NO+BL Duatlon Žamberk - Starting list

Registered: 237


NameStarting NumberGenderBirth DateCountry CodeAge CategoryTeamRelay NameOrder NumberPayment Status
Adamec Petr79M1975CZEDospělí (20-39)Cyklocentrum Choceň5071Paid
Avramov Valentýn89M1972CZEDospělí (20-39)UW Rugby Pardubice5100Paid
Avramová Kateřina431F2001CZEŽáci (10-11)CzechTRI K. Team5192Unpaid
Avramová Pavla329F1999CZEŽactvo mladší (12-13)CzechTRI K. Team5161Unpaid
Balatka Jaroslav141M1954CZEDospělí (50-59)CMC, z.s.5224Unpaid
Balda Jiří87M1947CZEDospělí (60-199)OMT5087Paid
Beran Lukáš12M1995CZEDorost (16-17)SK OMT Pardubice5223Unpaid
Beránek Jiří120M1983CZEDospělí (20-39)5206Unpaid
Bergman Jakub422M2002CZEŽáci (9-9)5191Unpaid
Bříza DavidM1982CZEDospělí (20-39)4299Paid
Bryscejn Ondřej415M2003CZEŽáci (8-8)KB OEZ LETOHRAD5258Unpaid
Brzák MilanM1973CZEDospělí (20-39)Splašená Lokomotiva Chlumec/C.4707Unpaid
Budina Zdeněk92M1976CZEDospělí (20-39)5112Paid
Bugdol EwaF1986POLDospělí (20-39)5010Unpaid
Burian Ladislav116M1971CZEDospělí (40-49)SK Slavia Praha5232Unpaid
Burian Matěj424M2000CZEŽáci (10-11)SK Slavia Praha5174Unpaid
Burian Vojtěch423M2003CZEŽáci (8-8)SK Slavia Praha5252Unpaid
Capoušek David402M1999CZEŽactvo mladší (12-13)SOKOL HK5162Unpaid
Capoušek Miroslav21M1970CZEDospělí (40-49)3D Fitness RT5030Paid
Čejka Jan430M2001CZEŽáci (10-11)CzechTRI K. Team5182Unpaid
Čejka Pavel69M1971CZEDospělí (40-49)5066Paid
Čejková Tereza432F2004CZEŽáci (8-8)CzechTRI K. Team5265Unpaid
Černý Aleš119M1964CZEDospělí (40-49)TC DOBRUŠKA5240Unpaid
Charvát Jiří123M1994CZEDorost (16-17)TSK PRAHA5217Unpaid
CHMELÍČEK Jordan311M1997CZEŽactvo starší (14-15)KB OEZ LETOHRAD5147Unpaid
Cimr Tomáš107M1996CZEDorost (16-17)KB OEZ LETOHRAD5242Unpaid
Cogan Rudolf9M1971CZEDospělí (40-49)TJ Nová Paka3067Unpaid
Csirik Jiří134M1992CZEJunioři (18-19)Triathlon Team Tábor5205Unpaid
David Václav22M1974CZEDospělí (20-39)4883Unpaid
Divíšek Jan23M1993CZEJunioři (18-19)NOVÝ VĚK TRIATLONU4300Unpaid
Dlabka Ludvík24M1960CZEDospělí (50-59)Spolek dobrovolných lížařů5006Unpaid
DOJČÁKOVÁ Kateřina330F1999CZEŽactvo mladší (12-13)HVĚZDA SKP PARDUBICE5168Unpaid
DOJČAN Jan331M1999CZEŽactvo mladší (12-13)VW RUGBY PARDUBICE5164Unpaid
Dojčán Ivo91M1973CZEDospělí (20-39)5114Paid
Doležal Luboš126M1954CZEDospělí (50-59)TC DOBRUŠKA5228Unpaid
Doskočilová Radka93F1978CZEDospělí (20-39)Klub biatlonu Letohrad5111Paid
Dražan Jaroslav8M1981CZEDospělí (20-39)TT Příbram, z. s.4177Unpaid
Ducháček Jan25M1968CZEDospělí (40-49)Vencl tým Ústí nad Orlicí5014Paid
