Tyto stránky používají cookies. Setrváním na těchto stránkách souhlasíte s jejich používáním.
# | Jméno | Země | Klub | Profi Team Name | Čas | Plavání | Běh |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dohnal Jakub (2007) | CZE | Triathlon Team Tábor | 00:05:17,00 | 00:01:18,00() | 00:03:59,00() | |
2 | Gröschl Vojtěch (2007) | CZE | TCV Jindřichův Hradec | 00:05:18,00 | 00:01:20,00() | 00:03:57,00() | |
3 | Harakaľ František (2007) | CZE | TJ BIŽU JBC | 00:05:19,00 | 00:01:13,00() | 00:04:06,00() | |
4 | Kozojed Ondřej (2007) | CZE | Triathlon Team Tábor | 00:05:31,00 | 00:01:18,00() | 00:04:13,00() | |
5 | Procházka Matěj (2007) | CZE | IRON STARS BEROUN | 00:05:37,00 | 00:01:24,00() | 00:04:12,00() | |
6 | Ryšávka Jáchym (2007) | CZE | 00:05:38,00 | 00:01:09,00() | 00:04:30,00() | ||
7 | Hrdlička Štěpán (2008) | CZE | SK Motorlet | 00:05:41,00 | 00:01:18,00() | 00:04:22,00() | |
8 | Plic Ondřej (2009) | CZE | TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice | 00:05:46,00 | 00:01:24,00() | 00:04:22,00() | |
9 | Kovář Jan (2008) | CZE | Diana Sport | 00:05:47,00 | 00:01:34,00() | 00:04:13,00() | |
10 | Valda Antonín (2009) | CZE | TCV Jindřichův Hradec | 00:06:01,00 | 00:01:37,00() | 00:04:24,00() | |
11 | Hrubý David (2007) | CZE | TriSK ČB | 00:06:01,00 | 00:01:29,00() | 00:04:32,00() | |
12 | Adam Petr (2007) | CZE | TCV Jindřichův Hradec | 00:06:05,00 | 00:01:27,00() | 00:04:38,00() | |
13 | Zadražil Jan (2007) | CZE | EON | 00:06:06,00 | 00:01:41,00() | 00:04:25,00() | |
14 | Hubáček Ondřej (2009) | CZE | Triathlon Team Tábor | 00:06:07,00 | 00:01:46,00() | 00:04:21,00() | |
15 | Homola Matěj (2007) | CZE | Triathlon Team Tábor | 00:06:09,00 | 00:01:33,00() | 00:04:36,00() | |
16 | Gröschl Václav (2007) | CZE | TCV Jindřichův Hradec | 00:06:13,00 | 00:01:29,00() | 00:04:45,00() | |
17 | Kubec Filip (2007) | CZE | POLARSHOP.CZ | 00:06:14,00 | 00:01:38,00() | 00:04:36,00() | |
18 | Topič Jonáš (2008) | CZE | 00:06:14,00 | 00:01:42,00() | 00:04:31,00() | ||
19 | Franěk Tomáš (2008) | CZE | TRI KLUB Příbram | 00:06:23,00 | 00:01:38,00() | 00:04:45,00() | |
20 | Kopecký Daniel (2009) | CZE | PŠ Lachmánek | 00:06:40,00 | 00:02:04,00() | 00:04:36,00() | |
21 | Horák Tomáš (2007) | CZE | TJ Šumperk | 00:06:44,00 | 00:01:41,00() | 00:05:03,00() | |
22 | Noháč Matěj (2009) | CZE | 00:06:44,00 | 00:02:11,00() | 00:04:33,00() | ||
23 | KADLEČEK Vojtěch (2007) | CZE | ASK Praha | 00:06:48,00 | 00:02:09,00() | 00:04:38,00() | |
24 | Hašlar Přemysl (2007) | CZE | VOKOLOPOLE | 00:06:49,00 | 00:02:09,00() | 00:04:39,00() | |
25 | Flanderka Matyáš (2007) | CZE | TJ Šumperk | 00:06:50,00 | 00:01:52,00() | 00:04:58,00() | |
26 | Kolář Matěj (2008) | CZE | TCV Jindřichův Hradec | 00:06:52,00 | 00:01:53,00() | 00:04:58,00() | |
27 | Vích Damián (2008) | CZE | SK Slavia Praha | 00:07:03,00 | 00:02:11,00() | 00:04:52,00() | |
28 | Holánek Adam (2009) | CZE | FK Radošovice | 00:07:08,00 | 00:02:00,00() | 00:05:08,00() | |
29 | Štěpán Ondřej (2007) | CZE | PS Lachmánek | 00:07:13,00 | 00:01:41,00() | 00:05:32,00() | |
30 | Hrubý Adam (2009) | CZE | 00:07:32,00 | 00:02:12,00() | 00:05:20,00() | ||
31 | Jiruška Matyáš (2009) | CZE | 00:07:32,00 | 00:01:57,00() | 00:05:35,00() | ||
32 | Kamenický Viktor (2008) | CZE | TCV Jindřichův Hradec | 00:07:35,00 | 00:01:34,00() | 00:06:01,00() | |
33 | Vobořil Marek (2010) | CZE | 00:08:24,00 | 00:02:31,00() | 00:05:54,00() | ||
34 | Bludský Matěj (2010) | CZE | TITAN TRILIFE | 00:09:57,00 | 00:02:45,00() | 00:07:12,00() |