Tyto stránky používají cookies. Setrváním na těchto stránkách souhlasíte s jejich používáním.
# | Jméno | Země | Klub | Profi Team Name | Čas | Plavání | 1. depo | Kolo | 2. depo | Běh |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Řenč Tomáš (1990) | CZE | VANAMAN | 08:19:06,00 | 00:51:49,00(2) | 00:01:03,00(1) | 04:30:42,00(1) | 00:01:31,00(2) | 02:54:01,00(2) | |
2 | Oppolzer Jan (1984) | CZE | Kerberos | 08:45:25,00 | 00:57:34,00(6) | 00:01:25,00(4) | 04:46:10,00(6) | 00:01:56,00(16) | 02:58:20,00(3) | |
3 | Šneberger Jan (1985) | CZE | TT Příbram, z. s. | 08:54:34,00 | 00:57:33,00(4) | 00:01:44,00(14) | 04:40:59,00(3) | 00:01:55,00(14) | 03:12:23,00(7) | |
4 | Vabroušek Petr (1973) | CZE | TITAN TRILIFE | 09:00:35,00 | 00:57:54,00(7) | 00:01:40,00(10) | 04:40:40,00(2) | 00:02:32,00(44) | 03:17:49,00(10) | |
5 | Holub Michal (1985) | SVK | Triatlon team Dolný Kubín | 09:01:37,00 | 01:03:13,00(15) | 00:01:35,00(6) | 04:45:05,00(5) | 00:01:38,00(4) | 03:10:06,00(5) | |
6 | Křivánek Josef (1979) | CZE | ROCKTECHNIK TRIATLON | 09:13:28,00 | 01:03:04,00(13) | 00:01:42,00(12) | 04:45:01,00(4) | 00:01:43,00(9) | 03:21:58,00(14) | |
7 | Hradecký Jan (1983) | CZE | TT Příbram, z. s. | 09:18:51,00 | 00:51:45,00(1) | 00:01:41,00(11) | 04:55:27,00(8) | 00:01:24,00(1) | 03:28:34,00(23) | |
8 | Krohlák Milan (1981) | CZE | 09:25:54,00 | 01:03:16,00(16) | 00:01:37,00(7) | 04:58:16,00(11) | 00:02:34,00(46) | 03:20:11,00(13) | ||
9 | Rakušan Vojtěch (1989) | CZE | Pondělní dietáři | 09:29:35,00 | 00:51:50,00(3) | 00:02:47,00(72) | 04:58:08,00(10) | 00:02:42,00(50) | 03:34:08,00(29) | |
10 | Pazdera Lukáš (1986) | CZE | CSG TRI TEAM | 09:30:22,00 | 01:11:41,00(57) | 00:01:55,00(22) | 04:49:39,00(7) | 00:02:27,00(35) | 03:24:40,00(18) | |
11 | Kovar Mario (1974) | SVK | Triatlon sala | 09:39:09,00 | 01:17:12,00(93) | 00:02:19,00(43) | 05:03:32,00(17) | 00:03:32,00(93) | 03:12:34,00(8) | |
12 | Pešek Pavel (1990) | CZE | SBR TRI-TEAM LITOMYŠL | 09:39:59,00 | 01:11:13,00(52) | 00:01:07,00(2) | 05:14:26,00(37) | 00:02:04,00(21) | 03:11:09,00(6) | |
13 | Svěntý Radek (1987) | CZE | Niu wave bicicletes | 09:43:20,00 | 01:04:56,00(24) | 00:02:09,00(32) | 05:01:07,00(15) | 00:02:29,00(39) | 03:32:39,00(28) | |
14 | Bláha Jan (1978) | CZE | BTT Libochovice | 09:44:24,00 | 01:10:12,00(45) | 00:04:03,00(151) | 05:04:04,00(21) | 00:02:54,00(59) | 03:23:11,00(16) | |
15 | Kudrna Zbyněk (1980) | CZE | 09:44:59,00 | 01:11:21,00(54) | 00:02:44,00(70) | 05:04:22,00(22) | 00:02:28,00(36) | 03:24:04,00(17) | ||
16 | Štefek Lukáš (1989) | CZE | 09:46:39,00 | 01:02:59,00(12) | 00:01:43,00(13) | 04:57:50,00(9) | 00:02:29,00(38) | 03:41:38,00(45) | ||
17 | Gerych David (1977) | CZE | 09:46:44,00 | 01:16:58,00(89) | 00:03:42,00(129) | 05:22:44,00(55) | 00:01:51,00(12) | 03:01:29,00(4) | ||
18 | Polách Ivo (1976) | CZE | Krušnoman TT Litvínov | 09:47:18,00 | 01:08:40,00(36) | 00:03:10,00(102) | 05:03:56,00(20) | 00:02:52,00(57) | 03:28:40,00(24) | |
19 | Kozel Tomáš (1982) | CZE | SK Slavia Praha | 09:49:39,00 | 01:02:13,00(10) | 00:02:32,00(57) | 05:23:50,00(58) | 00:01:46,00(11) | 03:19:18,00(11) | |
20 | Komínek Jiří (1971) | CZE | Etriatlon Team | 09:49:40,00 | 01:09:02,00(37) | 00:02:09,00(33) | 05:16:49,00(44) | 00:03:58,00(121) | 03:17:42,00(9) | |
21 | Hlaváč Lumír (1974) | CZE | SK Fuga | 09:50:12,00 | 01:03:16,00(17) | 00:02:02,00(25) | 05:00:31,00(14) | 00:03:23,00(82) | 03:41:00,00(44) | |
22 | Pražan Jan (1978) | CZE | TITAN TRILIFE | 09:52:06,00 | 01:16:17,00(85) | 00:03:06,00(94) | 05:03:52,00(19) | 00:02:49,00(55) | 03:26:02,00(20) | |
23 | Laube Michal (1978) | CZE | BTT Libochovice | 09:55:17,00 | 01:08:15,00(31) | 00:01:48,00(18) | 05:11:37,00(32) | 00:02:47,00(53) | 03:30:50,00(26) | |
24 | Polak Radek (1979) | CZE | AD team | 09:57:39,00 | 01:10:53,00(48) | 00:01:23,00(3) | 05:03:41,00(18) | 00:01:31,00(3) | 03:40:11,00(42) | |
25 | Jelínek Aleš (1975) | CZE | SK EKOKRAFT | 09:58:37,00 | 01:17:13,00(94) | 00:02:37,00(65) | 04:58:29,00(12) | 00:01:51,00(13) | 03:38:27,00(38) | |
26 | Pokorný Martin (1965) | CZE | 10:05:58,00 | 01:12:14,00(62) | 00:01:52,00(19) | 05:12:04,00(33) | 00:02:11,00(25) | 03:37:37,00(36) | ||
27 | Teplý Ondřej (1978) | CZE | HISPORT Team | 10:06:45,00 | 01:05:24,00(25) | 00:03:45,00(133) | 05:14:30,00(39) | 00:03:28,00(89) | 03:39:38,00(41) | |
28 | Weimann Jakub (1973) | CZE | Ostrava | 10:06:54,00 | 01:17:05,00(91) | 00:02:35,00(62) | 06:13:32,00(194) | 00:46:26,00(254) | 01:47:16,00(1) | |
29 | Sedláček Ondřej (1982) | CZE | TriSK ČB | 10:08:37,00 | 01:07:28,00(29) | 00:02:27,00(51) | 05:18:35,00(47) | 00:04:01,00(123) | 03:36:06,00(32) | |
30 | Kudrna David (1977) | CZE | TJ Slavoj Čáslav | 10:09:23,00 | 01:24:07,00(146) | 00:03:07,00(97) | 05:10:54,00(31) | 00:02:46,00(52) | 03:28:29,00(22) | |
31 | Špičák Roman (1993) | CZE | TITAN TRILIFE | 10:11:11,00 | 01:13:02,00(69) | 00:02:23,00(46) | 05:30:17,00(76) | 00:02:29,00(40) | 03:23:00,00(15) | |
32 | Kolpek Vaclav (1976) | CZE | bytzdravy.cz | 10:12:05,00 | 01:04:46,00(23) | 00:02:27,00(50) | 05:16:14,00(41) | 00:02:52,00(56) | 03:45:46,00(52) | |
33 | Zelený Radek (1981) | CZE | MST Jihlava | 10:13:38,00 | 01:12:57,00(68) | 00:02:16,00(40) | 05:08:09,00(27) | 00:03:20,00(77) | 03:46:56,00(56) | |
34 | Matějovský Jan (1978) | CZE | USK Akademik Cheb | 10:14:10,00 | 01:08:28,00(33) | 00:02:10,00(34) | 05:04:48,00(24) | 00:01:57,00(19) | 03:56:47,00(78) | |
