Tyto stránky používají cookies. Setrváním na těchto stránkách souhlasíte s jejich používáním.
# | Jméno | Země | Klub | Profi Team Name | Čas | Plavání | 1. depo | Kolo | 2. depo | Běh |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Řehula Šimon (2002) | CZE | TCV Jindřichův Hradec | 00:11:49,00 | 00:02:33,00(2) | 00:00:32,00(1) | 00:04:15,00(3) | 00:00:19,00(3) | 00:04:11,00(3) | |
2 | Hrdlička Jakub (2002) | CZE | TCV Jindřichův Hradec | 00:11:57,00 | 00:02:34,00(3) | 00:00:42,00(9) | 00:04:05,00(2) | 00:00:31,00(29) | 00:04:06,00(1) | |
3 | Půstová Šárka (2002) | CZE | SK OMT Pardubice | 00:12:06,00 | 00:02:33,00(1) | 00:00:36,00(3) | 00:04:16,00(4) | 00:00:20,00(4) | 00:04:21,00(7) | |
4 | Macek David (2002) | CZE | Triathlon Team Tábor | 00:12:09,00 | 00:02:36,00(6) | 00:00:43,00(10) | 00:04:00,00(1) | 00:00:22,00(8) | 00:04:29,00(10) | |
5 | Všetička Jaroslav (2002) | CZE | Diana Sport | 00:12:24,00 | 00:02:46,00(10) | 00:00:33,00(2) | 00:04:34,00(12) | 00:00:21,00(7) | 00:04:10,00(2) | |
6 | Kareisová Ludmila (2002) | CZE | Diana Sport | 00:12:38,00 | 00:02:44,00(9) | 00:00:37,00(5) | 00:04:36,00(14) | 00:00:23,00(12) | 00:04:18,00(4) | |
7 | Němec Matyáš (2003) | CZE | TCV Jindřichův Hradec | 00:13:07,00 | 00:03:12,00(22) | 00:00:46,00(16) | 00:04:27,00(7) | 00:00:22,00(10) | 00:04:20,00(6) | |
8 | Marciánová Hana (2003) | CZE | KONRAD TOOLS TEAM | 00:13:09,00 | 00:02:44,00(8) | 00:00:46,00(15) | 00:04:53,00(18) | 00:00:22,00(9) | 00:04:24,00(8) | |
9 | Kozojed Martin (2004) | CZE | E.ON Triathlon Team | 00:13:10,00 | 00:03:26,00(28) | 00:00:37,00(4) | 00:04:29,00(9) | 00:00:18,00(2) | 00:04:20,00(5) | |
10 | Ludvík Adam (2002) | CZE | SK Slavia Praha | 00:13:11,00 | 00:03:03,00(15) | 00:00:38,00(6) | 00:04:36,00(13) | 00:00:25,00(17) | 00:04:30,00(11) | |
11 | Bedrníková Karolína (2003) | CZE | SK Slavia Praha | 00:13:15,00 | 00:03:04,00(17) | 00:00:46,00(17) | 00:04:31,00(11) | 00:00:20,00(6) | 00:04:33,00(13) | |
12 | Burian Vojtěch (2003) | CZE | SK Slavia Praha | 00:13:27,00 | 00:02:55,00(12) | 00:00:45,00(13) | 00:04:47,00(17) | 00:00:28,00(25) | 00:04:32,00(12) | |
13 | Korous David (2004) | CZE | Triathlon Team Tábor | 00:13:27,00 | 00:03:22,00(26) | 00:00:51,00(23) | 00:04:24,00(5) | 00:00:24,00(15) | 00:04:26,00(9) | |
14 | Železo Bohumil (2003) | CZE | TCV Jindřichův Hradec | 00:13:31,00 | 00:03:03,00(14) | 00:00:45,00(14) | 00:04:30,00(10) | 00:00:28,00(24) | 00:04:46,00(19) | |
15 | Marek Jakub (2003) | CZE | KONRAD TOOLS TEAM | 00:13:39,00 | 00:02:49,00(11) | 00:00:53,00(26) | 00:04:41,00(16) | 00:00:20,00(5) | 00:04:55,00(21) | |
16 | Hrdlička Hynek (2005) | CZE | TCV Jindřichův Hradec | 00:13:40,00 | 00:03:10,00(21) | 00:00:44,00(12) | 00:04:27,00(6) | 00:00:44,00(40) | 00:04:36,00(14) | |
17 | Rozsíval Erik (2004) | CZE | Tri Ski HORNÍ POČERNICE | 00:13:52,00 | 00:02:57,00(13) | 00:00:48,00(20) | 00:05:02,00(21) | 00:00:23,00(13) | 00:04:42,00(16) | |
18 | Matějíček Roman (2004) | CZE | TCV Jindřichův Hradec | 00:13:55,00 | 00:03:23,00(27) | 00:00:40,00(7) | 00:04:38,00(15) | 00:00:30,00(27) | 00:04:44,00(17) | |
