Triathlon Mělník - Starting list

Registered: 246


NameStarting NumberGenderBirth DateCountry CodeAge CategoryTeamProfi Team Short NameOrder NumberPayment Status
Altschul Rudolf29M1957CZEDospělí (50-59)22536Paid
Antošová Barbora0041F2000CZEŽactvo mladší (12-13)TJ BIŽU JBC22654Unpaid
Asterová Kateřina129F1994CZEJunioři (18-19)22642Paid
Bajerová Žaneta104F1997CZEDorost (16-17)TITAN TRILIFE22664Paid
Bareš Michal84M1959CZEDospělí (50-59)HISPORT Team22583Unpaid
Beber Martin35M1996CZEDorost (16-17)PSK Klatovy22700Unpaid
Bičík Tomáš17M1968CZEDospělí (40-49)DELTA TEAM TRIATLON22607Unpaid
Bisová Nikola0013F2002CZEŽáci (10-11)SBR TT UL22698Unpaid
Borčin Vladimír19M1996CZEDorost (16-17)TCV Jindřichův Hradec22830Unpaid
Borseková Šárka121F1984CZEDospělí (20-39)22681Unpaid
Brantlová Jana117F1995CZEJunioři (18-19)Mílaři Domažlice22709Unpaid
Brejšková EliškaF2000CZEŽactvo mladší (12-13)Krušnoman TT Litvínov22365Paid
Bulava František54M1966CZEDospělí (40-49)TT LOKO Beroun22724Unpaid
Burdová Anežka0038F2001CZEŽactvo mladší (12-13)TCV Jindřichův Hradec22831Unpaid
Burdová Štěpánka0016F2004CZEŽáci (9-9)TCV Jindřichův Hradec22832Unpaid
Burgstaller JanM1999CZEŽactvo starší (14-15)E.ON Triatlon Team22440Unpaid
Burian Ladislav47M1971CZEDospělí (40-49)SK Slavia Praha23059Unpaid
Burian Matěj0029M2000CZEŽactvo mladší (12-13)SK Slavia Praha22284Paid
Burian Vojtěch005M2003CZEŽáci (10-11)SK Slavia Praha22287Paid
Čáslavová EvaF1994CZEJunioři (18-19)21106Paid
Červenka Lukáš30M1995CZEJunioři (18-19)Triathlon Team Tábor22441Unpaid
Červenková Denisa0017F2004CZEŽáci (9-9)23040Unpaid
Červenková Kateřina0018F2004CZEŽáci (9-9)23042Unpaid
Cívela Petr41M1992CZEDospělí (20-39)TITAN TRILIFE22692Paid
Čížek JanM1996CZEDorost (16-17)21545Unpaid
Cogan Mikuláš Rudolf0022M2005CZEŽáci (8-8)22627Unpaid
Cogan Rudolf91M1971CZEDospělí (40-49)TJ Nová Paka22626Unpaid
Čulík Tomáš13M1995CZEJunioři (18-19)E.ON Triatlon Team22442Unpaid
Diatková Kristýna116F1994CZEJunioři (18-19)KONRAD TOOLS TEAM22877Unpaid
Dietrich Jakub46M1996CZEDorost (16-17)Krušnoman TT Litvínov22221Paid
Dvořák Jan0036M2001CZEŽactvo mladší (12-13)TCV Jindřichův Hradec22833Unpaid
Dvořák Ladislav71M1982CZEDospělí (20-39)GALANT BRNO22388Paid
Dvořák OldřichM1952CZEDospělí (60-199)Triatlet Karlovy Vary22320Unpaid
Fencl Jiří0074M1999CZEŽactvo starší (14-15)TCV Jindřichův Hradec22834Unpaid
Fiala AlešM1966CZEDospělí (40-49)SK Slavia Praha22467Unpaid
Fiala Vojtěch0014M2003CZEŽáci (10-11)SBR TT UL22731Unpaid
Fialová Klára0071F1999CZEŽactvo starší (14-15)SBR TT Ústí nad Labem22732Unpaid
Florová Monika0021F2004CZEŽáci (9-9)ŠSK Újezd n/Lesy22613Paid
Francke PetraF1982CZEDospělí (20-39)22941Unpaid
