NO+BL Duatlon Žamberk - Starting list

Registered: 247


NameStarting NumberGenderBirth DateCountry CodeAge CategoryTeamRelay NameOrder NumberPayment Status
Adamec Petr21M1975CZEDospělí (20-39)Cyklocentrum Choceň13966Paid
Balatka Jaroslav22M1954CZEDospělí (50-59)CMC, z.s.14288Paid
Beran Lukáš23M1995CZEDorost (16-17)SK OMT Pardubice13986Paid
Bergman Jakub-125M2002CZEŽáci (10-11)KB OEZ LETOHRAD14414Unpaid
Březnová Klára24F1993CZEJunioři (18-19)TJ Spartak Třebíč14284Paid
Březnová Radka.3F1999CZEŽactvo mladší (12-13)TJ Spartak Třebíč14285Unpaid
Bryscejn Ondřej-101M2003CZEŽáci (9-9)KB OEZ LETOHRAD14418Unpaid
Capoušek Adam.21M1999CZEŽactvo mladší (12-13)13995Unpaid
Capoušek David.20M1999CZEŽactvo mladší (12-13)SOKOL HK13996Unpaid
Capoušek Miroslav25M1970CZEDospělí (40-49)3D Fitness RT12621Paid
Čejka Pavel28M1971CZEDospělí (40-49)Proteco Pardubice13677Paid
Ceral Michal26M1973CZEDospělí (20-39)3D Fitness RT9860Paid
Černohousová Monika-135F2001CZEŽáci (10-11)SK Žamberk14266Unpaid
Černý Aleš.22M2000CZEŽactvo mladší (12-13)10349Unpaid
Černý Aleš29M1964CZEDospělí (40-49)TC DOBRUŠKA13682Paid
Cimr Tomáš100M1996CZEDorost (16-17)KB OEZ LETOHRAD14136Unpaid
Crhák Luděk27M1959CZEDospělí (50-59)13137Paid
Crhák Tomáš.2M1998CZEŽactvo starší (14-15)MSD Brno13136Unpaid
David Pavel-115M2001CZEŽáci (10-11)14421Unpaid
David Pavel126M1972CZEDospělí (40-49)Lokomotiva Nymburk14462Unpaid
David Tomáš-116M2004CZEŽáci (8-8)Nymburk14417Unpaid
David Václav30M1974CZEDospělí (20-39)Smiřice13387Paid
Davidová Michaela-134F2002CZEŽáci (10-11)Smiřice13388Paid
Dian David31M1970CZEDospělí (40-49)14232Paid
Divíšek Jan32M1993CZEJunioři (18-19)NOVÝ VĚK TRIATLONU14315Paid
Dlabka Ludvík33M1960CZEDospělí (50-59)3D Fitness RT13951Paid
Doleček Přemysl-119M2007CZEŽáci (0-6)SK Žamberk14428Unpaid
Doleček Roman34M1979CZEDospělí (20-39)CYKLO JANOUŠEK14320Unpaid
Dolejška Luboš35M1987CZEDospělí (20-39)ISO RK Devoss13133Paid
Dušek Patrik36M1972CZEDospělí (40-49)3D Fitness RT10947Paid
Dvořák Martin-150M2003CZEŽáci (9-9)KB OEZ LETOHRAD14324Unpaid
DYTRICH David.39M1998CZEŽactvo starší (14-15)Auto combi team14437Unpaid
EXLER Jakub-123M2004CZEŽáci (8-8)14433Unpaid
Fáber Robert38M1991CZEDospělí (20-39)Jablonné nad Orlicí14319Paid
Fáber ViliamM2000CZEŽactvo mladší (12-13)Jablonné n.O.13614Unpaid
Fáber Viliam37M1962CZEDospělí (50-59)3D Fitness RT13615Paid
Fáberová Zuzana101F1996CZEDorost (16-17)KB OEZ LETOHRAD14135Unpaid
Fajfr František14M1972CZEDospělí (40-49)SK OMT Pardubice12568Paid
FAJFROVÁ Markéta.33F1997CZEŽactvo starší (14-15)KB OEZ LETOHRAD14442Unpaid
Fajt JanM1951CZEDospělí (60-199)14011Unpaid
Fajt Jan39M1951CZEDospělí (60-199)14318Unpaid
