Tyto stránky používají cookies. Setrváním na těchto stránkách souhlasíte s jejich používáním.
# | Jméno | Země | Klub | Profi Team Name | Čas | Plavání | 1. depo | Kolo | 2. depo | Běh |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mittner Jakub (2006) | CZE | VOKOLOPOLE | 00:17:45,00 | 00:02:49,00() | 00:00:27,00() | 00:09:40,00() | 00:00:33,00() | 00:04:17,00() | |
2 | Kozojed Ondřej (2007) | CZE | Triathlon Team Tábor | 00:18:09,00 | 00:03:00,00() | 00:00:29,00() | 00:09:51,00() | 00:00:29,00() | 00:04:20,00() | |
3 | Procházka Matěj (2007) | CZE | TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice | 00:18:10,00 | 00:03:01,00() | 00:00:30,00() | 00:09:54,00() | 00:00:36,00() | 00:04:08,00() | |
4 | Gröschl Vojtěch (2007) | CZE | TCV Jindřichův Hradec | 00:18:18,00 | 00:03:07,00() | 00:00:27,00() | 00:10:03,00() | 00:00:29,00() | 00:04:12,00() | |
5 | Jedličková Barbora (2006) | CZE | Triatlon Plzeň | 00:19:33,00 | 00:03:08,00() | 00:00:28,00() | 00:10:43,00() | 00:00:33,00() | 00:04:42,00() | |
6 | Kubias Matěj (2008) | CZE | Triatlon Plzeň | 00:19:34,00 | 00:03:21,00() | 00:00:29,00() | 00:10:33,00() | 00:00:37,00() | 00:04:34,00() | |
7 | Gončaruk Kyrill (2006) | CZE | TCV Jindřichův Hradec | 00:19:37,00 | 00:03:13,00() | 00:00:34,00() | 00:10:30,00() | 00:00:29,00() | 00:04:51,00() | |
8 | Volf Štěpán (2008) | CZE | VOKOLOPOLE | 00:19:40,00 | 00:03:08,00() | 00:00:47,00() | 00:10:50,00() | 00:00:24,00() | 00:04:31,00() | |
9 | Kratochvíl Marek (2006) | CZE | TJ Spartak Třebíč | 00:19:42,00 | 00:03:14,00() | 00:00:35,00() | 00:10:41,00() | 00:00:44,00() | 00:04:28,00() | |
10 | Chytilová Kateřina (2008) | CZE | Triatlon Plzeň | 00:20:05,00 | 00:03:17,00() | 00:00:42,00() | 00:10:38,00() | 00:00:32,00() | 00:04:55,00() | |
11 | Šafránek Jáchym (2007) | CZE | Elite Sport Boskovice | 00:20:07,00 | 00:03:29,00() | 00:00:30,00() | 00:10:45,00() | 00:00:36,00() | 00:04:47,00() | |
12 | Řezníček Václav (2006) | CZE | Loko Trutnov | 00:20:08,00 | 00:03:09,00() | 00:00:38,00() | 00:11:01,00() | 00:00:27,00() | 00:04:53,00() | |
13 | Homola Matěj (2007) | CZE | Triathlon Team Tábor | 00:20:15,00 | 00:03:27,00() | 00:00:32,00() | 00:10:53,00() | 00:00:40,00() | 00:04:43,00() | |
14 | Oborný Daniel (2007) | CZE | TJ Spartak Třebíč | 00:20:17,00 | 00:03:36,00() | 00:00:30,00() | 00:10:24,00() | 00:00:51,00() | 00:04:56,00() | |
15 | Marek Lukáš (2007) | CZE | 4SPORTS TEAM | 00:20:20,00 | 00:03:30,00() | 00:00:34,00() | 00:11:03,00() | 00:00:25,00() | 00:04:48,00() | |
