Tyto stránky používají cookies. Setrváním na těchto stránkách souhlasíte s jejich používáním.
# | Jméno | Země | Klub | Profi Team Name | Čas | Plavání | Kolo | 2. depo | Běh |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Linduška František (1994) | CZE | TCV Jindřichův Hradec | 00:59:31,00 | 00:09:51,00(2) | 00:33:06,00(2) | 00:00:35,00(2) | 00:14:44,00(1) | |
2 | Olšar Ondřej (1997) | CZE | Kerberos | 01:00:57,00 | 00:09:53,00(3) | 00:33:04,00(1) | 00:00:36,00(3) | 00:16:09,00(5) | |
3 | Švarc Přemysl (1985) | CZE | TTK Slavia VŠ Plzeň | 01:01:25,00 | 00:10:18,00(7) | 00:33:21,00(4) | 00:00:37,00(4) | 00:15:49,00(3) | |
4 | Kalus Jiří (1993) | CZE | BRNO TRIATLON TEAM | 01:01:43,00 | 00:10:01,00(6) | 00:34:25,00(9) | 00:00:39,00(6) | 00:15:19,00(2) | |
5 | Powada Jakub (1993) | CZE | Kerberos | 01:01:53,00 | 00:09:53,00(4) | 00:33:50,00(7) | 00:00:39,00(7) | 00:16:13,00(6) | |
6 | Krátký Štěpán (1995) | CZE | SK Slavia Praha | 01:02:08,00 | 00:10:33,00(8) | 00:33:08,00(3) | 00:00:40,00(9) | 00:16:28,00(8) | |
7 | Dušek Karel (1996) | CZE | X-team BaNo | 01:02:35,00 | 00:10:49,00(13) | 00:33:26,00(6) | 00:00:39,00(8) | 00:16:13,00(7) | |
8 | Červenka Lukáš (1995) | CZE | Triathlon Team Tábor | 01:03:21,00 | 00:09:32,00(1) | 00:34:50,00(11) | 00:00:37,00(5) | 00:17:01,00(15) | |
9 | Václavík Filip (1995) | CZE | TITAN TRILIFE | 01:03:24,00 | 00:09:55,00(5) | 00:34:35,00(10) | 00:00:41,00(10) | 00:16:58,00(13) | |
10 | Wohl Pavel (1997) | CZE | EasyGoRun | 01:03:24,00 | 00:10:52,00(15) | 00:33:25,00(5) | 00:00:44,00(16) | 00:16:56,00(12) | |
11 | Sommer Vojtěch (1996) | CZE | SK Slavia Praha | 01:04:08,00 | 00:10:42,00(9) | 00:33:54,00(8) | 00:00:43,00(14) | 00:17:37,00(19) | |
12 | Tlamka Filip (2002) | CZE | BRNO TRIATLON TEAM | 01:06:04,00 | 00:10:53,00(16) | 00:36:08,00(19) | 00:00:41,00(12) | 00:16:55,00(10) | |
13 | Fencl Marek (1997) | CZE | TCV Jindřichův Hradec | 01:06:50,00 | 00:11:53,00(22) | 00:35:57,00(16) | 00:00:44,00(17) | 00:16:44,00(9) | |
14 | Ottenschläger Oto (1995) | CZE | Krušnoman TT Litvínov | 01:07:03,00 | 00:12:00,00(24) | 00:36:32,00(22) | 00:00:55,00(34) | 00:15:57,00(4) | |
15 | Jurica Josef (1998) | CZE | CzechTRI K. Team | 01:07:11,00 | 00:10:48,00(12) | 00:37:12,00(26) | 00:00:41,00(11) | 00:17:00,00(14) | |
16 | Kynický Lukáš (1997) | CZE | BRNO TRIATLON TEAM | 01:07:42,00 | 00:13:01,00(33) | 00:35:22,00(12) | 00:00:43,00(15) | 00:16:55,00(11) | |
