Tyto stránky používají cookies. Setrváním na těchto stránkách souhlasíte s jejich používáním.
# | Jméno | Země | Klub | Profi Team Name | Čas | Plavání | Běh |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kozojed Martin (2004) | CZE | Triathlon Team Tábor | 00:09:32,00 | 00:02:19,00() | 00:07:13,00() | |
2 | Kostlán Robert (2003) | CZE | Triathlon Team Tábor | 00:09:35,00 | 00:02:22,00() | 00:07:13,00() | |
3 | Šolc Matěj (2004) | CZE | TRI KLUB Příbram | 00:09:42,00 | 00:02:44,00() | 00:06:58,00() | |
4 | Pluhař David (2003) | CZE | PS Kroměříž | 00:09:49,00 | 00:02:18,00() | 00:07:32,00() | |
5 | Rozsíval Erik (2004) | CZE | TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice | 00:10:07,00 | 00:02:22,00() | 00:07:45,00() | |
6 | Caha Jan (2003) | CZE | Tělovýchovná jednota Spartak Třebíč, spolek | 00:10:09,00 | 00:02:33,00() | 00:07:36,00() | |
7 | Korous David (2004) | CZE | Triathlon Team Tábor | 00:10:14,00 | 00:02:27,00() | 00:07:47,00() | |
8 | Hrdlička Hynek (2005) | CZE | PK JH | 00:10:20,00 | 00:02:23,00() | 00:07:57,00() | |
9 | Cihlář Vojtěch (2003) | CZE | TT LOKO Beroun | 00:10:22,00 | 00:02:23,00() | 00:07:59,00() | |
10 | Štěpka Tadeáš (2004) | CZE | Elab | 00:10:28,00 | 00:02:24,00() | 00:08:03,00() | |
11 | Skořepa Adam (2004) | CZE | Loko Trutnov | 00:10:43,00 | 00:02:21,00() | 00:08:23,00() | |
12 | Nýdrle Filip (2005) | CZE | Triatlon Plzeň | 00:10:44,00 | 00:02:25,00() | 00:08:19,00() | |
13 | Homola Jakub (2005) | CZE | Triathlon Team Tábor | 00:10:48,00 | 00:02:42,00() | 00:08:06,00() | |
14 | Charvát Matyáš (2005) | CZE | Elite Sport Boskovice | 00:10:50,00 | 00:02:54,00() | 00:07:57,00() | |
15 | Kopecký Vít (2003) | CZE | TJ Sokol Senohraby | 00:10:51,00 | 00:03:13,00() | 00:07:38,00() | |
16 | Žirovnický Jan (2005) | CZE | Triathlon Team Tábor | 00:10:54,00 | 00:02:44,00() | 00:08:10,00() | |
17 | Němec Matyáš (2003) | CZE | TCV Jindřichův Hradec, z.s. | 00:11:07,00 | 00:02:23,00() | 00:08:44,00() | |
18 | Plic Lukáš (2006) | CZE | TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice | 00:11:18,00 | 00:02:58,00() | 00:08:20,00() | |
19 | Koutný Roman (2003) | CZE | TT Příbram, z. s. | 00:11:20,00 | 00:02:47,00() | 00:08:33,00() | |
20 | Knobloch Florian (2003) | CZE | VOKOLOPOLE | 00:11:20,00 | 00:02:57,00() | 00:08:24,00() | |
21 | Svobodník Nikola (2005) | CZE | ATK Šlapanice | 00:11:21,00 | 00:03:07,00() | 00:08:14,00() | |
22 | Shon Mathias (2006) | CZE | Elab | 00:11:22,00 | 00:03:04,00() | 00:08:18,00() | |
23 | Gončaruk Kyrill (2006) | CZE | TCV Jindřichův Hradec, z.s. | 00:11:24,00 | 00:02:52,00() | 00:08:32,00() | |
24 | Cihlář Prokop (2006) | CZE | TT LOKO Beroun | 00:11:35,00 | 00:02:43,00() | 00:08:52,00() | |
25 | Koblížek Mikuláš (2006) | CZE | 00:11:38,00 | 00:02:46,00() | 00:08:52,00() | ||
26 | Weber Adam (2004) | CZE | Triatlon Plzeň | 00:11:47,00 | 00:02:52,00() | 00:08:55,00() | |
27 | Franta Lukáš (2004) | CZE | PŠ Lachmánek | 00:11:49,00 | 00:03:02,00() | 00:08:46,00() | |
28 | Bartovský Tomáš (2003) | CZE | Krušnoman TT Litvínov | 00:11:54,00 | 00:02:51,00() | 00:09:04,00() | |
29 | Řimnáč Jakub (2003) | CZE | Hopman Team Žatec | 00:12:04,00 | 00:02:54,00() | 00:09:09,00() | |
30 | Říha Tomáš (2005) | CZE | A bude hůř | 00:12:15,00 | 00:02:36,00() | 00:09:39,00() | |
31 | Hašlar Matyáš (2004) | CZE | VOKOLOPOLE | 00:12:21,00 | 00:03:52,00() | 00:08:29,00() | |
32 | Duba Lucas (2006) | CZE | TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice | 00:12:24,00 | 00:02:55,00() | 00:09:29,00() | |
33 | Petras Václav (2004) | CZE | Motorlet | 00:12:31,00 | 00:02:34,00() | 00:09:57,00() | |
34 | Novák Josef (2004) | CZE | Krušnoman TT Litvínov | 00:13:07,00 | 00:03:48,00() | 00:09:19,00() | |
35 | HEITH Filip (2005) | CZE | TriSK Horní Počernice | 00:13:10,00 | 00:03:38,00() | 00:09:32,00() | |
36 | Valda Josef (2005) | CZE | TCV Jindřichův Hradec | 00:13:31,00 | 00:02:59,00() | 00:10:32,00() | |
37 | Žák Kilián (2005) | CZE | FBC Žraloci Příbram | 00:13:51,00 | 00:04:54,00() | 00:08:57,00() | |
38 | KREJČÍŘ Tomáš (2006) | CZE | PŠ Lachmánek | 00:15:27,00 | 00:03:49,00() | 00:11:39,00() |