Račice - Starting list

Registered: 208


NameStarting NumberGenderBirth DateCountry CodeAge CategoryTeamProfi Team Short NameOrder NumberPayment Status
Andršová Veronika61F1982CZEDospělí (20-39)HISPORT Team21540Unpaid
ANTOŠ Jakub8M1994CZEJunioři (18-19)Ski klub Jablonec21804Unpaid
Antošová Barbora180F2000CZEŽactvo mladší (12-13)TJ BIŽU JBC20963Unpaid
Bajerová Žaneta127F1997CZEDorost (16-17)TITAN TRILIFE21161Unpaid
Bareš Michal73M1959CZEDospělí (50-59)HISPORT Team21594Unpaid
Bartošová Sabina187F2001CZEŽactvo mladší (12-13)SK Slavia Praha21623Unpaid
Beber Martin110M1996CZEDorost (16-17)PSK Klatovy21392Unpaid
Bedrníková Karolína163F2003CZEŽáci (10-11)SK Slavia Praha21561Unpaid
Bělinová Natálie181F2000CZEŽactvo mladší (12-13)TJ BIŽU JBC20964Unpaid
Borčin Vladimír113M1996CZEDorost (16-17)TCV Jindřichův Hradec21342Unpaid
Brejšková Eliška192F2000CZEŽactvo mladší (12-13)Krušnoman TT Litvínov21060Unpaid
Břenda Martin35M1988CZEDospělí (20-39)HISPORT Team21542Unpaid
Březnová Radka143F1999CZEŽactvo starší (14-15)TJ Spartak Třebíč21798Unpaid
Burdová AnežkaF2001CZEŽactvo mladší (12-13)TCV Jindřichův Hradec21343Unpaid
Burdová ŠtěpánkaF2004CZEŽáci (9-9)21344Unpaid
Burian Ladislav6M1971CZEDospělí (40-49)SK Slavia Praha21472Unpaid
Burian Matěj155M2000CZEŽactvo mladší (12-13)SK Slavia Praha17352Unpaid
Burian Vojtěch153M2003CZEŽáci (10-11)SK Slavia Praha17351Unpaid
Černý Vladimír85M1981CZEDospělí (20-39)Holecbekele18367Unpaid
Červenka LukášM1995CZEJunioři (18-19)Triathlon Team Tábor21296Unpaid
Cívela Petr42M1992CZEDospělí (20-39)TITAN TRILIFE20712Unpaid
Čížek JanM1996CZEDorost (16-17)19909Unpaid
Cogan Mikuláš Rudolf160M2005CZEŽáci (8-8)21794Unpaid
Čulík Tomáš14M1995CZEJunioři (18-19)E.ON Triatlon Team21297Unpaid
Danel Alexander48M1966CZEDospělí (40-49)LÉKAŘSKÝ TK PRAHA21808Unpaid
Debnar Martin38M1992CZEDospělí (20-39)EKOL ELITE TRIATLON TEAM21086Unpaid
Dokulil Jan123M1997CZEDorost (16-17)KONRAD TOOLS TEAM21079Unpaid
Dvořák JanM2001CZEŽactvo mladší (12-13)TCV Jindřichův Hradec21345Unpaid
Dvořák Ladislav45M1982CZEDospělí (20-39)GALANT BRNO21087Unpaid
Dvořák VáclavM2004CZEŽáci (9-9)TCV Jindřichův Hradec21346Unpaid
Ehrlich TomášM1988CZEDospělí (20-39)20954Unpaid
Fencl Jiří158M1999CZEŽactvo starší (14-15)TCV Jindřichův Hradec21347Unpaid
Fialová Klára170F1999CZEŽactvo starší (14-15)SBR TT Ústí nad Labem21552Unpaid
Friček Jan50M1980CZEDospělí (20-39)21068Paid
Gerych David82M1977CZEDospělí (20-39)21429Paid
Gerychová Michaela83F1982CZEDospělí (20-39)Carla Dvůr Králové21427Paid
Glaser Václav33M1970CZEDospělí (40-49)CTC FORT SMC Ústí nad Orlicí21593Unpaid
Grabmüller Ivo27M1962CZEDospělí (50-59)B&H Triatlon České Budějovice20456Unpaid
Hampejs Jiří68M1959CZEDospělí (50-59)SK DNF21809Unpaid
Hašková Eva47F1973CZEDospělí (40-49)Triathlon Team Tábor21298Unpaid
