Aquatlon Příbram - Starting list

Registered: 189


NameStarting NumberGenderBirth DateCountry CodeAge CategoryTeamProfi Team Short NameOrder NumberPayment Status
Adam Petr1M2007CZEŽáci (9-9)68828Paid
Baštová Bára136F2007CZEŽáci (9-9)69210Unpaid
Bednář PetrM1980CZEDospělí (20-39)Individuální68823Unpaid
Bělinová RozálieF2003CZEŽactvo mladší (12-13)TRIJA68569Unpaid
Bis Dalibor110M1975CZEDospělí (40-49)Bullman team68486Unpaid
Bis Viktor109M2006CZEŽáci (10-11)PK Chrudim68488Unpaid
Bisová Nikola112F2004CZEŽactvo mladší (12-13)PK Chrudim68489Unpaid
Bisová Zuzana111F1975CZEDospělí (40-49)Pohodáři68487Unpaid
Bláha Jiří2M1976CZEDospělí (40-49)Elab68854Paid
Bláhová Magdalena3F2002CZEŽactvo starší (14-15)Elab68855Paid
Blatný Jáchym94M2005CZEŽáci (10-11)Elab68856Unpaid
Brettl FilipM2006CZEŽáci (10-11)66598Paid
Brettl TobiášM2008CZEŽáci (8-8)66599Paid
Březina VojtěchM2005CZEŽáci (10-11)CzechTRI K. Team68815Paid
Burian Matěj7M2000CZEDorost (16-17)SK Slavia Praha69003Paid
Burian Vojtěch132M2003CZEŽactvo mladší (12-13)SK Slavia Praha69226Unpaid
Cába Jakub153M2003CZEŽactvo mladší (12-13)69228Unpaid
Cába Vilém152M2007CZEŽáci (9-9)69214Unpaid
Černohorský Matěj15M2001CZEŽactvo starší (14-15)Triatlon Team Příbram, z.s.69056Paid
Černohorský Tomáš14M1997CZEJunioři (18-19)TT Příbram, z. s.69044Paid
Chmátalová Adéla106F2004CZEŽactvo mladší (12-13)69102Unpaid
Chrastinová Claudie169F2005CZEŽáci (10-11)SK Sporting Příbram69216Unpaid
Chrastinová Julie170F2005CZEŽáci (10-11)SK Sporting Příbram69215Unpaid
Chytra Matěj124M1999CZEDorost (16-17)TJ BIŽU JBC68781Unpaid
Cihlář Jakub12M2003CZEŽactvo mladší (12-13)TT LOKO Beroun68961Paid
Cihlář Jan9M1970CZEDospělí (40-49)TT LOKO Beroun68958Paid
Cihlář Jan13M2001CZEŽactvo starší (14-15)TT LOKO Beroun68962Paid
Cihlář Prokop10M2006CZEŽáci (10-11)TT LOKO Beroun68959Paid
Cihlář Vojtěch8M2003CZEŽactvo mladší (12-13)TT LOKO Beroun68957Paid
Cihlář Zdislav11M1964CZEDospělí (50-59)TT LOKO Beroun68960Paid
Duba LucasM2006CZEŽáci (10-11)TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice 66406Unpaid
Duňka ZdislavM2004CZEŽactvo mladší (12-13)TRIJA68567Unpaid
Dvořák JanM2005CZEŽáci (10-11)Triathlon Team Tábor68991Unpaid
Dvořáková Kateřina100F2007CZEŽáci (9-9)Triathlon Team Tábor68992Unpaid
Dvořáková Kristýna16F2005CZEŽáci (10-11)TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice 68469Paid
Dvořáková Nikola17F2005CZEŽáci (10-11)TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice 68470Paid
Eliáš David148M2005CZEŽáci (10-11)TT Příbram69212Unpaid
Fic Martin92M1974CZEDospělí (40-49)Trimet Dobříš69233Unpaid
Ficová Markéta89F2004CZEŽactvo mladší (12-13)STS Chvojkovice Brod69221Unpaid
Ficová Radka93F1973CZEDospělí (40-49)69234Unpaid
Fiedlerová Lenka83F2005DNKŽáci (10-11)ŠUTRI Prachatice69021Unpaid
Fiedorová Anna166F2006CZEŽáci (10-11)Dukla Praha68925Unpaid
Franěk Jan135M1998CZEJunioři (18-19)69242Unpaid
Gregora Jan18M2000CZEDorost (16-17)68619Paid
Hartman Šimon163M2005CZEŽáci (10-11)Moderní pětiboj Dukla Praha68179Unpaid
Hartmanová Barbora165F2002CZEŽactvo starší (14-15)Moderní pětiboj Dukla Praha68178Unpaid
Hartmanová Kateřina164F2008CZEŽáci (8-8)Dukla Praha68176Unpaid
