Tyto stránky používají cookies. Setrváním na těchto stránkách souhlasíte s jejich používáním.
# | Jméno | Země | Klub | Profi Team Name | Čas | Plavání | Běh |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Volár Jan (1992) | CZE | OMT | 00:20:20,00 | 00:04:35,00(1) | 00:15:45,00(1) | |
2 | Grebík Radim (2001) | CZE | TITAN TRILIFE | 00:20:52,00 | 00:04:47,00(6) | 00:16:05,00(2) | |
3 | Semerád Martin (1999) | CZE | TJ BIŽU JBC | 00:21:02,00 | 00:04:52,00(10) | 00:16:10,00(3) | |
4 | Václavík Filip (1995) | CZE | TITAN TRILIFE | 00:21:27,00 | 00:04:35,00(3) | 00:16:52,00(5) | |
5 | Michálek Filip (2001) | CZE | PK JH | 00:21:39,00 | 00:04:35,00(2) | 00:17:05,00(8) | |
6 | Srch Jiří (1998) | CZE | Šumavský triatlon (ŠuTri) | 00:22:03,00 | 00:05:07,00(17) | 00:16:56,00(7) | |
7 | Vosejpka Jan (1999) | CZE | Triathlon Team Tábor | 00:22:08,00 | 00:04:58,00(13) | 00:17:10,00(9) | |
8 | Schoval František (1988) | CZE | Elab | 00:22:13,00 | 00:05:37,00(24) | 00:16:36,00(4) | |
9 | Stuchlík Jiří (2001) | CZE | Triathlon Team Tábor | 00:22:16,00 | 00:04:58,00(12) | 00:17:18,00(11) | |
10 | Tlamka Filip (2002) | CZE | BRNO TRIATLON TEAM | 00:22:24,00 | 00:05:00,00(14) | 00:17:24,00(12) | |
11 | Minář Patrik (2000) | CZE | TJ Šumperk | 00:22:32,00 | 00:04:48,00(7) | 00:17:44,00(13) | |
12 | Paták Pavel (1971) | CZE | Triatlonový klub Slavia VŠ Plzeň. z.s. | 00:22:59,00 | 00:04:48,00(8) | 00:18:11,00(21) | |
13 | Leszkow David (2000) | CZE | Šumavský triatlon (ŠuTri) | 00:23:02,00 | 00:04:57,00(11) | 00:18:05,00(17) | |
14 | Kozel Tomáš (1982) | CZE | SK Slavia Praha | 00:23:03,00 | 00:05:51,00(30) | 00:17:12,00(10) | |
15 | Hájek Tomáš (2000) | CZE | TCV Jindřichův Hradec | 00:23:06,00 | 00:05:09,00(18) | 00:17:58,00(15) | |
16 | Marek Matěj (2002) | CZE | Triatlon Plzeň | 00:23:09,00 | 00:04:38,00(5) | 00:18:31,00(25) | |
17 | Škoda Václav (2002) | CZE | AD team | 00:23:20,00 | 00:05:15,00(19) | 00:18:05,00(16) | |
18 | Ryšavý Philip (2001) | CZE | Triatlon Plzeň | 00:23:39,00 | 00:04:50,00(9) | 00:18:49,00(29) | |
19 | Strnad David (1991) | CZE | TriSK ČB | 00:23:41,00 | 00:05:52,00(31) | 00:17:49,00(14) | |
20 | Pozler Tomáš (1976) | CZE | OMT | 00:23:41,00 | 00:06:50,00(45) | 00:16:52,00(6) | |
21 | Černohorský Tomáš (1997) | CZE | TT Příbram, z. s. | 00:23:43,00 | 00:05:34,00(23) | 00:18:09,00(20) | |
22 | Strejc Michal (2002) | CZE | E.ON Triathlon Team | 00:23:59,00 | 00:05:25,00(21) | 00:18:33,00(26) | |
23 | Toul Filip (1980) | CZE | Šumavský triatlon (ŠuTri) | 00:24:02,00 | 00:05:22,00(20) | 00:18:40,00(27) | |
24 | Vlasák Karel (2002) | CZE | TT Příbram, z. s. | 00:24:11,00 | 00:05:06,00(16) | 00:19:05,00(30) | |
25 | Holomoucký Adam (1999) | CZE | Individuální | 00:24:14,00 | 00:06:02,00(35) | 00:18:12,00(22) | |
26 | Korous Martin (1974) | CZE | Triathlon Team Tábor | 00:24:26,00 | 00:06:19,00(40) | 00:18:06,00(19) | |