Faltusová Simona.4F1998CZEŽactvo starší (14-15)KB OEZ LETOHRAD14338Unpaid
Fikejs Vladimír40M1957CZEDospělí (50-59)T.J. Sokol Žamberk12238Paid
FILIP Luboš17M1959CZEDospělí (50-59)14283Paid
Fojt Robert18M1976CZEDospělí (20-39)TTC Olomouc14002Unpaid
Francke Petra141F1982CZEDospělí (20-39)HISPORT Team14461Unpaid
Glaser Václav19M1970CZEDospělí (40-49)CTC FORT SMC Ústí nad Orlicí14291Unpaid
Grabmüller Ivo20M1962CZEDospělí (50-59)B&H Triatlon České Budějovice14287Unpaid
Grabmüllerová Šárka12F1969CZEDospělí (40-49)B&H Triatlon České Budějovice14304Unpaid
Gruber Miloš41M1984CZEDospělí (20-39)Blansko12999Unpaid
Hájek Miroslav42M1965CZEDospělí (40-49)SK P.Bezruč12211Paid
Hala Miroslav43M1978CZEDospělí (20-39)Varadero14286Paid
Hanuš Petr44M1964CZEDospělí (40-49)Chládek a Tintěra Pardubice13664Paid
Herman Matěj.5M2000CZEŽactvo mladší (12-13)KB OEZ LETOHRAD14351Unpaid
Hodek Roman45M1960CZEDospělí (50-59)3D Fitness RT13985Paid
Hofman Oldřich46M1963CZEDospělí (40-49)TC DOBRUŠKA12855Paid
HOLEC Martin130M1974CZEDospělí (20-39)14468Unpaid
Holubec Miroslav47M1976CZEDospělí (20-39)Ostrov13684Paid
Horák Petr127M1976CZEDospělí (20-39)Sokol14456Unpaid
Hovad Jiří48M1962CZEDospělí (50-59)Slatina13979Unpaid
Hovádek Jan49M1983CZEDospělí (20-39)Žamberk14020Paid
HOVÁDKOVÁ Bára-104F2004CZEŽáci (8-8)14434Unpaid
Hrdina Jaroslav50M1975CZEDospělí (20-39)SMC FORT UO14237Paid
HRDINA Tomáš-110M2002CZEŽáci (10-11)14416Unpaid
Hynek Lukáš-149M2002CZEŽáci (10-11)KB OEZ LETOHRAD14336Unpaid
Ján- JanM1951CZEDospělí (60-199)TT Spartak Vlašim13974Unpaid
Ján- JanM1951CZEDospělí (60-199)TT Spartak Vlašim13975Unpaid
Ján- JanM1951CZEDospělí (60-199)TT Spartak Vlašim14010Unpaid
Jaroš Jakub138M1985CZEDospělí (20-39)CzechTRI K. Team14455Unpaid
jira jaroslav.23M2000CZEŽactvo mladší (12-13)13498Unpaid
Jíra Jaroslav51M1971CZEDospělí (40-49)Tri club Česká Lípa13499Paid
Jiránek Tomáš146M1973CZEDospělí (20-39)Lawi Sport Team z.s.14451Unpaid
Jiránková Lenka145F1980CZEDospělí (20-39)Lawi Sport Team z.s.14460Unpaid
Jirásko Dušan52M1973CZEDospělí (20-39)12481Paid
Jirásko Josef-118M2001CZEŽáci (10-11)SK SRCH14409Unpaid
Jirásko Lubomír53M1971CZEDospělí (40-49)12482Paid
Jiří MoravecM1997CZEŽactvo starší (14-15)KB OEZ LETOHRAD14126Unpaid
Joštová Kristýna.6F1998CZEŽactvo starší (14-15)KB OEZ LETOHRAD14339Unpaid
Kačena Matěj-105M2007CZEŽáci (0-6)KB OEZ LETOHRAD14432Unpaid
Kačenová Natálie.32F2000CZEŽactvo mladší (12-13)14443Unpaid
Kalus Jiří10M1993CZEJunioři (18-19)BRNO TRIATLON TEAM13987Paid
Kánská Lucie-103F2004CZEŽáci (8-8)KB OEZ LETOHRAD14423Unpaid
Kánský Petr.7M2000CZEŽactvo mladší (12-13)KB OEZ LETOHRAD14352Unpaid