Havelková Veronika19F1998CZEJunioři (18-19)TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice 68775Paid
Heidrich Jakub76M2001CZEŽactvo starší (14-15)TJ BIŽU JBC68332Unpaid
Heidrichová AnnaF1999CZEDorost (16-17)TJ BIŽU JBC68333Unpaid
Hojovcová Marie20F2003CZEŽactvo mladší (12-13)KONRAD TOOLS TEAM66473Paid
Holeček Petr21M1961CZEDospělí (50-59)Elab68785Paid
Houšková Bára68F2003CZEŽactvo mladší (12-13)PK Písek69072Unpaid
Hraše Zbyněk160M1974CZEDospělí (40-49)Elab69098Unpaid
Hrašová Berenika158F2005CZEŽáci (10-11)Elab69096Unpaid
Hrašová Tea159F2007CZEŽáci (9-9)69097Unpaid
Hrušková Alžběta113F2000CZEDorost (16-17)BRNO TRIATLON TEAM69236Unpaid
Hrušková Anežka114F1999CZEDorost (16-17)69237Unpaid
Jarušek Matěj95M2004CZEŽactvo mladší (12-13)SK Sporting Příbram69222Unpaid
Jasenský Lukáš157M1992CZEDospělí (20-39)TITAN TRILIFE68973Unpaid
Jindra Michal22M2002CZEŽactvo starší (14-15)CzechTRI K. Team68817Paid
Jiroušková JanaF1979CZEDospělí (20-39)RCR BIKE TEAM, z.s.69063Unpaid
Juránek Lukáš130M2002CZEŽactvo starší (14-15)X-team BaNo69035Unpaid
Juránková Heidi129F2002CZEŽactvo starší (14-15)X-team BaNo69036Unpaid
Jurica Josef23M1998CZEJunioři (18-19)CzechTRI K. Team68816Paid
Kahuda JiříM2000CZEDorost (16-17)Šumavský triatlon (ŠuTri)69027Unpaid
Kala JiříM1987CZEDospělí (20-39)CykloVAPE69088Paid
Kalus Jiří150M1993CZEDospělí (20-39)BRNO TRIATLON TEAM69048Unpaid
Kamenický Viktor25M2008CZEŽáci (8-8)68774Paid
Karas Tomáš128M1967CZEDospělí (40-49)TRI KLUB Příbram69241Unpaid
Karasová Anna127F2006CZEŽáci (10-11)69209Unpaid
Karasová Daniela126F2003CZEŽactvo mladší (12-13)69224Unpaid
Karasová Karolína146F2008CZEŽáci (8-8)69218Unpaid
Karasová Pavla147F1977CZEDospělí (20-39)69246Unpaid
Kava Ondřej26M2001CZEŽactvo starší (14-15)SBR TT Ústí nad Labem68995Paid
Kesl Jiří117M1995CZEDospělí (20-39)USK Akademik Cheb69238Unpaid
Kobližek Šimon84M1999CZEDorost (16-17)SBR TT Ústí nad Labem69071Unpaid
Kolář Václav73M1977CZEDospělí (20-39)69089Unpaid
Kolomazník Jan27M1999CZEDorost (16-17)TITAN TRILIFE66001Paid
Korous DavidM2004CZEŽactvo mladší (12-13)Triathlon Team Tábor68989Unpaid
Korous Martin28M1974CZEDospělí (40-49)Triathlon Team Tábor68988Paid
Korousová Nikola137F2006CZEŽáci (10-11)Triathlon Team Tábor68990Unpaid
Korytarová AnnaF2005CZEŽáci (10-11)Šumavský triatlon (ŠuTri)69025Unpaid
Košťálová Kristýna29F2000CZEDorost (16-17)SK Slavia Praha68500Paid
Kounovská Veronika30F1999CZEDorost (16-17)Individuální66681Paid
Koutná BarboraF2007CZEŽáci (9-9)69054Paid
Koutná Eva32F1978CZEDospělí (20-39)Triatlon Team Příbram, z.s.69055Paid
Koutný Roman33M2003CZEŽactvo mladší (12-13)69053Paid
Kozojed Martin98M2004CZEŽactvo mladší (12-13)Triathlon Team Tábor69108Unpaid
Kozojed Ondřej99M2007CZEŽáci (9-9)Triathlon Team Tábor69110Unpaid
Krása Ondřej74M2003CZEŽactvo mladší (12-13)Šumavský triatlon (ŠuTri)Unpaid
Krásová Kateřina75F2003CZEŽactvo mladší (12-13)Šumavský triatlon (ŠuTri)Unpaid
Landauer Ervín77M1993CZEDospělí (20-39)PK Příbram69245Unpaid
Landsmannová Eliška66F2003CZEŽactvo mladší (12-13)TriSK ČB68939Unpaid
Landsmannová Šárka67F1975CZEDospělí (40-49)TriSK ČB68940Unpaid