Friček Jan67M1980CZEDospělí (20-39)Zelené město Pha920952Paid
Hašková EvaF1973CZEDospělí (40-49)Triathlon Team Tábor22443Unpaid
Heidrich Jakub0042M2001CZEŽactvo mladší (12-13)22550Unpaid
Heidrichová Anna0066F1999CZEŽactvo starší (14-15)TJ BIŽU JBC22551Unpaid
Hlaváčová Barbora124F1992CZEDospělí (20-39)Šumavský triatlon (ŠuTri)22712Unpaid
Honzík Robert83M1990CZEDospělí (20-39)SCZ22678Paid
Hosnedl Martin61M1978CZEDospělí (20-39)Torpedo Zidovice22589Paid
Hotař Pavel53M1990CZEDospělí (20-39)JPK AXIS22505Unpaid
Houra Tomáš69M1996CZEDorost (16-17)SK Slavia Praha22537Paid
Houžvička Ivan18M1968CZEDospělí (40-49)TJ Slavoj Český Brod22723Unpaid
Hrabě Pavel49M1983CZEDospělí (20-39)Plzeň23061Unpaid
Hradecký JanM1983CZEDospělí (20-39)Triathlon Team Tábor22444Unpaid
Hrdlička HynekM2005CZEŽáci (8-8)TCV Jindřichův Hradec22836Unpaid
Hrdlička Jakub0015M2002CZEŽáci (10-11)TCV Jindřichův Hradec22835Unpaid
Hrubý MartinM1982CZEDospělí (20-39)22034Unpaid
Janda Jiří80M1973CZEDospělí (40-49)Dexter23065Unpaid
Janoušek Jakub27M1991CZEDospělí (20-39)TTK Slavia VŠ Plzeň22632Unpaid
Jašík Miroslav65M1988CZEDospělí (20-39)LABE TRI CLUB21910Paid
Jiráň AlešM1983CZEDospělí (20-39)22945Unpaid
Jirků Petr11M1997CZEDorost (16-17)TCV Jindřichův Hradec22428Paid
Jiroušková Jana123F1979CZEDospělí (20-39)SK ORBEA CZECH MASTERS22013Unpaid
Josef Jakub77M1994CZEJunioři (18-19)TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice 22716Unpaid
Kabrhel Tomáš34M1992CZEDospělí (20-39)EKOL ELITE TRIATLON TEAM22501Paid
Kahlefeldt RadkaF1984CZEDospělí (20-39)BRNO TRIATLON TEAM22592Paid
Kalus Jiří73M1993CZEDospělí (20-39)GALANT BRNO22573Paid
Kareisová Jana008F2006CZEŽáci (8-8)Diana Sport23046Unpaid
Kareisová Ludmila009F2002CZEŽáci (10-11)Diana Sport23001Unpaid
KAŠKOVÁ Alena006F2003CZEŽáci (10-11)23047Unpaid
KAŠKOVÁ Kateřina0075F1999CZEŽactvo starší (14-15)23053Unpaid
Kášková NikiF1995CZEJunioři (18-19)Triathlon Team Tábor22445Unpaid
Kava Ondřej0030M2001CZEŽactvo mladší (12-13)SBR TT Ústí nad Labem22699Unpaid
Keňa David6M1996CZEDorost (16-17)TITAN TRILIFE22665Paid
Kesler JosefM1972CZEDospělí (40-49)22540Unpaid
Klement Jan43M1986CZEDospělí (20-39)GALANT BRNO22389Paid
Kmoníček MartinM2002CZEŽáci (10-11)SBR TT UL22733Unpaid
Kmoníčková PavlaF2000CZEŽactvo mladší (12-13)SK OMT Pardubice22342Unpaid
Kmoníčková PetraF1998CZEŽactvo starší (14-15)SK OMT Pardubice22339Unpaid
Kočí SylvaF1972CZEDospělí (40-49)22648Unpaid
Kočovský Miroslav74M1961CZEDospělí (50-59)SK Slavia Praha22922Unpaid
Kohoutková Šárka106F1966CZEDospělí (40-49)Etriatlon Team23062Unpaid
Kolářová HanaF1988CZEDospělí (20-39)Triathlon Team Tábor22446Unpaid
Kolářová Pavlína0044F2000CZEŽactvo mladší (12-13)22211Unpaid