35 | Ungerman Antonín (1978) | CZE | TJ Sokol Podlázky | 10:14:46,00 | 01:17:13,00(95) | 00:02:07,00(30) | 04:58:34,00(13) | 00:01:42,00(7) | 03:55:10,00(68) | |
36 | Buršík Michal (1990) | CZE | Hradec Králové | 10:15:33,00 | 01:04:06,00(21) | 00:01:57,00(23) | 05:12:30,00(34) | 00:02:10,00(24) | 03:54:50,00(66) | |
37 | Král Štěpán (1986) | CZE | 10:16:04,00 | 01:10:07,00(42) | 00:03:27,00(114) | 05:14:11,00(36) | 00:03:32,00(92) | 03:44:47,00(47) | ||
38 | Švarc Petr (1966) | CZE | TRI KLUB Příbram | 10:16:34,00 | 01:20:14,00(119) | 00:04:14,00(161) | 05:29:30,00(73) | 00:03:04,00(69) | 03:19:32,00(12) | |
39 | Páleník Andrej (1977) | SVK | MPK Dolný Kubín | 10:17:14,00 | 01:22:06,00(133) | 00:03:04,00(90) | 05:21:48,00(53) | 00:03:33,00(95) | 03:26:43,00(21) | |
40 | Šilhan Jiří (1976) | CZE | WITTE bike team | 10:17:34,00 | 01:15:12,00(77) | 00:01:52,00(20) | 05:22:50,00(56) | 00:01:41,00(6) | 03:35:59,00(31) | |
41 | Zajíček Petr (1974) | CZE | ROCKTECHNIK TRIATLON | 10:17:34,00 | 01:15:29,00(78) | 00:01:47,00(17) | 05:10:46,00(30) | 00:04:03,00(124) | 03:45:29,00(51) | |
42 | Mecko Peter (1987) | SVK | Elab | 10:18:56,00 | 01:03:06,00(14) | 00:02:17,00(41) | 05:14:29,00(38) | 00:01:56,00(17) | 03:57:08,00(79) | |
43 | Chudý Michal (1980) | SVK | Železní Žochári | 10:19:50,00 | 01:11:49,00(58) | 00:03:01,00(87) | 05:08:52,00(28) | 00:02:13,00(26) | 03:53:55,00(65) | |
44 | Tomáš Zdeněk (1971) | CZE | Triatlon Býšť | 10:20:25,00 | 01:09:32,00(38) | 00:02:55,00(78) | 05:07:58,00(26) | 00:03:41,00(103) | 03:56:19,00(76) | |
45 | Hejnyš Daniel (1977) | CZE | VEXTA | 10:21:26,00 | 01:12:48,00(67) | 00:03:15,00(104) | 05:31:46,00(79) | 00:02:33,00(45) | 03:31:04,00(27) | |
46 | Losos Radek (1986) | CZE | 10:21:41,00 | 01:10:10,00(44) | 00:02:16,00(39) | 05:21:08,00(50) | 00:01:56,00(18) | 03:46:11,00(53) | ||
47 | Nádeníček David (1986) | CZE | KESBUK | 10:22:41,00 | 01:20:08,00(116) | 00:03:55,00(147) | 05:28:54,00(70) | 00:04:53,00(150) | 03:24:51,00(19) | |
48 | Mikula Miroslav (1968) | CZE | IRON STARS BEROUN | 10:26:32,00 | 01:30:19,00(185) | 00:03:51,00(142) | 05:18:25,00(46) | 00:03:31,00(91) | 03:30:26,00(25) | |
49 | Cibulka Stanislav (1981) | CZE | IRON STARS BEROUN | 10:27:58,00 | 01:08:17,00(32) | 00:02:35,00(60) | 05:04:30,00(23) | 00:04:31,00(140) | 04:08:05,00(97) | |
50 | Štíbal Martin (1988) | CZE | Maratón klub Kladno | 10:28:36,00 | 01:24:11,00(148) | 00:04:19,00(168) | 05:23:12,00(57) | 00:02:31,00(42) | 03:34:23,00(30) | |
51 | Merva Milan (1985) | CZE | 10:31:21,00 | 00:57:34,00(5) | 00:02:02,00(24) | 05:16:22,00(42) | 00:01:41,00(5) | 04:13:42,00(113) | ||
52 | Černý Martin (1983) | CZE | TITAN TRILIFE | 10:31:48,00 | 01:25:19,00(155) | 00:02:33,00(58) | 05:03:24,00(16) | 00:02:26,00(34) | 03:58:06,00(80) | |
53 | Sedláček Roman (1964) | CZE | Individuální | 10:34:50,00 | 01:11:09,00(51) | 00:03:07,00(95) | 05:32:18,00(83) | 00:02:54,00(60) | 03:45:22,00(50) | |
54 | Holkup Tomáš (1979) | CZE | Lokomotiva Žižkov | 10:35:19,00 | 01:16:36,00(86) | 00:02:26,00(49) | 05:32:09,00(82) | 00:02:20,00(29) | 03:41:48,00(46) | |
55 | Tejkal Šimon (1988) | CZE | 10:36:46,00 | 01:14:13,00(74) | 00:01:44,00(15) | 05:40:18,00(102) | 00:02:18,00(28) | 03:38:13,00(37) | ||
56 | Bláha Jan (1982) | CZE | 10:38:36,00 | 01:06:28,00(27) | 00:04:15,00(163) | 05:29:03,00(71) | 00:03:55,00(120) | 03:54:55,00(67) | ||
57 | Kolář Lukáš (1984) | CZE | 10:40:20,00 | 01:40:38,00(230) | 00:05:41,00(212) | 05:12:45,00(35) | 00:04:09,00(126) | 03:37:07,00(34) | ||
58 | Krejčík Jan (1982) | CZE | Elab | 10:41:46,00 | 01:03:26,00(20) | 00:02:51,00(75) | 05:31:47,00(80) | 00:03:33,00(94) | 04:00:09,00(83) | |
59 | Kadidlo Jiří (1972) | CZE | CK Slovan Moravská Třebová | 10:42:46,00 | 01:29:17,00(176) | 00:03:04,00(91) | 05:17:35,00(45) | 00:03:26,00(86) | 03:49:24,00(59) | |
60 | Králík Jindřich (1975) | CZE | SK CYKLO-MACNER | 10:47:11,00 | 01:03:20,00(19) | 00:02:11,00(35) | 05:33:22,00(86) | 00:03:02,00(68) | 04:05:16,00(91) | |
61 | Lukáš Petr (1974) | CZE | Krkonošman | 10:48:40,00 | 01:10:03,00(41) | 00:02:08,00(31) | 05:25:39,00(61) | 00:02:44,00(51) | 04:08:06,00(98) | |
62 | Rosenkranz David (1981) | CZE | HRNAP Hrdlív | 10:48:50,00 | 01:14:25,00(75) | 00:02:48,00(74) | 05:49:01,00(135) | 00:03:41,00(104) | 03:38:55,00(39) | |
63 | Lácha Pavel (1969) | CZE | RESOLUTION TEAM | 10:49:00,00 | 01:16:58,00(88) | 00:01:46,00(16) | 05:14:50,00(40) | 00:02:47,00(54) | 04:12:39,00(110) | |
64 | Paejärv Urmas (1973) | EST | Triathlon Estonia | 10:50:11,00 | 01:25:52,00(156) | 00:01:31,00(5) | 05:25:49,00(63) | 00:01:42,00(8) | 03:55:17,00(70) | |
65 | Pittner Roman (1974) | CZE | SBR TRI-TEAM LITOMYŠL | 10:51:23,00 | 01:26:48,00(162) | 00:02:35,00(63) | 05:33:21,00(85) | 00:02:09,00(22) | 03:46:30,00(55) | |
66 | Banka Tomáš (1991) | CZE | Hovaďáci | 10:51:43,00 | 01:15:31,00(79) | 00:05:36,00(211) | 05:25:31,00(60) | 00:05:51,00(181) | 03:59:14,00(82) | |
67 | Černý Michal (1978) | CZE | TriSK ČB | 10:53:56,00 | 01:20:52,00(125) | 00:02:27,00(52) | 05:42:54,00(110) | 00:02:25,00(32) | 03:45:18,00(49) | |
68 | Vaculík Zdeněk (1976) | CZE | 10:54:59,00 | 01:23:55,00(142) | 00:03:01,00(88) | 05:28:26,00(68) | 00:03:26,00(85) | 03:56:11,00(74) | ||