17 | Cogan Rudolf (1971) | CZE | TJ Nová Paka | 01:08:34,00 | 00:13:43,00(42) | 00:35:31,00(13) | 00:00:44,00(18) | 00:17:09,00(16) | |
18 | Bartoš Petr (1978) | CZE | TTK Slavia VŠ Plzeň | 01:08:36,00 | 00:10:42,00(10) | 00:35:59,00(18) | 00:00:52,00(33) | 00:19:20,00(28) | |
19 | Macháček Michal (2002) | CZE | Triathlon Team Tábor | 01:09:21,00 | 00:12:31,00(32) | 00:37:01,00(25) | 00:00:42,00(13) | 00:17:48,00(21) | |
20 | Korous Martin (1974) | CZE | Triathlon Team Tábor | 01:09:52,00 | 00:14:04,00(44) | 00:35:35,00(14) | 00:00:48,00(26) | 00:17:38,00(20) | |
21 | Černohorský Tomáš (1997) | CZE | TT Příbram, z. s. | 01:10:32,00 | 00:11:53,00(23) | 00:35:53,00(15) | 00:00:47,00(23) | 00:20:24,00(37) | |
22 | Gregora Jan (2000) | CZE | 01:10:37,00 | 00:13:11,00(36) | 00:36:34,00(23) | 00:00:49,00(28) | 00:18:19,00(23) | ||
23 | Jaroš Zbyšek (1974) | CZE | "ENERGY TEAM" | 01:11:04,00 | 00:14:13,00(45) | 00:36:26,00(20) | 00:00:49,00(27) | 00:17:49,00(22) | |
24 | Hájek Tomáš (2000) | CZE | TCV Jindřichův Hradec | 01:11:19,00 | 00:11:18,00(18) | 00:39:22,00(40) | 00:00:46,00(21) | 00:18:22,00(24) | |
25 | Bacon Corey (1973) | CZE | 01:12:13,00 | 00:11:50,00(21) | 00:36:37,00(24) | 00:00:48,00(25) | 00:21:02,00(41) | ||
26 | Kábrt Lukáš (2000) | CZE | Loko Trutnov | 01:12:46,00 | 00:12:27,00(30) | 00:39:21,00(39) | 00:00:51,00(31) | 00:18:38,00(25) | |
27 | Pudil Jaroslav (1961) | CZE | M2 Sport Bečvář Strakonice | 01:12:59,00 | 00:15:01,00(52) | 00:35:58,00(17) | 00:01:07,00(51) | 00:19:11,00(26) | |
28 | Vilnai Tal (2002) | CZE | 01:13:05,00 | 00:11:12,00(17) | 00:38:50,00(36) | 00:01:40,00(63) | 00:19:44,00(30) | ||
29 | Thoma Jiří (1983) | CZE | TCV Jindřichův Hradec | 01:13:10,00 | 00:17:00,00(59) | 00:36:26,00(21) | 00:00:50,00(29) | 00:17:22,00(17) | |
30 | Matula Michal (2000) | CZE | Mika training | 01:13:39,00 | 00:10:51,00(14) | 00:38:55,00(37) | 00:00:44,00(19) | 00:21:40,00(45) | |
31 | Palider Jan (1991) | CZE | Triatlon klub Ostrava | 01:14:00,00 | 00:13:11,00(34) | 00:40:50,00(48) | 00:00:55,00(37) | 00:17:31,00(18) | |
32 | Hašlar Přemysl (1975) | CZE | VOKOLOPOLE | 01:14:44,00 | 00:13:45,00(43) | 00:38:08,00(32) | 00:00:45,00(20) | 00:20:11,00(35) | |
33 | Foukal Libor (1977) | CZE | 01:14:47,00 | 00:14:55,00(51) | 00:37:17,00(27) | 00:00:46,00(22) | 00:19:44,00(29) | ||