Kománková Valentýna0032F2001CZEŽactvo mladší (12-13)SBR TT UL22901Unpaid
Kopáčková VeronikaF2002CZEŽáci (10-11)22837Unpaid
Kopečný DominikM1998CZEŽactvo starší (14-15)TCV Jindřichův Hradec22838Unpaid
Kosek MichałM1994POLJunioři (18-19)TS Akwedukt Team22737Unpaid
Kosek MichałM1994POLJunioři (18-19)TS Akwedukt Team22754Unpaid
Kotěšovcová Anna105F1996CZEDorost (16-17)TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice 22594Paid
Kotěšovcová Pavla0035F2000CZEŽactvo mladší (12-13)TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice 22595Paid
Kövešlygety PetrM1980CZEDospělí (20-39)22703Unpaid
Kozlová AdélaF2000CZEŽactvo mladší (12-13)TCV Jindřichův Hradec22839Unpaid
Kozlová KateřinaF1999CZEŽactvo starší (14-15)TCV Jindřichův Hradec22840Unpaid
Kożuchowski Grzegorz26M1984POLDospělí (20-39)TS Akwedukt Kielce22959Unpaid
Královec VáclavM1985CZEDospělí (20-39)Pohoda bazar22675Unpaid
Krátký Štěpán51M1995CZEJunioři (18-19)OT SK SPORTPRESTIŽ22735Paid
Krejča Zdeněk0076M1999CZEŽactvo starší (14-15)SBR TT UL22734Unpaid
Kroupa Štěpán7M1975CZEDospělí (20-39)HISPORT Team22584Paid
Kroupa Tomáš57M1987CZEDospělí (20-39)GALANT BRNO22591Paid
Kubíčková BlankaF1973CZEDospělí (40-49)Fanklub Jana Kubíčka22756Unpaid
Kubínek František89M1988CZEDospělí (20-39)GALANT BRNO22390Paid
Kučera Vítězslav70M1993CZEDospělí (20-39)GALANT BRNO22391Paid
Kuncl Šimon12M1995CZEJunioři (18-19)Triathlon Team Tábor22447Unpaid
Kunclová Tereza0070F1998CZEŽactvo starší (14-15)Triathlon Team Tábor22448Unpaid
Kuznetsov Stanislav64M1981RUSDospělí (20-39)22667Paid
Kwiecień Kacper37M1994POLJunioři (18-19)TS Akwedukt Kielce22379Unpaid
Kykal Pavel23M1956CZEDospělí (50-59)Etriatlon team22825Paid
Lachout LukášM1981CZEDospělí (20-39)22926Unpaid
Látová Lenka128F1992CZEDospělí (20-39)VSK FTVS Praha19895Paid
Laur Zbyněk81M1962CZEDospělí (50-59)22894Unpaid
Ławicki Piotr38M1995POLJunioři (18-19)TS Akwedukt Kielce22380Unpaid
Lebeda Václav63M1994CZEJunioři (18-19)Šumavský triatlon (ŠuTri)23054Unpaid
Lemberka JakubM1990CZEDospělí (20-39)Triathlon Team Tábor22449Unpaid
Lepová Adéla0040F2001CZEŽactvo mladší (12-13)TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice 23051Unpaid
Linduška František76M1994CZEJunioři (18-19)TCV Jindřichův Hradec22617Unpaid
Ludvík Adam0010M2002CZEŽáci (10-11)SK Slavia Praha22354Paid
Ludvík Matouš0011M2005CZEŽáci (8-8)SK Slavia Praha23048Unpaid
Macek DavidM2002CZEŽáci (10-11)Triathlon Team Tábor22450Unpaid
Macháčová Jana118F1996CZEDorost (16-17)Triatlon klub Ostrava22431Unpaid
Macková Barbora119F1997CZEDorost (16-17)Triathlon Team Tábor22451Unpaid
Majer Jan24M1994CZEJunioři (18-19)TTK Slavia VŠ Plzeň22052Unpaid