69 | Zelenka Filip (1977) | CZE | Dolni Pocernice | 10:55:58,00 | 01:26:10,00(159) | 00:03:49,00(139) | 05:26:05,00(64) | 00:03:12,00(74) | 03:56:42,00(77) | |
70 | Racek Tomáš (1981) | CZE | Etriatlon Team | 10:56:29,00 | 00:59:41,00(8) | 00:02:13,00(37) | 05:16:37,00(43) | 00:01:46,00(10) | 04:36:12,00(178) | |
71 | Dokoupil Petr (1977) | CZE | Na konečné | 10:56:48,00 | 01:17:08,00(92) | 00:01:53,00(21) | 05:32:19,00(84) | 00:02:26,00(33) | 04:03:02,00(87) | |
72 | Hendrych Jaroslav (1975) | CZE | Tri club Česká Lípa | 10:57:25,00 | 01:20:13,00(118) | 00:02:43,00(69) | 05:31:47,00(81) | 00:03:39,00(102) | 03:59:03,00(81) | |
73 | Suchanek Petr (1985) | CZE | INFRAM a.s. | 10:57:57,00 | 01:09:42,00(39) | 00:01:38,00(9) | 05:26:59,00(65) | 00:02:22,00(31) | 04:17:16,00(121) | |
74 | Barabáš Jan (1976) | CZE | TTC Olomouc | 10:57:59,00 | 01:11:54,00(59) | 00:06:26,00(224) | 05:41:48,00(107) | 00:06:11,00(195) | 03:51:40,00(60) | |
75 | Klement Jiří (1988) | CZE | TITAN TRILIFE | 10:58:26,00 | 01:19:53,00(112) | 00:03:05,00(92) | 05:49:56,00(139) | 00:05:12,00(161) | 03:40:20,00(43) | |
76 | Darmovzal Jan (1990) | CZE | 10:59:49,00 | 01:18:10,00(100) | 00:02:29,00(55) | 05:40:07,00(98) | 00:05:25,00(168) | 03:53:38,00(64) | ||
77 | Procházka Rostislav (1980) | CZE | 11:00:01,00 | 01:11:27,00(55) | 00:04:26,00(176) | 05:28:54,00(69) | 00:03:39,00(101) | 04:11:35,00(109) | ||
78 | Langer Martin (1984) | CZE | MOOLBIKE.CZ Olomouc | 11:00:22,00 | 01:17:21,00(96) | 00:02:05,00(29) | 05:07:29,00(25) | 00:02:41,00(49) | 04:30:46,00(166) | |
79 | Kopřiva Petr (1981) | CZE | inTrener.cz | 11:01:12,00 | 01:02:42,00(11) | 00:02:03,00(26) | 05:40:57,00(105) | 00:05:28,00(169) | 04:10:02,00(104) | |
80 | Urban Miroslav (1969) | CZE | Hopman Team Žatec | 11:04:35,00 | 01:13:23,00(71) | 00:03:07,00(96) | 05:49:26,00(138) | 00:03:27,00(87) | 03:55:12,00(69) | |
81 | Liska Jan (1977) | CZE | FlyingFoxes | 11:05:22,00 | 01:24:04,00(145) | 00:03:48,00(138) | 05:19:53,00(48) | 00:03:33,00(96) | 04:14:04,00(116) | |
82 | Čajda Michal (1989) | CZE | 11:06:29,00 | 00:59:41,00(9) | 00:02:04,00(27) | 05:20:42,00(49) | 00:01:58,00(20) | 04:42:04,00(189) | ||
83 | Štěpánek Martin (1981) | CZE | ENDEKA BASSTA team | 11:06:52,00 | 01:30:33,00(187) | 00:02:12,00(36) | 05:27:32,00(66) | 00:03:00,00(65) | 04:03:35,00(89) | |
84 | Leitner Ondřej (1971) | CZE | 11:08:33,00 | 01:25:02,00(152) | 00:03:54,00(145) | 05:34:34,00(89) | 00:02:58,00(64) | 04:02:05,00(84) | ||
85 | Javornický Tomáš (1977) | CZE | DBK-Kadaň | 11:08:37,00 | 01:31:52,00(192) | 00:03:56,00(149) | 05:40:12,00(101) | 00:04:25,00(139) | 03:48:12,00(57) | |
86 | Dvořák Tomáš (1985) | CZE | Individuální | 11:09:02,00 | 01:20:44,00(124) | 00:03:09,00(101) | 05:21:39,00(51) | 00:03:06,00(71) | 04:20:24,00(127) | |
87 | Lapeš Jaromír (1976) | CZE | 11:11:19,00 | 01:22:24,00(134) | 00:02:56,00(81) | 05:36:01,00(91) | 00:07:12,00(213) | 04:02:46,00(86) | ||
88 | Fiala Tomáš (1974) | CZE | 11:12:43,00 | 01:28:14,00(169) | 00:04:22,00(173) | 05:40:12,00(100) | 00:03:42,00(107) | 03:56:13,00(75) | ||
89 | Valenta Michal (1986) | CZE | 11:12:47,00 | 01:11:18,00(53) | 00:03:27,00(115) | 05:44:08,00(117) | 00:04:12,00(128) | 04:09:42,00(103) | ||
90 | Gayer David (1987) | CZE | BehejBrno | 11:13:10,00 | 01:20:15,00(120) | 00:03:11,00(103) | 05:34:12,00(88) | 00:05:18,00(166) | 04:10:14,00(105) | |
91 | Stočes Ondřej (1987) | CZE | 11:13:18,00 | 01:12:02,00(60) | 00:03:27,00(116) | 05:40:47,00(104) | 00:03:06,00(70) | 04:13:56,00(114) | ||
92 | Kundrák Vladimír (1985) | SVK | 11:13:39,00 | 01:19:01,00(102) | 00:03:09,00(100) | 05:43:09,00(112) | 00:03:41,00(105) | 04:04:39,00(90) | ||
93 | Petlach Richard (1978) | CZE | BIKE TRIATLON MORKOVICE | 11:14:01,00 | 01:24:13,00(149) | 00:02:25,00(48) | 05:47:58,00(131) | 00:03:21,00(78) | 03:56:04,00(73) | |
94 | Počekajlo Václav (1987) | CZE | 11:14:30,00 | 01:22:51,00(138) | 00:04:15,00(164) | 05:51:43,00(142) | 00:02:55,00(61) | 03:52:46,00(62) | ||
95 | Bureš Martin (1977) | CZE | 11:15:21,00 | 01:30:32,00(186) | 00:02:36,00(64) | 05:29:26,00(72) | 00:03:22,00(81) | 04:09:25,00(102) | ||
96 | Soukup Martin (1976) | CZE | TRIAKLUB PODĚBRADY | 11:15:27,00 | 01:21:53,00(131) | 00:04:24,00(175) | 05:25:12,00(59) | 00:08:24,00(227) | 04:15:34,00(117) | |
97 | Nevřala Michal (1981) | CZE | SK Ocelaci Ostrava | 11:15:28,00 | 01:20:23,00(123) | 00:03:50,00(140) | 05:44:13,00(119) | 00:03:50,00(117) | 04:03:12,00(88) | |
98 | Kubec Václav (1975) | CZE | 11:16:09,00 | 01:11:32,00(56) | 00:03:51,00(141) | 05:21:55,00(54) | 00:04:24,00(136) | 04:34:27,00(171) | ||
99 | Ordelt Petr (1972) | CZE | TITAN TRILIFE | 11:16:15,00 | 01:15:48,00(81) | 00:02:47,00(73) | 05:45:17,00(121) | 00:03:22,00(80) | 04:09:01,00(101) | |
100 | Števanka Miloš (1979) | SVK | ŽELEZNÍ ŽOCHÁRI | 11:17:28,00 | 01:12:17,00(64) | 00:06:23,00(222) | 05:44:08,00(118) | 00:08:59,00(234) | 04:05:41,00(93) | |
101 | Veselouš Filip (1995) | CZE | 11:17:55,00 | 01:19:29,00(108) | 00:03:00,00(86) | 05:30:00,00(74) | 00:03:44,00(111) | 04:21:42,00(131) | ||
102 | Kocka Matúš (1984) | SVK | 11:19:05,00 | 01:10:08,00(43) | 00:03:09,00(98) | 05:40:00,00(96) | 00:04:42,00(144) | 04:21:06,00(129) | ||
103 | Dostál Václav (1982) | CZE | 11:19:48,00 | 01:19:33,00(109) | 00:03:44,00(132) | 05:42:41,00(109) | 00:02:39,00(48) | 04:11:11,00(108) | ||