34 | Váňa Jan (1996) | CZE | TCV Jindřichův Hradec | 01:15:09,00 | 00:12:05,00(26) | 00:37:36,00(28) | 00:00:55,00(38) | 00:22:51,00(51) | |
35 | Váňa Radek (2000) | CZE | TCV Jindřichův Hradec | 01:15:10,00 | 00:12:07,00(27) | 00:37:42,00(30) | 00:00:50,00(30) | 00:22:54,00(52) | |
36 | Papež Michal (2001) | CZE | Loko Trutnov | 01:15:31,00 | 00:12:26,00(29) | 00:40:31,00(45) | 00:00:51,00(32) | 00:19:53,00(32) | |
37 | Kesler Etay (2001) | ISR | ASA Rupin | 01:15:34,00 | 00:12:11,00(28) | 00:40:40,00(46) | 00:00:56,00(39) | 00:20:13,00(36) | |
38 | Novotný Jindřich (2001) | CZE | TCV Jindřichův Hradec | 01:16:19,00 | 00:13:23,00(39) | 00:38:20,00(34) | 00:00:59,00(44) | 00:21:31,00(44) | |
39 | Altman Petr (1979) | CZE | TriSK ČB | 01:16:22,00 | 00:14:43,00(49) | 00:38:10,00(33) | 00:01:15,00(56) | 00:19:54,00(33) | |
40 | Zadražil Filip (1998) | CZE | TJ BIŽU JBC | 01:16:39,00 | 00:13:20,00(38) | 00:40:02,00(44) | 00:00:33,00(1) | 00:20:27,00(38) | |
41 | Štěpán Vladimír (1971) | CZE | OCA | 01:17:37,00 | 00:17:11,00(60) | 00:37:41,00(29) | 00:00:55,00(35) | 00:19:17,00(27) | |
42 | Bláha Jiří (1976) | CZE | Elab | 01:17:59,00 | 00:13:16,00(37) | 00:41:15,00(50) | 00:00:55,00(36) | 00:20:33,00(39) | |
43 | Pešadík Michal (1981) | CZE | 01:18:05,00 | 00:15:22,00(54) | 00:37:54,00(31) | 00:01:17,00(59) | 00:21:20,00(43) | ||
44 | Avisar Adi (2001) | ISR | ASA RUPPIN | 01:18:08,00 | 00:12:04,00(25) | 00:42:25,00(59) | 00:00:58,00(42) | 00:20:55,00(40) | |
45 | JAVORSKÝ Ondřej (2002) | CZE | 01:18:22,00 | 00:10:45,00(11) | 00:39:50,00(43) | 00:00:47,00(24) | 00:25:00,00(64) | ||
46 | Beary Nadav (2001) | ISR | Asa Ruppin | 01:19:44,00 | 00:11:22,00(19) | 00:42:23,00(58) | 00:01:01,00(46) | 00:23:00,00(54) | |
47 | Kumšta Pavel (1991) | CZE | 01:19:53,00 | 00:15:22,00(53) | 00:39:07,00(38) | 00:00:57,00(41) | 00:22:13,00(49) | ||
48 | Harvey Kevin (1967) | CZE | 01:20:36,00 | 00:13:11,00(35) | 00:40:41,00(47) | 00:01:01,00(47) | 00:23:43,00(56) | ||
49 | Kočíb Pavel (1975) | CZE | Krušnoman TT Litvínov | 01:20:48,00 | 00:17:16,00(62) | 00:38:44,00(35) | 00:01:17,00(58) | 00:21:07,00(42) | |
50 | Havránek Jan (1998) | CZE | SK FIT | 01:21:03,00 | 00:13:33,00(41) | 00:39:29,00(41) | 00:01:09,00(52) | 00:24:40,00(62) | |
51 | Pech Roman (1962) | CZE | Šumavský triatlon (ŠuTri) | 01:21:13,00 | 00:14:38,00(48) | 00:41:51,00(57) | 00:00:58,00(43) | 00:21:45,00(46) | |
