Tyto stránky používají cookies. Setrváním na těchto stránkách souhlasíte s jejich používáním.
# | Jméno | Země | Klub | Profi Team Name | Čas | Plavání | Běh |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zikmund Tomáš (1999) | CZE | TT Příbram, z. s. | 00:21:02,00 | 00:04:17,00(3) | 00:16:44,00(2) | |
2 | Semerád Martin (1999) | CZE | TJ BIŽU JBC | 00:21:15,00 | 00:04:53,00(10) | 00:16:22,00(1) | |
3 | Kobližek Šimon (1999) | CZE | Krušnoman TT Litvínov | 00:21:25,00 | 00:04:16,00(2) | 00:17:09,00(4) | |
4 | Tlamka Filip (2002) | CZE | BRNO TRIATLON TEAM | 00:21:53,00 | 00:04:39,00(6) | 00:17:14,00(5) | |
5 | Hradil Pavel (1998) | CZE | TITAN TRILIFE | 00:22:02,00 | 00:04:57,00(11) | 00:17:05,00(3) | |
6 | Stuchlík Jiří (2001) | CZE | Triathlon Team Tábor | 00:22:02,00 | 00:04:47,00(8) | 00:17:15,00(6) | |
7 | Straka Martin (2000) | CZE | 00:22:08,00 | 00:04:20,00(4) | 00:17:48,00(8) | ||
8 | Wohl Pavel (1997) | CZE | Elab | 00:22:54,00 | 00:04:48,00(9) | 00:18:06,00(11) | |
9 | Škoda Václav (2002) | CZE | AD team | 00:22:59,00 | 00:05:13,00(20) | 00:17:46,00(7) | |
10 | Pásler Kryštof (2003) | CZE | Loko Trutnov | 00:22:59,00 | 00:04:32,00(5) | 00:18:27,00(13) | |
11 | Macháček Michal (2002) | CZE | Triathlon Team Tábor | 00:23:26,00 | 00:05:31,00(25) | 00:17:55,00(9) | |
12 | Šmíd Jaroslav (1976) | CZE | TTK Slavia VŠ Plzeň | 00:23:33,00 | 00:05:16,00(21) | 00:18:17,00(12) | |
13 | Ihnačinec Jakub (1999) | CZE | Krušnoman TT Litvínov | 00:23:47,00 | 00:05:13,00(19) | 00:18:34,00(16) | |
14 | Leszkow David (2000) | CZE | Šumavský triatlon (ŠuTri) | 00:23:51,00 | 00:04:46,00(7) | 00:19:05,00(19) | |
15 | Grulich Ondřej (2001) | CZE | TJ Spartak Třebíč | 00:24:08,00 | 00:05:02,00(13) | 00:19:06,00(20) | |
16 | Koptík Jiří (1982) | CZE | 00:24:08,00 | 00:06:04,00(35) | 00:18:04,00(10) | ||
17 | Gregora Jan (2000) | CZE | 00:24:21,00 | 00:05:41,00(28) | 00:18:40,00(18) | ||
18 | Hájek Tomáš (2000) | CZE | TCV Jindřichův Hradec | 00:24:29,00 | 00:05:05,00(16) | 00:19:24,00(27) | |
19 | Caha Jan (2003) | CZE | TJ Spartak Třebíč | 00:24:39,00 | 00:05:17,00(22) | 00:19:22,00(25) | |
20 | Vlasák Karel (2002) | CZE | Triatlon Plzeň | 00:24:42,00 | 00:05:06,00(17) | 00:19:36,00(28) | |
21 | Svoboda Marek (1995) | CZE | AD team | 00:24:50,00 | 00:06:20,00(41) | 00:18:30,00(15) | |
22 | Korous Martin (1974) | CZE | Triathlon Team Tábor | 00:24:51,00 | 00:06:13,00(39) | 00:18:37,00(17) | |
23 | Kábrt Lukáš (2000) | CZE | Loko Trutnov | 00:24:52,00 | 00:05:03,00(14) | 00:19:49,00(29) | |
24 | Kalivoda Lukáš (2003) | CZE | TTK Slavia VŠ Plzeň | 00:24:56,00 | 00:05:38,00(27) | 00:19:19,00(23) | |
25 | Günther Jan (2002) | CZE | Loko Trutnov | 00:24:58,00 | 00:05:49,00(31) | 00:19:09,00(22) | |
26 | Zadražil Filip (1998) | CZE | TJ BIŽU JBC | 00:25:00,00 | 00:05:37,00(26) | 00:19:23,00(26) | |
27 | Cihlář Zdislav (1964) | CZE | TT LOKO Beroun | 00:25:01,00 | 00:05:42,00(29) | 00:19:20,00(24) | |
28 | Kopecký Vít (2003) | CZE | TJ Sokol Senohraby | 00:25:07,00 | 00:06:38,00(47) | 00:18:29,00(14) | |