104 | Hanuš Petr (1964) | CZE | Chládek a Tintěra Pardubice | 11:20:30,00 | 01:20:15,00(121) | 00:02:38,00(67) | 06:07:10,00(180) | 00:05:24,00(167) | 03:45:03,00(48) | |
105 | Heřman Tomáš (1976) | CZE | 11:20:33,00 | 01:05:28,00(26) | 00:03:23,00(108) | 05:43:43,00(115) | 00:04:11,00(127) | 04:23:48,00(141) | ||
106 | Kormanec Vladimír (1984) | SVK | TJ TATRAN KRASNO NAD KYSUCOU | 11:21:57,00 | 01:12:16,00(63) | 00:07:53,00(241) | 05:50:50,00(140) | 00:03:37,00(99) | 04:07:21,00(95) | |
107 | Jović Vedran (1983) | HRV | TK3MAX | 11:21:58,00 | 01:32:40,00(197) | 00:02:18,00(42) | 06:08:13,00(182) | 00:02:09,00(23) | 03:36:38,00(33) | |
108 | Cindr Martin (1983) | CZE | Individuální | 11:22:00,00 | 01:32:21,00(195) | 00:02:20,00(45) | 06:07:58,00(181) | 00:01:55,00(15) | 03:37:26,00(35) | |
109 | Lácha Radek (1971) | CZE | 11:22:38,00 | 01:15:10,00(76) | 00:02:28,00(54) | 05:10:32,00(29) | 00:02:53,00(58) | 04:51:35,00(207) | ||
110 | Bilek Tomas (1990) | CZE | 11:23:17,00 | 01:15:53,00(82) | 00:04:49,00(184) | 05:59:58,00(168) | 00:06:45,00(206) | 03:55:52,00(71) | ||
111 | Michovský Marek (1976) | CZE | Mika training | 11:24:06,00 | 01:18:26,00(101) | 00:02:30,00(56) | 05:35:17,00(90) | 00:04:20,00(133) | 04:23:33,00(139) | |
112 | Tarča Jurij (1969) | CZE | Studénka | 11:25:46,00 | 01:22:02,00(132) | 00:04:11,00(157) | 05:31:39,00(78) | 00:03:47,00(112) | 04:24:07,00(143) | |
113 | Kučera Martin (1987) | CZE | SK Fuga | 11:26:22,00 | 01:16:59,00(90) | 00:02:55,00(79) | 05:39:59,00(95) | 00:03:43,00(109) | 04:22:46,00(135) | |
114 | Řezníček Vladislav (1964) | CZE | Sokol Bouzov | 11:28:47,00 | 01:13:17,00(70) | 00:02:35,00(61) | 05:41:18,00(106) | 00:03:50,00(116) | 04:27:47,00(156) | |
115 | Kočíb Pavel (1975) | CZE | Krušnoman TT Litvínov | 11:29:06,00 | 01:16:48,00(87) | 00:02:13,00(38) | 05:25:42,00(62) | 00:03:27,00(88) | 04:40:56,00(188) | |
116 | Sojka Josef (1987) | CZE | zaproteam | 11:30:18,00 | 01:33:55,00(201) | 00:01:37,00(8) | 05:43:47,00(116) | 00:02:14,00(27) | 04:08:45,00(100) | |
117 | Bobrik Radovan (1972) | CZE | 3NT | 11:30:21,00 | 01:10:31,00(46) | 00:02:28,00(53) | 05:21:45,00(52) | 00:06:32,00(201) | 04:49:05,00(201) | |
118 | Pavlůsek Petr (1968) | CZE | 11:30:56,00 | 01:10:01,00(40) | 00:03:00,00(85) | 05:46:22,00(123) | 00:04:33,00(142) | 04:27:00,00(154) | ||
119 | Araujo Jose (1989) | ESP | 11:31:14,00 | 01:07:29,00(30) | 00:04:14,00(159) | 05:37:37,00(92) | 00:05:36,00(174) | 04:36:18,00(179) | ||
120 | Kirsch Radomír (1975) | CZE | Loko Trutnov | 11:32:46,00 | 01:21:30,00(130) | 00:04:21,00(171) | 05:43:21,00(114) | 00:05:08,00(159) | 04:18:26,00(123) | |
121 | Kosatík Ladislav (1971) | CZE | ASPOT Hulín | 11:33:08,00 | 01:46:30,00(239) | 00:02:33,00(59) | 05:27:40,00(67) | 00:03:07,00(73) | 04:13:18,00(112) | |
122 | Paulát Ondřej (1979) | CZE | 11:33:13,00 | 01:19:23,00(107) | 00:02:04,00(28) | 05:33:22,00(87) | 00:02:28,00(37) | 04:35:56,00(176) | ||
123 | Drábek Tomáš (1978) | CZE | UniCredit Triathlon Team | 11:33:33,00 | 01:21:13,00(127) | 00:02:45,00(71) | 06:15:05,00(199) | 00:05:46,00(180) | 03:48:44,00(58) | |
124 | Kučera Michal (1979) | CZE | Triatlon Team Nereus Žilina | 11:33:50,00 | 01:19:19,00(106) | 00:03:18,00(106) | 05:40:09,00(99) | 00:03:43,00(110) | 04:27:21,00(155) | |
125 | Ďurta Tomáš (1980) | SVK | ŠK Achilles Handlová | 11:34:29,00 | 01:29:48,00(179) | 00:03:54,00(146) | 06:01:55,00(172) | 00:06:58,00(210) | 03:51:54,00(61) | |
126 | Macháček Pavel (1967) | CZE | Individuální | 11:34:56,00 | 01:37:02,00(213) | 00:04:05,00(153) | 05:39:07,00(93) | 00:05:59,00(186) | 04:08:43,00(99) | |
127 | Oppelt Michal (1983) | CZE | Krušnoman TT Litvínov | 11:35:19,00 | 01:19:18,00(105) | 00:02:39,00(68) | 05:42:27,00(108) | 00:02:31,00(41) | 04:28:24,00(160) | |
128 | Tomka Bartoloměj (1994) | CZE | Atletiko Frymburk | 11:36:03,00 | 01:08:30,00(35) | 00:03:34,00(123) | 05:57:13,00(157) | 00:03:43,00(108) | 04:23:03,00(138) | |
129 | Špaček Petr (1986) | CZE | TTK Slavia VŠ Plzeň | 11:37:31,00 | 01:03:20,00(18) | 00:02:57,00(83) | 05:48:19,00(133) | 00:08:22,00(226) | 04:34:33,00(174) | |
130 | Pakosz Krzysztof (1993) | POL | Individual | 11:37:52,00 | 01:08:28,00(34) | 00:02:25,00(47) | 05:54:17,00(150) | 00:02:36,00(47) | 04:30:06,00(164) | |
131 | Wiśniewski Krzysztof (1978) | POL | 11:37:52,00 | 01:26:06,00(158) | 00:04:21,00(172) | 05:30:50,00(77) | 00:08:34,00(230) | 04:28:01,00(158) | ||
132 | Fara Jan (1984) | CZE | Triatlon Mladá Boleslav | 11:38:31,00 | 01:35:20,00(205) | 00:03:24,00(109) | 05:52:55,00(144) | 00:04:14,00(129) | 04:02:38,00(85) | |
133 | Rež Zdeněk (1972) | CZE | Spona Teplice | 11:39:43,00 | 01:23:50,00(141) | 00:02:37,00(66) | 06:29:40,00(226) | 00:04:18,00(132) | 03:39:18,00(40) | |
134 | Plavec Vítězslav (1980) | CZE | Běžecký klub Heřmanův Městec | 11:39:44,00 | 01:23:58,00(144) | 00:03:22,00(107) | 05:53:01,00(145) | 00:02:56,00(63) | 04:16:27,00(120) | |
135 | Rett Tom (1969) | CZE | SK Madeja Sport | 11:40:02,00 | 01:28:26,00(171) | 00:02:57,00(84) | 05:40:03,00(97) | 00:03:33,00(97) | 04:25:03,00(149) | |
136 | Škarka Dan (1978) | CZE | SK Termit | 11:40:08,00 | 01:28:24,00(170) | 00:03:26,00(111) | 05:43:16,00(113) | 00:03:24,00(83) | 04:21:38,00(130) | |
137 | Alferi Jiří (1980) | CZE | 11:42:20,00 | 01:17:37,00(98) | 00:04:19,00(167) | 05:45:51,00(122) | 00:05:12,00(160) | 04:29:21,00(162) | ||
