Tyto stránky používají cookies. Setrváním na těchto stránkách souhlasíte s jejich používáním.
# | Jméno | Země | Klub | Profi Team Name | Čas | Plavání | Běh |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Červenka Lukáš (1995) | CZE | Triathlon Team Tábor | 00:19:31,00 | 00:04:11,00(2) | 00:15:21,00(2) | |
2 | Zikmund Tomáš (1999) | CZE | TT Příbram, z. s. | 00:19:43,00 | 00:04:15,00(3) | 00:15:28,00(3) | |
3 | Powada Jakub (1993) | CZE | Kerberos | 00:19:44,00 | 00:04:17,00(4) | 00:15:28,00(4) | |
4 | Semerád Martin (1999) | CZE | Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. | 00:19:48,00 | 00:04:48,00(13) | 00:15:00,00(1) | |
5 | Václavík Filip (1995) | CZE | TITAN TRILIFE | 00:20:04,00 | 00:04:22,00(5) | 00:15:42,00(5) | |
6 | Grebík Radim (2001) | CZE | TITAN TRILIFE | 00:20:19,00 | 00:04:34,00(7) | 00:15:45,00(6) | |
7 | Juránek Lukáš (2002) | CZE | X-team BaNo | 00:20:23,00 | 00:04:35,00(8) | 00:15:48,00(7) | |
8 | Fencl Jiří (1999) | CZE | TCV Jindřichův Hradec, z.s. | 00:20:28,00 | 00:04:37,00(9) | 00:15:51,00(8) | |
9 | Kobližek Šimon (1999) | CZE | Krušnoman TT Litvínov | 00:20:36,00 | 00:04:10,00(1) | 00:16:25,00(15) | |
10 | Tlamka Filip (2002) | CZE | BRNO TRIATLON TEAM | 00:20:48,00 | 00:04:34,00(6) | 00:16:15,00(12) | |
11 | Hradil Pavel (1998) | CZE | TITAN TRILIFE | 00:21:05,00 | 00:04:50,00(14) | 00:16:15,00(13) | |
12 | Bednarský Václav (2001) | CZE | TITAN TRILIFE | 00:21:10,00 | 00:04:55,00(18) | 00:16:15,00(14) | |
13 | Schoval František (1988) | CZE | TRIEXPERT MILT racing team | 00:21:16,00 | 00:05:16,00(25) | 00:16:00,00(10) | |
14 | Šneberger Jan (1985) | CZE | TT Příbram, z. s. | 00:21:18,00 | 00:05:18,00(28) | 00:16:00,00(11) | |
15 | Marek Jakub (2003) | CZE | KONRAD TOOLS TEAM | 00:21:27,00 | 00:04:39,00(11) | 00:16:48,00(16) | |
16 | Minář Patrik (2000) | CZE | TITAN TRILIFE | 00:21:49,00 | 00:04:38,00(10) | 00:17:11,00(18) | |
17 | Bonk Roman (1993) | CZE | internetPB | 00:22:21,00 | 00:06:22,00(44) | 00:15:58,00(9) | |
18 | Leszkow David (2000) | CZE | Šumavský triatlon (ŠuTri) | 00:22:30,00 | 00:04:41,00(12) | 00:17:50,00(23) | |
19 | Šmíd Jaroslav (1976) | CZE | TTK Slavia VŠ Plzeň | 00:22:40,00 | 00:05:17,00(27) | 00:17:23,00(19) | |
20 | Novotný Jan (1978) | CZE | TTT | 00:23:01,00 | 00:05:23,00(29) | 00:17:38,00(22) | |
21 | Kalivoda Lukáš (2003) | CZE | Triatlonový klub Slavia VŠ Plzeň, z.s. | 00:23:14,00 | 00:04:53,00(16) | 00:18:20,00(27) | |
22 | Ihn Ondřej (2000) | CZE | Triatlon klub Ostrava | 00:23:31,00 | 00:05:13,00(23) | 00:18:19,00(26) | |
