDospělí (20-39)25259Unpaid
Sýkora VáclavM1980CZEDospělí (20-39)25260Unpaid
Sýkora VáclavM1980CZEDospělí (20-39)25581Unpaid
Táborská Lenka183F1999CZEŽactvo starší (14-15)TJ BIŽU JBC25813Unpaid
Táborský Petr20M1964CZEDospělí (40-49)TRIATHLON Mělník25833Unpaid
Taitlová Nikola39F1986CZEDospělí (20-39)USK AKADEMIK o.s.25151Unpaid
Trčková Eva42F1997CZEDorost (16-17)KONRAD TOOLS TEAM25202Unpaid
Trutna Jan177M1999CZEŽactvo starší (14-15)TJ Spartak Třebíč25708Unpaid
Uhlíková Kateřina109F1976CZEDospělí (20-39)WITTE bike team25834Unpaid
Urban Filip184M1998CZEŽactvo starší (14-15)SK Jazzamni Žatec25765Unpaid
Urban Miroslav11M1969CZEDospělí (40-49)Hopman Team Žatec25764Unpaid
Vacek Josef51M1982CZEDospělí (20-39)25617Paid
Váňa Zdeněk117M1977CZEDospělí (20-39)Skyinvest25827Unpaid
Vaněk TomášM2000CZEŽactvo mladší (12-13)TCV Jindřichův Hradec25049Unpaid
Veselý Vít70M1995CZEJunioři (18-19)Děčín25821Unpaid
Vlčková Veronika21F1996CZEDorost (16-17)PSK Klatovy25134Unpaid
Vojáčková Kateřina187F2004CZEŽáci (9-9)PK Mariánské Lázně25767Unpaid
Vojtěchová Josefína199F2001CZEŽactvo mladší (12-13)SK Slavia Praha25666Unpaid
Vokroj Alexandr90M1977CZEDospělí (20-39)USK Akademik Cheb25729Unpaid
Volár Jan13M1992CZEDospělí (20-39)SK OMT Pardubice25608Unpaid
Volný JindřichM1982CZEDospělí (20-39)25153Unpaid
Vopravil StepanM2004CZEŽáci (9-9)Rychly pera24531Unpaid
Vrobel Lukáš74M1977CZEDospělí (20-39)JulboWay25744Unpaid
Vyskočil Filip180M1998CZEŽactvo starší (14-15)SK OMT Pardubice25689Unpaid
Zábojníková Klára190F1999CZEŽactvo starší (14-15)TITAN TRILIFE25459Unpaid
Zadražil Lukáš111M1997CZEDorost (16-17)Triathlon Team Tábor25246Unpaid
Zahradníčková Marika31F1994CZEJunioři (18-19)GALANT BRNO25195Unpaid
Zakuťanský Miroslav82M1983CZEDospělí (20-39)25152Unpaid
Zbuzeková Kristina66F1957SVKDospělí (50-59)Jump-x Aš25514Unpaid
Zelenák Dušan53M1950CZEDospělí (60-199)GLASSMAN TT25188Unpaid
Zeman Zbyněk76M1954CZEDospělí (50-59)Litvínov24661Unpaid
Zemanová Kateřina43F1994CZEJunioři (18-19)TCV Jindřichův Hradec25050Unpaid
Zikmund Jan10M1990CZEDospělí (20-39)Triathlon Team Tábor25734Unpaid
Zikmund Tomáš196M1999CZEŽactvo starší (14-15)Plavecký klub Příbram25735Unpaid