Triatlon Nymburk - Starting list

Registered: 146


NameStarting NumberGenderBirth DateCountry CodeAge CategoryTeamProfi Team Short NameOrder NumberPayment Status
AMÉZ Jean-Marie.110M2001CZEŽáci (10-11)NymburkUnpaid
Andrš Martin48M1988CZEDospělí (20-39)TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice 11658Unpaid
Babicová Eva37F1988CZEDospělí (20-39)TJ Slavoj Český Brod11765Unpaid
Banszel Vojtěch.101M2001CZEŽáci (10-11)SK Slavia PrahaUnpaid
Brynda Jaroslav25M1977CZEDospělí (20-39)TRISTAR Kučera11643Unpaid
Brzák Jan64M1977CZEDospělí (20-39)Etriatlon Team11708Unpaid
Bulava František55M1966CZEDospělí (40-49)TT LOKO Beroun11654Unpaid
Bureš Michal42M1996CZEDorost (16-17)AC Čáslav11711Unpaid
Burian Matěj.8M2000CZEŽactvo mladší (12-13)SK Slavia PrahaUnpaid
Burian Vojtěch.107M2003CZEŽáci (9-9)SK Slavia PrahaUnpaid
CEPEK Jan29M1985CZEDospělí (20-39)Hostinné11682Unpaid
Chládková Pavla33F1985CZEDospělí (20-39)11762Unpaid
Divíšek Jan9M1993CZEJunioři (18-19)NOVÝ VĚK TRIATLONU11663Unpaid
Dubec Jan4M1984CZEDospělí (20-39)CK Vinohradské šlapky11707Unpaid
Dvořák Ladislav91M1982CZEDospělí (20-39)GALANT BRNO11644Unpaid
Fiala Miloš73M1985CZEDospělí (20-39)11679Unpaid
Fiala Tomáš107M1977CZEDospělí (20-39)Osika11710Unpaid
Fialka Ladislav14M1975CZEDospělí (20-39)XTERRA TEAM Hluboká n. Vltavou11671Unpaid
Fialová Jana94F1981CZEDospělí (20-39)11775Unpaid
Fík Zdeněk57M1983CZEDospělí (20-39)Praha11700Unpaid
Francke Petra84F1982CZEDospělí (20-39)HISPORT Team11757Unpaid
Fráz Lukáš110M1984CZEDospělí (20-39)SP KOLO LOAP SPECIALIZED TRISPORT TEAM11687Unpaid
Gonzalez de Castilla Jose Pablo114M1985MEXDospělí (20-39)Go!Mez11691Unpaid
HARANTA Matěj83M1969CZEDospělí (40-49)Praha11734Unpaid
Havelcová Blanka62F1981CZEDospělí (20-39)Liberec11766Unpaid
Havránek Jan121M1985CZEDospělí (20-39)Tučabike11705Unpaid
Hochmanová Veronika52F1993CZEJunioři (18-19)TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice 11772Unpaid
Holeček Petr53M1959CZEDospělí (50-59)LABE TRI CLUB11672Unpaid
Holeček Petr26M1961CZEDospělí (50-59)Trisport team11698Unpaid
Hoppova Renáta122F1976CZEDospělí (20-39)Atletika Kolín11760Unpaid
Houra Tomáš82M1996CZEDorost (16-17)SK Slavia Praha11659Unpaid
Jindra David102M1992CZEDospělí (20-39)TSK PRAHA11686Unpaid
Josef Jakub81M1994CZEJunioři (18-19)TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice 11647Unpaid
Kadlecová Jaroslava15F1984CZEDospělí (20-39)Vodní hadi PLzeň11773Unpaid
Kasík Jakub60M1978CZEDospělí (20-39)Microsoft / Sport Future11712Unpaid
Kašpárek Pavel89M1961CZEDospělí (50-59)SK OMT Pardubice11650Unpaid
Kindl Robert69M1972CZEDospělí (40-49)IRON STARS BEROUN11651Unpaid
Klamert Rudolf44M1959CZEDospělí (50-59)11730Unpaid
Klepetko David96M1968CZEDospělí (40-49)ŠUTRI PRACHATICE11689Unpaid
KOTEN Vojtěch113M1983CZEDospělí (20-39)Klub P.R.S.A.11721Unpaid
Kotěšovcová Anna1F1996CZEDorost (16-17)TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice 11763Unpaid
Kotěšovcová Pavla.2F2000CZEŽactvo mladší (12-13)TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice Unpaid
Krajíček Martin51M1982CZEDospělí (20-39)Sokol Veltez11688Unpaid