Karásková Erbenová Helena11F1979CZEDospělí (20-39)CMC, z.s.14293Unpaid
Karlík Mikuláš.8M1999CZEŽactvo mladší (12-13)KB OEZ LETOHRAD14347Unpaid
Kašparů Jan54M1980CZEDospělí (20-39)Varadero14226Unpaid
Kavalír Jakub55M1993CZEJunioři (18-19)SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT14243Paid
Kosek Lukáš-147M2003CZEŽáci (9-9)KB OEZ LETOHRAD14325Unpaid
KOSLÍŘOVÁ Adela.38F1998CZEŽactvo starší (14-15)14439Unpaid
Král Jindřich56M1973CZEDospělí (20-39)Lokomotiva Nymburk14273Paid
Kratochvíl Miloš7M1975CZEDospělí (20-39)CTC FORT SMC Ústí nad Orlicí13342Paid
Krčmář MichalM1991CZEDospělí (20-39)SKP Jablonec14295Paid
Krejčí Jakub102M1992CZEDospělí (20-39)KB OEZ LETOHRAD14453Unpaid
Krejčí Jaromír9M1966CZEDospělí (40-49)SKI Klub Pastviny12408Paid
Křenek JanM2000CZEŽactvo mladší (12-13)EKOL TEAM14121Unpaid
Křenek Jan6M1984CZEDospělí (20-39)KONRAD TOOLS TEAM14474Unpaid
KRISTEJN Lukáš131M1989CZEDospělí (20-39)SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT14447Unpaid
Kříž Matěj-108M2003CZEŽáci (9-9)CzechTRI K. Team14412Unpaid
Krouhlíková Žaneta-146F2001CZEŽáci (10-11)KB OEZ LETOHRAD14331Unpaid
Krtičková Petra144F1986CZEDospělí (20-39)HSK HK14466Unpaid
Kubíček Patrik.24M1998CZEŽactvo starší (14-15)SK Žamberk14270Unpaid
KUBÍČEK Jan137M1973CZEDospělí (20-39)Spartak OEZ Letohrad14465Unpaid
Kubíčková Natálie-133F2001CZEŽáci (10-11)SK Žamberk14265Unpaid
Kubíčková Nikita-145F2002CZEŽáci (10-11)KB OEZ LETOHRAD14334Unpaid
Kubínek František3M1988CZEDospělí (20-39)BRNO TRIATLON TEAM14018Paid
Kuchařík David2M1991CZEDospělí (20-39)GALANT BRNO13988Paid
Kudrna David121M1977CZEDospělí (20-39)TJ Slavoj Čáslav14452Unpaid
KUDRNA Ladislav-114M2002CZEŽáci (10-11)14413Unpaid
KUDRNA Ondřej-113M2005CZEŽáci (7-7)14429Unpaid
Kulhavý Miroslav57M1967CZEDospělí (40-49)14021Paid
Kusyová VeronikaF1987CZEDospělí (20-39)13310Unpaid
Lána Jan-144M2002CZEŽáci (10-11)KB OEZ LETOHRAD14335Unpaid
Lauterbach Patrik58M1972CZEDospělí (40-49)14007Paid
Lebeda Martin59M1973CZEDospělí (20-39)Ústí nad Orlicí14155Paid
LEICHT Jiří60M1949CZEDospělí (60-199)ASPV TĚCHONÍN14317Unpaid
Levý David-124M2001CZEŽáci (10-11)KB OEZ LETOHRAD14411Unpaid
Lipenský Vít-129M2003CZEŽáci (9-9)Skřípov14356Unpaid
LIPENSKÝ Vít-117M2005CZEŽáci (7-7)14420Unpaid
Liška Pavel61M1963CZEDospělí (40-49)Fort SMC Usti nad Orlici13006Paid
Lorenc Erik4M1981CZEDospělí (20-39)Šumavský triatlon (ŠuTri)13536Unpaid
Macháček Vojtěch.9M1999CZEŽactvo mladší (12-13)KB OEZ LETOHRAD14345Unpaid
Marek Jakub-132M2003CZEŽáci (9-9)4SPORTS TEAM13797Unpaid
Marek Lukáš-126M2002CZEŽáci (10-11)KB OEZ LETOHRAD14419Unpaid
Mařík Jiří15M1972CZEDospělí (40-49)3D Fitness RT14006Paid
