Tyto stránky používají cookies. Setrváním na těchto stránkách souhlasíte s jejich používáním.
# | Jméno | Země | Klub | Profi Team Name | Čas | Plavání | Kolo | 2. depo | Běh |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zikmund Tomáš (1999) | CZE | TT Příbram, z. s. | 01:00:24,00 | 00:08:59,00(1) | 00:33:00,00(1) | 00:00:26,00(5) | 00:17:21,00(3) | |
2 | Semerád Martin (1999) | CZE | TJ BIŽU JBC | 01:01:48,00 | 00:09:51,00(14) | 00:33:53,00(4) | 00:00:30,00(19) | 00:16:49,00(1) | |
3 | Trutna Jan (1999) | CZE | TCV Jindřichův Hradec | 01:02:07,00 | 00:09:12,00(4) | 00:34:38,00(11) | 00:00:29,00(15) | 00:17:11,00(2) | |
4 | Kubíček Jan (1980) | CZE | 01:02:25,00 | 00:10:17,00(24) | 00:33:38,00(2) | 00:00:29,00(16) | 00:17:29,00(4) | ||
5 | Kříž Tomáš (2000) | CZE | TJ Spartak Třebíč | 01:02:28,00 | 00:09:28,00(7) | 00:33:48,00(3) | 00:00:34,00(28) | 00:18:00,00(8) | |
6 | Václavík Filip (1995) | CZE | TITAN TRILIFE | 01:02:30,00 | 00:09:11,00(3) | 00:34:49,00(12) | 00:00:26,00(6) | 00:17:31,00(5) | |
7 | Matějovič Filip (2002) | CZE | Triatlon Plzeň | 01:03:02,00 | 00:10:05,00(18) | 00:33:56,00(8) | 00:00:26,00(7) | 00:18:03,00(9) | |
8 | Dušek Karel (1996) | CZE | X-team BaNo | 01:03:03,00 | 00:09:42,00(10) | 00:33:56,00(7) | 00:00:28,00(12) | 00:18:05,00(10) | |
9 | Stuchlík Jiří (2001) | CZE | Triathlon Team Tábor | 01:03:29,00 | 00:09:55,00(16) | 00:33:56,00(6) | 00:00:28,00(11) | 00:18:31,00(13) | |
10 | Stříhavka Jindřich (2000) | CZE | TCV Jindřichův Hradec | 01:04:09,00 | 00:10:15,00(23) | 00:34:52,00(13) | 00:00:29,00(13) | 00:17:42,00(6) | |
11 | Wohl Pavel (1997) | CZE | Elab | 01:04:16,00 | 00:09:50,00(13) | 00:33:54,00(5) | 00:00:30,00(18) | 00:19:08,00(20) | |
12 | Juránek Lukáš (2002) | CZE | X-team BaNo | 01:04:17,00 | 00:09:52,00(15) | 00:34:01,00(9) | 00:00:27,00(9) | 00:19:18,00(23) | |
13 | Tlamka Filip (2002) | CZE | BRNO TRIATLON TEAM | 01:04:26,00 | 00:09:48,00(11) | 00:35:28,00(17) | 00:00:36,00(38) | 00:17:51,00(7) | |
14 | Burian Matěj (2000) | CZE | SK Slavia Praha | 01:04:27,00 | 00:09:09,00(2) | 00:36:05,00(20) | 00:00:24,00(1) | 00:18:06,00(12) | |
15 | Mielke Dawid (2002) | POL | YMCA Krakow | 01:04:28,00 | 00:10:34,00(29) | 00:34:37,00(10) | 00:00:25,00(2) | 00:18:05,00(11) | |
16 | Ploc Jaroslav (1984) | CZE | SK Kola Víšek | 01:05:09,00 | 00:10:17,00(25) | 00:34:53,00(14) | 00:00:27,00(8) | 00:18:45,00(14) | |
17 | Jurica Josef (1998) | CZE | CzechTRI K. Team | 01:05:49,00 | 00:09:48,00(12) | 00:36:44,00(24) | 23:59:36,00(111) | 00:18:54,00(17) | |