23 | Kábrt Lukáš (2000) | CZE | Loko Trutnov | 00:23:31,00 | 00:04:58,00(19) | 00:18:33,00(33) | |
24 | Bartoš Petr (1978) | CZE | TTK Slavia VŠ Plzeň | 00:23:34,00 | 00:04:51,00(15) | 00:18:43,00(36) | |
25 | Kopecký Vít (2003) | CZE | TJ Sokol Senohraby | 00:23:41,00 | 00:06:36,00(49) | 00:17:05,00(17) | |
26 | Kahuda Jiří (2000) | CZE | Šumavský triatlon (ŠuTri) | 00:23:41,00 | 00:05:11,00(22) | 00:18:30,00(32) | |
27 | Korous Martin (1974) | CZE | Triathlon Team Tábor | 00:23:42,00 | 00:06:13,00(40) | 00:17:29,00(20) | |
28 | Gregora Jan (2000) | CZE | 00:23:44,00 | 00:05:48,00(35) | 00:17:56,00(24) | ||
29 | Hájek Tomáš (2000) | CZE | TCV Jindřichův Hradec | 00:23:52,00 | 00:05:00,00(20) | 00:18:52,00(38) | |
30 | Teplý Ondřej (1978) | CZE | HISPORT Team | 00:23:54,00 | 00:05:32,00(32) | 00:18:22,00(28) | |
31 | Jahn Bohumil (1980) | CZE | 00:24:12,00 | 00:05:46,00(34) | 00:18:26,00(29) | ||
32 | Fic Martin (1974) | CZE | STS Chvojkovice Brod "B" | 00:24:21,00 | 00:06:51,00(54) | 00:17:31,00(21) | |
33 | Günther Jan (2002) | CZE | Loko Trutnov | 00:24:22,00 | 00:05:56,00(36) | 00:18:26,00(30) | |
34 | Cihlář Zdislav (1964) | CZE | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 00:24:22,00 | 00:05:41,00(33) | 00:18:41,00(35) | |
35 | Zadražil Filip (1998) | CZE | TJ BIŽU JBC | 00:24:23,00 | 00:05:30,00(31) | 00:18:53,00(39) | |
36 | Keclík Petr (1991) | CZE | OMT | 00:24:28,00 | 00:05:14,00(24) | 00:19:14,00(40) | |
37 | Rybařík Marek (2001) | CZE | TITAN TRILIFE | 00:24:41,00 | 00:06:15,00(42) | 00:18:27,00(31) | |
38 | Novotný Jindřich (2001) | CZE | TCV Jindřichův Hradec | 00:24:51,00 | 00:05:05,00(21) | 00:19:46,00(42) | |
39 | Bíba Jan (1976) | CZE | Triatlon Plzeň | 00:24:58,00 | 00:06:41,00(51) | 00:18:17,00(25) | |
40 | Nosek Kryštof (1998) | CZE | TJ BIŽU JBC | 00:25:33,00 | 00:04:54,00(17) | 00:20:39,00(49) | |
41 | Hašlar Přemysl (1975) | CZE | VOKOLOPOLE | 00:25:50,00 | 00:05:57,00(37) | 00:19:54,00(43) | |
42 | Kirsch Radomír (2002) | CZE | Loko Trutnov | 00:26:17,00 | 00:05:58,00(38) | 00:20:19,00(45) | |
43 | Varlamov Anton (1991) | RUS | TRIEXPERT MILT racing team | 00:26:23,00 | 00:07:36,00(61) | 00:18:46,00(37) | |
44 | Lhota Jindřich (1977) | CZE | 00:26:41,00 | 00:08:06,00(63) | 00:18:35,00(34) | ||
45 | Svoboda Pavel (1969) | CZE | SK Vlaška | 00:27:00,00 | 00:06:45,00(52) | 00:20:15,00(44) | |
46 | Fiala Aleš (1966) | CZE | SK Slavia Praha | 00:27:00,00 | 00:06:26,00(45) | 00:20:34,00(47) | |