Leszkow David34M2000CZEDorost (16-17)Šumavský triatlon (ŠuTri)68824Paid
Leszkowová Ivana35F2006CZEŽáci (10-11)Šumavský triatlon (ŠuTri)68826Paid
Lukeš Matěj36M2002CZEŽactvo starší (14-15)TJ Sokol Senohraby69046Paid
Mach Matěj101M2005CZEŽáci (10-11)PK Příbram69207Unpaid
Mach Miroslav82M2006CZEŽáci (10-11)ŠUTRI Prachatice69022Unpaid
Maixnerová Eliška37F2004CZEŽactvo mladší (12-13)CzechTRI K. Team68814Paid
Materna Jan38M1971CZEDospělí (40-49)68935Paid
Michálek FilipM2001CZEŽactvo starší (14-15)PK JH68955Unpaid
Michálek Šimon39M2005CZEŽáci (10-11)PK JH68954Paid
Mirčeva Tereza96F2007CZEŽáci (9-9)PK Příbram68818Unpaid
Moudrý Petr174M2001CZEŽactvo starší (14-15)TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice 69099Unpaid
Myšička David40M1998CZEJunioři (18-19)SK Slavia Praha68978Paid
Nekoranec Matěj156M1997CZEJunioři (18-19)TITAN TRILIFE69008Unpaid
Němec Matyáš115M2003CZEŽactvo mladší (12-13)TCV Jindřichův Hradec68952Unpaid
Noah Daniel121M1984USADospělí (20-39)SK Kola Víšek69240Unpaid
Nohejlová Petra41F2000CZEDorost (16-17)Žraloci Cheb69123Paid
Novák František173M1998CZEJunioři (18-19)TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice 69247Unpaid
Novotná Veronika97F2000CZEDorost (16-17)Příbram69235Unpaid
Paliwal Adam91M2005CZEŽáci (10-11)Elab68857Unpaid
Paliwal Daniel90M2008CZEŽáci (8-8)Elab69061Unpaid
Parez Jan42M2004CZEŽactvo mladší (12-13)69081Paid
Parezová Anna43F2008CZEŽáci (8-8)69082Paid
Paták Pavel125M1971CZEDospělí (40-49)TTK Slavia VŠ Plzeň66498Unpaid
Pavlišen Petr133M1999CZEDorost (16-17)69243Unpaid
Pech Roman44M1962CZEDospělí (50-59)Šumavský triatlon (ŠuTri)69004Paid
Pekárek Lukáš118M1997CZEJunioři (18-19)Lawi Sport Team z.s.69239Unpaid
Pekárková Eliška71F2003CZEŽactvo mladší (12-13)PK Písek69074Unpaid
Penner Tadeáš45M2003CZEŽactvo mladší (12-13)68196Paid
Peřinka Filip116M1988CZEDospělí (20-39)Individuální69127Unpaid
Peruth Vojtěch46M2003CZEŽactvo mladší (12-13)Endurance Lab Team, z.s.69024Paid
Petras Václav47M2004CZEŽactvo mladší (12-13)Dukla Praha68799Paid
Pičmanová Zuzana48F1999CZEDorost (16-17)SK Slavia Praha69031Paid
Plášil Matěj168M1999CZEDorost (16-17)TJ Sokol Senohraby69068Unpaid
Plic Lukáš49M2006CZEŽáci (10-11)TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice 65966Paid
Pokorná Pavlína50F2000CZEDorost (16-17)SKI CLUB Brandýs n.L., z.s.68980Paid
Polanský Dominik70M2003CZEŽactvo mladší (12-13)PK Písek69076Unpaid
Provazník Jan51M1979CZEDospělí (20-39)Bohutín66401Paid
Ptáčková Anna52F2004CZEŽactvo mladší (12-13)CzechTRI K. Team68813Paid
Půstová Šárka131F2002CZEŽactvo starší (14-15)BRNO TRIATLON TEAM69225Unpaid
Raková Gabriela79F1975CZEDospělí (40-49)69069Unpaid
Rasocha LukášM1999CZEDorost (16-17)Šumavský triatlon (ŠuTri)69026Unpaid
Rendlová Alžběta88F2004CZEŽactvo mladší (12-13)69229Unpaid
Rozsíval Erik172M2004CZEŽactvo mladší (12-13)TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice 69230Unpaid
Rozsívalová Elizabeth171F2005CZEŽáci (10-11)TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice 69217Unpaid
Růžičková Anna104F2004CZEŽactvo mladší (12-13)TJ Sokol Senohraby69125Unpaid