Maříková Simona103F1996CZEDorost (16-17)KB OEZ LETOHRAD14134Unpaid
Marková Ladislava62F1978CZEDospělí (20-39)4SPORTS TEAM13795Paid
Mejzlík PetrM1959CZEDospělí (50-59)TJ Spartak Třebíč10838Unpaid
Mervart Václav63M1970CZEDospělí (40-49)TC DOBRUŠKA14017Paid
Mikulová Karolína-142F2001CZEŽáci (10-11)KB OEZ LETOHRAD14332Unpaid
Mikulová Markéta.10F1998CZEŽactvo starší (14-15)KB OEZ LETOHRAD14340Unpaid
MIKYSKA Tomáš.11M2000CZEŽactvo mladší (12-13)KB OEZ LETOHRAD14348Unpaid
Mikysková Svatava-141F2003CZEŽáci (9-9)KB OEZ LETOHRAD14322Unpaid
Minařík Petr64M1976CZEDospělí (20-39)TTK Slavia VŠ Plzeň14023Paid
Moravcová Klára134F1983CZEDospělí (20-39)Vencl tým Ústí nad Orlicí14457Unpaid
Moravec Jakub.19M1999CZEŽactvo mladší (12-13)KB OEZ LETOHRAD14263Unpaid
Moravec Jan-127M2002CZEŽáci (10-11)KB OEZ LETOHRAD14415Unpaid
Moravec Jiří104M1996CZEDorost (16-17)KB OEZ LETOHRAD14137Unpaid
Moravec Martin8M1984CZEDospělí (20-39)Vencl tým Ústí nad Orlicí13827Paid
Moravec Ondřej5M1984CZEDospělí (20-39)SKP Jablonec14296Paid
Motyčka Tomáš120M1976CZEDospělí (20-39)Letohrad14467Unpaid
Nakládal Čestmír65M1964CZEDospělí (40-49)10429Unpaid
Novak Petr66M1980CZEDospělí (20-39)13018Paid
Novák Martin132M1989CZEDospělí (20-39)TCV Jindřichův Hradec14446Unpaid
Novotná DoraF1997CZEŽactvo starší (14-15)KB OEZ LETOHRAD14132Unpaid
Novotná Dora105F1997CZEŽactvo starší (14-15)KB OEZ LETOHRAD14133Unpaid
Novotný Luděk67M1962CZEDospělí (50-59)3D Fitness RT14149Paid
Oppelt Michal68M1983CZEDospělí (20-39)Krušnoman TT Litvínov14306Unpaid
Orlich Petr69M1961CZEDospělí (50-59)Fort SMC Usti nad Orlici13697Paid
PACHEL Jakub-121M2002CZEŽáci (10-11)14426Unpaid
PACHELOVÁ Anna.35F2000CZEŽactvo mladší (12-13)14444Unpaid
Pallavicini Daniel70M1994CZEJunioři (18-19)OMT13540Paid
Papáček Odnřej.12M1999CZEŽactvo mladší (12-13)KB OEZ LETOHRAD14346Unpaid
PÁRTLOVÁ Daniela.25F1998CZEŽactvo starší (14-15)13377Unpaid
PEJSKAROVÁ Erika.41F1999CZEŽactvo mladší (12-13)14445Unpaid
Penc Ondřej71M1977CZEDospělí (20-39)Cyklo Tony13469Paid
Poláčková Pavlína13F1996CZEDorost (16-17)TITAN TRILIFE13989Paid
Procházka Jakub106M1996CZEDorost (16-17)KB OEZ LETOHRAD14127Unpaid
Procházka Michal140M1977CZEDospělí (20-39)IRON STARS BEROUN14454Unpaid
Procházka Vojtěch.26M1999CZEŽactvo mladší (12-13)SK Žamberk14268Unpaid
Pudil Jaroslav72M1961CZEDospělí (50-59)SCV Blatná13761Unpaid
Půstová Šárka-122F2002CZEŽáci (10-11)BRNO TRIATLON TEAM14410Unpaid
Řehák Tomáš16M1979CZEDospělí (20-39)Lukostřelba Jablonné8973Paid
Řenč Tomáš1M1990CZEDospělí (20-39)Triatlon Slaný14117Paid
Roleček Michal-148M2003CZEŽáci (9-9)KB OEZ LETOHRAD14326Unpaid
Roleček Milan73M1976CZEDospělí (20-39)14311Paid
