Tyto stránky používají cookies. Setrváním na těchto stránkách souhlasíte s jejich používáním.
# | Jméno | Země | Klub | Profi Team Name | Čas | Plavání | MTB | Běh |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr Ondřej (1997) | CZE | Team CykloTrener Mandavan | 01:19:09,00 | 00:07:36,00(1) | 00:52:17,00(4) | 00:19:15,00(1) | |
2 | Holub Václav (1983) | CZE | VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM | 01:19:35,00 | 00:08:42,00(7) | 00:51:14,00(3) | 00:19:38,00(3) | |
3 | Jindra Pavel (1978) | CZE | Eleven Mercedes-Benz Mitas Team | 01:19:45,00 | 00:08:49,00(12) | 00:51:02,00(2) | 00:19:53,00(6) | |
4 | Jiránek Tomáš (1973) | CZE | Lawi Sport Team z.s. | 01:20:29,00 | 00:09:01,00(15) | 00:50:55,00(1) | 00:20:32,00(8) | |
5 | Hron Jan (1981) | CZE | Šumavský triatlon (ŠuTri) | 01:21:45,00 | 00:08:26,00(6) | 00:53:30,00(5) | 00:19:48,00(5) | |
6 | Berka Jan (1989) | CZE | Team CykloTrener Mandavan | 01:23:04,00 | 00:08:47,00(11) | 00:54:37,00(8) | 00:19:39,00(4) | |
7 | Grbavčic David (1986) | CZE | 01:24:32,00 | 00:08:43,00(9) | 00:54:55,00(9) | 00:20:54,00(12) | ||
8 | Johanides Marek (1992) | CZE | TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice | 01:24:33,00 | 00:08:07,00(3) | 00:55:15,00(10) | 00:21:09,00(16) | |
9 | Děbnár Jan (1972) | CZE | Individuální | 01:24:35,00 | 00:09:21,00(20) | 00:54:15,00(6) | 00:20:58,00(14) | |
10 | Janda David (1987) | CZE | SK Kola Víšek | 01:25:11,00 | 00:07:45,00(2) | 00:55:33,00(12) | 00:21:51,00(22) | |
11 | Bulava František (1966) | CZE | TT LOKO Beroun | 01:25:34,00 | 00:08:53,00(14) | 00:56:09,00(14) | 00:20:33,00(9) | |
12 | Kodras Ondřej (1988) | CZE | 01:25:42,00 | 00:09:02,00(16) | 00:54:27,00(7) | 00:22:12,00(25) | ||
13 | Petiška Ondřej (1997) | CZE | SK RN HK | 01:26:01,00 | 00:08:44,00(10) | 00:56:33,00(16) | 00:20:42,00(11) | |
14 | Jahn Bohumil (1980) | CZE | 01:27:06,00 | 00:08:42,00(8) | 00:57:42,00(18) | 00:20:41,00(10) | ||
15 | Holomoucký Adam (1999) | CZE | Elab | 01:27:56,00 | 00:08:17,00(4) | 00:58:40,00(21) | 00:20:58,00(13) | |
16 | Matějovský Jan (1978) | CZE | USK Akademik Cheb | 01:28:27,00 | 00:09:04,00(17) | 00:57:17,00(17) | 00:22:05,00(23) | |
17 | Šilhan Jiří (1976) | CZE | 01:28:38,00 | 00:09:16,00(18) | 00:57:44,00(19) | 00:21:38,00(20) | ||
18 | Ondrej Michal (1986) | CZE | 01:28:53,00 | 00:08:20,00(5) | 00:59:20,00(22) | 00:21:12,00(17) | ||
19 | Svoboda Jiří (1966) | CZE | Team CykloTrener Mandavan | 01:29:20,00 | 00:10:46,00(30) | 00:56:05,00(13) | 00:22:28,00(27) | |