138 | Jungmann Petr (1966) | CZE | TJ Slavia Karlovy Vary | 11:42:47,00 | 01:29:51,00(181) | 00:02:54,00(77) | 05:55:45,00(154) | 00:03:21,00(79) | 04:10:56,00(106) | |
139 | Sikora Aleš (1973) | CZE | 11:43:41,00 | 01:18:07,00(99) | 00:03:02,00(89) | 05:46:39,00(126) | 00:03:01,00(66) | 04:32:52,00(169) | ||
140 | Josef Filip (1984) | CZE | 11:45:27,00 | 01:21:17,00(128) | 00:10:29,00(250) | 06:15:15,00(200) | 00:05:08,00(158) | 03:53:18,00(63) | ||
141 | Sovák Jan (1989) | CZE | 11:45:32,00 | 01:19:04,00(103) | 00:05:31,00(206) | 06:17:40,00(207) | 00:07:15,00(215) | 03:56:02,00(72) | ||
142 | Duba Kamil (1978) | CZE | Triatlon Lipno | 11:46:05,00 | 01:34:56,00(203) | 00:05:00,00(187) | 05:39:23,00(94) | 00:03:48,00(114) | 04:22:58,00(136) | |
143 | Zelenák Ivan (1969) | SVK | TO Dvory nad Žitavou | 11:47:06,00 | 01:33:11,00(198) | 00:02:56,00(82) | 05:45:05,00(120) | 00:02:55,00(62) | 04:22:59,00(137) | |
144 | Racek Luboš (1968) | CZE | ACES Team K. Vary | 11:48:19,00 | 01:37:17,00(216) | 00:04:17,00(165) | 05:47:35,00(130) | 00:05:54,00(182) | 04:13:16,00(111) | |
145 | Slovák Radoslav (1977) | CZE | edhouse.cz | 11:49:23,00 | 01:27:49,00(168) | 00:03:26,00(110) | 05:51:24,00(141) | 00:04:44,00(146) | 04:22:00,00(133) | |
146 | Mizera Pavol (1978) | SVK | Kysuce Team | 11:49:37,00 | 01:29:16,00(175) | 00:04:30,00(178) | 06:03:41,00(175) | 00:04:49,00(148) | 04:07:21,00(96) | |
147 | Hinterstoisser Hans (1961) | CZE | TV Zell am See | 11:49:45,00 | 01:16:11,00(84) | 00:03:53,00(144) | 05:46:51,00(127) | 00:05:07,00(157) | 04:37:43,00(183) | |
148 | Rieger Jan (1976) | CZE | 11:49:49,00 | 01:31:57,00(194) | 00:05:51,00(217) | 05:49:21,00(137) | 00:05:05,00(156) | 04:17:35,00(122) | ||
149 | Červenka Ctibor (1975) | CZE | Hopman Team Žatec | 11:50:42,00 | 01:23:29,00(140) | 00:04:09,00(154) | 05:52:18,00(143) | 00:04:03,00(125) | 04:26:43,00(153) | |
150 | Kadlec Vladimír (1977) | CZE | 11:51:11,00 | 01:27:14,00(164) | 00:05:33,00(209) | 05:46:30,00(124) | 00:07:08,00(211) | 04:24:46,00(146) | ||
151 | Jančík Miroslav (1987) | CZE | Miroslav Jančík | 11:51:58,00 | 01:24:09,00(147) | 00:05:13,00(198) | 05:55:55,00(155) | 00:04:36,00(143) | 04:22:05,00(134) | |
152 | Šimek Jiří (1974) | CZE | DentAurum | 11:52:02,00 | 01:20:06,00(115) | 00:03:29,00(118) | 05:47:10,00(128) | 00:03:52,00(118) | 04:37:25,00(180) | |
153 | Plavec Petr (1977) | CZE | Běžecký klub Heřmanův Městec | 11:52:02,00 | 01:31:26,00(189) | 00:03:16,00(105) | 05:47:32,00(129) | 00:04:57,00(153) | 04:24:51,00(147) | |
154 | Vajcík Pavol (1981) | CZE | Aspot Hulín | 11:53:44,00 | 01:35:41,00(206) | 00:05:11,00(196) | 05:43:05,00(111) | 00:06:06,00(191) | 04:23:41,00(140) | |
155 | Veselý Petr (1977) | CZE | 11:54:57,00 | 01:36:50,00(212) | 00:11:30,00(252) | 06:08:26,00(183) | 00:11:56,00(245) | 03:46:15,00(54) | ||
156 | Hynčica Pavel (1978) | CZE | !!! Sťěrkáč !!! | 11:55:11,00 | 01:26:39,00(161) | 00:03:31,00(119) | 05:30:11,00(75) | 00:06:04,00(188) | 04:48:46,00(199) | |
157 | Werunský Martin (1991) | CZE | 11:56:30,00 | 01:22:45,00(136) | 00:03:41,00(128) | 05:58:56,00(164) | 00:03:07,00(72) | 04:28:01,00(157) | ||
158 | Vašica Martin (1972) | CZE | KARAT eXtreme Heads | 11:56:52,00 | 01:11:05,00(50) | 00:04:18,00(166) | 05:59:37,00(166) | 00:05:44,00(179) | 04:36:08,00(177) | |
159 | Zajíc Šimon (1990) | CZE | 11:57:16,00 | 01:13:42,00(73) | 00:03:35,00(124) | 06:18:37,00(210) | 00:05:03,00(155) | 04:16:19,00(119) | ||
160 | Slivka Milan (1977) | CZE | TK Žabka Čadca | 11:59:19,00 | 01:39:27,00(226) | 00:05:15,00(200) | 05:54:09,00(149) | 00:04:21,00(134) | 04:16:07,00(118) | |
161 | Polívka Luděk (1978) | CZE | CBT Lipník nad Bečvou | 12:02:05,00 | 01:21:19,00(129) | 00:05:52,00(218) | 05:58:18,00(161) | 00:04:15,00(130) | 04:32:21,00(168) | |
162 | Macháček Šimon (1989) | CZE | 12:03:15,00 | 01:13:33,00(72) | 00:04:26,00(177) | 05:56:21,00(156) | 00:04:24,00(137) | 04:44:31,00(194) | ||
163 | Kokeš Vlastimil (1965) | CZE | TK DUKO Rýmařov | 12:03:25,00 | 01:49:59,00(247) | 00:05:20,00(204) | 05:57:32,00(158) | 00:05:16,00(163) | 04:05:18,00(92) | |
164 | Procházka Dušan (1972) | CZE | TJ Spartak Třebíč | 12:03:53,00 | 01:10:56,00(49) | 00:03:56,00(148) | 06:14:19,00(197) | 00:08:30,00(229) | 04:26:12,00(152) | |
165 | Bergmann Filip (1987) | CZE | 12:05:51,00 | 01:24:55,00(151) | 00:08:39,00(246) | 05:48:03,00(132) | 00:12:00,00(246) | 04:32:14,00(167) | ||
166 | Venzara David (1976) | CZE | OMT | 12:06:53,00 | 01:37:36,00(218) | 00:03:26,00(113) | 05:58:09,00(160) | 00:03:25,00(84) | 04:24:17,00(144) | |
167 | Varga Miroslav (1968) | CZE | 12:07:14,00 | 01:31:54,00(193) | 00:03:26,00(112) | 05:53:37,00(148) | 00:03:47,00(113) | 04:34:30,00(172) | ||
168 | Usnul Luděk (1988) | CZE | 12:07:38,00 | 01:25:08,00(154) | 00:05:50,00(216) | 05:55:14,00(152) | 00:06:54,00(209) | 04:34:32,00(173) | ||
169 | Němeček Michal (1970) | CZE | 12:09:21,00 | 01:29:52,00(183) | 00:06:18,00(220) | 06:07:00,00(179) | 00:06:04,00(189) | 04:20:07,00(126) | ||
170 | Kolář Martin (1980) | CZE | TriSK ČB | 12:09:49,00 | 01:36:30,00(207) | 00:05:06,00(193) | 06:02:41,00(173) | 00:03:35,00(98) | 04:21:57,00(132) | |
171 | Nemčík Marek (1975) | SVK | TRI-MAX MORAVIAMAN Team | 12:15:33,00 | 01:12:24,00(66) | 00:04:11,00(156) | 06:15:59,00(201) | 00:05:18,00(164) | 04:37:41,00(182) | |
172 | Tilcer Daniel (1990) | CZE | 12:16:07,00 | 01:04:19,00(22) | 00:05:05,00(192) | 06:08:42,00(185) | 00:05:31,00(172) | 04:52:30,00(209) | ||