Rymeš Karel129M1994CZEJunioři (18-19)TJ Spartak Třebíč14449Unpaid
Ryzner Jan75M1959CZEDospělí (50-59)TT Pardubice14019Paid
Ryzner Miroslav74M1961CZEDospělí (50-59)TT Pardubice12670Paid
Schovalová Tereza124F1994CZEJunioři (18-19)TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice 14463Unpaid
Schreiber Filip.27M1997CZEŽactvo starší (14-15)14250Unpaid
Šebek Jindřich85M1956CZEDospělí (50-59)CTC FORT SMC Ústí nad Orlicí13796Unpaid
Šebek Michal86M1984CZEDospělí (20-39)CTC FORT SMC Ústí nad Orlicí14312Paid
Sedláček Petr76M1982CZEDospělí (20-39)SK Týniště n. O.12581Unpaid
Sedláček Roman77M1964CZEDospělí (40-49)SBR TRI-TEAM LITOMYŠL13811Paid
Semirád Jan-139M2003CZEŽáci (9-9)KB OEZ LETOHRAD14327Unpaid
Šilar Tomáš139M1963CZEDospělí (40-49)SK Staročernsko14464Unpaid
Šilarová Michaela-136F2001CZEŽáci (10-11)KB OEZ LETOHRAD14330Unpaid
Šimeček Michal.37M1997CZEŽactvo starší (14-15)Kerberos14435Unpaid
Šimůnková Simona.36F1997CZEŽactvo starší (14-15)TriSK ČB14438Unpaid
Slavík Vojtěch.28M2000CZEŽactvo mladší (12-13)AC Choceň12988Unpaid
Smrčková Natálie-128F2001CZEŽáci (10-11)KB OEZ LETOHRAD14333Unpaid
Šneberger Jan142M1985CZEDospělí (20-39)TT Příbram, z. s.14448Unpaid
SNÍTILOVÁ Zuzana.14F1999CZEŽactvo mladší (12-13)KB OEZ LETOHRAD14342Unpaid
ŠPAČEK Martin135M1985CZEDospělí (20-39)Fitness Kopidlno14470Unpaid
Spáčil Jan78M1969CZEDospělí (40-49)Varadero14222Paid
Španihel DavidM2000CZEŽactvo mladší (12-13)KB OEZ LETOHRAD14131Unpaid
Španihel DavidM1995CZEDorost (16-17)14157Unpaid
Španihel DavidM1995CZEDorost (16-17)14158Unpaid
Šponar Josef87M1947CZEDospělí (60-199)T.J. Sokol Žamberk14152Paid
Štancl Jiří88M1963CZEDospělí (40-49)SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT14294Paid
Stejskal Jakub.29M1998CZEŽactvo starší (14-15)SK Žamberk14269Unpaid
STEJSKALOVÁ Nikol.18F2000CZEŽactvo mladší (12-13)KB OEZ LETOHRAD14328Unpaid
Štěpán Pavel89M1977CZEDospělí (20-39)SK OMT Pardubice12850Paid
Stříhavka Jindřich80M1971CZEDospělí (40-49)AC Choceň12985Paid
Stříhavka Jindřich.30M2000CZEŽactvo mladší (12-13)AC Choceň12986Unpaid
Stříhavková Eliška-131F2002CZEŽáci (10-11)AC Choceň12987Unpaid
Stříhavková Petra81F1979CZEDospělí (20-39)TCV Jindřichův Hradec12984Paid
Strnad Adam.15M2000CZEŽactvo mladší (12-13)3D Fitness RT14349Unpaid
Strnka David79M1995CZEDorost (16-17)AC Moravská Slavia Brno14240Unpaid
Štumpf Eduard90M1980CZEDospělí (20-39)3D Fitness14217Paid
Suchodol Josef133M1967CZEDospělí (40-49)3D Fitness RT14458Unpaid
Suchodol Štěpán-120M2006CZEŽáci (0-6)14427Unpaid
SUCHODOL Mikuláš.1M1998CZEŽactvo starší (14-15)SK Žamberk14440Unpaid
Suchomel Otto82M1962CZEDospělí (50-59)SK OMT Pardubice12886Paid