Dušek Patrik26M1972CZEDospělí (20-39)5031Paid
Dvořák Martin429M2003CZEŽáci (8-8)KB OEZ LETOHRAD5261Unpaid
Eninger Boris133M1986CZEDospělí (20-39)5233Unpaid
Eningerová Valerie27F1989CZEDospělí (20-39)Šumavský triatlon (ŠuTri)5032Paid
EXLER Jakub420M2004CZEŽáci (8-8)5266Unpaid
Fáber Viliam28M1962CZEDospělí (40-49)Jablonné nad Orlicí4122Unpaid
Fáberová Zuzana111F1996CZEDorost (16-17)KB OEZ LETOHRAD5244Unpaid
Fajfr František10M1972CZEDospělí (20-39)SK OMT Pardubice4996Paid
FAJFROVÁ Markéta333F1997CZEŽactvo starší (14-15)KB OEZ LETOHRAD5167Unpaid
Faltusová Simona318F1998CZEŽactvo mladší (12-13)KB OEZ LETOHRAD5157Unpaid
Fikr Zdeněk29M1983CZEDospělí (20-39)Zedko Žervé3716Unpaid
FILIP Luboš150M1959CZEDospělí (50-59)5213Unpaid
FILIPOVÁ Natálie410F2001CZEŽáci (10-11)KB OEZ LETOHRAD5185Unpaid
Frintová Vendula127F1983CZEDospělí (20-39)BRNO TRIATLON TEAM5208Unpaid
GABVIŠ Dominik Artur441M2005CZEŽáci (8-8)5270Unpaid
Grabmüller Ivo137M1962CZEDospělí (40-49)B&H Triatlon České Budějovice5214Unpaid
Grabmüllerová Šárka136F1969CZEDospělí (40-49)B&H Triatlon České Budějovice5222Unpaid
Gruber Miloš73M1984CZEDospělí (20-39)Blansko5080Paid
Haasová Radka14F1974CZEDospělí (20-39)5247Unpaid
Hajdamach JiříM1994CZEDorost (16-17)SK Sever Brno4288Unpaid
Hajdamach Jiří95M1994CZEDorost (16-17)SK Sever Brno5109Paid
Hájek Miroslav31M1965CZEDospělí (40-49)SK P.Bezruč4709Unpaid
Hajzler Jan147M1982CZEDospělí (20-39)5216Unpaid
Hodek Roman75M1960CZEDospělí (50-59)Sokol Kunvald5077Paid
Hofman Oldřich32M1963CZEDospělí (40-49)TC DOBRUŠKA5019Paid
Holubec Miroslav103M1976CZEDospělí (20-39)5122Unpaid
Hořejší Kamila84F1992CZEJunioři (18-19)TCV Jindřichův Hradec5089Paid
HRDINA Kryštof416M2003CZEŽáci (8-8)KB OEZ LETOHRAD5254Unpaid
HRDINA Tomáš425M2002CZEŽáci (9-9)5188Unpaid
HRDINOVÁ Kateřina426F2000CZEŽáci (10-11)5186Unpaid
Hudeček Petr144M1982CZEDospělí (20-39)FORMAN CYCLING CINELLI5219Unpaid
Hyláková Dana33F1961CZEDospělí (50-59)4598Unpaid
Jadrný Tomáš436M2004CZEŽáci (8-8)Vencl tým Ústí nad Orlicí5263Unpaid
Ján- Jan154M1951CZEDospělí (60-199)TT Spartak Vlašim5241Unpaid
Jašík Miroslav34M1988CZEDospělí (20-39)LABE TRI CLUB4581Unpaid
JEDLIČKA Lukáš439M2004CZEŽáci (8-8)Žamberk5256Unpaid
Jelčic David440M2000CZEŽáci (10-11)5187Unpaid
Jirásko Dušan71M1973CZEDospělí (20-39)5060Paid
Jirásko Lubomír72M1971CZEDospělí (40-49)5059Paid
Josef Jakub131M1994CZEDorost (16-17)SK Slavia Praha5202Unpaid
Joštová Kristýna319F1998CZEŽactvo mladší (12-13)KB OEZ LETOHRAD5159Unpaid
