Tyto stránky používají cookies. Setrváním na těchto stránkách souhlasíte s jejich používáním.
# | Jméno | Země | Klub | Profi Team Name | Čas | Plavání | Běh |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hrdlička Matěj (2004) | CZE | 00:09:47,00 | 00:02:04,00() | 00:07:44,00() | ||
2 | Homola Jakub (2005) | CZE | Triathlon Team Tábor | 00:09:55,00 | 00:02:27,00() | 00:07:28,00() | |
3 | Hruška Ondřej (2004) | CZE | Triatlon Plzeň | 00:09:57,00 | 00:02:19,00() | 00:07:38,00() | |
4 | Korous David (2004) | CZE | Triathlon Team Tábor | 00:09:57,00 | 00:02:20,00() | 00:07:38,00() | |
5 | Rozsíval Erik (2004) | CZE | TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice | 00:10:08,00 | 00:02:20,00() | 00:07:48,00() | |
6 | Trojan Adam (2004) | CZE | TJ Spartak Třebíč | 00:10:10,00 | 00:02:33,00() | 00:07:37,00() | |
7 | Odehnal Jakub (2006) | CZE | BRNO TRIATLON TEAM | 00:10:24,00 | 00:02:32,00() | 00:07:52,00() | |
8 | Žirovnický Jan (2005) | CZE | Triathlon Team Tábor | 00:10:26,00 | 00:02:26,00() | 00:08:00,00() | |
9 | Charvát Matyáš (2005) | CZE | Elite Sport Boskovice | 00:10:30,00 | 00:02:45,00() | 00:07:45,00() | |
10 | Kábrt Aleš (2005) | CZE | Loko Trutnov | 00:10:31,00 | 00:02:36,00() | 00:07:55,00() | |
11 | Kotopulos Mikis (2006) | CZE | TITAN TRILIFE | 00:10:33,00 | 00:02:27,00() | 00:08:06,00() | |
12 | Jahoda Vojtěch (2004) | CZE | TJ Sokol Senohraby | 00:10:37,00 | 00:02:34,00() | 00:08:03,00() | |
13 | Kopenec Martin (2005) | CZE | SK Slavia Praha | 00:10:41,00 | 00:02:39,00() | 00:08:02,00() | |
14 | Kozojed Ondřej (2007) | CZE | Triathlon Team Tábor | 00:10:41,00 | 00:02:45,00() | 00:07:56,00() | |
15 | Štěpka Tadeáš (2004) | CZE | TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice | 00:10:44,00 | 00:02:28,00() | 00:08:16,00() | |
16 | Gröschl Vojtěch (2007) | CZE | TCV Jindřichův Hradec | 00:10:47,00 | 00:02:42,00() | 00:08:05,00() | |
17 | Auf Jakub (2005) | CZE | TJ Spartak Třebíč | 00:10:47,00 | 00:02:23,00() | 00:08:24,00() | |
18 | Skořepa Adam (2004) | CZE | Loko Trutnov | 00:10:56,00 | 00:02:16,00() | 00:08:40,00() | |
19 | Plic Lukáš (2006) | CZE | TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice | 00:11:02,00 | 00:02:48,00() | 00:08:13,00() | |
20 | Cihlář Prokop (2006) | CZE | TT LOKO Beroun | 00:11:12,00 | 00:02:28,00() | 00:08:43,00() | |
21 | Kašpar Lukáš (2004) | CZE | Loko Trutnov | 00:11:12,00 | 00:02:47,00() | 00:08:24,00() | |
22 | Března Matěj (2005) | CZE | TJ Spartak Třebíč | 00:11:14,00 | 00:02:40,00() | 00:08:34,00() | |
23 | Weber Adam (2004) | CZE | Triatlon Plzeň | 00:11:22,00 | 00:02:39,00() | 00:08:42,00() | |
24 | Duba Lucas (2006) | CZE | TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice | 00:11:23,00 | 00:02:39,00() | 00:08:44,00() | |
25 | Kopecký Štěpán (2005) | CZE | TJ Sokol Senohraby | 00:11:24,00 | 00:03:14,00() | 00:08:10,00() | |
26 | Procházka Matěj (2007) | CZE | TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice | 00:11:25,00 | 00:03:04,00() | 00:08:21,00() | |
27 | Gončaruk Kyrill (2006) | CZE | TCV Jindřichův Hradec | 00:11:28,00 | 00:02:37,00() | 00:08:51,00() | |
28 | Kopecký Jonáš (2005) | CZE | TJ Sokol Senohraby | 00:11:29,00 | 00:03:24,00() | 00:08:05,00() | |
29 | Sedláček Max (2006) | CZE | Bohemians | 00:11:29,00 | 00:02:33,00() | 00:08:56,00() | |