18 | Lukeš Matěj (2002) | CZE | TJ Sokol Senohraby | 01:06:00,00 | 00:10:21,00(27) | 00:35:08,00(15) | 00:00:25,00(4) | 00:19:37,00(26) | |
19 | Bednarský Václav (2001) | CZE | TJ Šumperk | 01:06:05,00 | 00:10:49,00(32) | 00:35:18,00(16) | 00:00:25,00(3) | 00:18:49,00(16) | |
20 | Hradil Pavel (1998) | CZE | TITAN TRILIFE | 01:08:09,00 | 00:10:10,00(21) | 00:36:48,00(25) | 00:00:30,00(17) | 00:19:41,00(27) | |
21 | Minář Patrik (2000) | CZE | TJ Šumperk | 01:08:10,00 | 00:09:38,00(9) | 00:37:00,00(28) | 00:00:37,00(43) | 00:19:44,00(28) | |
22 | Cogan Rudolf (1971) | CZE | TJ Nová Paka | 01:09:09,00 | 00:12:07,00(47) | 00:35:42,00(19) | 00:00:29,00(14) | 00:20:09,00(39) | |
23 | Korous Martin (1974) | CZE | Triathlon Team Tábor | 01:09:14,00 | 00:12:22,00(56) | 00:36:23,00(21) | 00:00:37,00(47) | 00:18:56,00(18) | |
24 | Marek Matěj (2002) | CZE | Triatlon Plzeň | 01:09:18,00 | 00:09:13,00(5) | 00:37:55,00(35) | 00:00:37,00(48) | 00:21:02,00(51) | |
25 | Ihnačinec Jakub (1999) | CZE | Krušnoman TT Litvínov | 01:09:23,00 | 00:11:53,00(43) | 00:36:57,00(27) | 00:00:35,00(32) | 00:18:59,00(19) | |
26 | Strejc Michal (2002) | CZE | E.ON Triathlon Team | 01:09:28,00 | 00:10:47,00(31) | 00:37:59,00(38) | 00:00:34,00(27) | 00:19:24,00(24) | |
27 | Šimeček Michal (1997) | CZE | Kerberos | 01:09:29,00 | 00:10:01,00(17) | 00:35:38,00(18) | 00:00:37,00(45) | 00:22:38,00(69) | |
28 | Mach František (1986) | CZE | 01:09:30,00 | 00:11:09,00(34) | 00:37:21,00(32) | 00:00:36,00(40) | 00:19:15,00(21) | ||
29 | Pejsar Martin (1981) | CZE | Triathlon Team Tábor | 01:09:48,00 | 00:11:21,00(37) | 00:37:15,00(31) | 00:00:35,00(31) | 00:19:50,00(30) | |
30 | Leszkow David (2000) | CZE | Šumavský triatlon (ŠuTri) | 01:09:54,00 | 00:10:12,00(22) | 00:38:39,00(45) | 00:00:35,00(35) | 00:19:46,00(29) | |
31 | Bartoš Petr (1978) | CZE | TTK Slavia VŠ Plzeň | 01:09:56,00 | 00:10:09,00(20) | 00:37:23,00(33) | 00:00:37,00(51) | 00:20:36,00(45) | |
32 | Gregora Jan (2000) | CZE | 01:09:59,00 | 00:11:57,00(44) | 00:37:14,00(30) | 00:00:33,00(24) | 00:19:30,00(25) | ||
33 | Pagáč Ondřej (2001) | CZE | TITAN TRILIFE | 01:10:25,00 | 00:12:12,00(51) | 00:36:30,00(22) | 00:00:35,00(33) | 00:20:18,00(42) | |
34 | Matějovič Martin (1969) | CZE | Triatlon Plzeň | 01:10:32,00 | 00:12:09,00(49) | 00:36:40,00(23) | 00:00:37,00(50) | 00:20:12,00(40) | |
35 | Vodrážka Borek (2000) | CZE | Krušnoman TT Litvínov | 01:11:11,00 | 00:12:07,00(48) | 00:36:51,00(26) | 00:00:35,00(34) | 00:21:00,00(50) | |
36 | Walter Jan (1992) | CZE | TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice | 01:11:19,00 | 00:12:17,00(53) | 00:38:47,00(47) | 00:00:37,00(42) | 00:18:49,00(15) | |