Kabrhel Tomáš117M1992CZEJunioři (18-19)EKOL ELITE TRIATLON TEAM5201Unpaid
Kánský Petr405M2000CZEŽáci (10-11)KB OEZ LETOHRAD5181Unpaid
Karásková Erbenová Helena140F1979CZEDospělí (20-39)CMC, z.s.5209Unpaid
Karlík Mikuláš315M1999CZEŽactvo mladší (12-13)KB OEZ LETOHRAD5171Unpaid
Kavka Jiří309M1997CZEŽactvo starší (14-15)KB OEZ LETOHRAD5146Unpaid
Kejzlar Vladimír94M1972CZEDospělí (20-39)5110Paid
Koblížek Jindřich35M1948CZEDospělí (60-199)SK Žamberk4735Unpaid
KOCLÍŘOVÁ Adéla320F1998CZEŽactvo mladší (12-13)KB OEZ LETOHRAD5151Unpaid
Kočovský Miroslav36M1961CZEDospělí (50-59)SK Slavia Praha4287Unpaid
Kopecká Anna328F1999CZEŽactvo mladší (12-13)OOB TJ SOKOL KUNVALD5158Unpaid
Kopecká Eliška102F1992CZEJunioři (18-19)5248Unpaid
Kosek Lukáš418M2003CZEŽáci (8-8)KB OEZ LETOHRAD5260Unpaid
Králíková EvaF1983CZEDospělí (20-39)5012Paid
Kratochvíl Miloš114M1975CZEDospělí (20-39)CTC FORT SMC Ústí nad Orlicí5203Unpaid
Krčálová Veronika104F1985CZEDospělí (20-39)5121Paid
Krejčí Jaromír38M1966CZEDospělí (40-49)SKI Klub Pastviny4995Unpaid
Křivánek Josef80M1979CZEDospělí (20-39)ROCKTECHNIK TRIATLON5070Paid
Křivánková Simona15F1983CZEDospělí (20-39)ROCKTECHNIK TRIATLON5069Paid
Kroulíková Žaneta407F2001CZEŽáci (10-11)KB OEZ LETOHRAD5189Unpaid
Krsek Jaroslav130M1951CZEDospělí (60-199)CTC FORT SMC Ústí nad Orlicí5221Unpaid
Kubíčková Nikita411F2002CZEŽáci (9-9)KB OEZ LETOHRAD5183Unpaid
Kubínek František146M1988CZEDospělí (20-39)BRNO TRIATLON TEAM5199Unpaid
Kučera Jan152M1981CZEDospělí (20-39)Alfa Tri Team5211Unpaid
Kučera Petr39M1988CZEDospělí (20-39)SKI Klub Pastviny5013Unpaid
Kuchařík David82M1991CZEDospělí (20-39)GALANT BRNO5094Unpaid
Kukrle Michael40M1994CZEDorost (16-17)TRI KLUB Loštice3231Unpaid
Kulhavý Miroslav41M1967CZEDospělí (40-49)4160Paid
Kulhavý Tomáš88M1988CZEDospělí (20-39)5101Paid
Langhammer Jakub43M1992CZEJunioři (18-19)CSG TRI TEAM4172Paid
Langhammer Tomáš42M1971CZEDospělí (40-49)Krušnoman TT Litvínov4170Paid
Lauterbach Patrik83M1972CZEDospělí (20-39)5093Paid
Lebeda Václav138M1994CZEDorost (16-17)Šumavský triatlon (ŠuTri)5210Unpaid
LEICHT Jiří101M1949CZEDospělí (60-199)ASPV TĚCHONÍN5239Unpaid
Lipenský Martin44M1969CZEDospělí (40-49)CTC FORT SMC Ústí nad Orlicí4997Paid
Liška Pavel45M1963CZEDospělí (40-49)Fort SMC Usti nad Orlici4387Unpaid
Lorenc Erik115M1981CZEDospělí (20-39)Šumavský triatlon (ŠuTri)5200Unpaid
Macháček Vojtěch317M1999CZEŽactvo mladší (12-13)KB OEZ LETOHRAD5152Unpaid
Maiwaelder Lukáš4M1991CZEDospělí (20-39)SK Fuga5045Unpaid
Marek Jakub421M2003CZEŽáci (8-8)4SPORTS TEAM5253Unpaid