20 | Rádl Jakub (1992) | CZE | 01:29:36,00 | 00:10:34,00(26) | 00:55:25,00(11) | 00:23:37,00(35) | ||
21 | Kratochvíl Marek (1989) | CZE | TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice | 01:30:48,00 | 00:09:19,00(19) | 00:59:59,00(24) | 00:21:29,00(19) | |
22 | LANDIGA Martin (2000) | CZE | 01:31:50,00 | 00:10:45,00(29) | 00:58:21,00(20) | 00:22:43,00(29) | ||
23 | Vopat Milan (1961) | CZE | ProCorde Chomutov | 01:31:53,00 | 00:11:01,00(35) | 01:00:23,00(26) | 00:20:29,00(7) | |
24 | Rezek Petr (1974) | CZE | 01:31:57,00 | 00:11:20,00(40) | 00:59:30,00(23) | 00:21:07,00(15) | ||
25 | Zima Ota (1984) | CZE | 01:32:41,00 | 00:12:15,00(49) | 00:56:29,00(15) | 00:23:56,00(38) | ||
26 | Cipra Jiří (1981) | CZE | 01:33:27,00 | 00:08:50,00(13) | 01:01:25,00(30) | 00:23:11,00(31) | ||
27 | Vacek Vojtěch (1995) | CZE | Triathlon Team Tábor | 01:33:50,00 | 00:09:40,00(21) | 01:00:21,00(25) | 00:23:49,00(37) | |
28 | Švarc Pavel (1983) | CZE | 01:34:36,00 | 00:11:31,00(43) | 01:00:32,00(27) | 00:22:32,00(28) | ||
29 | Vokroj Alexandr (1977) | CZE | USK Akademik Cheb | 01:35:50,00 | 00:10:51,00(31) | 01:00:43,00(29) | 00:24:16,00(41) | |
30 | Fulka Jiří (1960) | CZE | 01:36:16,00 | 00:10:58,00(34) | 01:00:41,00(28) | 00:24:36,00(44) | ||
31 | Jungmann Petr (1966) | CZE | 01:36:40,00 | 00:10:35,00(27) | 01:03:45,00(34) | 00:22:19,00(26) | ||
32 | Svoboda Pavel (1969) | CZE | 01:36:59,00 | 00:10:37,00(28) | 01:02:53,00(31) | 00:23:28,00(33) | ||
33 | Dvořák Jan (2004) | CZE | X-team BaNo | 01:37:40,00 | 00:10:30,00(24) | 01:05:41,00(40) | 00:21:28,00(18) | |
34 | Jüptner Zdeněk (1973) | CZE | USK Akademik Cheb | 01:37:59,00 | 00:10:23,00(22) | 01:05:47,00(41) | 00:21:48,00(21) | |
35 | Odl Jakub (1989) | CZE | 01:38:39,00 | 00:11:26,00(42) | 01:03:02,00(32) | 00:24:10,00(39) | ||
36 | Novotný Lubomír (1978) | CZE | 01:38:54,00 | 00:10:34,00(25) | 01:05:03,00(37) | 00:23:17,00(32) | ||
37 | Novotný Rostislav (1976) | CZE | 01:39:59,00 | 00:10:30,00(23) | 01:03:26,00(33) | 00:26:02,00(53) | ||
38 | Drobný Zdeněk (1980) | CZE | 01:40:46,00 | 00:10:57,00(33) | 01:05:13,00(38) | 00:24:37,00(45) | ||
39 | Filip Lukáš (1976) | CZE | SPSHK | 01:40:49,00 | 00:11:12,00(38) | 01:04:51,00(36) | 00:24:45,00(46) | |
40 | Pilný Miroslav (1962) | CZE | 01:41:27,00 | 00:10:53,00(32) | 01:05:14,00(39) | 00:25:19,00(50) | ||
41 | Gašek Matouš (2004) | CZE | X-team BaNo | 01:42:06,00 | 00:13:40,00(60) | 01:04:48,00(35) | 00:23:38,00(36) | |
42 | Tvrdý Pavel (1982) | CZE | 01:42:16,00 | 00:12:03,00(47) | 01:05:55,00(42) | 00:24:17,00(42) | ||