Šálek Matěj107M2003CZEŽactvo mladší (12-13)PK Příbram69223Unpaid
Schoval František53M1988CZEDospělí (20-39)Elab68707Paid
Schovalová Tereza154F1994CZEDospělí (20-39)TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice 68711Unpaid
Shon Mathias72M2006CZEŽáci (10-11)Elab69010Unpaid
Šimůnková Simona162F1997CZEJunioři (18-19)TriSK ČB68941Unpaid
Šišková Barbora61F2001CZEŽactvo starší (14-15)TITAN TRILIFE68966Paid
Skál AntonínM2005CZEŽáci (10-11)TRIJA68564Unpaid
Skálová Marie54F1989CZEDospělí (20-39)66991Paid
Šlajs Petr120M1990CZEDospělí (20-39)TTK Slavia VŠ Plzeň68853Unpaid
Smetanová Aneta102F2005CZEŽáci (10-11)68943Unpaid
Sommer Vojtěch55M1996CZEDospělí (20-39)SK Slavia Praha69040Paid
Součková Zuzana56F1954CZEDospělí (60-199)SK Slavia Praha69018Paid
Soumarová Adéla80F2001CZEŽactvo starší (14-15)Šumavský triatlon (ŠuTri)69039Unpaid
Srch Jiří57M1998CZEJunioři (18-19)Šumavský triatlon (ŠuTri)68987Paid
Stašková Sára161F2003CZEŽactvo mladší (12-13)KMP Kladno66059Unpaid
Stehlíková Klára58F2003CZEŽactvo mladší (12-13)TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice 69050Paid
Stehlíková Klára81F2005CZEŽáci (10-11)Stehlíková69206Unpaid
Štibingrová Anna134F2006CZEŽáci (10-11)Plaf Říčany69114Unpaid
Štolba Jakub167M2003CZEŽactvo mladší (12-13)TJ Sokol Senohraby68971Unpaid
Stuchl Jindřich59M1974CZEDospělí (40-49)Individuální66680Paid
Stuchlík Jiří140M2001CZEŽactvo starší (14-15)Triathlon Team Tábor69075Unpaid
Stuchlík Jiří144M1975CZEDospělí (40-49)69244Unpaid
Stuchlíková Natálie138F2005CZEŽáci (10-11)Triathlon Team Tábor69077Unpaid
Švarc Michal149M2007CZEŽáci (9-9)69213Unpaid
Svatoň Karel78M1990CZEDospělí (20-39)PK Příbram69231Unpaid
Svoboda Pavel87M1969CZEDospělí (40-49)SK Vlaška69232Unpaid
Svobodová AgátaF2005CZEŽáci (10-11)66864Unpaid
Sýkorová Štěpánka60F2002CZEŽactvo starší (14-15)TT Příbram, z. s.66337Paid
Szabó Daniel108M2006CZEŽáci (10-11)Elab69023Unpaid
Trutna Jan145M1999CZEDorost (16-17)TCV Jindřichův Hradec69121Unpaid
Tučková Tereza105F2007CZEŽáci (9-9)TriSK ČB68562Unpaid
Unruh Eliáš62M2003CZEŽactvo mladší (12-13)68714Paid
Unruhová Antonie63F2005CZEŽáci (10-11)68713Paid
Uxa Tomáš141M1965CZEDospělí (50-59)TT LOKO Beroun68981Unpaid
Uxová Aneta142F2000CZEDorost (16-17)TT LOKO Beroun68982Unpaid
Václavík Filip151M1995CZEDospělí (20-39)TITAN TRILIFE69120Unpaid
Veverka VáclavM2003CZEŽactvo mladší (12-13)Triatlon Jablonec z.s.68566Unpaid
Vlasák Karel64M2002CZEŽactvo starší (14-15)TT Příbram, z. s.66336Paid
Vojtěchová Josefína119F2001CZEŽactvo starší (14-15)SK Slavia Praha69057Unpaid
Vosejpka Jan155M1999CZEDorost (16-17)Triguns68850Unpaid
Vyskočil Roman85M2003CZEŽactvo mladší (12-13)SKI CLUB Brandýs n.L.69219Unpaid
Vyskočilová Iva86F2001CZEŽactvo starší (14-15)SKI CLUB Brandýs n.L.69220Unpaid
Zahradník ŠtěpánM1997CZEJunioři (18-19)TriSK ČB68942Unpaid
Zástava Jan69M2003CZEŽactvo mladší (12-13)69073Unpaid
Zelená Eliška103F1998CZEJunioři (18-19)SOPKo69032Unpaid
Zikmund Tomáš65M1999CZEDorost (16-17)TT Příbram, z. s.66057Paid
Zimovjanová Tereza122F1995CZEDospělí (20-39)SK Kola Víšek69058Unpaid
Žůrek Jan139M2007CZEŽáci (9-9)69211Unpaid
Žůrková Barbora143F2004CZEŽactvo mladší (12-13)69227Unpaid