Mařík Jiří20M1972CZEDospělí (20-39)Žamberk4742Unpaid
Maříková Simona110F1996CZEDorost (16-17)KB OEZ LETOHRAD5243Unpaid
Marková Ladislava46F1978CZEDospělí (20-39)4SPORTS TEAM5021Unpaid
Marková LadislavaF1978CZEDospělí (20-39)4SPORTS TEAM5022Unpaid
Marková LadislavaF1978CZEDospělí (20-39)4SPORTS TEAM5023Unpaid
Marková Nikola414F2005CZEŽáci (8-8)KB OEZ LETOHRAD5262Unpaid
Martinák Jiří153M1960CZEDospělí (50-59)CTC Fort SMC5102Paid
Martínek Jan98M1972CZEDospělí (20-39)Unpaid
MARTÍNKOVÁ Monika437F2005CZEŽáci (8-8)TĚCHOTÍN CITY5267Unpaid
MENCÁK Jiří142M1984CZEDospělí (20-39)X - SPORTS ŽAMBERK5229Unpaid
Mika TomášM1987CZEDospělí (20-39)Mika training4342Unpaid
Mika Tomáš19M1987CZEDospělí (20-39)Mika training4343Unpaid
Mikásková Michaela149F1971CZEDospělí (40-49)Spartak Vrchlabí5237Unpaid
Mikulová Karolína408F2001CZEŽáci (10-11)KB OEZ LETOHRAD5176Unpaid
Mikulová Markéta321F1998CZEŽactvo mladší (12-13)KB OEZ LETOHRAD5155Unpaid
MIKYSKA Tomáš403M2000CZEŽáci (10-11)KB OEZ LETOHRAD5175Unpaid
Minařík Jan47M1992CZEJunioři (18-19)TITAN TRILIFE4117Unpaid
Minařík Petr151M1976CZEDospělí (20-39)TTK Slavia VŠ Plzeň5198Unpaid
Mitrenga AdamM1997CZEŽactvo starší (14-15)EKOL TEAM o.s.5092Unpaid
Mitrenga Adam306M1997CZEŽactvo starší (14-15)KONRAD TOOLS TEAM5173Unpaid
Moravcová Klára18F1983CZEDospělí (20-39)Vencl tým Ústí nad Orlicí4806Paid
Moravec Jakub332M1999CZEŽactvo mladší (12-13)KB OEZ LETOHRAD5165Unpaid
Moravec Jan417M2002CZEŽáci (9-9)KB OEZ LETOHRAD5190Unpaid
Moravec Jaroslav81M1958CZEDospělí (50-59)5068Paid
Moravec Jiří109M1996CZEDorost (16-17)KB OEZ LETOHRAD5231Unpaid
Moravec Martin17M1984CZEDospělí (20-39)Vencl tým Ústí nad Orlicí4670Paid
MRKLOVSKÁ Dana406F2000CZEŽáci (10-11)KB OEZ LETOHRAD5178Unpaid
MYKISKOVÁ Svatava413F2003CZEŽáci (8-8)KB OEZ LETOHRAD5255Unpaid
Novák Jakub48M1983CZEDospělí (20-39)4196Unpaid
Novotná Dora308F1997CZEŽactvo starší (14-15)KB OEZ LETOHRAD5150Unpaid
Novotný Luděk74M1962CZEDospělí (40-49)SK Žamberk5078Paid
Novotný Přemysl49M1959CZEDospělí (50-59)SKI Klub Pastviny4734Unpaid
Novotný Štěpán112M1992CZEJunioři (18-19)PARACHUTE PIG5245Unpaid
Olšan Martin50M1987CZEDospělí (20-39)TT Příbram, z. s.4829Unpaid
Ottenschläger Oto51M1995CZEDorost (16-17)Krušnoman TT Litvínov4661Paid
Palguta Roman68M1977CZEDospělí (20-39)BKP5042Paid
Papáček Odnřej316M1999CZEŽactvo mladší (12-13)KB OEZ LETOHRAD5149Unpaid
PÁRTLOVÁ Daniela325F1998CZEŽactvo mladší (12-13)5154Unpaid
Patočka Jakub412M2002CZEŽáci (9-9)KB OEZ LETOHRAD5193Unpaid