Majos PaulinaF1996POLDorost (16-17)TS Akwedukt Kielce22383Unpaid
Majta Jędrzej39M1996POLDorost (16-17)TS Akwedukt Kielce22381Unpaid
Malechová VeronikaF1984CZEDospělí (20-39)ProCorde22889Unpaid
Málek Michal68M1984CZEDospělí (20-39)Slavia VŠ Plzeň22322Paid
Marciánová Hana0020F2003CZEŽáci (10-11)BRNO TRIATLON TEAM22572Paid
Marek Jakub0024M2002CZEŽáci (10-11)Author team Stupno23039Unpaid
Marek Matěj0023M2002CZEŽáci (10-11)Author team Stupno23041Unpaid
Mašek David0077M1998CZEŽactvo starší (14-15)TriSK ČB22999Unpaid
Matějíček RomanM2004CZEŽáci (9-9)22841Unpaid
Mathy JanM1979CZEDospělí (20-39)TT Cyklorenova Cvikov22421Unpaid
Míka JosefM2000CZEŽactvo mladší (12-13)Triathlon Team Tábor22452Unpaid
Mikoláš Jan5M1961CZEDospělí (50-59)TriSK ČB23000Unpaid
Mrnka Martin45M1996CZEDorost (16-17)Krušnoman TT Litvínov22223Paid
Navrátil ZdeněkM1979CZEDospělí (20-39)22939Unpaid
Nejedlý Jakub0073M1999CZEŽactvo starší (14-15)SK Slavia Praha22555Paid
Novák JanM2005CZEŽáci (8-8)20957Unpaid
Novák Lukáš36M1996CZEDorost (16-17)TJ BIŽU JBC19906Unpaid
Novák MartinM1989CZEDospělí (20-39)Triathlon Team Tábor22453Unpaid
Novák Petr48M1972CZEDospělí (40-49)TJ BIŽU JBC22644Unpaid
Novák Tomáš82M1984CZEDospělí (20-39)TSK PRAHA22722Paid
Nováková Anežka130F1996CZEDorost (16-17)22659Paid
Nováková Eva127F1977CZEDospělí (20-39)HISPORT Team22686Paid
Novotný Jindřich15M1951CZEDospělí (60-199)TJ Vodní stavby Praha21836Unpaid
Novotný PetrM1969CZEDospělí (40-49)SK Slovan22672Unpaid
Olejnik Jakub40M1996POLDorost (16-17)TS Akwedukt Kielce22382Unpaid
Olšan Martin8M1987CZEDospělí (20-39)HISPORT Team22680Unpaid
Oppolzer JanM1984CZEDospělí (20-39)HISPORT Team22924Unpaid
Paták Pavel50M1971CZEDospělí (40-49)TTK Slavia VŠ Plzeň22077Unpaid
Pechar Matyáš62M1995CZEJunioři (18-19)OT SK SPORTPRESTIŽ23058Unpaid
Pejšková NatálieF1974CZEDospělí (20-39)22670Unpaid
Pešek Vladimír78M1970CZEDospělí (40-49)Triade22682Unpaid
Peterka Marek79M1970CZEDospělí (40-49)22637Unpaid
Píš JurajM1984CZEDospělí (20-39)Patola Racing - Čistý SportUnpaid
Plojhar Tomáš0079M1998CZEŽactvo starší (14-15)Triathlon Team Tábor22454Paid
Podlahová Aneta114F1994CZEJunioři (18-19)TCV Jindřichův Hradec22842Unpaid
PODRACKÝ Ondřej0019M2003CZEŽáci (10-11)23045Unpaid
Poláčková Pavlína120F1996CZEDorost (16-17)BRNO TRIATLON TEAM22477Paid
Polakis TonyM1966GRCDospělí (40-49)22328Unpaid
Polívka PetrM1960CZEDospělí (50-59)22706Unpaid
PONRTOVÁ Jana004F2003CZEŽáci (10-11)23044Unpaid
Pospíšil Matyáš0034M2000CZEŽactvo mladší (12-13)PK JH22943Unpaid
Pospíšilová Josefína Magdalena007F2005CZEŽáci (8-8)22944Unpaid
Powada Jakub32M1993CZEDospělí (20-39)JulboWay22376Unpaid
Prokeš Filip0027M2000CZEŽactvo mladší (12-13)22872Unpaid