43 | Landiga Michal (1957) | CZE | TJ SLAVIA Karlovy Vary | 01:43:09,00 | 00:11:24,00(41) | 01:06:30,00(43) | 00:25:14,00(49) | |
44 | Pavlas Ondřej (2004) | CZE | X-team BaNo | 01:43:13,00 | 00:12:52,00(53) | 01:06:48,00(44) | 00:23:32,00(34) | |
45 | Masopust Ivan (1958) | CZE | 01:43:59,00 | 00:11:11,00(37) | 01:07:34,00(46) | 00:25:13,00(48) | ||
46 | Jócsik Ondřej (2001) | CZE | Triatlon Plzeň | 01:44:20,00 | 00:12:20,00(50) | 01:12:33,00(54) | 00:19:28,00(2) | |
47 | Šollar Richard (1973) | CZE | 01:45:29,00 | 00:13:26,00(58) | 01:07:07,00(45) | 00:24:56,00(47) | ||
48 | Báčová Míša (1983) | CZE | 01:45:52,00 | 00:11:42,00(8) | 01:07:48,00(4) | 00:26:21,00(8) | ||
49 | Macháček Marek (1976) | CZE | 01:48:14,00 | 00:11:14,00(39) | 01:13:49,00(57) | 00:23:10,00(30) | ||
50 | Kropáček Jan (1973) | CZE | 01:49:05,00 | 00:13:08,00(57) | 01:11:44,00(52) | 00:24:12,00(40) | ||
51 | Živnůstka Martin (1982) | CZE | 01:51:00,00 | 00:11:49,00(45) | 01:13:14,00(56) | 00:25:56,00(51) | ||
52 | Nováček Jan (1968) | CZE | 01:51:06,00 | 00:13:03,00(56) | 01:15:54,00(58) | 00:22:09,00(24) | ||
53 | Barták Vladimír (1946) | CZE | Šumavský triatlon (ŠuTri) | 01:51:52,00 | 00:13:02,00(55) | 01:08:59,00(47) | 00:29:51,00(63) | |
54 | Kulhánek Ondřej (2004) | CZE | X-team BaNo | 01:52:12,00 | 00:13:32,00(59) | 01:12:42,00(55) | 00:25:59,00(52) | |
55 | Sklenář Vladimír (1963) | CZE | XCT Karolína | 01:52:35,00 | 00:11:54,00(46) | 01:11:33,00(50) | 00:29:07,00(61) | |
56 | Pospíšil Martin (1953) | CZE | 01:52:46,00 | 00:12:28,00(51) | 01:11:24,00(49) | 00:28:53,00(60) | ||
57 | Žlutický Lukáš (1980) | CZE | 01:53:10,00 | 00:14:33,00(61) | 01:11:02,00(48) | 00:27:35,00(57) | ||
58 | Kališko Ondřej (1992) | CZE | 01:53:37,00 | 00:12:40,00(52) | 01:16:35,00(59) | 00:24:22,00(43) | ||
59 | Kukla Josef (1983) | CZE | 01:53:55,00 | 00:15:21,00(62) | 01:12:00,00(53) | 00:26:34,00(55) | ||
60 | Švec Roman (1989) | CZE | 01:54:53,00 | 00:15:33,00(63) | 01:11:42,00(51) | 00:27:37,00(58) | ||
61 | Masopust Tomáš (1974) | CZE | 01:58:27,00 | 00:12:57,00(54) | 01:17:30,00(60) | 00:27:59,00(59) | ||
62 | Jančová Monika (1992) | CZE | 01:59:40,00 | 00:11:08,00(36) | 01:21:24,00(62) | 00:27:07,00(56) | ||
63 | Kollár Nikola (2004) | CZE | X-team BaNo | 01:59:56,00 | 00:11:46,00(44) | 01:18:22,00(61) | 00:29:47,00(62) | |
64 | Váša Marek (1981) | CZE | 01:59:56,00 | 00:12:09,00(48) | 01:21:26,00(63) | 00:26:20,00(54) | ||
65 | Slavík David (1976) | CZE | 02:33:22,00 | 00:17:06,00(64) | 01:36:59,00(64) | 00:39:17,00(64) |