16 | Jadrníčková Šárka (2006) | CZE | SK Kopřivnice | 00:20:22,00 | 00:03:19,00() | 00:00:36,00() | 00:10:58,00() | 00:00:30,00() | 00:05:00,00() | |
17 | Haman Bruno (2006) | CZE | 00:20:27,00 | 00:03:12,00() | 00:00:27,00() | 00:11:13,00() | 00:00:44,00() | 00:04:52,00() | ||
18 | Všetička Jan (2007) | CZE | 4SPORTS TEAM | 00:20:31,00 | 00:03:39,00() | 00:00:34,00() | 00:10:45,00() | 00:00:38,00() | 00:04:55,00() | |
19 | Rutarová Karolína (2007) | CZE | Triatlon Plzeň | 00:20:55,00 | 00:03:45,00() | 00:00:43,00() | 00:10:56,00() | 00:00:40,00() | 00:04:50,00() | |
20 | Pozlerová Edita (2007) | CZE | OMT | 00:21:02,00 | 00:03:19,00() | 00:00:37,00() | 00:12:06,00() | 00:00:24,00() | 00:04:36,00() | |
21 | Zatloukal Filip (2008) | CZE | KONRAD TOOLS TEAM | 00:21:06,00 | 00:03:06,00() | 00:00:46,00() | 00:12:09,00() | 00:00:30,00() | 00:04:35,00() | |
22 | Štramberská Dorota (2007) | CZE | TITAN TRILIFE | 00:21:12,00 | 00:03:30,00() | 00:00:31,00() | 00:11:21,00() | 00:00:33,00() | 00:05:18,00() | |
23 | Hašlar Přemysl (2007) | CZE | VOKOLOPOLE | 00:21:22,00 | 00:03:50,00() | 00:00:44,00() | 00:11:08,00() | 00:00:53,00() | 00:04:47,00() | |
24 | Svatoš Adam (2008) | CZE | Loko Trutnov | 00:21:26,00 | 00:03:37,00() | 00:00:30,00() | 00:11:52,00() | 00:00:39,00() | 00:04:48,00() | |
25 | Kovařčík Matěj (2007) | CZE | Elite Sport Boskovice | 00:21:29,00 | 00:03:20,00() | 00:00:33,00() | 00:11:53,00() | 00:00:36,00() | 00:05:06,00() | |
26 | Karbanová Marie (2008) | CZE | TJ Nová Paka | 00:21:34,00 | 00:03:47,00() | 00:00:39,00() | 00:11:21,00() | 00:00:28,00() | 00:05:18,00() | |
27 | Kůrková Karolína (2007) | CZE | TCV Jindřichův Hradec | 00:21:34,00 | 00:03:18,00() | 00:00:49,00() | 00:11:32,00() | 00:00:37,00() | 00:05:19,00() | |
28 | Kraus Filip (2007) | CZE | Elite Sport Boskovice | 00:21:56,00 | 00:03:19,00() | 00:00:47,00() | 00:12:32,00() | 00:00:35,00() | 00:04:42,00() | |
29 | Řezníček Josef (2008) | CZE | Loko Trutnov | 00:22:21,00 | 00:03:36,00() | 00:00:44,00() | 00:11:51,00() | 00:00:43,00() | 00:05:27,00() | |
30 | Ihn Tobiáš (2008) | CZE | 4SPORTS TEAM | 00:22:28,00 | 00:03:49,00() | 00:00:55,00() | 00:12:07,00() | 00:00:27,00() | 00:05:10,00() | |
31 | Šrollová Viktorie (2007) | CZE | Spartak Trutnov | 00:23:19,00 | 00:03:37,00() | 00:00:36,00() | 00:12:12,00() | 00:00:42,00() | 00:06:11,00() | |
32 | Hofman Marek (2007) | CZE | Loko Trutnov | 00:23:29,00 | 00:03:27,00() | 00:00:55,00() | 00:12:24,00() | 00:00:33,00() | 00:06:10,00() | |