Prokešová Vendula002F2002CZEŽáci (10-11)22730Unpaid
Prokop Evžen22M1968CZEDospělí (40-49)TJ BIŽU JBC22998Unpaid
Prokop Tomáš21M1996CZEDorost (16-17)TJ BIŽU JBC22655Unpaid
Prokopová Daniela112F1994CZEJunioři (18-19)TJ BIŽU JBC22656Unpaid
Rais OndřejM1981CZEDospělí (20-39)SportX21463Unpaid
Ramian AnnaF1996POLDorost (16-17)TS Akwedukt Kielce22385Unpaid
Řehula Jakub0072M1999CZEŽactvo starší (14-15)TCV Jindřichův Hradec22875Unpaid
Řehula Šimon0012M2002CZEŽáci (10-11)TCV Jindřichův Hradec22876Unpaid
Richter KarelM1956CZEDospělí (50-59)STS Chvojkovice Brod22668Unpaid
ROSENBAUM Šimon0033M2000CZEŽactvo mladší (12-13)HC Slavia Praha23050Unpaid
Rozporka Martin0068M1998CZEŽactvo starší (14-15)TCV Jindřichův Hradec22843Unpaid
Rudolfová Jitka131F1986CZEDospělí (20-39)"ENERGY TEAM"22900Unpaid
Rulíšek Lubomír88M1972CZEDospělí (40-49)VSK Přírodní vědyPraha23063Unpaid
Rybáček Miroslav87M1987CZEDospělí (20-39)HISPORT Team22946Unpaid
Schovalová Tereza111F1994CZEJunioři (18-19)OT SK SPORTPRESTIŽ21890Paid
Schwarz Roman0039M2000CZEŽactvo mladší (12-13)TCV Jindřichův Hradec22844Unpaid
Semerád Martin0080M1999CZEŽactvo starší (14-15)TJ BIŽU JBC22936Unpaid
Šimeček Michal4M1997CZEDorost (16-17)TriSK ČB22515Unpaid
Šiml Jan42M1967CZEDospělí (40-49)NOVIS TK Praha19797Unpaid
Šimůnek Rostislav0037M2000CZEŽactvo mladší (12-13)TriSK ČB22516Unpaid
Šimůnková Simona103F1997CZEDorost (16-17)TriSK ČB22517Unpaid
Škobrtal Michal66M1982CZEDospělí (20-39)Individuální22823Paid
Škoda Milan9M1979CZEDospělí (20-39)LEFFI TEAM23057Unpaid
Šmejkalová Veronika108F1995CZEJunioři (18-19)E.ON Triatlon Team22917Unpaid
Smutný MarekM1959CZEDospělí (50-59)22669Unpaid
Šnajdr Jakub0026M2000CZEŽactvo mladší (12-13)KVM 188123049Unpaid
Šnajdr Šimon001M2002CZEŽáci (10-11)23043Unpaid
Šneberger Filip75M1980CZEDospělí (20-39)23066Unpaid
Sommer Vojtěch58M1996CZEDorost (16-17)SK Slavia Praha22538Paid
Souček Jiří20M1993CZEDospělí (20-39)HISPORT Team22684Unpaid
Soukup Petr92M1987CZEDospělí (20-39)TJ Nová Paka23055Unpaid
Spálenský Robert59M1994CZEJunioři (18-19)OT SK SPORTPRESTIŽ22707Unpaid
Špiner Luděk72M1986CZEDospělí (20-39)Roudnice nad Labem23064Unpaid
Srncová RenataF1983CZEDospělí (20-39)22671Unpaid
Štibingr Jan0031M2000CZEŽactvo mladší (12-13)22587Unpaid
Štibingr Matěj2M1997CZEDorost (16-17)SK Slavia Praha21816Paid
Stolarčíková Julie122F1980CZEDospělí (20-39)USK Akademik Cheb21907Unpaid
Strachovsky JanM1980CZEDospělí (20-39)21787Paid
Straka PavelM1997CZEDorost (16-17)E.ON Triatlon Team22455Unpaid
Stříhavka Jindřich0028M2000CZEŽactvo mladší (12-13)AC Choceň22599Paid
Stumpf Bedrich93M1983CZEDospělí (20-39)23060Unpaid
Šulc Petr25M1993CZEDospělí (20-39)22685Paid