19 | Bisová Nikola (2002) | CZE | SBR TT UL | 00:14:00,00 | 00:02:39,00(7) | 00:00:46,00(18) | 00:05:06,00(23) | 00:00:23,00(11) | 00:05:06,00(22) | |
20 | Kostlán Robert (2003) | CZE | Triathlon Team Tábor | 00:14:17,00 | 00:03:19,00(24) | 00:00:42,00(8) | 00:04:27,00(8) | 00:00:23,00(14) | 00:05:26,00(26) | |
21 | Maloušková Eliška (2002) | CZE | TJ SPARTAK TŘEBÍČ | 00:14:27,00 | 00:03:09,00(19) | 00:00:55,00(27) | 00:05:12,00(25) | 00:00:27,00(23) | 00:04:44,00(18) | |
22 | Matošková Bára (2003) | CZE | Diana Sport | 00:14:38,00 | 00:02:35,00(5) | 00:00:57,00(28) | 00:05:16,00(27) | 00:00:18,00(1) | 00:05:32,00(31) | |
23 | Šeda Vojtěch (2002) | CZE | SBR TT UL | 00:15:22,00 | 00:02:34,00(4) | 00:00:53,00(25) | 00:05:01,00(20) | 00:00:34,00(32) | 00:06:19,00(36) | |
24 | Burdová Štěpánka (2004) | CZE | TCV Jindřichův Hradec | 00:15:41,00 | 00:03:03,00(16) | 00:00:57,00(29) | 00:05:03,00(22) | 00:00:54,00(41) | 00:05:43,00(34) | |
25 | Trávníček Adam (2004) | CZE | Trisk CB | 00:16:08,00 | 00:03:50,00(33) | 00:00:43,00(11) | 00:05:33,00(31) | 00:00:32,00(31) | 00:05:30,00(29) | |
26 | Tomek Matyáš (2005) | CZE | Slavia Louňovice | 00:16:11,00 | 00:03:41,00(29) | 00:01:31,00(39) | 00:05:20,00(30) | 00:00:26,00(20) | 00:05:14,00(23) | |
27 | Fiala Vojtěch (2003) | CZE | SBR TT UL | 00:16:14,00 | 00:03:15,00(23) | 00:01:36,00(40) | 00:05:18,00(29) | 00:00:38,00(36) | 00:05:27,00(27) | |
28 | Tischlerová Lucie (2003) | CZE | TCV Jindřichův Hradec | 00:16:26,00 | 00:03:09,00(20) | 00:01:01,00(32) | 00:05:00,00(19) | 00:00:31,00(30) | 00:06:44,00(40) | |
29 | Maixnerová Eliška (2004) | CZE | SK OMT Pardubice | 00:16:28,00 | 00:03:44,00(30) | 00:01:03,00(33) | 00:05:36,00(32) | 00:00:35,00(33) | 00:05:30,00(30) | |
30 | HAGER Matteo (2003) | CZE | Bohemians | 00:16:46,00 | 00:04:07,00(34) | 00:01:15,00(36) | 00:06:01,00(35) | 00:00:30,00(28) | 00:04:53,00(20) | |
31 | Rozsívalová Elizabeth (2005) | CZE | 00:16:55,00 | 00:03:47,00(31) | 00:00:50,00(21) | 00:06:07,00(36) | 00:00:29,00(26) | 00:05:42,00(33) | ||
32 | Kubáková Nela (2004) | CZE | TCV Jindřichův Hradec | 00:17:25,00 | 00:04:27,00(39) | 00:00:58,00(30) | 00:05:58,00(34) | 00:00:25,00(18) | 00:05:38,00(32) | |
33 | STARÁ Natálie (2004) | CZE | 00:18:35,00 | 00:04:13,00(35) | 00:00:52,00(24) | 00:06:21,00(37) | 00:00:39,00(38) | 00:06:30,00(38) | ||
34 | Brousil Lukáš (2004) | CZE | Lokomotiva Beroun | 00:18:43,00 | 00:03:48,00(32) | 00:01:22,00(38) | 00:06:38,00(38) | 00:00:27,00(22) | 00:06:28,00(37) | |
35 | Kavová Lucie (2005) | CZE | SBR TT Ústí nad Labem | 00:19:36,00 | 00:04:25,00(38) | 00:01:01,00(31) | 00:07:03,00(39) | 00:00:37,00(35) | 00:06:31,00(39) | |
36 | Ludvík Matouš (2005) | CZE | SK Slavia Praha | 00:20:28,00 | 00:05:13,00(41) | 00:01:21,00(37) | 00:07:24,00(41) | 00:00:38,00(37) | 00:05:52,00(35) | |
37 | Pospíšilová Josefína Magdalena (2005) | CZE | Plavecký klub Jindřichův Hradec | 00:20:48,00 | 00:04:35,00(40) | 00:01:10,00(35) | 00:07:16,00(40) | 00:00:37,00(34) | 00:07:10,00(41) |