37 | Marek Jakub (2002) | CZE | Triatlon Plzeň | 01:11:22,00 | 00:09:14,00(6) | 00:37:49,00(34) | 00:00:37,00(44) | 00:23:05,00(74) | |
38 | Hájek Tomáš (2000) | CZE | TCV Jindřichův Hradec | 01:11:40,00 | 00:10:07,00(19) | 00:39:43,00(55) | 00:00:32,00(23) | 00:20:26,00(43) | |
39 | Kahuda Jiří (2000) | CZE | Šumavský triatlon (ŠuTri) | 01:11:40,00 | 00:11:45,00(42) | 00:38:34,00(43) | 00:00:39,00(64) | 00:19:54,00(31) | |
40 | Holomoucký Adam (1999) | CZE | Individuální | 01:11:57,00 | 00:11:40,00(40) | 00:38:32,00(42) | 00:00:38,00(57) | 00:20:15,00(41) | |
41 | Vrobel Lukáš (1977) | CZE | Kerberos | 01:12:14,00 | 00:11:15,00(35) | 00:39:25,00(53) | 00:00:37,00(46) | 00:20:06,00(36) | |
42 | Ihn Ondřej (2000) | CZE | Triatlon klub Ostrava | 01:12:15,00 | 00:10:31,00(28) | 00:39:58,00(57) | 00:00:40,00(67) | 00:20:07,00(37) | |
43 | Grulich Ondřej (2001) | CZE | TJ Spartak Třebíč | 01:12:52,00 | 00:11:44,00(41) | 00:38:26,00(41) | 00:00:39,00(62) | 00:21:12,00(55) | |
44 | Tůma Zdeněk (1966) | CZE | VANAMAN | 01:13:03,00 | 00:12:33,00(59) | 00:37:55,00(36) | 00:00:41,00(71) | 00:20:50,00(48) | |
45 | Hladík Oldřich (2002) | CZE | TJ BIŽU JBC | 01:13:10,00 | 00:10:20,00(26) | 00:38:47,00(48) | 00:00:36,00(39) | 00:22:54,00(71) | |
46 | Macháček Michal (2002) | CZE | Triathlon Team Tábor | 01:13:12,00 | 00:11:38,00(39) | 00:39:51,00(56) | 00:00:38,00(58) | 00:20:05,00(35) | |
47 | Konrad Filip (1986) | CZE | BRNO TRIATLON TEAM | 01:13:21,00 | 00:13:04,00(61) | 00:38:05,00(39) | 00:00:50,00(80) | 00:20:32,00(44) | |
48 | Štěrba Jiří (1992) | CZE | 01:13:40,00 | 00:11:59,00(45) | 00:40:01,00(58) | 00:00:36,00(36) | 00:20:08,00(38) | ||
49 | Slabý Jan (1987) | CZE | 01:14:07,00 | 00:14:04,00(74) | 00:39:14,00(51) | 23:59:37,00(112) | 00:20:02,00(33) | ||
50 | Matějka Jiří (1975) | CZE | SK Profisport | 01:14:08,00 | 00:12:20,00(55) | 00:38:08,00(40) | 00:00:34,00(29) | 00:22:00,00(61) | |
51 | Petratur Radim (1977) | CZE | 01:14:18,00 | 00:14:39,00(78) | 00:37:08,00(29) | 00:00:39,00(60) | 00:21:12,00(56) | ||
52 | Šilhan Jiří (1976) | CZE | WITTE Bike Team | 01:14:31,00 | 00:13:32,00(69) | 00:38:43,00(46) | 00:00:33,00(25) | 00:20:49,00(47) | |
53 | Zadražil Filip (1998) | CZE | TJ BIŽU JBC | 01:15:07,00 | 00:12:27,00(57) | 00:40:03,00(59) | 00:00:30,00(20) | 00:21:06,00(54) | |
54 | Thoma Jiří (1983) | CZE | TCV Jindřichův Hradec | 01:15:09,00 | 00:14:21,00(76) | 00:38:59,00(50) | 00:00:36,00(37) | 00:20:05,00(34) | |
55 | Papež Michal (2001) | CZE | Loko Trutnov | 01:15:16,00 | 00:11:01,00(33) | 00:40:30,00(63) | 00:00:42,00(73) | 00:22:02,00(62) | |
