Tyto stránky používají cookies. Setrváním na těchto stránkách souhlasíte s jejich používáním.
# | Jméno | Země | Klub | Profi Team Name | Čas | Plavání | 1. depo | Kolo | 2. depo | Běh |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin David (1998) | CZE | TITAN TRILIFE | 00:20:31,00 | 00:03:10,00(4) | 00:00:23,00(2) | 00:11:10,00(32) | 00:00:27,00(43) | 00:05:22,00(14) | |
2 | Kříž Tomáš (2000) | CZE | TITAN TRILIFE | 00:20:40,00 | 00:03:08,00(3) | 00:00:22,00(1) | 00:11:25,00(35) | 00:00:28,00(44) | 00:05:17,00(11) | |
3 | Václavík Filip (1995) | CZE | TITAN TRILIFE | 00:20:57,00 | 00:03:07,00(2) | 00:00:25,00(6) | 00:11:34,00(36) | 00:00:28,00(45) | 00:05:24,00(15) | |
4 | Michálek Filip (2001) | CZE | TRI KLUB Příbram | 00:21:21,00 | 00:03:24,00(8) | 00:00:27,00(14) | 00:11:45,00(37) | 00:00:41,00(62) | 00:05:04,00(8) | |
5 | Juránek Lukáš (2002) | CZE | X-team BaNo | 00:21:23,00 | 00:03:14,00(6) | 00:00:25,00(5) | 00:12:05,00(39) | 00:00:25,00(39) | 00:05:15,00(9) | |
6 | Marek Jakub (2003) | CZE | KONRAD TOOLS TEAM | 00:21:53,00 | 00:03:16,00(7) | 00:00:24,00(3) | 00:12:26,00(44) | 00:00:26,00(41) | 00:05:20,00(12) | |
7 | Lukeš Matěj (2002) | CZE | Triatlon Plzeň | 00:21:58,00 | 00:03:29,00(12) | 00:00:26,00(7) | 00:12:12,00(42) | 00:00:26,00(42) | 00:05:24,00(16) | |
8 | Kindl Marek (2004) | CZE | TRI KLUB Příbram | 00:22:09,00 | 00:03:32,00(14) | 00:00:26,00(9) | 00:12:03,00(38) | 00:00:35,00(53) | 00:05:34,00(17) | |
9 | Korous David (2004) | CZE | Triathlon Team Tábor | 00:22:24,00 | 00:03:29,00(11) | 00:00:28,00(16) | 00:12:12,00(41) | 00:00:26,00(40) | 00:05:49,00(20) | |
10 | Knejzlík Tomáš (2005) | CZE | Tri club Česká Lípa | 00:22:31,00 | 00:03:42,00() | 00:00:27,00() | 00:12:15,00() | 00:00:31,00() | 00:05:36,00() | |
11 | Chmátal David (2005) | CZE | TRI KLUB Příbram | 00:23:03,00 | 00:03:48,00() | 00:00:28,00() | 00:12:15,00() | 00:00:31,00() | 00:06:02,00() | |
12 | Jahoda Vojtěch (2004) | CZE | Triathlon Team Tábor | 00:23:13,00 | 00:03:46,00(23) | 00:00:29,00(23) | 00:12:19,00(43) | 00:00:38,00(58) | 00:06:02,00(22) | |
13 | Juránková Heidi (2002) | CZE | X-team BaNo | 00:24:11,00 | 00:03:41,00(18) | 00:00:26,00(8) | 00:13:51,00(48) | 00:00:30,00(48) | 00:05:42,00(18) | |
14 | Horňová Adriana (2000) | CZE | KONRAD TOOLS TEAM | 00:25:02,00 | 00:03:45,00(22) | 00:00:33,00(42) | 00:13:42,00(47) | 00:00:39,00(59) | 00:06:24,00(25) | |
15 | Srogoňová Alena (2003) | CZE | PROFI SPORT Cheb | 00:25:20,00 | 00:03:59,00(30) | 00:00:32,00(36) | 00:14:08,00(49) | 00:00:38,00(57) | 00:06:03,00(23) | |
16 | Ryšávková Emma (2005) | CZE | KONRAD TOOLS TEAM | 00:25:27,00 | 00:03:44,00() | 00:00:29,00() | 00:14:27,00() | 00:00:34,00() | 00:06:14,00() | |
17 | Miklišová Lucie (2002) | CZE | TITAN TRILIFE | 00:25:36,00 | 00:03:40,00(17) | 00:00:29,00(21) | 00:14:33,00(51) | 00:00:35,00(54) | 00:06:19,00(24) | |
18 | Stupková Barbora (2002) | CZE | Triatlon Plzeň | 00:26:11,00 | 00:03:55,00(28) | 00:00:30,00(27) | 00:14:31,00(50) | 00:00:30,00(49) | 00:06:46,00(28) | |