47 | Chlumský Petr (1985) | CZE | H-H Smíchov | 00:27:05,00 | 00:07:44,00(62) | 00:19:21,00(41) | |
48 | Pagáč Ondřej (2001) | CZE | TITAN TRILIFE | 00:27:05,00 | 00:06:30,00(46) | 00:20:36,00(48) | |
49 | Růžička Martin (2003) | CZE | LACHMÁNEK z.s. - Triatlonový oddíl | 00:27:11,00 | 00:06:13,00(41) | 00:20:57,00(52) | |
50 | Pech Roman (1962) | CZE | Šumavský triatlon (ŠuTri), z.s. | 00:27:16,00 | 00:06:56,00(55) | 00:20:20,00(46) | |
51 | Pražák Tobiáš (2002) | CZE | Loko Trutnov | 00:27:45,00 | 00:05:23,00(30) | 00:22:22,00(62) | |
52 | Řimnáč Jakub (2003) | CZE | Hopman Team Žatec | 00:27:47,00 | 00:06:32,00(48) | 00:21:15,00(56) | |
53 | Vokurka Pavel (1975) | CZE | VOKOLOPOLE | 00:27:53,00 | 00:06:48,00(53) | 00:21:06,00(55) | |
54 | Brožík Valdemar (1976) | CZE | A bude hůř | 00:27:54,00 | 00:07:05,00(57) | 00:20:48,00(50) | |
55 | Stuchlík Jiří (1975) | CZE | Triathlon Team Tábor | 00:28:02,00 | 00:06:59,00(56) | 00:21:03,00(54) | |
56 | Růžička Radek (2003) | CZE | LACHMÁNEK z.s. - Triatlonový oddíl | 00:28:03,00 | 00:06:39,00(50) | 00:21:24,00(58) | |
57 | Stuchl Jindřich (1974) | CZE | Cykloteam Ostrov | 00:28:34,00 | 00:07:34,00(59) | 00:20:59,00(53) | |
58 | Koutný Roman (2003) | CZE | TT Příbram, z. s. | 00:28:45,00 | 00:06:16,00(43) | 00:22:29,00(63) | |
59 | Mužíček Josef (1957) | CZE | TJ BIŽU JBC | 00:28:59,00 | 00:06:01,00(39) | 00:22:58,00(65) | |
60 | Weber Martin (1967) | CZE | K1 | 00:28:59,00 | 00:05:16,00(26) | 00:23:43,00(66) | |
61 | Holeček Petr (1961) | CZE | Elab | 00:29:00,00 | 00:07:06,00(58) | 00:21:54,00(60) | |
62 | Procházka Dušan (1972) | CZE | Tělovýchovná jednota Spartak Třebíč, spolek | 00:29:05,00 | 00:06:31,00(47) | 00:22:34,00(64) | |
63 | ČÍP Roman (1970) | CZE | Hobluj Brdy | 00:29:19,00 | 00:08:27,00(66) | 00:20:52,00(51) | |
64 | Flegl Vlastimil (1953) | CZE | Brtev | 00:30:00,00 | 00:08:37,00(67) | 00:21:22,00(57) | |
65 | Pokorný Martin (1974) | CZE | SK Zahořany | 00:30:08,00 | 00:08:14,00(65) | 00:21:54,00(59) | |
66 | Suchopár Vojtěch (1998) | CZE | SK Vlaška | 00:30:43,00 | 00:08:46,00(68) | 00:21:57,00(61) | |
67 | Řezník Milan (1957) | CZE | Hejvy´s Intimmate Team | 00:34:11,00 | 00:08:08,00(64) | 00:26:03,00(67) | |
68 | Panuška Přemysl (1957) | CZE | 00:35:29,00 | 00:09:02,00(69) | 00:26:27,00(68) | ||
69 | Mejzlík Petr (1959) | CZE | TJ Spartak Třebíč | 00:35:59,00 | 00:07:35,00(60) | 00:28:24,00(70) | |
70 | Kališ Přemysl (1952) | CZE | TJ Znojmo | 00:37:22,00 | 00:10:31,00(70) | 00:26:51,00(69) | |
DNF | Štefanič Michal (1968) | CZE | 00:06:05,00() | --- |