29 | Ihn Ondřej (2000) | CZE | Triatlon klub Ostrava | 00:25:23,00 | 00:05:01,00(12) | 00:20:22,00(31) | |
30 | Landsmann Jiří (1998) | CZE | CSG TRI TEAM | 00:25:47,00 | 00:04:03,00(1) | 00:21:44,00(41) | |
31 | GONČÁR Filip (2000) | CZE | Iron-Roman | 00:25:56,00 | 00:06:48,00(48) | 00:19:08,00(21) | |
32 | Krátký Martin (1979) | CZE | 00:26:07,00 | 00:05:26,00(24) | 00:20:41,00(34) | ||
33 | Nosek Kryštof (1998) | CZE | TJ BIŽU JBC | 00:26:15,00 | 00:05:04,00(15) | 00:21:12,00(39) | |
34 | Novotný Jindřich (2001) | CZE | TCV Jindřichův Hradec | 00:26:20,00 | 00:05:08,00(18) | 00:21:12,00(40) | |
35 | Bednář Michal (2002) | CZE | Elab | 00:26:28,00 | 00:05:46,00(30) | 00:20:42,00(35) | |
36 | Hašlar Přemysl (1975) | CZE | VOKOLOPOLE | 00:26:49,00 | 00:05:55,00(32) | 00:20:55,00(36) | |
37 | Krupica Tomáš (2000) | CZE | ATK ŠLAPANICE | 00:27:03,00 | 00:06:25,00(43) | 00:20:37,00(33) | |
38 | Odvárka Leoš (1988) | CZE | 00:27:09,00 | 00:06:07,00(36) | 00:21:02,00(37) | ||
39 | Tesar Antonin (1978) | CZE | 00:27:26,00 | 00:06:18,00(40) | 00:21:08,00(38) | ||
40 | Chlumský Petr (1985) | CZE | H-H Smíchov | 00:28:09,00 | 00:07:36,00(54) | 00:20:33,00(32) | |
41 | Pražák Tobiáš (2002) | CZE | Loko Trutnov | 00:28:13,00 | 00:05:19,00(23) | 00:22:54,00(51) | |
42 | Fiala Aleš (1966) | CZE | SK Slavia Praha | 00:28:14,00 | 00:06:23,00(42) | 00:21:51,00(43) | |
43 | Růžička Radek (2003) | CZE | LACHMÁNEK z.s. - Triatlonový oddíl | 00:28:18,00 | 00:06:33,00(45) | 00:21:45,00(42) | |
44 | Růžička Martin (2003) | CZE | LACHMÁNEK z.s. - Triatlonový oddíl | 00:28:18,00 | 00:06:12,00(38) | 00:22:06,00(48) | |
45 | Augusta Michal (1974) | CZE | 00:28:28,00 | 00:06:27,00(44) | 00:22:02,00(47) | ||
46 | Vokurka Pavel (1975) | CZE | VOKOLOPOLE | 00:28:42,00 | 00:06:51,00(49) | 00:21:52,00(44) | |
47 | Stuchlík Jiří (1975) | CZE | Triathlon Team Tábor | 00:28:46,00 | 00:06:53,00(50) | 00:21:53,00(45) | |
48 | Sedlařík David (2003) | CZE | TITAN TRILIFE | 00:28:46,00 | 00:05:59,00(33) | 00:22:48,00(49) | |
49 | Ginzel Petr (1972) | CZE | CykloVAPE | 00:29:12,00 | 00:09:06,00(56) | 00:20:06,00(30) | |
50 | Kýbus Tadeáš (2003) | CZE | 00:29:27,00 | 00:06:34,00(46) | 00:22:53,00(50) | ||
51 | Stuchl Jindřich (1974) | CZE | Cykloteam Ostrov | 00:29:39,00 | 00:07:44,00(55) | 00:21:55,00(46) | |
52 | Koutný Roman (2003) | CZE | TT Příbram, z. s. | 00:30:13,00 | 00:06:09,00(37) | 00:24:05,00(52) | |
53 | Mužíček Josef (1957) | CZE | TJ BIŽU JBC | 00:30:35,00 | 00:06:01,00(34) | 00:24:33,00(53) | |
54 | Mejzlík Petr (1959) | CZE | TJ Spartak Třebíč | 00:36:57,00 | 00:07:23,00(52) | 00:29:35,00(55) | |
55 | Janák Karel (1957) | CZE | TITAN TRILIFE | 00:37:38,00 | 00:07:26,00(53) | 00:30:13,00(56) | |
56 | TRNKA Tomáš (1966) | CZE | 1na1 | 00:37:45,00 | 00:07:16,00(51) | 00:30:30,00(57) | |
57 | Kališ Přemysl (1952) | CZE | TJ Znojmo | 00:40:23,00 | 00:10:57,00(57) | 00:29:26,00(54) | |
DNF | Puchalský Jakub (1969) | CZE | 00:06:23,00() | --- | |||
DNF | Matula Michal (2000) | CZE | Mika training, z.s. | 00:04:54,00() | --- |