Heidrichová AnnaF1999CZEŽactvo starší (14-15)TJ BIŽU JBC20965Unpaid
Hlásný FrantišekM1964CZEDospělí (40-49)21165Unpaid
Hlaváčová Barbora29F1992CZEDospělí (20-39)Šumavský triatlon (ŠuTri)21527Unpaid
Hochmanová Berta185F2003CZEŽáci (10-11)SK OMT Pardubice21580Unpaid
Hofman AdamM1995CZEJunioři (18-19)TITAN TRILIFE21162Unpaid
Horák Vilém194M2001CZEŽactvo mladší (12-13)Diana Sport18070Unpaid
Horák VojtaM2000CZEŽactvo mladší (12-13)Unpaid
Horák Vojtěch193M2003CZEŽáci (10-11)Diana Sport18080Unpaid
Hotař Pavel7M1990CZEDospělí (20-39)JPK AXIS18513Unpaid
Houra Tomáš126M1996CZEDorost (16-17)SK Slavia Praha21500Unpaid
Hradecký JanM1983CZEDospělí (20-39)Triathlon Team Tábor21299Unpaid
Hrdlička HynekM2005CZEŽáci (8-8)TCV Jindřichův Hradec21349Unpaid
Hrdlička Jakub167M2002CZEŽáci (10-11)TCV Jindřichův Hradec21348Unpaid
Hrdličková AnnaF2001CZEŽactvo mladší (12-13)TCV Jindřichův Hradec21350Unpaid
Hron Jan30M1981CZEDospělí (20-39)Šumavský triatlon (ŠuTri)21806Unpaid
Jaruskova Jana34F1981CZEDospělí (20-39)Riyadh Triathletes21518Paid
Jirků Petr106M1997CZEDorost (16-17)TCV Jindřichův Hradec21351Unpaid
Jiroušková JanaF1979CZEDospělí (20-39)SK ORBEA CZECH MASTERS21138Unpaid
Kabrhel Tomáš39M1992CZEDospělí (20-39)EKOL ELITE TRIATLON TEAM21088Unpaid
Kalivoda Lukáš179M2003CZEŽáci (10-11)Ski Raple Šumava21241Unpaid
Kalivoda Tomáš178M1998CZEŽactvo starší (14-15)PSK Klatovy21224Unpaid
Kalus Jiří40M1993CZEDospělí (20-39)GALANT BRNO21426Unpaid
Karná Anna15F1995CZEJunioři (18-19)KONRAD TOOLS TEAM21080Unpaid
Kášková Niki5F1995CZEJunioři (18-19)Triathlon Team Tábor21300Unpaid
Kava Ondřej196M2001CZEŽactvo mladší (12-13)SBR TT Ústí nad Labem21553Unpaid
Keňa David128M1996CZEDorost (16-17)TITAN TRILIFE21163Unpaid
Kmoníčková Pavla184F2000CZEŽactvo mladší (12-13)SK OMT Pardubice21510Unpaid
Kmoníčková Petra183F1998CZEŽactvo starší (14-15)SK OMT Pardubice21509Unpaid
Kočař Lukáš43M1992CZEDospělí (20-39)GALANT BRNO21089Unpaid
Kocian Jan63M1988CZEDospělí (20-39)21499Paid
Kočovský Miroslav59M1961CZEDospělí (50-59)SK Slavia Praha21033Unpaid
Kohoutková Šárka71F1966CZEDospělí (40-49)Etriatlon Team21549Unpaid
Kolářová Hana46F1988CZEDospělí (20-39)Triathlon Team Tábor21301Unpaid
Kolářová Pavlína151F2000CZEŽactvo mladší (12-13)21504Unpaid
Kopáčková VeronikaF2002CZEŽáci (10-11)21352Unpaid
Kopečný DominikM1998CZEŽactvo starší (14-15)TCV Jindřichův Hradec21353Unpaid
Kotěšovcová Anna101F1996CZEDorost (16-17)TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice 21546Unpaid
Kotěšovcová Pavla152F2000CZEŽactvo mladší (12-13)TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice 21547Unpaid
Kozlová AdélaF2000CZEŽactvo mladší (12-13)21354Unpaid
Kozlová KateřinaF1999CZEŽactvo starší (14-15)TCV Jindřichův Hradec21355Unpaid
Krajíček Martin76M1982CZEDospělí (20-39)Sokol Veltez21583Unpaid