Králová Lenka28F1985CZEDospělí (20-39)Etriatlon Team11759Unpaid
Kremp Aleš75M1968CZEDospělí (40-49)11735Unpaid
Kroupa Štěpán70M1975CZEDospělí (20-39)HISPORT Team11653Unpaid
Kubeš Jan61M1980CZEDospělí (20-39)11675Unpaid
KUBÍČEK Pavel65M1986CZEDospělí (20-39)HOPSUK11722Unpaid
Kučera Martin117M1983CZEDospělí (20-39)11725Unpaid
Kulhánek Tomáš92M1976CZEDospělí (20-39)TJ Krkonoše Vrchlabí11662Unpaid
Kušnír Jan18M1985CZEDospělí (20-39)Praha 1811666Unpaid
Kyral Václav66M1979CZEDospělí (20-39)HISPORT Team11648Unpaid
Laur Zbyněk74M1962CZEDospělí (50-59)Praha 611676Unpaid
Ludvík Petr120M1972CZEDospělí (40-49)11719Unpaid
Machorková Jana36F1992CZEDospělí (20-39)TJ Slavoj Český Brod11774Unpaid
Majer Aleš19M1982CZEDospělí (20-39)11702Unpaid
Mannová Michaela93F1982CZEDospělí (20-39)Carla Dvůr Králové11758Unpaid
Maršík Petr39M1971CZEDospělí (40-49)TJ SLAVOJ ČÁSLAV11680Unpaid
Martinec Adam8M1975CZEDospělí (20-39)Pátek11731Unpaid
Matějka Martin30M1981CZEDospělí (20-39)Praha11717Unpaid
Materna Jan77M1971CZEDospělí (40-49)CYKLOADAM RACING11670Unpaid
Matouš Jan.103M2005CZEŽáci (8-8)Unpaid
Matoušová Barbora.104F2003CZEŽáci (9-9)Unpaid
Matoušová Markéta.105F2003CZEŽáci (9-9)Unpaid
Měšťan Matouš.5M2000CZEŽactvo mladší (12-13)KURSPORT MSKUnpaid
Mičkal Radek106M1979CZEDospělí (20-39)Čelákovice11732Unpaid
Moudrá Veronika3F1993CZEJunioři (18-19)TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice 11767Unpaid
Moudrý Petr.109M2001CZEŽáci (10-11)TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice Unpaid
Münster Pavel49M1978CZEDospělí (20-39)LABE TRI CLUB11646Unpaid
Nagy Jiří22M1990CZEDospělí (20-39)TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice 11656Unpaid
Nejedlý Jakub.7M1999CZEŽactvo mladší (12-13)SK Slavia PrahaUnpaid
Němec Jan76M1973CZEDospělí (20-39)Kolín11655Unpaid
NĚMEČEK Jan115M1971CZEDospělí (40-49)SK Váslavov11739Unpaid
Nováček Ivan111M1976CZEDospělí (20-39)TEAM LOUNY11667Unpaid
Novák Michal86M1994CZEJunioři (18-19)Tasselli11701Unpaid
Novotný Svatopluk95M1976CZEDospělí (20-39)endurainig11736Unpaid
Olšan Martin63M1987CZEDospělí (20-39)HISPORT Team11645Unpaid
Paroulek Jaroslav58M1970CZEDospělí (40-49)SKP Nymburk11693Unpaid
Paták Pavel88M1971CZEDospělí (40-49)TTK Slavia VŠ Plzeň11649Unpaid
Patera Jan71M1980CZEDospělí (20-39)Lokomotiva Nymburk11665Unpaid
Pavlů Dušan78M1974CZEDospělí (20-39)Directpeople11683Unpaid
PĚKNÝ Štěpán118M1984CZEDospělí (20-39)11742Unpaid
Petratur Radim116M1977CZEDospělí (20-39)11685Unpaid
PINC Ludvík104M1983CZEDospělí (20-39)11718Unpaid
Pinta Martin13M1968CZEDospělí (40-49)SK Koppa11677Unpaid
Pinta Richard.13M2000CZEŽactvo mladší (12-13)Koppa TurnovUnpaid
Poduška Patrik5M1976CZEDospělí (20-39)Praha11737Unpaid
Poslt Tomáš79M1975CZEDospělí (20-39)Kosořice11716Unpaid
Příhodová Karolína32F1985CZEDospělí (20-39)AB Cycling11764Unpaid
Příhodová Klára38F1988CZEDospělí (20-39)AB Cycling11761Unpaid
Průša Martin47M1976CZEDospělí (20-39)Praha11709Unpaid
Rais Ondřej101M1981CZEDospělí (20-39)SportX11728Unpaid
Rajtrová Marie6F1995CZEDorost (16-17)11771Unpaid
Řezník Milan90M1957CZEDospělí (50-59)Praha 411738Unpaid
Rožec Aleš27M1982CZEDospělí (20-39)SPK Liberec11694Unpaid
