Tyto stránky používají cookies. Setrváním na těchto stránkách souhlasíte s jejich používáním.
# | Jméno | Země | Klub | Profi Team Name | Čas | Plavání | 1. depo | Kolo | 2. depo | Běh |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kovář Jan (2008) | CZE | Diana Sport | 00:10:37,00 | 00:01:04,00() | 00:00:55,00() | 00:05:02,00() | 00:00:34,00() | 00:03:02,00() | |
2 | Ščudla Ondřej (2008) | CZE | 00:10:56,00 | 00:01:02,00() | 00:01:00,00() | 00:05:08,00() | 00:00:38,00() | 00:03:09,00() | ||
3 | Tesařík Jakub (2008) | CZE | 00:11:01,00 | 00:01:36,00() | 00:01:03,00() | 00:04:44,00() | 00:00:35,00() | 00:03:04,00() | ||
4 | Franěk Tomáš (2008) | CZE | TT Příbram, z. s. | 00:11:11,00 | 00:01:09,00() | 00:00:53,00() | 00:05:06,00() | 00:00:42,00() | 00:03:20,00() | |
5 | Černý Jakub (2009) | CZE | Triatlon Plzeň | 00:11:27,00 | 00:01:23,00() | 00:00:58,00() | 00:04:59,00() | 00:01:02,00() | 00:03:04,00() | |
6 | Maloch Václav (2008) | CZE | CzechTRI K. Team | 00:11:39,00 | 00:01:07,00() | 00:00:58,00() | 00:05:26,00() | 00:00:50,00() | 00:03:18,00() | |
7 | Petráček Milan (2009) | CZE | Loko Trutnov | 00:11:43,00 | 00:01:26,00() | 00:01:05,00() | 00:05:10,00() | 00:00:39,00() | 00:03:23,00() | |
8 | Filip Tadeáš (2008) | CZE | SPSHK | 00:11:50,00 | 00:01:01,00() | 00:01:03,00() | 00:05:22,00() | 00:00:39,00() | 00:03:45,00() | |
9 | Dedek matěj (2009) | CZE | AD team | 00:12:01,00 | 00:01:23,00() | 00:01:08,00() | 00:05:19,00() | 00:00:38,00() | 00:03:33,00() | |
10 | Zavřel Jiří (2009) | CZE | Elite Sport Boskovice | 00:12:26,00 | 00:01:22,00() | 00:01:11,00() | 00:05:12,00() | 00:00:57,00() | 00:03:44,00() | |
11 | Michálek Antonín (2009) | CZE | TRI KLUB Příbram | 00:12:30,00 | 00:01:22,00() | 00:01:18,00() | 00:05:42,00() | 00:00:40,00() | 00:03:29,00() | |
12 | Bajer Vojtěch (2008) | CZE | TITAN TRILIFE | 00:12:40,00 | 00:01:21,00() | 00:01:13,00() | 00:05:58,00() | 00:00:44,00() | 00:03:24,00() | |
13 | Svatoš Adam (2008) | CZE | 00:12:44,00 | 00:01:15,00() | 00:01:47,00() | 00:05:34,00() | 00:00:52,00() | 00:03:16,00() | ||
14 | Vích Damián (2008) | CZE | SK Slavia Praha | 00:12:48,00 | 00:01:25,00() | 00:01:15,00() | 00:06:10,00() | 00:00:47,00() | 00:03:12,00() | |
15 | Kmoch Štěpán (2009) | CZE | Tri club Česká Lípa | 00:12:50,00 | 00:01:22,00() | 00:01:53,00() | 00:05:47,00() | 00:00:48,00() | 00:03:01,00() | |
16 | Kotiš Martin (2009) | CZE | TJ Sokol Senohraby | 00:12:53,00 | 00:01:23,00() | 00:01:24,00() | 00:05:45,00() | 00:00:47,00() | 00:03:33,00() | |