Krátký Štěpán11M1995CZEJunioři (18-19)OT SK SPORTPRESTIŽ21464Unpaid
Krejča Zdeněk197M1999CZEŽactvo starší (14-15)SBR TT UL21801Unpaid
Kříž Matěj186M2003CZEŽáci (10-11)SK OMT Pardubice21511Unpaid
Kroupa TomášM1987CZEDospělí (20-39)GALANT BRNO21090Unpaid
Kučera Petr36M1990CZEDospělí (20-39)21603Unpaid
Kučera Vítězslav64M1993CZEDospělí (20-39)GALANT BRNO21091Unpaid
Kuncl ŠimonM1995CZEJunioři (18-19)Triathlon Team Tábor21302Unpaid
Kunclová Tereza156F1998CZEŽactvo starší (14-15)Triathlon Team Tábor21303Unpaid
Kyral VáclavM1979CZEDospělí (20-39)HISPORT Team21340Unpaid
Langhammer Jakub44M1992CZEDospělí (20-39)Krušnoman TT Litvínov21045Unpaid
Langhammer Tomáš31M1971CZEDospělí (40-49)Krušnoman TT Litvínov21046Unpaid
Látová LenkaF1992CZEDospělí (20-39)VSK FTVS Praha19894Paid
Lebeda Václav28M1994CZEJunioři (18-19)Šumavský triatlon (ŠuTri)21554Unpaid
Lemberka Jakub32M1990CZEDospělí (20-39)Triathlon Team Tábor21304Unpaid
Lotocká Lenka191F1998CZEŽactvo starší (14-15)Krušnoman TT Litvínov21048Unpaid
Ludvík Adam162M2002CZEŽáci (10-11)SK Slavia Praha21324Unpaid
Macek David154M2002CZEŽáci (10-11)Triathlon Team Tábor21793Unpaid
Macháčková Petra104F1997CZEDorost (16-17)Krušnoman TT Litvínov21058Unpaid
Machek Daniel52M1959CZEDospělí (50-59)21614Paid
Macková Barbora103F1997CZEDorost (16-17)Triathlon Team Tábor21305Unpaid
Maiwaelder Lukáš37M1991CZEDospělí (20-39)GALANT BRNO21092Unpaid
Majer Jan21M1994CZEJunioři (18-19)TTK Slavia VŠ Plzeň20703Unpaid
Maloušková Klára142F1998CZEŽactvo starší (14-15)TJ Spartak Třebíč21800Unpaid
Mareš Daniel81M1975CZEDospělí (20-39)21152Unpaid
Marková Johana166F1996CZEDorost (16-17)TCV Jindřichův Hradec21356Unpaid
Martínek Jan54M1963CZEDospělí (50-59)TK Vyšehrad Praha21807Unpaid
MARTÍNEK Viktor189M1999CZEŽactvo starší (14-15)SC Praha21799Unpaid
Matějíček RomanM2004CZEŽáci (9-9)TCV Jindřichův Hradec21357Unpaid
Materna JanM1971CZEDospělí (40-49)21588Unpaid
Matula MartinM1971CZEDospělí (40-49)HISPORT Team21178Unpaid
Mejzlík Petr84M1959CZEDospělí (50-59)TJ Spartak Třebíč19363Unpaid
Mika Tomáš79M1987CZEDospělí (20-39)Etriatlon Team21422Paid
Mikoláš JanM1961CZEDospělí (50-59)TriSK ČB20955Unpaid
Minařík PetrM1972CZEDospělí (40-49)SK DNF21492Unpaid
Mitáš RadovanM1977CZEDospělí (20-39)"ENERGY TEAM"18603Paid
Mitrenga Adam117M1997CZEDorost (16-17)KONRAD TOOLS TEAM21081Unpaid
Moudrý Petr173M2001CZEŽactvo mladší (12-13)TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice 21616Unpaid
Mrnka Martin105M1996CZEDorost (16-17)Krušnoman TT Litvínov20986Unpaid
Nejedlý Jakub172M1999CZEŽactvo starší (14-15)SK Slavia Praha21466Unpaid
Nekoranec Matěj124M1997CZEDorost (16-17)TRILIFE21448Unpaid
Novák Lukáš115M1996CZEDorost (16-17)TJ BIŽU JBC19905Unpaid
Novák Petr13M1972CZEDospělí (40-49)TJ BIŽU JBC20696Unpaid