19 | Chmátalová Adéla (2004) | CZE | TRI KLUB Příbram | 00:26:44,00 | 00:04:09,00(37) | 00:00:31,00(32) | 00:14:33,00(52) | 00:00:41,00(61) | 00:06:50,00(31) | |
20 | Procházková Nikola (2002) | CZE | KONRAD TOOLS TEAM | 00:27:16,00 | 00:04:18,00(43) | 00:00:31,00(29) | 00:15:10,00(54) | 00:00:36,00(55) | 00:06:41,00(27) | |
21 | Svobodová Eliška (2002) | CZE | TJ Spartak Třebíč | 00:27:53,00 | 00:04:18,00(44) | 00:00:32,00(34) | 00:15:09,00(53) | 00:00:47,00(65) | 00:07:07,00(32) | |
22 | Táborská Lenka (1999) | CZE | TJ BIŽU JBC | 00:28:10,00 | 00:04:07,00(36) | 00:00:32,00(37) | 00:16:04,00(56) | 00:00:39,00(60) | 00:06:49,00(30) | |
23 | Musilová Nikola (1989) | CZE | TCV Jindřichův Hradec | 00:29:52,00 | 00:04:26,00(47) | 00:00:45,00(52) | 00:16:24,00(57) | 00:00:43,00(63) | 00:07:34,00(33) | |
24 | Marková Ladislava (1978) | CZE | 4SPORTS TEAM | 00:30:42,00 | 00:04:57,00(52) | 00:00:34,00(44) | 00:16:37,00(58) | 00:00:43,00(64) | 00:07:52,00(34) | |
25 | Souček Jakub (2005) | CZE | Triatlon Plzeň | 01:22:47,00 | 00:03:35,00() | 00:00:24,00() | --- | --- | 00:18:48,00() | |
26 | Strejc Michal (2002) | CZE | Triatlon Plzeň | 01:22:50,00 | 00:03:36,00(15) | 00:00:30,00(28) | --- | --- | 00:18:44,00(35) | |
27 | Hrdlička Matěj (2004) | CZE | ROAD2KONA | 01:22:55,00 | 00:03:12,00(5) | 00:00:29,00(24) | --- | --- | 00:19:14,00(36) | |
28 | Knobloch Florian (2003) | CZE | VOKOLOPOLE | 01:23:51,00 | 00:03:48,00(24) | 00:00:28,00(19) | --- | --- | 00:19:35,00(37) | |
29 | Kašpar Lukáš (2004) | CZE | Loko Trutnov | 01:24:13,00 | 00:03:58,00(29) | 00:00:29,00(26) | --- | --- | 00:19:46,00(39) | |
30 | Kalivoda Lukáš (2003) | CZE | TTK Slavia VŠ Plzeň | 01:24:19,00 | 00:04:13,00(40) | 00:00:28,00(20) | --- | --- | 00:19:37,00(38) | |
31 | Skořepa Adam (2004) | CZE | Spartak Trutnov | 01:24:22,00 | 00:03:38,00(16) | 00:00:28,00(17) | --- | --- | 00:20:16,00(43) | |
32 | Korous Martin (1974) | CZE | Triathlon Team Tábor | 01:24:35,00 | 00:04:20,00(46) | 00:00:28,00(18) | --- | --- | 00:19:47,00(40) | |
33 | Hašlar Matyáš (2004) | CZE | VOKOLOPOLE | 01:24:49,00 | 00:04:14,00(41) | 00:00:32,00(39) | --- | --- | 00:20:02,00(42) | |
34 | Kahuda Jiří (2000) | CZE | Triatlon Plzeň | 01:24:56,00 | 00:03:44,00(21) | 00:00:27,00(13) | --- | --- | 00:20:45,00(46) | |
35 | Kábrt Aleš (2005) | CZE | Loko Trutnov | 01:24:56,00 | 00:03:51,00() | 00:00:26,00() | --- | --- | 00:20:40,00() | |
36 | Stránský Jiří (2001) | CZE | Etriatlon Team | 01:25:05,00 | 00:04:02,00(34) | 00:00:29,00(22) | --- | --- | 00:20:34,00(44) | |
37 | Nosek Kryštof (1998) | CZE | TJ BIŽU JBC | 01:25:24,00 | 00:03:30,00(13) | 00:00:44,00(50) | --- | --- | 00:21:10,00(50) | |
38 | Hašlar Přemysl (1975) | CZE | VOKOLOPOLE | 01:25:27,00 | 00:04:10,00(38) | 00:00:32,00(35) | --- | --- | 00:20:45,00(45) | |
39 | Štourač Nikola (1985) | CZE | KONRAD TOOLS TEAM | 01:25:38,00 | 00:04:18,00(45) | 00:00:31,00(30) | --- | --- | 00:20:48,00(47) | |
40 | Koutný Roman (2003) | CZE | TT Příbram, z. s. | 01:25:49,00 | 00:04:03,00(35) | 00:00:46,00(54) | --- | --- | 00:21:01,00(49) | |
41 | Zadražil Filip (1998) | CZE | TJ BIŽU JBC | 01:25:55,00 | 00:04:01,00(33) | 00:01:00,00(61) | --- | --- | 00:20:54,00(48) | |
