MEZINÁRODNÍ TRIATLON V DĄBROWEJ GÓRNICZI - Starting list

Registered: 119


NameStarting NumberGenderBirth DateCountry CodeAge CategoryTeamProfi Team Short NameOrder NumberPayment Status
Adamczyk Tomasz51M1982POLDospělí (30-39)Pardál teamUnpaid
Anielski Łukasz120M1975POLDospělí (30-39)AVEN SOSNOWIEC POLANDUnpaid
Baran Maciej4M1997POLŽactvo starší (14-15)TKKF Triathlon DGUnpaid
Bodak Jacek125M1980POLDospělí (30-39)SKK2 ProstějovUnpaid
Copa Ryszard54M1980POLDospělí (30-39)Unpaid
Dąbrowski Jakub70M1998POLŽactvo starší (14-15)AlexandriaUnpaid
Dikta Ewelina24F1992POLDospělí (20-39)LukovplastUnpaid
Drzyzga Krzysztof48M1978POLDospělí (30-39)Tri Club DobruškaUnpaid
Filuś Stanisław20M1965POLDospělí (40-49)TKKF Triathlon DGUnpaid
Gągol Przemysław5M1996POLDorost (16-17)TRIATHLON Dąbrowa GórniczaUnpaid
Gałka Anita113F1996POLDorost (16-17)ATSV LenzingUnpaid
Garbacik Jacek7M1967POLDospělí (40-49)SKN HKUnpaid
Ginalski Zbigniew22M1938POLDospělí (50-199)TKKF Triathlon Dąbrowa GórniczaUnpaid
Goetzen Robert106M1966POLDospělí (40-49)TJ Sokol JehnědíUnpaid
Grabis Sebastian10M1998POLŽactvo starší (14-15)TKKF Triathlon DGUnpaid
Grabowski Piotr25M1982POLDospělí (30-39)PSV BraunschweigUnpaid
Grad Maksym86M1998POLŽactvo starší (14-15)JPK AXIS JihlavaUnpaid
Gruchalová Lucie88F1984CZEDospělí (20-39)LowellPro Šafrata BohumímUnpaid
Heczko Adam19M1984POLDospělí (20-29)TKKF Triathlon DGUnpaid
Hydzik Piotr74M1995POLDorost (16-17)AlexandriaUnpaid
Jakl Tomáš62M1994CZEJunioři (18-19)SK Jiří Team OstravaUnpaid
Jałowiecka Daria16F1986POLDospělí (20-39)TSV 1880 GeraUnpaid
Janota Filip72M2000POLŽactvo mladší (12-13)ČKS SKI JilemniceUnpaid
Jurczyk Krzysztow67M1976POLDospělí (30-39)TKKF Triathlon Dąbrowa GórniczaUnpaid
Kałuża Alicja92F2000POLŽactvo mladší (12-13)Wey kayakUnpaid
Kapała Katarzyna43F1984POLDospělí (20-39)TJ Sokol JehnědíUnpaid
Kentzer Aleksander46M1979POLDospělí (30-39)TKKF Triathlon Dąbrowa GórniczaUnpaid
Kloda Patrik94M1995CZEDorost (16-17)VaraderoUnpaid
Kloda Petr100M1992CZEDospělí (20-29)Novatop LapierreUnpaid
Kolanko Wiktor107M1990POLDospělí (20-29)AlexandriaUnpaid
Kostrzewski Krzysztof112M1980POLDospělí (30-39)ČKS SKI JilemniceUnpaid
Kotliński Jakub73M1997POLŽactvo starší (14-15)CTC FortUnpaid
Kozdra Krzysztof80M1966POLDospělí (40-49)AlexandriaUnpaid
Kozielski Lesław28M1984POLDospělí (20-29)TepliceUnpaid
Krhut Jan57M1995CZEDorost (16-17)Triatlon klub OstravaUnpaid
Kwiatkowska Kaja98F1996POLDorost (16-17)AlexandriaUnpaid
Lany Emilia45F1983POLDospělí (20-39)E-ON TÁBORUnpaid
Lemańska Ola116F2000POLŽactvo mladší (12-13)EPO - TEAMUnpaid