Nováková Eva22F1977CZEDospělí (20-39)HISPORT Team21479Unpaid
Novotný VáclavM1982CZEDospělí (20-39)TT Cyklorenova Cvikov21173Unpaid
Nýdrle Filip177M2005CZEŽáci (8-8)Sokol Nová Paka21001Unpaid
Nýdrle Matyáš176M2003CZEŽáci (10-11)Sokol Nová Paka21004Unpaid
Obermannová Lucie164F1998CZEŽactvo starší (14-15)BRNO TRIATLON TEAM21082Unpaid
Olšan Martin74M1987CZEDospělí (20-39)HISPORT Team21577Unpaid
Ondrášková Adriana200F2000CZEŽactvo mladší (12-13)TriSK ČB21595Unpaid
Oppelt Michal53M1983CZEDospělí (20-39)Spona Teplice21440Unpaid
Ospalý Filip1M1976CZEDospělí (20-39)GALANT BRNO21535Unpaid
Paták Pavel4M1971CZEDospělí (40-49)TTK Slavia VŠ Plzeň21425Unpaid
Pavlík Josef77M1972CZEDospělí (40-49)SK DNF21508Unpaid
Pechar Matyáš25M1995CZEJunioři (18-19)OT SK SPORTPRESTIŽ21551Unpaid
Pelešková Gabriela107F1996CZEDorost (16-17)Krušnoman TT Litvínov21061Unpaid
Pešek Vladimír75M1970CZEDospělí (40-49)21811Unpaid
Peterka Marek80M1970CZEDospělí (40-49)21328Unpaid
Petr Ondřej119M1997CZEDorost (16-17)TT Cyklorenova Cvikov21802Unpaid
Pičmanová Vendula148F2001CZEŽactvo mladší (12-13)SK Slavia Praha21618Unpaid
Pindíková GabrielaF1987CZEDospělí (20-39)TJ BIŽU JBC20969Unpaid
Plojhar Tomáš198M1998CZEŽactvo starší (14-15)Triathlon Team Tábor20536Paid
Podlahová Aneta12F1994CZEJunioři (18-19)TCV Jindřichův Hradec21358Unpaid
Poláčková Pavlína116F1996CZEDorost (16-17)BRNO TRIATLON TEAM21083Unpaid
Polan Lukáš65M1988CZEDospělí (20-39)TRILIFE18802Paid
Polívka Petr69M1960CZEDospělí (50-59)21111Unpaid
Pospíšil Matyáš146M2000CZEŽactvo mladší (12-13)PK JH21814Unpaid
Pospíšilová Josefína Magdalena145F2005CZEŽáci (8-8)Plavecký klub Jindřichův Hradec21797Unpaid
Powada Jakub20M1993CZEDospělí (20-39)JulboWay21290Unpaid
Procházka TomášM1989CZEDospělí (20-39)Krušnoman TT Litvínov20900Unpaid
Prokop Evžen24M1968CZEDospělí (40-49)TJ BIŽU JBC21812Unpaid
Prokop Tomáš122M1996CZEDorost (16-17)TJ BIŽU JBC20966Unpaid
Prokopová Daniela23F1994CZEJunioři (18-19)TJ BIŽU JBC20967Unpaid
Reindlová Michaela190F1998CZEŽactvo starší (14-15)Krušnoman TT Litvínov21445Unpaid
Řepa Jan86M1967CZEDospělí (40-49)SK DNF21524Unpaid
Rozporka Martin168M1998CZEŽactvo starší (14-15)TCV Jindřichův Hradec21359Unpaid
Rudolfová Jitka41F1986CZEDospělí (20-39)"ENERGY TEAM"21611Unpaid
Rybáček Miroslav60M1987CZEDospělí (20-39)HISPORT Team21409Paid
Schovalová Tereza18F1994CZEJunioři (18-19)OT SK SPORTPRESTIŽ20476Unpaid
Schubert Petr17M1994CZEJunioři (18-19)HISPORT Team20959Unpaid
Schwarz RomanM2000CZEŽactvo mladší (12-13)TCV Jindřichův Hradec21360Unpaid
Semerád Martin199M1999CZEŽactvo starší (14-15)TJ BIŽU JBC20537Unpaid
Šimůnek Rostislav150M2000CZEŽactvo mladší (12-13)TriSK ČB21154Unpaid
Šimůnková Simona102F1997CZEDorost (16-17)TriSK ČB21155Unpaid
Slavotínková Zuzana66F1986CZEDospělí (20-39)21813Unpaid