33 | Gröschl Václav (2007) | CZE | TCV Jindřichův Hradec | 00:23:32,00 | 00:03:49,00() | 00:00:37,00() | 00:13:36,00() | 00:00:30,00() | 00:05:00,00() | |
34 | Marešová Magdaléna (2006) | CZE | Triatlon Plzeň | 00:23:45,00 | 00:04:03,00() | 00:00:46,00() | 00:12:04,00() | 00:00:53,00() | 00:05:59,00() | |
35 | Jenčíková Anna (2008) | CZE | Triathlon Team Tábor | 00:23:53,00 | 00:03:55,00() | 00:00:55,00() | 00:11:53,00() | 00:00:34,00() | 00:06:37,00() | |
36 | Kuchařová Adéla (2008) | CZE | TJ Spartak Třebíč | 00:23:59,00 | 00:04:12,00() | 00:00:40,00() | 00:12:49,00() | 00:00:28,00() | 00:05:50,00() | |
37 | Káňová Kateřina (2007) | CZE | Loko Trutnov | 00:24:14,00 | 00:04:19,00() | 00:00:40,00() | 00:12:29,00() | 00:00:42,00() | 00:06:05,00() | |
38 | Šulák Marek (2008) | CZE | TITAN TRILIFE | 00:24:17,00 | 00:04:07,00() | 00:00:47,00() | 00:13:09,00() | 00:00:34,00() | 00:05:39,00() | |
39 | Navrátilová Kateřina (2008) | CZE | 4SPORTS TEAM | 00:24:32,00 | 00:04:47,00() | 00:00:52,00() | 00:12:19,00() | 00:00:35,00() | 00:05:59,00() | |
40 | Kučerová Beáta (2006) | CZE | TCV Jindřichův Hradec | 00:24:43,00 | 00:04:00,00() | 00:00:45,00() | 00:13:46,00() | 00:00:31,00() | 00:05:42,00() | |
41 | Vojtěšek Lukáš (2008) | CZE | TITAN TRILIFE | 00:24:45,00 | 00:05:05,00() | 00:00:34,00() | 00:12:36,00() | 00:00:37,00() | 00:05:53,00() | |
42 | Šuláková Lucie (2006) | CZE | TITAN TRILIFE | 00:24:57,00 | 00:03:54,00() | 00:00:34,00() | 00:14:00,00() | 00:00:54,00() | 00:05:35,00() | |
43 | Koudelková Lucie (2008) | CZE | Elite Sport Boskovice | 00:25:15,00 | 00:04:18,00() | 00:00:32,00() | 00:13:45,00() | 00:00:32,00() | 00:06:07,00() | |
44 | Šimáková Adéla (2008) | CZE | Triathlon Team Tábor | 00:26:04,00 | 00:04:01,00() | 00:00:46,00() | 00:15:00,00() | 00:00:33,00() | 00:05:45,00() | |
45 | Horňáková Aneta (2008) | CZE | Tri club Česká Lípa | 00:26:34,00 | 00:04:12,00() | 00:00:49,00() | 00:14:17,00() | 00:00:34,00() | 00:06:42,00() | |
DNS | Tourková Julie (2008) | CZE | TCV Jindřichův Hradec | --- | --- | --- | --- | --- | ||
DNS | Vokrouhlecká Alice (2007) | CZE | VOKOLOPOLE | --- | --- | --- | --- | --- | ||
DNS | Lojková Tina (2007) | CZE | TCV Jindřichův Hradec | --- | --- | --- | --- | --- | ||
DNS | Knejzlíková Tereza (2007) | CZE | Tri club Česká Lípa | --- | --- | --- | --- | --- | ||
DNS | Kirschová Nicol (2006) | CZE | Loko Trutnov | --- | --- | --- | --- | --- | ||
DNS | Vodová Nikola (2008) | CZE | TJ Spartak Třebíč | --- | --- | --- | --- | --- | ||
DNS | Voda Jan (2007) | CZE | TJ Spartak Třebíč | --- | --- | --- | --- | --- |