56 | Kindl Robert (1972) | CZE | IRON STARS BEROUN | 01:15:27,00 | 00:12:18,00(54) | 00:37:57,00(37) | 00:01:15,00(100) | 00:22:41,00(70) | |
57 | Brožek Vítek (1999) | CZE | 01:15:38,00 | 00:13:25,00(66) | 00:40:50,00(66) | 00:00:53,00(82) | 00:19:17,00(22) | ||
58 | Flak David (1979) | CZE | CSG TRI TEAM | 01:16:20,00 | 00:14:29,00(77) | 00:39:29,00(54) | 00:00:41,00(72) | 00:20:01,00(32) | |
59 | Kábrt Lukáš (2000) | CZE | Loko Trutnov | 01:16:31,00 | 00:10:40,00(30) | 00:43:05,00(84) | 00:00:47,00(75) | 00:21:13,00(57) | |
60 | Marek Daniel (1971) | CZE | Triatlon Plzeň | 01:16:52,00 | 00:13:30,00(68) | 00:38:35,00(44) | 00:00:38,00(56) | 00:23:31,00(80) | |
61 | Coufal Lukáš (2001) | CZE | TJ Spartak Třebíč | 01:16:57,00 | 00:12:09,00(50) | 00:41:31,00(71) | 00:00:39,00(65) | 00:21:33,00(58) | |
62 | Macháček Tomáš (2000) | CZE | Triathlon Team Tábor | 01:17:22,00 | 00:11:26,00(38) | 00:40:05,00(61) | 00:00:40,00(68) | 00:24:29,00(87) | |
63 | Rybařík Marek (2001) | CZE | TITAN TRILIFE | 01:18:12,00 | 00:13:08,00(62) | 00:41:02,00(68) | 00:00:40,00(69) | 00:22:09,00(63) | |
64 | Bezik Sergio (1980) | CZE | 01:18:27,00 | 00:13:51,00(73) | 00:40:38,00(64) | 00:01:21,00(105) | 00:20:56,00(49) | ||
65 | Pech Roman (1962) | CZE | Šumavský triatlon (ŠuTri) | 01:18:48,00 | 00:13:26,00(67) | 00:41:15,00(69) | 00:00:48,00(76) | 00:21:50,00(59) | |
66 | Hála Luboš (1964) | CZE | TJ Spartak Třebíč | 01:19:10,00 | 00:13:50,00(72) | 00:40:57,00(67) | 00:00:48,00(77) | 00:22:12,00(64) | |
67 | Čermák Jan (2000) | CZE | Krušnoman TT Litvínov | 01:19:18,00 | 00:12:33,00(58) | 00:41:18,00(70) | 00:00:36,00(41) | 00:23:57,00(86) | |
68 | Filippov David (1989) | CZE | Tým Dvořák | 01:19:31,00 | 00:11:19,00(36) | 00:42:30,00(80) | 00:01:06,00(95) | 00:23:24,00(78) | |
69 | Bauer Ondřej (1984) | CZE | WITTE bike team | 01:20:21,00 | 00:14:44,00(79) | 00:40:14,00(62) | 00:00:53,00(83) | 00:23:10,00(75) | |
70 | Michálek Martin (1975) | CZE | TRI KLUB Příbram | 01:20:28,00 | 00:16:12,00(90) | 00:40:04,00(60) | 00:00:38,00(55) | 00:22:14,00(65) | |
71 | Fraňo Michal (1981) | CZE | RACE SPACE | 01:21:04,00 | 00:15:23,00(84) | 00:39:16,00(52) | 00:00:41,00(70) | 00:24:47,00(92) | |
72 | Günther Jan (2002) | CZE | Loko Trutnov | 01:21:53,00 | 00:12:06,00(46) | 00:43:21,00(88) | 00:00:55,00(85) | 00:23:56,00(85) | |
73 | Pilc Daniel (1998) | CZE | TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice | 01:22:12,00 | 00:13:08,00(63) | 00:43:36,00(90) | 00:00:27,00(10) | 00:23:01,00(72) | |
74 | Cogan Jan (2003) | CZE | 01:22:13,00 | 00:14:54,00(81) | 00:42:24,00(79) | 00:00:31,00(22) | 00:23:47,00(83) | ||