Sommer Vojtěch125M1996CZEDorost (16-17)SK Slavia Praha21411Unpaid
Spálenský Robert26M1994CZEJunioři (18-19)OT SK SPORTPRESTIŽ21622Unpaid
Šram Kryštof112M1997CZEDorost (16-17)21548Unpaid
Stašková SáraF2003CZEŽáci (10-11)21468Unpaid
Štibingr Matěj108M1997CZEDorost (16-17)SK Slavia Praha20928Unpaid
Stolarčíková Julie49F1980CZEDospělí (20-39)USK Akademik Cheb21475Unpaid
Straka Pavel120M1997CZEDorost (16-17)E.ON Triatlon Team21306Unpaid
Suchomel MarcelM1974CZEDospělí (20-39)Bike Gallery21613Unpaid
Švingr Pavel57M1953CZEDospělí (60-199)Team Louny20887Unpaid
Svoboda Tomáš58M1985CZEDospělí (20-39)TRILIFE20856Unpaid
Táborská Lenka147F1999CZEŽactvo starší (14-15)TJ BIŽU JBC20968Unpaid
Tischlerová Lucie159F2003CZEŽáci (10-11)TCV Jindřichův Hradec21361Unpaid
Třebická Diana157F1998CZEŽactvo starší (14-15)Triathlon Team Tábor21307Unpaid
Trutna Jan144M1999CZEŽactvo starší (14-15)TJ Spartak Třebíč20514Unpaid
Vabroušek Petr2M1973CZEDospělí (40-49)TRILIFE20111Unpaid
Vácha Ondřej67M1983CZEDospělí (20-39)Sokol Veltěž21810Unpaid
Vachulková Petra51F1993CZEDospělí (20-39)Triathlon Team Tábor21309Unpaid
Vaněk TomášM2000CZEŽactvo mladší (12-13)TCV Jindřichův Hradec21362Unpaid
Vaverka Pavel118M1996CZEDorost (16-17)KONRAD TOOLS TEAM21084Unpaid
Veselý Miroslav55M1963CZEDospělí (50-59)GLASSMAN TT21330Unpaid
Veselý PetrM1990CZEDospělí (20-39)GLASSMAN TT19663Unpaid
Veselý Petr56M1990CZEDospělí (20-39)GLASSMAN TT19699Unpaid
Větrovský Jan114M1996CZEDorost (16-17)Triathlon Team Tábor21803Unpaid
Vítů MartinM1995CZEJunioři (18-19)E.ON Triatlon Team21308Unpaid
Vlčková Veronika109F1996CZEDorost (16-17)PSK Klatovy21223Unpaid
Vojtěchová Josefína171F2001CZEŽactvo mladší (12-13)SK Slavia Praha21555Unpaid
Volejník Michal70M1988CZEDospělí (20-39)HISPORT Team21250Unpaid
Voves JakubM1996CZEDorost (16-17)20646Unpaid
Vrobel Lukáš19M1977CZEDospělí (20-39)JulboWay21531Unpaid
Všetička Jaroslav195M2002CZEŽáci (10-11)Diana Sport17217Unpaid
Vyskočil Filip182M1998CZEŽactvo starší (14-15)SK OMT Pardubice21512Unpaid
Wainer Jan72M1976CZEDospělí (20-39)SK OMT Pardubice21047Unpaid
Zadražil Filip149M1998CZEŽactvo starší (14-15)TJ BIŽU JBC20970Unpaid
Zadražil Lukáš121M1997CZEDorost (16-17)Triathlon Team Tábor21805Unpaid
Zahradníková LenkaF1994CZEJunioři (18-19)SK Slavia Praha21006Unpaid
Zbuzeková Kristina16F1957SVKDospělí (50-59)Jump-x Aš21216Unpaid
Zdražilová Simona111F1996CZEDorost (16-17)KONRAD TOOLS TEAM21085Unpaid
Zelenák DušanM1950CZEDospělí (60-199)GLASSMAN TT21590Unpaid
Zelenková Lucie3F1974CZEDospělí (20-39)LBS sport team21442Unpaid
Železo Bohumil169M2003CZEŽáci (10-11)TCV Jindřichův Hradec21364Unpaid
Zeman Zbyněk62M1954CZEDospělí (50-59)Litvínov21142Unpaid
Zemanová Kateřina165F1994CZEJunioři (18-19)TCV Jindřichův Hradec21363Unpaid
Zíka Jan78M1979CZEDospělí (20-39)Zdar Bar IM Team21410Paid