17 | Jiruška Matyáš (2009) | CZE | TCV Jindřichův Hradec | 00:12:56,00 | 00:01:41,00() | 00:01:10,00() | 00:05:57,00() | 00:00:46,00() | 00:03:23,00() | |
18 | Bakoč Hynek (2009) | CZE | Loko Trutnov | 00:12:57,00 | 00:01:27,00() | 00:01:09,00() | 00:05:43,00() | 00:00:46,00() | 00:03:53,00() | |
19 | Bludský Matěj (2010) | CZE | TITAN TRILIFE | 00:13:02,00 | 00:01:30,00() | 00:01:23,00() | 00:05:44,00() | 00:00:54,00() | 00:03:32,00() | |
20 | Stádník Filip (2009) | CZE | Individuální | 00:13:10,00 | 00:01:17,00() | 00:01:11,00() | 00:06:10,00() | 00:00:49,00() | 00:03:45,00() | |
21 | Petr Pavel (2010) | CZE | 00:13:10,00 | 00:01:30,00() | 00:01:13,00() | 00:05:52,00() | 00:00:44,00() | 00:03:52,00() | ||
22 | Heth Šimon (2009) | CZE | Tělovýchovná jednota Sokol Horní Počernice, spolek | 00:13:16,00 | 00:01:20,00() | 00:01:21,00() | 00:05:44,00() | 00:00:52,00() | 00:04:00,00() | |
23 | Zón Jakub (2010) | CZE | 00:13:46,00 | 00:01:45,00() | 00:01:50,00() | 00:06:14,00() | 00:00:50,00() | 00:03:08,00() | ||
24 | Šulák Marek (2008) | CZE | 00:13:49,00 | 00:01:34,00() | 00:01:21,00() | 00:06:14,00() | 00:00:48,00() | 00:03:53,00() | ||
25 | Dedek Jakub (2012) | CZE | AD team | 00:13:57,00 | 00:01:59,00() | 00:01:20,00() | 00:06:02,00() | 00:00:45,00() | 00:03:50,00() | |
26 | Žampach Jakub (2011) | CZE | Cyklo Pejcha | 00:14:01,00 | 00:01:55,00() | 00:01:48,00() | 00:06:01,00() | 00:00:43,00() | 00:03:35,00() | |
27 | Kopecký Daniel (2009) | CZE | LACHMÁNEK z.s. | 00:14:18,00 | 00:01:17,00() | 00:01:53,00() | 00:06:26,00() | 00:01:01,00() | 00:03:40,00() | |
28 | JANÁČEK Tomáš (2011) | CZE | MRX Team | 00:14:27,00 | 00:01:53,00() | 00:01:30,00() | 00:05:59,00() | 00:00:50,00() | 00:04:15,00() | |
29 | Houška Matyáš (2011) | CZE | 00:14:58,00 | 00:01:51,00() | 00:01:30,00() | 00:06:46,00() | 00:00:54,00() | 00:03:57,00() | ||
30 | Kejdana Vojtěch (2008) | CZE | Loko Trutnov | 00:14:58,00 | 00:01:39,00() | 00:01:22,00() | 00:06:56,00() | 00:00:49,00() | 00:04:13,00() | |
31 | HANZELKA Jakub (2009) | CZE | AD team | 00:15:18,00 | 00:01:44,00() | 00:02:13,00() | 00:06:17,00() | 00:00:45,00() | 00:04:19,00() | |
32 | Gončaruk Ilja (2009) | CZE | TCV Jindřichův Hradec | 00:16:03,00 | 00:01:25,00() | 00:02:59,00() | 00:07:21,00() | 00:00:55,00() | 00:03:22,00() | |
33 | Venzara Jan (2010) | CZE | OMT | 00:16:55,00 | 00:01:55,00() | 00:01:55,00() | 00:08:06,00() | 00:00:52,00() | 00:04:06,00() | |
34 | Šimůnek Petr (2011) | CZE | 00:17:42,00 | 00:01:57,00() | 00:02:05,00() | 00:07:52,00() | 00:00:51,00() | 00:04:58,00() |