Pelešková Gabriela301F1996CZEŽactvo starší (14-15)Krušnoman TT Litvínov4665Paid
Petrásek Václav122M1976CZEDospělí (20-39)TITAN TRILIFE5225Unpaid
Poláčková Pavlína305F1996CZEŽactvo starší (14-15)TITAN TRILIFE5047Unpaid
POLEČEK Roman11M1979CZEDospělí (20-39)CYKLO JANOUŠEK5236Unpaid
Pozler Tomáš145M1976CZEDospělí (20-39)OMT5207Unpaid
Procházka Jakub106M1996CZEŽactvo starší (14-15)KB OEZ LETOHRAD5249Unpaid
PROTIVÍNSKÝ Vojtěch442M2003CZEŽáci (8-8)5264Unpaid
Pudil Jaroslav52M1961CZEDospělí (50-59)SCV Blatná4738Paid
Řehák Tomáš13M1979CZEDospělí (20-39)Lukostřelba Jablonné5212Unpaid
Rejda Jan53M1970CZEDospělí (40-49)UW Rugby Pardubice4194Paid
Řenč Tomáš54M1990CZEDospělí (20-39)Triatlon Slaný4965Unpaid
Roleček Michal427M2003CZEŽáci (8-8)5268Unpaid
Ryzner Jan67M1959CZEDospělí (50-59)TT Pardubice5041Paid
Ryzner Míra77M1961CZEDospělí (50-59)5075Paid
S P139M1963CZEDospělí (40-49)ROCKTECHNIK TRIATLONUnpaid
Samek Pavel113M1958CZEDospělí (50-59)SMC FORT5234Unpaid
Schovalová TerezaF1994CZEDorost (16-17)TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice 4692Unpaid
Schovalová Tereza55F1994CZEDorost (16-17)TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice 4693Paid
Schreiber Filip326M1997CZEŽactvo starší (14-15)5160Unpaid
Šebek Jindřich129M1956CZEDospělí (50-59)CTC FORT SMC Ústí nad Orlicí5235Unpaid
Sedláček Petr90M1982CZEDospělí (20-39)Factor Bike Team5095Paid
Šilarová Michaela434F2001CZEŽáci (10-11)KB OEZ LETOHRAD5196Unpaid
Šimůnková Simona324F1997CZEŽactvo starší (14-15)TriSK ČB5145Unpaid
Skalická Kristýna96F1989CZEDospělí (20-39)ROCKTECHNIK TRIATLON5108Paid
Skoták Jiří100M1964CZEDospělí (40-49)FIASKO MORAVA5103Paid
Smrčková Natálie409F2001CZEŽáci (10-11)KB OEZ LETOHRAD5179Unpaid
SNÍTILOVÁ Zuzana322F1999CZEŽactvo mladší (12-13)KB OEZ LETOHRAD5156Unpaid
Sosna Tomáš125M1992CZEJunioři (18-19)Triatlon klub Ostrava5215Unpaid
STEJSKALOVÁ Nikol433F2000CZEŽáci (10-11)KB OEZ LETOHRAD5195Unpaid
Štěpán Pavel57M1977CZEDospělí (20-39)5001Paid
Štěpař Petr148M1964CZEDospělí (40-49)OMT5251Unpaid
Stonová Tamara143F1984CZEDospělí (20-39)5218Unpaid
Strnad Adam404M2000CZEŽáci (10-11)SK Žamberk5177Unpaid
Strnad Tomáš312M1997CZEŽactvo starší (14-15)METEORS ŽAMBERK5163Unpaid
Štrof Michal70M1973CZEDospělí (20-39)Tenis Úpice5065Paid
Štumpf Eduard58M1980CZEDospělí (20-39)Sokol Slámožrouti Kunvald5029Paid
Suchodol Jiří30M1992CZEJunioři (18-19)Žamberk5246Unpaid
Suchodol Josef76M1967CZEDospělí (40-49)SK Žamberk5076Paid
Suchodol Vít428M2004CZEŽáci (8-8)KB OEZ LETOHRAD5259Unpaid