173 | Najman David (1979) | CZE | JOSKATEL TEAM | 12:17:01,00 | 01:37:52,00(219) | 00:04:45,00(182) | 05:53:34,00(146) | 00:03:16,00(75) | 04:37:34,00(181) | |
174 | Maňásek Lukáš (1980) | CZE | 12:17:26,00 | 01:26:04,00(157) | 00:03:36,00(125) | 06:13:40,00(196) | 00:03:29,00(90) | 04:30:37,00(165) | ||
175 | Baumrt Tomáš (1963) | CZE | 12:17:58,00 | 01:12:23,00(65) | 00:04:13,00(158) | 06:02:58,00(174) | 00:03:42,00(106) | 04:54:42,00(217) | ||
176 | Kučera Ondřej (1973) | CZE | KARAT eXtreme Heads | 12:18:23,00 | 01:12:09,00(61) | 00:04:05,00(152) | 05:58:25,00(163) | 00:05:38,00(176) | 04:58:06,00(220) | |
177 | Kasal Alexandr (1991) | CZE | Ješovice | 12:18:54,00 | 01:37:03,00(214) | 00:05:17,00(202) | 06:10:50,00(189) | 00:06:08,00(193) | 04:19:36,00(124) | |
178 | Hofreiter Bohdan (1968) | CZE | ACES Team Karlovy Vary | 12:19:52,00 | 01:28:58,00(174) | 00:07:30,00(235) | 06:16:27,00(202) | 00:05:58,00(185) | 04:20:59,00(128) | |
179 | Chalupa Petr (1985) | CZE | Maratón klub Kladno | 12:21:11,00 | 01:34:54,00(202) | 00:03:36,00(126) | 06:09:01,00(186) | 00:08:03,00(225) | 04:25:37,00(150) | |
180 | Lang Jaroslav (1972) | CZE | Dtrias.rajce.net | 12:23:28,00 | 01:41:46,00(231) | 00:05:01,00(189) | 06:16:58,00(205) | 00:05:41,00(177) | 04:14:02,00(115) | |
181 | Čáp Marek (1978) | CZE | 12:23:56,00 | 01:32:32,00(196) | 00:06:47,00(230) | 06:09:38,00(187) | 00:06:33,00(203) | 04:28:26,00(161) | ||
182 | Komora František (1970) | CZE | 12:24:14,00 | 01:31:31,00(190) | 00:05:19,00(203) | 06:22:17,00(216) | 00:05:29,00(171) | 04:19:38,00(125) | ||
183 | Beneš Vladimír (1969) | CZE | Joskatel TEAM | 12:24:23,00 | 01:31:43,00(191) | 00:07:53,00(242) | 05:57:40,00(159) | 00:07:36,00(219) | 04:39:31,00(186) | |
184 | Čečrle Stanislav (1971) | CZE | SK Štěpánov | 12:24:45,00 | 01:29:54,00(184) | 00:02:19,00(44) | 06:05:36,00(177) | 00:02:31,00(43) | 04:44:25,00(193) | |
185 | Tlustý Tomáš (1984) | CZE | Maratón klub Kladno | 12:26:25,00 | 01:39:15,00(224) | 00:03:56,00(150) | 06:33:05,00(229) | 00:03:38,00(100) | 04:06:31,00(94) | |
186 | Kuzma Jiří (1975) | CZE | 12:27:16,00 | 01:31:24,00(188) | 00:08:01,00(243) | 06:30:30,00(228) | 00:06:19,00(197) | 04:11:02,00(107) | ||
187 | Vaněk Petr (1980) | CZE | 12:27:34,00 | 01:39:20,00(225) | 00:03:43,00(131) | 06:01:35,00(171) | 00:04:32,00(141) | 04:38:24,00(184) | ||
188 | Tůma Jaroslav (1963) | CZE | SK EGO Šindlovy Dvory | 12:27:47,00 | 01:36:47,00(209) | 00:05:31,00(207) | 05:55:34,00(153) | 00:06:05,00(190) | 04:43:50,00(192) | |
189 | Fiala David (1970) | CZE | Eleven Mercedes-Benz Mitas Team | 12:28:31,00 | 01:22:45,00(137) | 00:03:48,00(137) | 06:12:16,00(191) | 00:06:32,00(202) | 04:43:10,00(191) | |
190 | Maták Andrej (1985) | SVK | Šperky JM | 12:28:38,00 | 01:19:07,00(104) | 00:03:48,00(136) | 06:08:30,00(184) | 00:07:55,00(222) | 04:49:18,00(202) | |
191 | Skupień Tomáš (1974) | CZE | Šternberk | 12:28:48,00 | 01:47:20,00(242) | 00:08:23,00(245) | 06:00:44,00(170) | 00:06:24,00(199) | 04:25:57,00(151) | |
192 | Horák Dušan (1973) | CZE | 12:28:56,00 | 01:28:29,00(172) | 00:03:31,00(120) | 05:59:52,00(167) | 00:06:09,00(194) | 04:50:55,00(205) | ||
193 | Mich Pavel (1970) | CZE | BIKE TRIATLON MORKOVICE | 12:30:24,00 | 01:35:12,00(204) | 00:03:05,00(93) | 06:19:01,00(211) | 00:03:19,00(76) | 04:29:47,00(163) | |
194 | Slezáček Vojtěch (1973) | CZE | 12:31:15,00 | 01:19:50,00(111) | 00:05:12,00(197) | 05:58:20,00(162) | 00:06:20,00(198) | 05:01:33,00(222) | ||
195 | Plavec Jan (1979) | CZE | Běžecký klub Heřmanův Městec | 12:31:28,00 | 01:37:14,00(215) | 00:04:41,00(180) | 05:49:17,00(136) | 00:06:46,00(207) | 04:53:30,00(212) | |
196 | Steiger Radek (1979) | CZE | SARS Kroměříž | 12:33:20,00 | 01:19:36,00(110) | 00:04:23,00(174) | 06:23:59,00(219) | 00:05:18,00(165) | 04:40:04,00(187) | |
197 | Lollek Petr (1971) | CZE | Sokol Troubelice | 12:33:38,00 | 01:33:32,00(200) | 00:06:57,00(232) | 06:13:36,00(195) | 00:04:50,00(149) | 04:34:43,00(175) | |
198 | Vojtěšek Zbyněk (1977) | CZE | 12:36:44,00 | 01:46:03,00(237) | 00:03:27,00(117) | 06:17:39,00(206) | 00:04:43,00(145) | 04:24:52,00(148) | ||
199 | Vančura Martin (1977) | CZE | KKZ | 12:37:35,00 | 01:38:26,00(220) | 00:04:45,00(183) | 05:54:37,00(151) | 00:05:37,00(175) | 04:54:10,00(215) | |
200 | Kalík Marcel (1976) | CZE | ASPOT Hulín | 12:37:56,00 | 01:15:32,00(80) | 00:02:56,00(80) | 06:35:49,00(230) | 00:04:24,00(138) | 04:39:15,00(185) | |
201 | Liška Michal (1981) | CZE | Ladermon | 12:38:07,00 | 01:15:56,00(83) | 00:07:09,00(233) | 06:16:42,00(203) | 00:07:55,00(221) | 04:50:25,00(204) | |
202 | Škarka René (1976) | CZE | SK Termit | 12:38:21,00 | 01:48:21,00(244) | 00:03:46,00(135) | 05:46:38,00(125) | 00:02:20,00(30) | 04:57:16,00(219) | |
203 | Leč Dušan (1981) | CZE | Triatlon Mladá Boleslav | 12:39:35,00 | 01:06:59,00(28) | 00:02:51,00(76) | 06:06:06,00(178) | 00:03:49,00(115) | 05:19:50,00(232) | |
204 | Bozhinov Ekalabhya Zoran (1970) | MKD | Sri Chinmoy Marathon Team | 12:40:30,00 | 01:21:04,00(126) | 00:04:53,00(186) | 05:59:24,00(165) | 00:05:33,00(173) | 05:09:36,00(227) | |
205 | Horník Jan (1971) | CZE | TJ Sokol Pražské Předměstí | 12:40:43,00 | 01:23:05,00(139) | 00:12:02,00(253) | 06:03:43,00(176) | 00:08:01,00(223) | 04:53:52,00(213) | |
