Krkonošman Half HD, 30.07.2016


Go back

#NameCountryTeamProfi teamTimePlavání1. depoKolo2. depoBěh
1Jaroš Zbyšek (1974)CZEArtSport Team05:46:09,0003:37:40,00(49) ---00:01:51,00(15) ---02:06:38,00(2)
2Gerych David (1977)CZECK KUPKOLO DKnL06:03:27,0003:50:51,00(57) ---00:01:10,00(11) ---02:11:26,00(3)
3Kohl Otakar (1979)CZE06:11:12,0003:57:08,00(59) ---00:00:27,00(7) ---02:13:37,00(6)
4Štangler David (1974)CZELoko Trutnov06:18:39,0003:50:36,00(53) ---00:00:51,00(9) ---02:27:12,00(8)
5Kovalovský Jan (1977)CZEBET06:35:26,0003:50:44,00(55) ---00:01:27,00(12) ---02:43:15,00(10)
6Mužíček Pavel (1984)CZETTT06:38:26,0003:48:38,00(51) ---00:00:16,00(2) ---02:49:32,00(16)
7Gerychová Michaela (1982)CZECarla Dvůr Králové06:39:43,0004:25:18,00(67) ---00:01:28,00(13) ---02:12:57,00(4)
8Lukáš Petr (1974)CZE06:55:19,0004:09:06,00(61) ---00:01:34,00(14) ---02:44:39,00(15)
9Mužík Josef (1981)CZEIRON STARS BEROUN07:08:11,0004:15:11,00(63) ---00:00:16,00(3) ------
10Šodor Kristián (1973)SVK07:09:06,0004:15:40,00(65) ---00:00:26,00(6) ---02:53:00,00(17)
11Oplatek Eduard (1975)CZEKTP Tábor07:14:09,0004:32:00,00(71) ---00:02:31,00(17) ---02:39:38,00(9)
12Kolpek Vaclav (1976)CZEbytzdravy.cz07:21:44,0004:36:19,00(75) ---00:00:48,00(8) ---02:44:37,00(14)
13Dobiáš Luděk (1973)CZE07:33:58,0004:40:21,00(77) ---00:00:07,00(1) ---02:53:30,00(18)
14Havranek Lukas (1987)CZE07:34:49,0000:47:17,00(41) ---04:11:30,00(20) 00:08:58,00(28) 02:27:04,00(7)
15Surňák Peter (1981)CZE07:46:21,0004:42:33,00(79) ---00:01:01,00(10) ---03:02:47,00(20)
16Vojtěchovský Tomáš (1974)CZEKrušnoman TT Litvínov07:47:11,0004:26:59,00(69) ---00:00:23,00(5) ---03:19:49,00(26)
17Klimes Petr (1986)CZE07:48:06,0004:32:36,00(73) ---00:03:02,00(18) ---03:12:28,00(23)
18Vanis Zdenek (1985)CZEAFK Marathon Strepina07:57:17,0000:43:01,00(23) ---04:13:30,00(25) 00:02:24,00(25) 02:58:22,00(19)
19Pivrnec Jan (1988)CZETTT08:09:54,0000:45:21,00(33) ---04:10:01,00(19) 00:03:30,00(27) 03:11:02,00(22)
20Mastný Martin (1975)CZE08:12:00,0000:48:34,00(46) ---04:13:18,00(23) 00:00:44,00(20) 03:09:24,00(21)
21Štrof Michal (1973)CZE08:13:13,0004:50:03,00(83) ---00:00:19,00(4) ---03:22:51,00(27)
22Kawiková Tamara (1986)CZE08:16:33,0000:43:10,00(25) ---04:19:23,00(27) 00:01:24,00(24) 03:12:36,00(24)
23Vališ Petr (1965)CZE"ENERGY TEAM"08:16:34,0000:43:12,00(27) ---04:18:23,00(26) 00:00:55,00(21) 03:14:04,00(25)
24Dvořáček Václav (1969)CZEBET08:32:26,0000:47:38,00(44) ---04:11:48,00(21) 00:01:17,00(23) 03:31:43,00(29)
25Výtisk Lukáš (1986)CZE08:38:06,0000:46:36,00(37) ---04:13:06,00(22) 00:09:21,00(31) 03:29:03,00(28)
26Lodr Jakub (1980)CZEEtriatlon Team08:39:55,0000:42:57,00(21) ---04:13:24,00(24) 00:01:12,00(22) 03:42:22,00(30)
27Korecki Robert (1965)CZEČeská Lípa09:11:12,0000:46:47,00(39) ---04:29:39,00(28) 00:00:28,00(19) 03:54:18,00(31)
28Jaroš Dalibor (1971)CZE09:11:18,0004:46:29,00(81) ---00:02:05,00(16) ---04:22:44,00(35)
29Ivánek Jakub (1989)CZESKI Bílá09:35:27,0000:42:39,00(19) ---04:36:00,00(29) 00:09:16,00(30) 04:07:32,00(33)
DNFSliwka Zenon (1979)CZECafé racers 04:41:56,00() ---00:00:47,00() ------
DNFNovotný Pavel (1976)CZEHK Vyšehrad ---------------
DNFŠeberka Jan (1988)CZEZZS LK - Zdravotnická záchranná služba Libereckého kraje ---------------
DNFWydmuch Marek (1962)POLPSP Ząbkowice Śl. ---------------