2019/2020

ActivePaid Balcarová Julie 2003Dorost 16-17C4958Here To Win team, z.s.
ActivePaid Burian Matěj 2000K23 20-23B3282Slavia Praha - plavání, z.s.
ActivePaid Cihlář Jakub 2003Dorost 16-17C3423TJ Lokomotiva Beroun z.s.
ActivePaid Cogan Jan 2003Dorost 16-17C5804TJ Nová Paka, z. s.
ActivePaid Faltová Eliška 2004Dorost 16-17C5757Tri club Česká Lípa, z.s.
ActivePaid Hladík Oldřich 2002Junioři 18-19C5425Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s.
ActivePaid Chmátalová Adéla 2004Dorost 16-17C5278TJ Sokol Senohraby
ActivePaid Juránek Lukáš 2002Junioři 18-19B4182X-team BaNo Karlovy Vary z.s.
ActivePaid Juránková Heidi 2002Junioři 18-19B4421X-team BaNo Karlovy Vary z.s.
ActivePaid Maixnerová Eliška 2004Dorost 16-17C3766CzechTri K. Team, z.s.
ActivePaid Mičková Kateřina 2004Dorost 16-17A50382BWINNER TEAM z.s.
ActivePaid Olšar Ondřej 1997K23 20-23A4253Kerberos Team, z.s.
ActivePaid Ptáčková Anna 2004Dorost 16-17C4352CzechTri K. Team, z.s.
ActivePaid Rozsíval Erik 2004Dorost 16-17C3461TJ Sokol Horní Počernice, spolek
ActivePaid Srogoňová Alena 2003Dorost 16-17C5832PROFI SPORT Cheb z.s.
ActivePaid Škoda Václav 2002Junioři 18-19C5246AD team z.s.
ActivePaid Štěpka Tadeáš 2004Dorost 16-17C4974TJ Sokol Horní Počernice, spolek
ActivePaid Zdražilová Zoe 2002Junioři 18-19C3682Sportovní klub JIŘÍ TEAM Ostrava, z.s.
ActivePaid Fairaislová Iveta 1998K23 20-23A3750TCV Jindřichův Hradec, z.s.
ActivePaid Švecová Lenka 2001Junioři 18-19B4318TCV Jindřichův Hradec, z.s.
ActivePaid Urbanová Michaela 2003Dorost 16-17C4596TCV Jindřichův Hradec, z.s.
ActivePaid Bednarský Václav 2001Junioři 18-19B5308TITAN sport club, z.s.
ActivePaid Grebík Radim 2001Junioři 18-19A5036TITAN sport club, z.s.
ActivePaid Hradil Pavel 1998K23 20-23C5352TITAN sport club, z.s.
ActivePaid Miklišová Lucie 2002Junioři 18-19C4587TITAN sport club, z.s.
ActivePaid Pagáč Ondřej 2001Junioři 18-19C5252TITAN sport club, z.s.
ActivePaid Rybařík Marek 2001Junioři 18-19C5250TITAN sport club, z.s.
ActivePaid Sedlařík David 2003Dorost 16-17C5799TITAN sport club, z.s.
ActivePaid Svobodová Tereza 2000K23 20-23B4355TITAN sport club, z.s.
ActivePaid Barvínková Adéla 2003Dorost 16-17C4739TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
ActivePaid Burdych Adam 2004Dorost 16-17C5956TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
ActivePaid Günther Jan 2002Junioři 18-19C4761TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
ActivePaid Kašpar Lukáš 2004Dorost 16-17C5024TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
ActivePaid Pásler Kryštof 2003Dorost 16-17B5415TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
ActivePaid Pitrmanová Kateřina 2004Dorost 16-17C5345TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
ActivePaid Skořepa Adam 2004Dorost 16-17C5055TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
ActivePaid Caha Jan 2003Dorost 16-17C4697Tělovýchovná jednota Spartak Třebíč, spolek
ActivePaid Coufal Lukáš 2001Junioři 18-19C4698Tělovýchovná jednota Spartak Třebíč, spolek
ActivePaid Grulich Ondřej 2001Junioři 18-19C4696Tělovýchovná jednota Spartak Třebíč, spolek
ActivePaid Mezlíková Klára 2004Dorost 16-17C5363Tělovýchovná jednota Spartak Třebíč, spolek
ActivePaid Procházková Nikola 2002Junioři 18-19C4709Tělovýchovná jednota Spartak Třebíč, spolek
ActivePaid Svobodová Eliška 2002Junioři 18-19C4389Tělovýchovná jednota Spartak Třebíč, spolek
ActiveNot Paid Trojan Adam 2004Dorost 16-17C4394Tělovýchovná jednota Spartak Třebíč, spolek
ActivePaid Fraňková Natálie 2004Dorost 16-17B4984SK TRI klub Příbram, z.s.