206 | Kupčík Miroslav (1969) | CZE | Individual Slavkov u Brna | 12:44:13,00 | 01:28:44,00(173) | 00:05:21,00(205) | 05:48:40,00(134) | 00:09:39,00(236) | 05:11:49,00(229) | |
207 | Borecky Ladislav (1987) | CZE | 12:45:38,00 | 01:26:13,00(160) | 00:05:01,00(188) | 06:20:21,00(213) | 00:05:15,00(162) | 04:48:48,00(200) | ||
208 | Brož Petr (1961) | CZE | USK Akademik Cheb | 12:49:35,00 | 01:29:52,00(182) | 00:04:20,00(170) | 06:43:06,00(236) | 00:07:41,00(220) | 04:24:36,00(145) | |
209 | Rovenský Jan (1981) | CZE | 12:49:53,00 | 01:20:20,00(122) | 00:05:49,00(215) | 06:37:05,00(231) | 00:03:53,00(119) | 04:42:46,00(190) | ||
210 | Školař Petr (1989) | CZE | 12:50:14,00 | 01:24:43,00(150) | 00:07:42,00(238) | 06:45:15,00(239) | 00:08:28,00(228) | 04:24:06,00(142) | ||
211 | Bednářík Jiří (1973) | CZE | SK Míkovice | 12:51:53,00 | 01:26:52,00(163) | 00:05:33,00(208) | 06:28:53,00(225) | 00:04:23,00(135) | 04:46:12,00(195) | |
212 | Pokluda Ondřej (1969) | CZE | FreeRun Zlín | 12:51:59,00 | 01:22:40,00(135) | 00:04:33,00(179) | 06:20:48,00(214) | 00:09:48,00(238) | 04:54:10,00(214) | |
213 | Hanke Marek (1976) | CZE | 12:53:10,00 | 01:36:50,00(211) | 00:07:43,00(239) | 06:11:07,00(190) | 00:10:09,00(241) | 04:47:21,00(198) | ||
214 | Jancsikin Milan (1989) | HUN | Triacto | 12:57:02,00 | 01:29:49,00(180) | 00:04:10,00(155) | 06:26:43,00(222) | 00:06:39,00(204) | 04:49:41,00(203) | |
215 | Melkus Ondřej (1981) | CZE | 13:01:23,00 | 01:27:45,00(167) | 00:05:45,00(213) | 06:18:28,00(208) | 00:04:48,00(147) | 05:04:37,00(223) | ||
216 | Špaček Karel (1957) | CZE | 13:04:56,00 | 02:08:42,00(253) | 00:03:31,00(122) | 05:40:37,00(103) | 00:06:00,00(187) | 05:06:06,00(225) | ||
217 | Zielinski Andrzej (1977) | POL | ARS-FEMINA | 13:05:49,00 | 01:20:05,00(114) | 00:04:20,00(169) | 06:43:48,00(238) | 00:05:42,00(178) | 04:51:54,00(208) | |
218 | Pospíšil David (1975) | CZE | TRI-MAX MORAVIAMAN TEAM | 13:07:43,00 | 01:38:58,00(223) | 00:04:52,00(185) | 06:23:41,00(218) | 00:07:14,00(214) | 04:52:58,00(210) | |
219 | Kopečný František (1962) | CZE | TJ Sokol Osek nad Bečvou | 13:14:59,00 | 01:40:20,00(229) | 00:06:36,00(227) | 06:23:31,00(217) | 00:05:57,00(184) | 04:58:35,00(221) | |
220 | Zákostelecký Marek (1970) | CZE | Cirk LaPutyka | 13:18:54,00 | 01:46:41,00(241) | 00:06:40,00(228) | 06:12:24,00(192) | 00:07:23,00(216) | 05:05:46,00(224) | |
221 | Kulík Michal (1980) | CZE | 13:19:52,00 | 01:27:18,00(166) | 00:03:43,00(130) | 06:18:33,00(209) | 00:06:19,00(196) | 05:23:59,00(237) | ||
222 | Švec Martin (1993) | CZE | 13:20:16,00 | 01:36:46,00(208) | 00:05:16,00(201) | 06:38:17,00(232) | 00:06:29,00(200) | 04:53:28,00(211) | ||
223 | Dvorský Michal (1968) | CZE | Zapro team | 13:22:22,00 | 01:25:03,00(153) | 00:03:46,00(134) | 06:25:31,00(221) | 00:04:57,00(152) | 05:23:05,00(236) | |
224 | Al-Kaysy Said (1965) | CZE | 13:24:29,00 | 01:46:21,00(238) | 00:05:33,00(210) | 06:58:48,00(245) | 00:05:28,00(170) | 04:28:19,00(159) | ||
225 | Papežík Miroslav (1979) | CZE | KKZ | 13:25:21,00 | 01:57:17,00(249) | 00:09:36,00(248) | 06:27:10,00(223) | 00:16:59,00(252) | 04:34:19,00(170) | |
226 | Cisár Miroslav (1969) | SVK | 13:26:07,00 | 01:20:02,00(113) | 00:08:58,00(247) | 06:00:15,00(169) | 00:08:50,00(233) | 05:48:02,00(246) | ||
227 | Ročák Pavel (1967) | CZE | RoPaRo | 13:26:16,00 | 01:20:10,00(117) | 00:06:48,00(231) | 06:41:18,00(235) | 00:10:32,00(244) | 05:07:28,00(226) | |
228 | Dvořák Stanislav (1987) | CZE | 13:28:11,00 | 01:29:43,00(178) | 00:07:30,00(236) | 06:54:19,00(243) | 00:09:59,00(240) | 04:46:40,00(197) | ||
229 | Vít Jiří (1972) | CZE | DTRIAS.RAJCE.NET | 13:30:07,00 | 01:38:41,00(222) | 00:03:31,00(121) | 06:14:45,00(198) | 00:04:57,00(154) | 05:28:13,00(240) | |
230 | Zdráhal Jaroslav (1963) | CZE | 13:34:25,00 | 01:10:48,00(47) | 00:03:09,00(99) | 06:10:08,00(188) | 00:05:56,00(183) | 06:04:24,00(248) | ||
231 | Mikel Jiří (1978) | CZE | Individuální | 13:37:41,00 | 01:37:22,00(217) | 00:05:06,00(194) | 06:24:39,00(220) | 00:06:07,00(192) | 05:24:27,00(238) | |
232 | Večeřa Václav (1989) | CZE | Borci ze židle | 13:37:51,00 | 01:48:48,00(246) | 00:06:19,00(221) | 06:13:17,00(193) | 00:06:42,00(205) | 05:22:45,00(235) | |
233 | Bálek Oldřich (1972) | CZE | 13:41:27,00 | 01:44:05,00(234) | 00:04:41,00(181) | 06:16:56,00(204) | 00:07:29,00(217) | 05:28:16,00(241) | ||
234 | Kavalír Petr (1974) | CZE | 13:45:59,00 | 01:27:14,00(165) | 00:08:11,00(244) | 06:40:27,00(233) | 00:09:53,00(239) | 05:20:14,00(234) | ||
235 | Vodička Jan (1968) | CZE | TTC Olomouc | 13:48:48,00 | 01:17:34,00(97) | 00:04:14,00(160) | 06:43:16,00(237) | 00:08:35,00(231) | 05:35:09,00(244) | |
236 | Zieliński Tomasz (1976) | POL | Velocity Warszawa | 13:53:33,00 | 01:38:38,00(221) | 00:03:36,00(127) | 06:19:22,00(212) | 00:04:54,00(151) | 05:47:03,00(245) | |
237 | Hovorka Tomáš (1976) | CZE | CTC FORT SMC Ústí nad Orlicí | 13:55:11,00 | 01:39:42,00(227) | 00:06:43,00(229) | 06:28:24,00(224) | 00:07:35,00(218) | 05:32:47,00(242) | |
238 | Cabal Stanislav (1962) | CZE | TRI Cheb | 13:56:47,00 | 02:03:13,00(251) | 00:05:14,00(199) | 06:55:11,00(244) | 00:06:49,00(208) | 04:46:20,00(196) | |
239 | Novotný Aleš (1977) | CZE | 13:58:12,00 | 01:36:49,00(210) | 00:05:04,00(191) | 06:49:04,00(241) | 00:07:09,00(212) | 05:20:06,00(233) | ||
240 | Kux Milan (1971) | CZE | 3atlonteam Uničov | 14:06:55,00 | 01:47:52,00(243) | 00:09:38,00(249) | 06:51:18,00(242) | 00:08:02,00(224) | 05:10:05,00(228) | |