75 | Stuchlík Jiří (1975) | CZE | Triathlon Team Tábor | 01:22:16,00 | 00:15:00,00(82) | 00:41:39,00(72) | 00:00:49,00(79) | 00:23:33,00(81) | |
76 | Kirsch Radomír (2002) | CZE | Loko Trutnov | 01:22:24,00 | 00:13:16,00(64) | 00:43:57,00(91) | 00:01:17,00(101) | 00:22:37,00(68) | |
77 | Brožek František (1973) | CZE | Witte bike team | 01:23:10,00 | 00:16:29,00(93) | 00:43:17,00(87) | 00:00:55,00(87) | 00:21:05,00(52) | |
78 | Stuchl Jindřich (1974) | CZE | 01:23:39,00 | 00:15:31,00(86) | 00:44:19,00(92) | 00:00:33,00(26) | 00:21:55,00(60) | ||
79 | Kokeš Richard (1987) | CZE | Favorit | 01:23:45,00 | 00:14:06,00(75) | 00:40:49,00(65) | 00:01:03,00(92) | 00:25:54,00(98) | |
80 | Karhan Michal (1981) | CZE | Elab | 01:23:53,00 | 00:13:01,00(60) | 00:45:15,00(96) | 00:01:29,00(107) | 00:22:19,00(67) | |
81 | Kopřiva Jiří (1988) | CZE | 01:23:57,00 | 00:17:53,00(105) | 00:42:01,00(74) | 00:00:54,00(84) | 00:21:05,00(53) | ||
82 | Pejchar Ladislav (1967) | CZE | 01:24:13,00 | 00:17:21,00(100) | 00:42:09,00(77) | 00:00:45,00(74) | 00:23:01,00(73) | ||
83 | Ginzel Petr (1972) | CZE | CykloVAPE | 01:24:35,00 | 00:17:15,00(99) | 00:42:23,00(78) | 00:00:37,00(52) | 00:23:10,00(76) | |
84 | Žlábek Pavel (1979) | CZE | 01:25:17,00 | 00:19:04,00(110) | 00:43:12,00(86) | 00:00:38,00(53) | 00:20:45,00(46) | ||
85 | Prokop Evžen (1968) | CZE | TJ BIŽU JBC | 01:25:18,00 | 00:13:23,00(65) | 00:42:54,00(83) | 00:00:38,00(59) | 00:27:15,00(103) | |
86 | Masopust Ivan (1958) | CZE | 01:25:19,00 | 00:13:43,00(71) | 00:45:31,00(98) | 00:01:21,00(102) | 00:23:15,00(77) | ||
87 | Derron Marc (1961) | CHE | 01:25:55,00 | 00:15:19,00(83) | 00:43:08,00(85) | 00:01:01,00(89) | 00:23:52,00(84) | ||
88 | Hylák Adam (1988) | CZE | Individuální | 01:25:55,00 | 00:16:49,00(97) | 00:41:49,00(73) | 00:00:39,00(61) | 00:24:54,00(94) | |
89 | Hylák Jakub (1991) | CZE | Individuální | 01:25:56,00 | 00:16:49,00(98) | 00:42:07,00(75) | 00:00:39,00(63) | 00:24:55,00(95) | |
90 | Hotař Pavel (1990) | CZE | JPK AXIS | 01:26:13,00 | 00:13:35,00(70) | 00:46:19,00(100) | 00:00:38,00(54) | 00:24:32,00(89) | |
91 | Mikeš Jan (1996) | CZE | 01:26:16,00 | 00:16:16,00(91) | 00:44:23,00(93) | 00:00:37,00(49) | 00:23:34,00(82) | ||
92 | Havlík Milan (1978) | CZE | Koruna Pralines | 01:27:00,00 | 00:15:27,00(85) | 00:42:45,00(82) | 00:01:11,00(97) | 00:26:12,00(100) | |
93 | Vyplašil Michal (1984) | CZE | individual | 01:27:03,00 | 00:16:31,00(95) | 00:42:44,00(81) | 00:01:05,00(94) | 00:24:52,00(93) | |