Suchomel Otto.40M2000CZEŽactvo mladší (12-13)14441Unpaid
Suchomel Tomáš107M1997CZEŽactvo starší (14-15)KB OEZ LETOHRAD14124Unpaid
Suka Nikolas-137M2002CZEŽáci (10-11)KB OEZ LETOHRAD14337Unpaid
Šůs JaroslavM1965CZEDospělí (40-49)NOVIS TK PRAHA13946Unpaid
Šůs Jaroslav91M1965CZEDospělí (40-49)NOVIS TK PRAHA14472Unpaid
Šusta Václav92M1979CZEDospělí (20-39)Lanškroun12720Unpaid
Svoboda Filip83M1971CZEDospělí (40-49)Letohrad10840Paid
Svoboda Tomáš84M1985CZEDospělí (20-39)SK Slavia Praha14307Unpaid
Teplá Eliška-112F2004CZEŽáci (8-8)14431Unpaid
TEPLÁ Alžběta-111F2001CZEŽáci (10-11)14430Unpaid
Tomanek Radek93M1976CZEDospělí (20-39)Varadero14225Unpaid
Tomáš CimrM1997CZEŽactvo starší (14-15)KB OEZ LETOHRAD14125Unpaid
Tomeš Jaroslav94M1948CZEDospělí (60-199)13688Paid
Truhlář Luboš95M1987CZEDospělí (20-39)CSG TRI TEAM13929Paid
Trutna Jan.34M1999CZEŽactvo mladší (12-13)BRNO TRIATLON TEAM14436Unpaid
tvrz alešM1995CZEDorost (16-17)baník12410Unpaid
Uhlíř Radek136M1967CZEDospělí (40-49)TriSK ČB14450Unpaid
Urban Matyáš.13M2000CZEŽactvo mladší (12-13)KB OEZ LETOHRAD14353Unpaid
VALENTA Adam.16M1998CZEŽactvo starší (14-15)KB OEZ LETOHRAD14341Unpaid
Vaňková Barbora-107F2002CZEŽáci (10-11)14424Unpaid
Vaňková Markéta-106F2004CZEŽáci (8-8)CzechTRI K. Team14422Unpaid
Vaško Adam96M1989CZEDospělí (20-39)14140Paid
Vaverka Pavel97M1996CZEDorost (16-17)KONRAD TOOLS TEAM13990Paid
Večeř Milan108M1996CZEDorost (16-17)KB OEZ LETOHRAD14128Unpaid
VEČEŘ Petr.17M1999CZEŽactvo mladší (12-13)KB OEZ LETOHRAD14343Unpaid
Vencl Viktor.31M1999CZEŽactvo mladší (12-13)SK Žamberk14267Unpaid
Veselý PetrM1990CZEDospělí (20-39)GLASSMAN TT14305Unpaid
Veselý Petr98M1990CZEDospělí (20-39)GLASSMAN TT14473Unpaid
Vidrová Kristýna99F1982CZEDospělí (20-39)Etriatlon14022Paid
Vítová Linda111F1993CZEJunioři (18-19)HISPORT Team14313Unpaid
Votava Vladimír112M1968CZEDospělí (40-49)TTC13825Paid
Vymetálek Petr113M1985CZEDospělí (20-39)3D Fitness RT14231Paid
Wurzel Filip115M1988CZEDospělí (20-39)Varadero14228Unpaid
Wurzel Jakub114M1980CZEDospělí (20-39)Varadero14224Unpaid
Zahradníčková Marika116F1994CZEJunioři (18-19)GALANT BRNO14292Paid
Žaludek Přemysl119M1977CZEDospělí (20-39)TITAN TRILIFE14314Unpaid
ZÁVODNÍ Lukáš143M1979CZEDospělí (20-39)Cyklo Bendl VM14459Unpaid
Zborníková Eva117F1983CZEDospělí (20-39)14279Unpaid
Zdražilová Simona128F1996CZEDorost (16-17)KONRAD TOOLS TEAM14469Unpaid
Zdražilová Zoe.130F2002CZEŽáci (10-11)SK Jiří Team Ostrava12443Unpaid
Zeman ZbyněkM1954CZEDospělí (50-59)Krušnoman TT Litvínov13921Unpaid
Zeman Zbyněk118M1954CZEDospělí (50-59)Krušnoman TT Litvínov14471Unpaid
Žemlička Milan109M1996CZEDorost (16-17)KB OEZ LETOHRAD14130Unpaid