241 | Michal Piech (1985) | POL | La Lorraine Polska | 14:13:47,00 | 01:33:23,00(199) | 00:06:34,00(225) | 07:28:19,00(251) | 00:09:37,00(235) | 04:55:54,00(218) | |
242 | Hrebíček Igor (1964) | SVK | Bukanyr Club - Trnava | 14:17:24,00 | 02:05:44,00(252) | 00:07:33,00(237) | 06:30:00,00(227) | 00:08:46,00(232) | 05:25:21,00(239) | |
243 | Krankus Milan (1980) | SVK | 14:21:47,00 | 01:44:46,00(236) | 00:05:10,00(195) | 06:48:31,00(240) | 00:09:43,00(237) | 05:33:37,00(243) | ||
244 | Linhart Milan (1964) | CZE | KBA Grafitec Dobruška | 14:30:34,00 | 01:52:06,00(248) | 00:05:46,00(214) | 07:03:01,00(247) | 00:10:13,00(242) | 05:19:28,00(231) | |
245 | Horníček Zdeněk (1971) | CZE | Čutňoch Vyškov | 14:45:11,00 | 01:48:43,00(245) | 00:10:48,00(251) | 07:39:52,00(253) | 00:14:52,00(249) | 04:50:56,00(206) | |
246 | DLOUHÝ Vladimír (1960) | CZE | Dlouháni Roudnice | 14:48:43,00 | 02:10:59,00(254) | 00:06:34,00(226) | 07:00:38,00(246) | 00:12:13,00(247) | 05:18:19,00(230) | |
247 | Hatlák Filip (1995) | CZE | TRI & FLY team | 14:55:56,00 | 01:29:31,00(177) | 00:04:14,00(162) | 07:17:57,00(250) | 00:03:01,00(67) | 06:01:13,00(247) | |
248 | Polívka Vladimír (1969) | CZE | TTC Olomouc | 15:23:50,00 | 01:44:06,00(235) | 00:05:01,00(190) | 06:21:54,00(215) | 00:04:17,00(131) | 07:08:32,00(253) | |
249 | Škarka Libor (1983) | CZE | Sk Termit | 15:33:20,00 | 01:46:37,00(240) | 00:06:23,00(223) | 07:04:00,00(248) | 00:24:18,00(253) | 06:12:02,00(250) | |
250 | Fait Jan (1951) | CZE | CTC FORT SMC Ústí nad Orlicí | 15:46:00,00 | 01:41:56,00(232) | 00:06:01,00(219) | 06:40:55,00(234) | 00:10:24,00(243) | 07:06:44,00(252) | |
251 | Rameš Adam (1983) | CZE | Cirk la Putyka | 16:16:31,00 | 01:23:55,00(143) | 00:07:47,00(240) | 07:05:52,00(249) | 00:15:41,00(250) | 07:23:16,00(254) | |
252 | Kubál Ivan (1988) | SVK | Cirk la Putyka | 16:19:29,00 | 01:58:48,00(250) | 00:12:38,00(254) | 07:33:25,00(252) | 00:16:21,00(251) | 06:18:17,00(251) | |
253 | Komrska Pavel (1974) | CZE | 16:23:22,00 | 01:42:00,00(233) | 00:07:22,00(234) | 08:14:24,00(254) | 00:12:33,00(248) | 06:07:03,00(249) | ||
DNF | Everts Benny (1968) | NLD | SK Fuga | 01:25:01,00(167) | 00:04:19,00(187) | 05:43:23,00(127) | 00:04:35,00(148) | --- | ||
DNF | Ceral Michal (1973) | CZE | 3D Fitness RT | 01:14:21,00(83) | 00:02:48,00(85) | 05:38:55,00(103) | --- | --- | ||
DNF | Grézl Lukáš (1987) | CZE | Vyškov | 01:39:04,00(246) | 00:02:46,00(81) | --- | --- | --- | ||
DNF | Polan Lukáš (1988) | CZE | Etriatlon Team | 01:01:21,00(12) | 00:01:56,00(25) | --- | --- | --- | ||
DNF | Neubauer Petr (1974) | CZE | BBK Boršov nad Vltavou | 01:34:18,00(223) | 00:05:10,00(216) | 06:40:12,00(247) | 00:07:52,00(230) | --- | ||
DNF | Hájek Radek (1976) | CZE | 01:16:01,00(94) | 00:02:25,00(54) | 05:30:13,00(83) | --- | --- | |||
DNF | Zaťko Milan (1962) | SVK | BIKE PRO Zvolen | 01:48:49,00(272) | 00:06:47,00(256) | 04:23:19,00(1) | --- | --- | ||
DNF | Prázdný Jan (1971) | CZE | MORAVIAMAN Team | 01:43:53,00(257) | 00:05:06,00(215) | --- | --- | --- | ||
DNF | Opletal Robert (1970) | CZE | 01:26:15,00(177) | 00:05:37,00(234) | --- | --- | --- | |||
DNF | Šlégl Jiří (1992) | CZE | TJ Sokol Podlazky | 01:32:46,00(217) | 00:02:37,00(74) | 04:43:43,00(5) | --- | --- | ||
DNF | Hnilička Jan (1981) | CZE | Individuální | 01:11:39,00(64) | 00:03:27,00(131) | 08:26:10,00(271) | --- | --- | ||
DNF | Krejčí Miroslav (1964) | CZE | KONRAD TOOLS TEAM | 01:20:48,00(137) | 00:02:49,00(87) | 05:42:20,00(119) | 00:03:07,00(76) | --- | ||
DNF | Maul Andreas (1983) | DEU | Team FangtDasGnu | 01:03:24,00(24) | 00:01:48,00(19) | 05:14:02,00(40) | --- | --- | ||
DNF | Podzimek Jan (1985) | CZE | TITAN TRILEFE | 01:30:00,00(203) | 00:03:51,00(159) | --- | --- | --- | ||
DNF | Holeček Petr (1961) | CZE | Elab | 01:10:44,00(53) | 00:03:42,00(145) | --- | --- | --- | ||
DNF | Uhlíř Radek (1967) | CZE | TriSK ČB | 01:03:07,00(18) | 00:02:09,00(36) | 05:25:19,00(65) | 00:02:54,00(62) | --- | ||
DNF | Jíra Jaroslav (1971) | CZE | Tri club Česká Lípa | 01:15:52,00(91) | 00:02:54,00(90) | 05:37:09,00(101) | --- | --- | ||
DNF | Pavlík Miroslav (1964) | CZE | MOUNTAINTIME.cz | 01:21:12,00(140) | 00:02:00,00(27) | --- | --- | --- | ||
DNF | Kunčár Zdeněk (1973) | CZE | 01:22:32,00(149) | 00:06:22,00(246) | 07:20:55,00(266) | 00:07:43,00(229) | --- | |||
DNF | Beneš Pavel (1986) | CZE | Cinelli | 01:29:47,00(196) | 00:02:56,00(96) | 06:12:14,00(204) | 00:05:42,00(185) | --- | ||
DNF | Jílek David (1987) | CZE | TITAN TRILIFE | 00:57:27,00(4) | 00:01:31,00(5) | 04:46:02,00(8) | 00:02:38,00(49) | --- | ||
DNF | David Pavel (1972) | CZE | Lokomotiva Nymburk | 01:32:48,00(218) | 00:02:46,00(80) | --- | --- | --- | ||
DNF | Hýzl Jaroslav (1969) | CZE | AD team | 00:59:47,00(11) | 00:02:20,00(50) | 05:03:46,00(22) | 00:02:11,00(25) | --- | ||
DNF | Matek Ladislav (1957) | CZE | tenis měchenice | 02:14:26,00(281) | 00:06:17,00(243) | --- | --- | --- | ||
DNF | Malý Ondřej (1966) | CZE | Cirk la Putyka | 01:17:05,00(103) | 00:04:27,00(197) | 05:35:57,00(99) | 00:06:27,00(207) | --- | ||
DNF | Pytlík Jiří (1991) | CZE | Hlučín | 01:09:36,00(44) | 00:02:48,00(84) | 05:28:35,00(75) | 00:02:43,00(53) | --- | ||
DNF | KUBEC Jiří (1967) | CZE | 01:48:06,00(268) | 00:07:28,00(261) | --- | --- | --- |