Svarc PremyslM1985CZEDospělí (20-39)Unpaid
Švarc Přemysl1M1985CZEDospělí (20-39)TTK Slavia VŠ Plzeň22714Unpaid
Švingr Pavel60M1953CZEDospělí (60-199)21834Paid
Švorc Michal16M1997CZEDorost (16-17)BIG SHOCK TEAM22996Unpaid
Táborská LenkaF1999CZEŽactvo starší (14-15)TJ BIŽU JBC22657Unpaid
Táborský RomanM1971CZEDospělí (40-49)TRIATHLON Mělník19220Unpaid
Táslar Marek86M1988CZEDospělí (20-39)Loko Trutnov22548Paid
Teplý OndřejM1978CZEDospělí (20-39)HISPORT Team22527Paid
Třebická Diana0069F1998CZEŽactvo starší (14-15)Triathlon Team Tábor22456Unpaid
Trutna Jan0065M1999CZEŽactvo starší (14-15)TJ Spartak Třebíč22965Unpaid
Uhlířová BarboraF1999CZEŽactvo starší (14-15)E.ON Triatlon Team22457Unpaid
Uxa LukášM2003CZEŽáci (10-11)22947Unpaid
Uxa LukášM2003CZEŽáci (10-11)22952Unpaid
Uxa TomášM1965CZEDospělí (40-49)22953Unpaid
Uxová AnetaF2000CZEŽactvo mladší (12-13)22950Unpaid
Vachulková Petra113F1993CZEDospělí (20-39)Triathlon Team Tábor22458Unpaid
Vaněk TomášM2000CZEŽactvo mladší (12-13)TCV Jindřichův Hradec22845Unpaid
Veselý PetrM1990CZEDospělí (20-39)GLASSMAN TT22215Unpaid
Veselý Vít56M1995CZEJunioři (18-19)Triade22878Paid
Větrovský Jan52M1996CZEDorost (16-17)Triathlon Team Tábor22459Unpaid
Vidrová Kristýna125F1982CZEDospělí (20-39)Etriatlon22218Paid
Vítů Martin14M1995CZEJunioři (18-19)E.ON Triatlon Team22460Unpaid
Vlčková VeronikaF1996CZEDorost (16-17)PSK Klatovy22037Unpaid
Vojtěchová Josefína0043F2001CZEŽactvo mladší (12-13)SK Slavia Praha22711Unpaid
Volár Jan55M1992CZEDospělí (20-39)SK OMT Pardubice22696Unpaid
Volek Michal003M2002CZEŽáci (10-11)SBR TT UL22641Unpaid
Vopat Milan10M1961CZEDospělí (50-59)ProCorde Chomutov22822Unpaid
Vrobel Lukáš33M1977CZEDospělí (20-39)JulboWay23056Unpaid
Vrzák Michal90M1992CZEDospělí (20-39)KONRAD TOOLS TEAM22478Paid
Vyskočil Filip0078M1998CZEŽactvo starší (14-15)SK OMT Pardubice22337Unpaid
Wainer Jan85M1976CZEDospělí (20-39)SK OMT Pardubice22888Unpaid
Walter Jan31M1992CZEDospělí (20-39)TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice 22628Paid
Zadražil Filip0064M1998CZEŽactvo starší (14-15)TJ BIŽU JBC22918Unpaid
Zadražil Lukáš44M1997CZEDorost (16-17)Triathlon Team Tábor22461Unpaid
Zawolik WiktoriaF1997POLDorost (16-17)TS Akwedukt Kielce22384Unpaid
Zelenák Dušan28M1950CZEDospělí (60-199)GLASSMAN TT22513Paid
Železo BohumilM2003CZEŽáci (10-11)22847Unpaid
Zemanová Kateřina107F1994CZEJunioři (18-19)TCV Jindřichův Hradec22846Unpaid
Zikmund Jan3M1990CZEDospělí (20-39)Triathlon Team Tábor22546Paid
Zikmund Tomáš0067M1999CZEŽactvo starší (14-15)Plavecký klub Příbram23052Unpaid
Žoha JanM1988CZEDospělí (20-39)TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice 22590Unpaid