ActivePaid Michálek Filip 2001Junioři 18-19A3409SK TRI klub Příbram, z.s.
ActivePaid Vesecká Nicol 2004Dorost 16-17C5082SK TRI klub Příbram, z.s.
ActivePaid Jahoda Vojtěch 2004Dorost 16-17C5276Triathlon Team Tábor z.s.
ActivePaid Korous David 2004Dorost 16-17B3296Triathlon Team Tábor z.s.
ActivePaid Kostlán Robert 2003Dorost 16-17B3300Triathlon Team Tábor z.s.
ActivePaid Kozojed Martin 2004Dorost 16-17B3404Triathlon Team Tábor z.s.
ActivePaid Říhová Eliška 2002Junioři 18-19B5736Triathlon Team Tábor z.s.
ActivePaid Stuchlík Jiří 2001Junioři 18-19C3446Triathlon Team Tábor z.s.
ActivePaid Boháčová Tereza 2004Dorost 16-17C4849Triatlon Team Příbram, z.s.
ActivePaid Koutný Roman 2003Dorost 16-17C4813Triatlon Team Příbram, z.s.
ActivePaid Parez Jan 2004Dorost 16-17C4989Triatlon Team Příbram, z.s.
ActivePaid Zikmund Tomáš 1999K23 20-23A3774Triatlon Team Příbram, z.s.
ActivePaid Marek Jakub 2002Junioři 18-19B4724Triatlon Plzeň, z.s.
ActivePaid Marek Matěj 2002Junioři 18-19B4725Triatlon Plzeň, z.s.
ActivePaid Matějovič Filip 2002Junioři 18-19C4497Triatlon Plzeň, z.s.
ActivePaid Nosek Martin 2004Dorost 16-17C5181Triatlon Plzeň, z.s.
ActivePaid Píclová Veronika 2002Junioři 18-19C5695Triatlon Plzeň, z.s.
ActivePaid Piknerová Zuzana 2003Dorost 16-17C5196Triatlon Plzeň, z.s.
ActivePaid Strejc Michal 2002Junioři 18-19C4897Triatlon Plzeň, z.s.
ActivePaid Stupková Barbora 2002Junioři 18-19C5091Triatlon Plzeň, z.s.
ActivePaid Hašlar Matyáš 2004Dorost 16-17C4994VOKOLOPOLE, z.s.
ActivePaid Kulinová Klára 2004Dorost 16-17C5004VOKOLOPOLE, z.s.
ActivePaid Pánek Šimon 2004Dorost 16-17C5001VOKOLOPOLE, z.s.
ActivePaid Hrušková Alžběta 2000K23 20-23A4423BRNO TRIATLON TEAM, z.s.
ActivePaid Kafka Šimon 2004Dorost 16-17C4672BRNO TRIATLON TEAM, z.s.
ActivePaid Kříž Tomáš 2000K23 20-23B4216BRNO TRIATLON TEAM, z.s.
ActivePaid Kučerová Lucie 2001Junioři 18-19C4520BRNO TRIATLON TEAM, z.s.
ActivePaid Marek Jakub 2003Dorost 16-17B3676BRNO TRIATLON TEAM, z.s.
ActivePaid Odehnal Jan 2004Dorost 16-17C5257BRNO TRIATLON TEAM, z.s.
ActivePaid Pluhař David 2003Dorost 16-17C4582BRNO TRIATLON TEAM, z.s.
ActivePaid Půstová Šárka 2002Junioři 18-19B3619BRNO TRIATLON TEAM, z.s.
ActivePaid Tlamka Filip 2002Junioři 18-19A4952BRNO TRIATLON TEAM, z.s.
ActivePaid Velísková Veronika 2001Junioři 18-19C5875BRNO TRIATLON TEAM, z.s.