Lipińska Jolanta2F1951POLDospělí (40-199)Jablonné nad OrlicíUnpaid
Lis Mariusz93M1974POLDospělí (30-39)TJ HOSTIVICEUnpaid
Lisieński Michał17M1987POLDospělí (20-29)TSV 1880 GeraUnpaid
Łukowski Dariusz27M1964POLDospělí (40-49)KP PardubiceUnpaid
Lužná Anna44F1993CZEJunioři (18-19)Triatlon Team OpavaUnpaid
Lužný Filip37M1992CZEDospělí (20-29)Triatlon Team OpavaUnpaid
Lužný Ivo41M1965CZEDospělí (40-49)TTC OlomoucUnpaid
Marczak Krzysztof104M1971POLDospělí (40-49)HořoviceUnpaid
Marczak Natalia91F2000POLŽactvo mladší (12-13)Wey kayakUnpaid
Materová Hana38F1963CZEDospělí (40-199)SK Jiří Team OstravaUnpaid
Mikołajski Damian53M1982POLDospělí (30-39)EPO - TEAMUnpaid
Mikoś Adam39M1983POLDospělí (20-29)JUMAR TeamUnpaid
Mularczyk Sebastian31M1977POLDospělí (30-39)HSK-cycling teamUnpaid
Neuman Marcin29M1995POLDorost (16-17)Unpaid
Niźnik Iwona34F1980POLDospělí (20-39)NapajedlaUnpaid
Nowak Piotr11M1971POLDospělí (40-49)RockMachine - CyklomaxUnpaid
Pająk Tomasz83M1978POLDospělí (30-39)AlexandriaUnpaid
Palider Jan76M1991CZEDospělí (20-29)Triatlon klub OstravaUnpaid
Paliderová Alena58F1994CZEJunioři (18-19)Triatlon klub OstravaUnpaid
PAPUGA Arkadiusz30M1976POLDospělí (30-39)GO! NUTRIXXIONUnpaid
Pietrasiak Daniel97M1990POLDospělí (20-29)TJ Sokol JehnědíUnpaid
Pietrowska Celina1F1959POLDospělí (40-199)Cyklorenova CvikovUnpaid
Pietruszka Rafał78M1977POLDospělí (30-39)Swim-Sport KrakówUnpaid
Pietrzak Sandra90F1989POLDospělí (20-39)Unpaid
PODSIADŁO JAN18M1977POLDospělí (30-39)TKKF Triathlon Dąbrowa GórniczaUnpaid
Polakowska Mirela118F1972POLDospělí (40-199)ATSV LenzingUnpaid
Prouza Martin65M1991CZEDospělí (20-29)Triatlon klub OstravaUnpaid
Ptak Wojciech102M1985POLDospělí (20-29)Dunajklub Kamzík BratislavaUnpaid
Pustułka Roman127M1968POLDospělí (40-49)TKKF Triathlon Dąbrowa GórniczaUnpaid
Pustułka Wojciech66M1972POLDospělí (40-49)EPO - TEAMUnpaid
Rawicki Jakub3M1993POLJunioři (18-19)Unpaid
Rawluk Damian96M1979POLDospělí (30-39)xTRI.pl Multisport TeamUnpaid
Raźny Daniel99M1995POLDorost (16-17)AlexandriaUnpaid
Římanová Monika110F1974CZEDospělí (20-39)Unpaid
Rosiak Gabriela75F1982POLDospělí (20-39)Cyklocentrum ChoceňUnpaid
Rosiak Grzegorz71M1975POLDospělí (30-39)Cyklocentrum ChoceňUnpaid
Rosiński Artur95M1993POLJunioři (18-19)xTRI.pl Multisport TeamUnpaid
Roubalík Radovan55M1964CZEDospělí (40-49)Triatlon klub OstravaUnpaid
Rut Ondřej68M1992CZEDospělí (20-29)Triatlon klub OstravaUnpaid
SAMBAK TADEUSZ77M1969POLDospělí (40-49)Cambridgeshire TriUnpaid
Schneider Kamil40M1972CZEDospělí (40-49)Triatlon Team OpavaUnpaid