SUCHODOL Mikuláš323M1998CZEŽactvo mladší (12-13)SK Žamberk5166Unpaid
Suchomel Otto438M2000CZEŽáci (10-11)5180Unpaid
Suchomel Otto118M1962CZEDospělí (40-49)5227Unpaid
Suchomel Tomáš310M1997CZEŽactvo starší (14-15)KB OEZ LETOHRAD5144Unpaid
Šůs Jaroslav59M1965CZEDospělí (40-49)NOVIS TK PRAHA4715Unpaid
Švarc Přemysl5M1985CZEDospělí (20-39)TTK Slavia VŠ Plzeň5197Unpaid
Svoboda Filip56M1971CZEDospělí (40-49)4809Paid
Svoboda Petr78M1968CZEDospělí (40-49)AK Lomnice5073Paid
Svobodová Kateřina401F2002CZEŽáci (9-9)CzechTRI K. Team5072Paid
Švorc Michal302M1997CZEŽactvo starší (14-15)BIG SHOCK TEAM4663Paid
TICHÝ František121M1966CZEDospělí (40-49)5204Unpaid
Tomášek Lukáš7M1988CZEDospělí (20-39)GALANT BRNO5017Unpaid
Tomeš JaroslavM1948CZEDospělí (60-199)5084Unpaid
Tomeš Jaroslav86M1948CZEDospělí (60-199)5250Unpaid
TOMŠŮ Petr132M1964CZEDospělí (40-49)5238Unpaid
Trčková EvaF1997CZEŽactvo starší (14-15)EKOL TEAM o.s.5091Unpaid
Trčková Eva307F1997CZEŽactvo starší (14-15)KONRAD TOOLS TEAM5172Unpaid
Trutna Jan327M1999CZEŽactvo mladší (12-13)BRNO TRIATLON TEAM5148Unpaid
Turský Juraj105M1983SVKDospělí (20-39)5120Paid
Tylšová Daniela60F1978CZEDospělí (20-39)Loko Trutnov5033Paid
Vabroušek Petr2M1973CZEDospělí (20-39)TITAN TRILIFE4601Unpaid
Vachulková Petra61F1993CZEJunioři (18-19)Triathlon Team Tábor4658Paid
Vachulková Štěpánka303F1996CZEŽactvo starší (14-15)Triathlon Team Tábor4660Paid
Václavík Jaroslav99M1948CZEDospělí (60-199)SK OMT Pardubice5104Paid
VALENTA Adam314M1998CZEŽactvo mladší (12-13)KB OEZ LETOHRAD5170Unpaid
Vařek Jan335M1996CZEŽactvo starší (14-15)RAFT KLUB GYM. LETOHRAD5153Unpaid
Vaško Adam62M1989CZEDospělí (20-39)5002Paid
Vaverka Pavel304M1996CZEŽactvo starší (14-15)KONRAD TOOLS TEAM5046Unpaid
Večeř Milan108M1996CZEDorost (16-17)KB OEZ LETOHRAD5230Unpaid
VEČEŘ Petr313M1999CZEŽactvo mladší (12-13)KB OEZ LETOHRAD5169Unpaid
Věžník Martin1M1983CZEDospělí (20-39)HISPORT Team4993Unpaid
Vodehnal Jan6M1973CZEDospělí (20-39)OMT5064Paid
Votava Vladimír63M1968CZEDospělí (40-49)TTC4800Unpaid
Vozarová Anna124F1993CZEJunioři (18-19)GALANT BRNO5220Unpaid
Zadák Karel3M1978CZEDospělí (20-39)2BWINNER TEAM5043Paid
Zadáková Eliška444F2005CZEŽáci (8-8)2BWINNER TEAM5269Unpaid
Zajíc Aleš64M1969CZEDospělí (40-49)TT EmmaStella Opava4030Unpaid
Záleský Milan128M1992CZEJunioři (18-19)CTC FORT SMC Ústí nad Orlicí5226Unpaid
Žaludek Přemysl16M1977CZEDospělí (20-39)5027Unpaid
Žaludková Jana65F1975CZEDospělí (20-39)TITAN TRILIFE5028Unpaid
ZÁŘECKÝ Jan419M2003CZEŽáci (8-8)KANCI ŽAMBERK5257Unpaid