42 | Ihn Ondřej (2000) | CZE | Triatlon klub Ostrava | 01:25:59,00 | 00:03:49,00(25) | 00:00:31,00(31) | --- | --- | 00:21:39,00(54) | |
43 | Kafka Šimon (2004) | CZE | KONRAD TOOLS TEAM | 01:26:19,00 | 00:03:43,00(20) | 00:00:34,00(43) | --- | --- | 00:22:02,00(55) | |
44 | Mígl Vojtěch (2003) | CZE | TT Příbram, z. s. | 01:26:19,00 | 00:04:16,00(42) | 00:00:38,00(45) | --- | --- | 00:21:25,00(53) | |
45 | Palider Jan (1991) | CZE | Triatlon klub Ostrava | 01:27:18,00 | 00:03:42,00(19) | 00:00:27,00(11) | --- | --- | 00:23:09,00(58) | |
46 | Chovanečková Nikola (2005) | CZE | TITAN TRILIFE | 01:27:24,00 | 00:03:41,00() | 00:00:29,00() | 00:23:13,00() | --- | --- | |
47 | Parez Jan (2004) | CZE | TT Příbram, z. s. | 01:28:02,00 | 00:04:12,00(39) | 00:00:46,00(55) | --- | --- | 00:23:03,00(57) | |
48 | Vojtěšková Barbora (2004) | CZE | TITAN TRILIFE | 01:28:39,00 | 00:04:01,00(32) | 00:00:32,00(33) | 00:24:07,00(59) | --- | --- | |
49 | Procházka Milan (1966) | CZE | TJ Spartak Třebíč | 01:29:31,00 | 00:05:03,00(55) | 00:00:33,00(41) | --- | --- | 00:23:55,00(59) | |
50 | Hudeček Ondřej (2003) | CZE | 01:30:46,00 | 00:05:03,00(54) | 00:00:57,00(60) | --- | --- | 00:24:46,00(60) | ||
51 | Mejzlík Petr (1959) | CZE | TJ Spartak Třebíč | 01:30:53,00 | 00:05:05,00(56) | 00:00:45,00(53) | --- | --- | 00:25:03,00(62) | |
52 | Procházková Vendula (1974) | CZE | TJ Spartak Třebíč | 01:31:05,00 | 00:05:19,00(58) | 00:00:42,00(48) | 00:25:04,00(60) | --- | --- | |
53 | Klepešta Radek (1984) | CZE | Spartak Trutnov | 01:31:37,00 | 00:05:46,00(61) | 00:00:54,00(58) | --- | --- | 00:24:58,00(61) | |
54 | Orner Zdeněk (1956) | CZE | TITAN TRILIFE | 01:31:52,00 | 00:05:35,00(60) | 00:01:01,00(62) | --- | --- | 00:25:16,00(63) | |
55 | Půst Karel (1971) | CZE | Jachting Valašské Meziříčí | 01:32:04,00 | 00:05:32,00(59) | 00:00:44,00(51) | --- | --- | 00:25:47,00(64) | |
56 | Koutná Eva (1978) | CZE | TT Příbram, z. s. | 01:32:16,00 | 00:04:58,00(53) | 00:00:48,00(57) | 00:26:30,00(63) | --- | --- | |
57 | Knobloch Kamila (1973) | CZE | VOKOLOPOLE | 01:32:56,00 | 00:05:53,00(64) | 00:00:42,00(47) | 00:26:21,00(62) | --- | --- | |
58 | Kuchařová Jana (1980) | CZE | TJ Spartak Třebíč | 01:33:15,00 | 00:05:46,00(62) | 00:00:54,00(59) | 00:26:36,00(64) | --- | --- | |
59 | Janák Karel (1957) | CZE | TITAN TRILIFE | 01:34:14,00 | 00:05:13,00(57) | 00:01:11,00(64) | --- | --- | 00:27:50,00(65) | |
60 | Hašlarová Alena (1978) | CZE | VOKOLOPOLE | 01:35:30,00 | 00:06:13,00(65) | 00:01:13,00(65) | 00:28:04,00(65) | --- | --- | |
DNF | Pitrmanová Kateřina (2004) | CZE | Loko Trutnov | 00:04:16,00() | 00:00:33,00() | --- | --- | --- | ||
DNS | Gajdoš Ondřej (2004) | CZE | Sport Future Group | --- | --- | --- | --- | --- | ||
DNS | Hradil Pavel (1998) | CZE | TITAN TRILIFE | --- | --- | --- | --- | --- | ||
DNS | Homola Jakub (2005) | CZE | Triathlon Team Tábor | --- | --- | --- | --- | --- | ||
DNS | Charvát Matyáš (2005) | CZE | Elite Sport Boskovice | --- | --- | --- | --- | --- | ||
DNS | Churavá Veronika (2005) | CZE | Triatlon Plzeň | --- | --- | --- | --- | --- |