Schwarz Jan101M1987CZEDospělí (20-29)Novatop LapierreUnpaid
ŚCIĄŻKO WOJCIECH64M1980POLDospělí (30-39)Carla Dvůr KrálovéUnpaid
Sikora Adam103M1986POLDospělí (20-29)SDH ValdiceUnpaid
Sitarski Bartłomiej108M1969POLDospělí (40-49)AlexandriaUnpaid
Siwczuk Aleksandra32F1981POLDospělí (20-39)HANNAHUnpaid
Skop Michał87M1970POLDospělí (40-49)Sokol LíšniceUnpaid
Słabosz Monika23F1992POLDospělí (20-39)TKKF Triathlon Dąbrowa GórniczaUnpaid
Smoleń Jarosław117M1978POLDospělí (30-39)Cyklocentrum ChoceňUnpaid
Sobór Krzysztof119M1971POLDospělí (40-49)EPO - TEAMUnpaid
Sosna Tomáš69M1992CZEDospělí (20-29)Triatlon klub OstravaUnpaid
Starostka Andrzej82M1948POLDospělí (50-199)Klub biatlonu LetohradUnpaid
Starostka Jacek79M1974POLDospělí (30-39)KZ KotwicaUnpaid
Syryjczyk Bartłomiej128M1980POLDospělí (30-39)TGM SUŠICEUnpaid
Syryjczyk Marta129F1976POLDospělí (20-39)TGM SUŠICEUnpaid
Szafraniec Adam114M1980POLDospělí (30-39)ZbirohUnpaid
Szołtysik Damian124M1957POLDospělí (50-199)MyslibořiceUnpaid
Szyda Krzysztof49M1978POLDospělí (30-39)Vencl tým Ústí nad OrlicíUnpaid
Szymczyna Zdzisław9M1958POLDospělí (50-199)MSK KURT SPORTUnpaid
Tchórzewski Piotr115M1976POLDospělí (30-39)SKK2 ProstějovUnpaid
Tusznio Grzegorz6M1990POLDospělí (20-29)TJ Slovan PodlesíUnpaid
Urbańska Katarzyna85F1981POLDospělí (20-39)JPK AXIS JihlavaUnpaid
Velkoborský Jakub89M2000CZEŽactvo mladší (12-13)Unpaid
Vorel Tomáš36M1974CZEDospělí (30-39)SK Jiří TeamUnpaid
Wasilewski Ryszard56M1950CZEDospělí (50-199)TKKF Triathlon Dąbrowa GórniczaUnpaid
Waszkiewicz Tomasz63M1974POLDospělí (30-39)AC Falcon RokycanyUnpaid
Wieczorek Michał26M1994POLJunioři (18-19)AlexandriaUnpaid
Witkowski Rafał109M1974POLDospělí (30-39)Poseidon EppelheimUnpaid
Wojak Szymon15M1998POLŽactvo starší (14-15)JPK AXIS JihlavaUnpaid
Wojciechowski Janusz8M1951POLDospělí (50-199)MSK KURT SPORTUnpaid
Wojdyła Bartłomiej81M1985POLDospělí (20-29)AlexandriaUnpaid
Wojtyszka Renata61F1972POLDospělí (40-199)EPO - TEAMUnpaid
Wonko Adam60M1954POLDospělí (50-199)Slavoj ObecniceUnpaid
Wonko Ewa59F1986POLDospělí (20-39)Slavoj ObecniceUnpaid
Wróbel Bartłomiej50M2000POLŽactvo mladší (12-13)NOVÁ VES NAD LUŽNICÍUnpaid
Zajfert Stanisław14M1948POLDospělí (50-199)TKKF Triathlon DGUnpaid
Zajusz Marek111M1987POLDospělí (20-29)AlexandriaUnpaid
ŻESŁAWSKI ROBERT33M1972POLDospělí (40-49)HSK-cycling teamUnpaid
Żurek Jacek47M1985POLDospělí (20-29)AlexandriaUnpaid
Zwonek Mateusz122M1998POLŽactvo starší (14-15)AlexandriaUnpaid
Zwonek Paweł123M1969POLDospělí (40-49)AlexandriaUnpaid