94 | Regula Jakub (1988) | CZE | 01:27:26,00 | 00:18:29,00(106) | 00:42:08,00(76) | 00:01:03,00(91) | 00:24:43,00(91) | ||
95 | Kučera Robert (1971) | CZE | WITTE Bike Team | 01:28:12,00 | 00:15:36,00(88) | 00:43:28,00(89) | 00:01:02,00(90) | 00:26:04,00(99) | |
96 | Macháček Marek (1976) | CZE | Triatlet Karlovy Vary | 01:29:24,00 | 00:15:56,00(89) | 00:49:06,00(107) | 00:00:30,00(21) | 00:22:18,00(66) | |
97 | Mojžíš Jan (1986) | 01:30:09,00 | 00:16:31,00(94) | 00:46:12,00(99) | 00:00:55,00(86) | 00:25:14,00(96) | |||
98 | Dodok Oliver (2000) | SVK | Prestigio Realiz Team | 01:30:31,00 | 00:09:31,00(8) | 00:38:57,00(49) | 00:00:34,00(30) | 00:40:28,00(112) | |
99 | Ševčík Alfred (1969) | CZE | BG Chrástky | 01:30:38,00 | 00:19:03,00(109) | 00:44:58,00(94) | 00:00:51,00(81) | 00:24:30,00(88) | |
100 | Pražák Tobiáš (2002) | CZE | Loko Trutnov | 01:32:27,00 | 00:12:16,00(52) | 00:48:47,00(106) | 00:01:21,00(103) | 00:28:42,00(109) | |
101 | Prokop Jan (1970) | CZE | 01:33:41,00 | 00:14:54,00(80) | 00:47:55,00(105) | 00:01:04,00(93) | 00:28:16,00(107) | ||
102 | Mašek Jan (1982) | CZE | 01:34:58,00 | 00:18:48,00(108) | 00:47:30,00(102) | 00:01:08,00(96) | 00:25:39,00(97) | ||
103 | Zítko Vojtěch (1982) | CZE | Individuální | 01:35:20,00 | 00:17:49,00(104) | 00:45:13,00(95) | 00:00:59,00(88) | 00:28:30,00(108) | |
104 | Vizinger Karel (1979) | CZE | 01:35:35,00 | 00:15:31,00(87) | 00:51:49,00(111) | 00:01:49,00(110) | 00:23:25,00(79) | ||
105 | Hnyk Michal (1960) | CZE | 01:35:48,00 | 00:16:42,00(96) | 00:49:10,00(108) | 00:01:44,00(109) | 00:27:14,00(102) | ||
106 | Taflík Miroslav (1977) | CZE | 01:35:59,00 | 00:17:49,00(103) | 00:47:35,00(103) | 00:01:25,00(106) | 00:27:53,00(105) | ||
107 | Novák Boleslav (1970) | CZE | 01:36:14,00 | 00:17:34,00(101) | 00:49:37,00(109) | 00:01:29,00(108) | 00:24:41,00(90) | ||
108 | Stibor Petr (1973) | CZE | 01:37:47,00 | 00:19:52,00(111) | 00:47:36,00(104) | 00:01:21,00(104) | 00:27:29,00(104) | ||
109 | Cimbak Lubo (1982) | SVK | 01:38:59,00 | 00:16:17,00(92) | 00:52:36,00(112) | 00:01:14,00(99) | 00:26:51,00(101) | ||
110 | Nosek Pavel (1975) | CZE | Triatlon Plzeň | 01:39:20,00 | 00:18:29,00(107) | 00:49:59,00(110) | 00:00:48,00(78) | 00:28:44,00(110) | |
111 | Janák Karel (1957) | CZE | TITAN TRILIFE | 01:41:01,00 | 00:17:40,00(102) | 00:47:11,00(101) | 00:01:12,00(98) | 00:34:03,00(111) | |
112 | Beneš Jan (1992) | CZE | 01:42:07,00 | 00:25:45,00(112) | 00:45:25,00(97) | 00:00:39,00(66) | 00:28:13,00(106) | ||
DNF | Hrdlička Jakub (2002) | CZE | 00:09:12,00() | --- | --- | --- | |||
DNF | Cogan Mikuláš Rudolf (2005) | CZE | TJ Nová Paka | 00:09:47,00() | --- | --- | --- |