Rozsíval Erik.102M2004CZEŽáci (8-8)TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice Unpaid
Rulíšek Lubomír108M1972CZEDospělí (40-49)VSK Přírodní vědyPraha11696Unpaid
Rybář Jan.1M1998CZEŽactvo starší (14-15)TJ Slavoj Český BrodUnpaid
Rydval David46M1974CZEDospělí (20-39)Triatlon TJ Praha Háje11727Unpaid
Sás Ladislav16M1972CZEDospělí (40-49)TTC Olomouc11699Unpaid
Sečka Ondřej50M1984CZEDospělí (20-39)SK OMT Pardubice11660Unpaid
Seeman Tomáš119M1968CZEDospělí (40-49)Praha 1011704Unpaid
ŠILEROVÁ Vendulka.108F2003CZEŽáci (9-9)Unpaid
Šimek Matěj.111M2003CZEŽáci (9-9)Unpaid
Šiml Jan68M1967CZEDospělí (40-49)NOVIS TK Praha11697Unpaid
Širůček Jaromír40M1962CZEDospělí (50-59)LABE TRI CLUB11690Unpaid
Sklenář Vladimír21M1963CZEDospělí (40-49)XCT Karolína11703Unpaid
Slavík Jiří98M1976CZEDospělí (20-39)TC DOBRUŠKA11684Unpaid
Smička Tomáš34M1980CZEDospělí (20-39)Bikeinvest.cz11714Unpaid
ŠNAJDR Michal.6M1998CZEŽactvo starší (14-15)OstráUnpaid
Šneberger Jan10M1985CZEDospělí (20-39)TTK Slavia VŠ Plzeň11652Unpaid
Šňupárek Václav109M1995CZEDorost (16-17)11743Unpaid
Souček Jiří7M1993CZEJunioři (18-19)11668Unpaid
Spilková Jana100F1979CZEDospělí (20-39)MBC11770Unpaid
Stach Jan43M1972CZEDospělí (40-49)Zentiva Praha11692Unpaid
Suchánek Miloslav67M1974CZEDospělí (20-39)Outdoor Challenge 11661Unpaid
Suchánek Ondřej112M1982CZEDospělí (20-39)Klub P.R.S.A.11724Unpaid
Švandová Lenka85F1973CZEDospělí (20-39)VSK FTVS Praha11769Unpaid
Švecová Simona17F1987CZEDospělí (20-39)Soběslav11776Unpaid
Svoboda Jiří99M1966CZEDospělí (40-49)Sokol Zvánovice11673Unpaid
Svoboda Milan20M1983CZEDospělí (20-39)11713Unpaid
Táborská Lenka.4F1999CZEŽactvo mladší (12-13)TJ BIŽU JBCUnpaid
Temer Jörgen103M1970CZEDospělí (40-49)Senec11681Unpaid
Tondl David23M1986CZEDospělí (20-39)XTERRA TEAM HLUBOKÁ n/V.11657Unpaid
TONDL Pavel24M1970CZEDospělí (40-49)Caffe Nanniny MTB11674Unpaid
Trutna Jan.3M1999CZEŽactvo mladší (12-13)TJ Spartak TřebíčUnpaid
Uxa Lukáš.106M2003CZEŽáci (9-9)TT LOKO BerounUnpaid
Uxa Tomáš2M1965CZEDospělí (40-49)TT LOKO Beroun11720Unpaid
Vácha Ondřej54M1983CZEDospělí (20-39)11695Unpaid
VALEŠ Patrik.112M2007CZEŽáci (8-8)Unpaid
Vavák Libor87M1965CZEDospělí (40-49)Sokol Sadská11678Unpaid
VÁVRA Václav80M1974CZEDospělí (20-39)Bike team Kosořice11733Unpaid
Vohradská Nela.11F2000CZEŽactvo mladší (12-13)Unpaid
vohradský filip.10M1998CZEŽactvo starší (14-15)Unpaid
Vojtěchová Josefína.9F2001CZEŽáci (10-11)SK Slavia PrahaUnpaid
VOKÁČ Jiří35M1979CZEDospělí (20-39)Králův Dvůr11723Unpaid
VONDRAK Petr41M1977CZEDospělí (20-39)11740Unpaid
Vrátná Alena59F1965CZEDospělí (40-49)Loko Teplice11768Unpaid
Vyskočil Jan105M1973CZEDospělí (20-39)BKP11664Unpaid
Walter Jan31M1992CZEDospělí (20-39)TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice 11669Unpaid
ZAKOUŘIL Jiří12M1967CZEDospělí (40-49)CRS Turnov11741Unpaid
Zelená Eliška.12F1998CZEŽactvo starší (14-15)Unpaid
Zeman Zbyněk45M1954CZEDospělí (50-59)Litvínov11729Unpaid
ŽILÍNEK Pavel72M1967CZEDospělí (40-49)Brandýs11726Unpaid
Zpěvák Martin97M1988CZEDospělí (20-39)curve´s team11715Unpaid
Zummer Ondřej11M1968CZEDospělí (40-49)Turnov11706Unpaid