52 | Stuchl Jindřich (1974) | CZE | Individuální | 01:22:17,00 | 00:16:55,00(58) | 00:42:43,00(60) | 00:00:57,00(40) | 00:19:51,00(31) | |
53 | Kratochvíl Ladislav (1970) | CZE | TJ BIŽU JBC | 01:22:26,00 | 00:15:35,00(55) | 00:40:59,00(49) | 00:01:27,00(60) | 00:21:53,00(47) | |
54 | DOHNAL Petr (1977) | CZE | 01:22:29,00 | 00:14:36,00(47) | 00:41:20,00(52) | 00:01:04,00(49) | 00:23:21,00(55) | ||
55 | Pilc Daniel (1998) | CZE | TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice | 01:22:56,00 | 00:14:48,00(50) | 00:41:43,00(53) | 00:01:05,00(50) | 00:22:49,00(50) | |
56 | Mužíček Josef (1957) | CZE | TJ BIŽU JBC | 01:23:17,00 | 00:13:30,00(40) | 00:41:47,00(55) | 00:01:16,00(57) | 00:24:28,00(61) | |
57 | Hroch Martin (1994) | CZE | Kanoistika Sedlčany | 01:24:20,00 | 00:17:17,00(63) | 00:44:01,00(63) | 00:00:59,00(45) | 00:20:09,00(34) | |
58 | Mejzlík Petr (1959) | CZE | TJ Spartak Třebíč | 01:25:04,00 | 00:16:47,00(56) | 00:39:30,00(42) | 00:01:10,00(53) | 00:25:22,00(65) | |
59 | Macek Tomáš (1971) | CZE | E.ON Triathlon Team | 01:25:19,00 | 00:16:51,00(57) | 00:41:17,00(51) | 00:01:11,00(54) | 00:23:45,00(57) | |
60 | Šiml Jan (1967) | CZE | NOVIS TK Praha | 01:26:12,00 | 00:14:28,00(46) | 00:43:16,00(61) | 00:01:29,00(62) | 00:24:22,00(60) | |
61 | Adam Roman (1980) | CZE | Bechyně | 01:26:44,00 | 00:17:13,00(61) | 00:41:44,00(54) | 00:01:27,00(61) | 00:24:07,00(59) | |
62 | Zadražil Lukáš (1997) | CZE | Triathlon Team Tábor | 01:27:17,00 | 00:12:30,00(31) | 00:49:30,00(65) | 00:01:14,00(55) | 00:22:10,00(48) | |
63 | Zeman Zbyněk (1954) | CZE | Krušnoman TT Litvínov | 01:31:13,00 | 00:20:09,00(65) | 00:43:36,00(62) | 00:01:41,00(64) | 00:22:57,00(53) | |
64 | Reindl Michal (1955) | CZE | Krušnoman TT Litvínov | 01:31:31,00 | 00:19:13,00(64) | 00:44:03,00(64) | 00:01:44,00(65) | 00:23:53,00(58) | |
65 | Klimovič Jiří (1956) | CZE | Sportcomplex | 01:37:16,00 | 00:21:43,00(66) | 00:41:48,00(56) | 00:02:33,00(66) | 00:27:28,00(66) | |
66 | Nosek Kryštof (1998) | CZE | TJ BIŽU JBC | 01:41:24,00 | 00:11:35,00(20) | 01:01:34,00(66) | 00:01:03,00(48) | 00:24:47,00(63) | |
DSQ | Vomastek Petr (1981) | CZE | TVANADEJE.CZ | 00:15:44,00() | 00:36:16,00() | 00:01:09,00() | 00:19:33,00() | ||
DSQ | Kubičík Tomáš (1993) | CZE | Novatop Lapierre | 00:12:17,00() | 00:38:38,00() | 00:00:45,00() | 00:17:40,00() | ||
DSQ | Chvátal Milan (1964) | CZE | 00:19:57,00() | --- | --- | 00:47:07,00() |