30 | Ryšávka Jáchym (2007) | CZE | 4SPORTS TEAM | 00:11:33,00 | 00:02:19,00() | 00:09:14,00() | |
31 | Holka Matěj (2006) | CZE | Lokomotiva Teplice | 00:11:36,00 | 00:02:32,00() | 00:09:04,00() | |
32 | Koblížek Mikuláš (2006) | CZE | BKP | 00:11:45,00 | 00:02:40,00() | 00:09:05,00() | |
33 | Shon Mathias (2006) | CZE | Elab | 00:11:47,00 | 00:02:59,00() | 00:08:48,00() | |
34 | Šafránek Jáchym (2007) | CZE | Elite Sport Boskovice | 00:11:50,00 | 00:02:50,00() | 00:08:59,00() | |
35 | Kafka Šimon (2004) | CZE | SK TRI CYKLOCHLUBNA | 00:11:52,00 | 00:02:39,00() | 00:09:14,00() | |
36 | Cardal Nikodém (2004) | CZE | TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice | 00:11:57,00 | 00:03:03,00() | 00:08:54,00() | |
37 | Souček Jakub (2005) | CZE | Triatlon Plzeň | 00:12:01,00 | 00:02:59,00() | 00:09:03,00() | |
38 | Pánek Šimon (2004) | CZE | VOKOLOPOLE | 00:12:11,00 | 00:03:03,00() | 00:09:08,00() | |
39 | Augusta Ondřej (2005) | CZE | SK Slavia Praha | 00:12:15,00 | 00:02:58,00() | 00:09:17,00() | |
40 | Tabulka Štěpán (2007) | CZE | TJ Sokol Senohraby | 00:12:16,00 | 00:03:19,00() | 00:08:57,00() | |
41 | Talacko Oskar (2007) | CZE | 00:12:18,00 | 00:02:52,00() | 00:09:26,00() | ||
42 | Böse Adam (2007) | CZE | LACHMÁNEK z.s. - Triatlonový oddíl | 00:12:21,00 | 00:03:30,00() | 00:08:52,00() | |
43 | Brož Martin (2006) | CZE | LAP | 00:12:31,00 | 00:02:49,00() | 00:09:42,00() | |
44 | Adam Petr (2007) | CZE | TCV Jindřichův Hradec | 00:12:39,00 | 00:02:54,00() | 00:09:44,00() | |
45 | Gröschl Václav (2007) | CZE | TCV Jindřichův Hradec | 00:12:40,00 | 00:03:01,00() | 00:09:39,00() | |
46 | Chládek Matěj (2004) | CZE | PŠ Lachmánek | 00:12:44,00 | 00:02:55,00() | 00:09:49,00() | |
47 | Hrubý David (2007) | CZE | TriSK ČB | 00:12:45,00 | 00:02:58,00() | 00:09:47,00() | |
48 | Zadražil Jan (2007) | CZE | Triathlon Team Tábor z.s. | 00:12:47,00 | 00:03:25,00() | 00:09:23,00() | |
49 | Homola Matěj (2007) | CZE | Triathlon Team Tábor | 00:12:48,00 | 00:03:10,00() | 00:09:39,00() | |
50 | Valda Josef (2005) | CZE | TCV Jindřichův Hradec | 00:12:58,00 | 00:02:50,00() | 00:10:08,00() | |
51 | Chládek Jan (2004) | CZE | PŠ Lachmánek | 00:12:58,00 | 00:02:56,00() | 00:10:02,00() | |
52 | Kraus Tomáš (2007) | CZE | 00:13:01,00 | 00:04:24,00() | 00:08:38,00() | ||
53 | Jakimič Viktor (2004) | CZE | 00:13:04,00 | 00:03:05,00() | 00:10:00,00() | ||
54 | Parez Jan (2004) | CZE | TT Příbram, z. s. | 00:13:05,00 | 00:03:03,00() | 00:10:03,00() | |
55 | Hašlar Přemysl (2007) | CZE | VOKOLOPOLE | 00:13:17,00 | 00:03:57,00() | 00:09:20,00() | |
56 | Babczynski Dan (2007) | CZE | SK Motorlet | 00:13:34,00 | 00:03:04,00() | 00:10:30,00() | |
57 | Kopecký Ondřej (2006) | CZE | LACHMÁNEK z.s. - Triatlonový oddíl | 00:13:52,00 | 00:03:02,00() | 00:10:50,00() | |
58 | Plza Marek (2005) | CZE | TriSK ČB | 00:13:54,00 | 00:04:19,00() | 00:09:35,00() | |
59 | Musil José (2005) | CZE | 00:14:12,00 | 00:02:36,00() | 00:11:36,00() | ||
60 | Řezanka Tomáš (2006) | CZE | PŠ Lachmánek | 00:14:25,00 | 00:03:52,00() | 00:10:33,00() | |
61 | Horák Radek (2007) | CZE | Loko Trutnov | 00:14:40,00 | 00:03:20,00() | 00:11:20,00() | |
62 | KREJČÍŘ Tomáš (2006) | CZE | 00:14:44,00 | 00:03:43,00() | 00:11:01,00() |