2018/2019

ActivePaid Bartovský Tomáš 2003Dorost 16-17C4584Krušnoman Triathlon Team Litvínov, z. ú.
ActivePaid Čermák Jan 2000Junioři 18-19C3781Krušnoman Triathlon Team Litvínov, z. ú.
ActivePaid Ihnačinec Jakub 1999K23 20-23C4504Krušnoman Triathlon Team Litvínov, z. ú.
ActivePaid Nejdlová Valérie 2001Junioři 18-19C4281Krušnoman Triathlon Team Litvínov, z. ú.
ActivePaid Vodrážka Borek 2000Junioři 18-19C4710Krušnoman Triathlon Team Litvínov, z. ú.
ActivePaid Balcarová Julie 2003Dorost 16-17C4958TJ Sokol Horní Počernice, spolek
ActivePaid Burian Matěj 2000Junioři 18-19B3282Slavia Praha - plavání, z.s.
ActivePaid Cihlář Jakub 2003Dorost 16-17C3423TJ Lokomotiva Beroun z.s.
ActivePaid Gregora Jan 2000Junioři 18-19C4317Individuální
ActivePaid Ihn Ondřej 2000Junioři 18-19C5117Triatlon klub Ostrava, z.s.
ActivePaid Juránek Lukáš 2002Dorost 16-17A4182X-team BaNo Karlovy Vary z.s.
ActivePaid Juránková Heidi 2002Dorost 16-17A4421X-team BaNo Karlovy Vary z.s.
ActivePaid Kahuda Jiří 2000Junioři 18-19C4335Šumavský triatlon (ŠuTri), z.s.
ActivePaid Kotěšovcová Pavla 2000Junioři 18-19C3137TJ Sokol Horní Počernice, spolek
ActivePaid Koutný Roman 2003Dorost 16-17C4813Triatlon Team Příbram, z.s.
ActivePaid Leszkow David 2000Junioři 18-19C4330Šumavský triatlon (ŠuTri), z.s.
ActivePaid Matula Michal 2000Junioři 18-19C4868Mika training, z.s.
ActivePaid Michálek Filip 2001Junioři 18-19A3409Plavecký klub Jindřichův Hradec, z.s.
ActivePaid Olšar Ondřej 1997K23 20-23A4253Kerberos Team, z.s.
ActivePaid Pluhař David 2003Dorost 16-17B4582Plavecké sporty Kroměříž, z.s.
ActivePaid Pokorná Pavlína 2000Junioři 18-19C4393SKI CLUB Brandýs n.L., z.s.
ActivePaid Semerád Martin 1999K23 20-23C3739Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s.
ActivePaid Štolba Jakub 2003Dorost 16-17C4456TJ Sokol Senohraby
ActivePaid Urbanová Michaela 2003Dorost 16-17B4596Plavecké sporty Kroměříž, z.s.
ActivePaid Zdražilová Zoe 2002Dorost 16-17C3682Triatlon klub Ostrava, z.s.
ActivePaid Zikmund Tomáš 1999K23 20-23A3774Triatlon Team Příbram, z.s.
ActivePaid Caha Jan 2003Dorost 16-17C4697Tělovýchovná jednota Spartak Třebíč, spolek
ActivePaid Coufal Lukáš 2001Junioři 18-19C4698Tělovýchovná jednota Spartak Třebíč, spolek
ActivePaid Grulich Ondřej 2001Junioři 18-19C4696Tělovýchovná jednota Spartak Třebíč, spolek
ActivePaid Kříž Tomáš 2000Junioři 18-19B4216Tělovýchovná jednota Spartak Třebíč, spolek
ActivePaid Procházková Nikola 2002Dorost 16-17C4709Tělovýchovná jednota Spartak Třebíč, spolek
ActivePaid Duchková Tereza 2003Dorost 16-17C4634TCV Jindřichův Hradec, z.s.
ActivePaid Fairaislová Iveta 1998K23 20-23A3750TCV Jindřichův Hradec, z.s.
ActivePaid Hájek Tomáš 2000Junioři 18-19C4327TCV Jindřichův Hradec, z.s.
ActivePaid Němec Matyáš 2003Dorost 16-17C3760TCV Jindřichův Hradec, z.s.
ActivePaid Přikrylová Dana 2003Dorost 16-17B5374TCV Jindřichův Hradec, z.s.
ActivePaid Švecová Lenka 2001Junioři 18-19B4318TCV Jindřichův Hradec, z.s.
ActivePaid Bednarský Václav 2001Junioři 18-19C5308TITAN sport club, z.s.
ActivePaid Grebík Radim 2001Junioři 18-19A5036TITAN sport club, z.s.
ActivePaid Miklišová Lucie 2002Dorost 16-17C4587TITAN sport club, z.s.
ActivePaid Pagáč Ondřej 2001Junioři 18-19C5252TITAN sport club, z.s.
ActivePaid Rybařík Marek 2001Junioři 18-19C5250TITAN sport club, z.s.
ActivePaid Svobodová Tereza 2000Junioři 18-19A4355TITAN sport club, z.s.
ActivePaid Šišková Barbora 2001Junioři 18-19C4138TITAN sport club, z.s.
ActivePaid Barvínková Adéla 2003Dorost 16-17C4739TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
ActivePaid Papež Michal 2001Junioři 18-19C4757TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
ActivePaid Pásler Kryštof 2003Dorost 16-17B5415TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
ActivePaid Kostlán Robert 2003Dorost 16-17B3300Triathlon Team Tábor z.s.
ActivePaid Macháček Michal 2002Dorost 16-17C3304Triathlon Team Tábor z.s.
ActivePaid Stuchlík Jiří 2001Junioři 18-19B3446Triathlon Team Tábor z.s.
ActivePaid Hrušková Alžběta 2000Junioři 18-19A4423BRNO TRIATLON TEAM, z.s.
ActivePaid Kučerová Lucie 2001Junioři 18-19B4520BRNO TRIATLON TEAM, z.s.
ActivePaid Marek Jakub 2003Dorost 16-17B3676BRNO TRIATLON TEAM, z.s.
ActivePaid Poláčková Pavlína 1996K23 20-23C2802BRNO TRIATLON TEAM, z.s.
ActivePaid Půstová Šárka 2002Dorost 16-17B3619BRNO TRIATLON TEAM, z.s.
ActivePaid Tlamka Filip 2002Dorost 16-17B4952BRNO TRIATLON TEAM, z.s.
ActivePaid Trutna Jan 1999K23 20-23C3210BRNO TRIATLON TEAM, z.s.
ActivePaid Lukeš Matěj 2002Dorost 16-17B4564Triatlon Plzeň, z.s.
ActivePaid Macháčová Jana 1996K23 20-23A3056Triatlon Plzeň, z.s.
ActivePaid Marek Jakub 2002Dorost 16-17C4724Triatlon Plzeň, z.s.
ActivePaid Marek Matěj 2002Dorost 16-17C4725Triatlon Plzeň, z.s.
ActivePaid Matějovič Filip 2002Dorost 16-17B4497Triatlon Plzeň, z.s.
ActivePaid Provod Petr 2002Dorost 16-17C5172Triatlon Plzeň, z.s.
ActivePaid Strejc Michal 2002Dorost 16-17C4897Triatlon Plzeň, z.s.
ActivePaid Stupková Barbora 2002Dorost 16-17C5091Triatlon Plzeň, z.s.