27 | Cihlář Zdislav (1964) | CZE | TT LOKO Beroun | 00:24:37,00 | 00:05:49,00(28) | 00:18:48,00(28) | |
28 | Uhlíř Radek (1967) | CZE | TriSK ČB | 00:24:41,00 | 00:06:23,00(42) | 00:18:18,00(23) | |
29 | Karas Tomáš (1967) | CZE | TT Příbram, z. s. | 00:24:49,00 | 00:06:29,00(43) | 00:18:20,00(24) | |
30 | Kahuda Jiří (2000) | CZE | Šumavský triatlon (ŠuTri) | 00:25:02,00 | 00:05:41,00(26) | 00:19:20,00(34) | |
31 | Novák František (1998) | CZE | TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice | 00:25:05,00 | 00:05:56,00(34) | 00:19:09,00(32) | |
32 | Krejčík Jan (1982) | CZE | 00:25:13,00 | 00:05:52,00(32) | 00:19:21,00(36) | ||
33 | Gregora Jan (2000) | CZE | 00:25:19,00 | 00:06:11,00(39) | 00:19:08,00(31) | ||
34 | Marek Jakub (2002) | CZE | Triatlon Plzeň | 00:25:25,00 | 00:04:37,00(4) | 00:20:48,00(47) | |
35 | Provod Petr (2002) | CZE | Triatlon Plzeň | 00:25:37,00 | 00:05:03,00(15) | 00:20:34,00(43) | |
36 | Škoda Václav (1974) | CZE | AD team | 00:25:49,00 | 00:05:44,00(27) | 00:20:06,00(40) | |
37 | Thoma Jiří (1983) | CZE | Cork Tri (Ireland) | 00:25:53,00 | 00:07:47,00(58) | 00:18:06,00(18) | |
38 | Mikoláš Miroslav (1995) | CZE | TriSK ČB | 00:25:55,00 | 00:06:04,00(38) | 00:19:51,00(37) | |
39 | Papež Michal (2001) | CZE | Loko Trutnov | 00:26:24,00 | 00:05:38,00(25) | 00:20:46,00(46) | |
40 | Grulich Ondřej (2001) | CZE | TJ Spartak Třebíč | 00:26:30,00 | 00:05:52,00(33) | 00:20:37,00(44) | |
41 | Bednář Michal (2002) | CZE | Elab | 00:26:44,00 | 00:05:49,00(29) | 00:20:56,00(48) | |
42 | Maloch Aleš (1979) | CZE | OMT Pardubice | 00:27:06,00 | 00:07:45,00(57) | 00:19:20,00(35) | |
43 | Rybařík Marek (2001) | CZE | TITAN TRILIFE | 00:27:08,00 | 00:07:03,00(47) | 00:20:06,00(39) | |
44 | Kolář Martin (1980) | CZE | TriSK ČB | 00:27:11,00 | 00:07:56,00(59) | 00:19:15,00(33) | |
45 | Pagáč Ondřej (2001) | CZE | TITAN TRILIFE | 00:27:12,00 | 00:07:00,00(46) | 00:20:12,00(41) | |
46 | Bláha Jiří (1976) | CZE | Elab | 00:27:31,00 | 00:06:03,00(36) | 00:21:28,00(51) | |
47 | Lukeš Tomáš (1967) | CZE | LBS sport team. o.s. | 00:27:56,00 | 00:06:03,00(37) | 00:21:53,00(55) | |
48 | Fiala Aleš (1966) | CZE | SK Slavia Praha | 00:28:06,00 | 00:06:30,00(44) | 00:21:36,00(52) | |
49 | Kovář David (1990) | CZE | 00:28:18,00 | 00:08:05,00(60) | 00:20:13,00(42) | ||
50 | Weber Albert (2000) | CZE | K1 Plzeň | 00:28:21,00 | 00:07:41,00(56) | 00:20:41,00(45) | |
51 | Stuchl Jindřich (1974) | CZE | Individuální | 00:28:39,00 | 00:07:30,00(53) | 00:21:09,00(49) | |
52 | Blažek Zdeněk (1976) | CZE | 00:28:40,00 | 00:08:41,00(62) | 00:19:59,00(38) | ||
53 | Coufal Lukáš (2001) | CZE | TJ Spartak Třebíč | 00:29:05,00 | 00:06:22,00(41) | 00:22:43,00(59) | |
54 | Stuchlík Jiří (1975) | CZE | E.ON Triathlon Team z.s. | 00:29:12,00 | 00:07:29,00(52) | 00:21:43,00(54) | |
55 | PÍSKO Jan (1982) | CZE | Cyklo team Dům Barev | 00:29:12,00 | 00:07:31,00(54) | 00:21:41,00(53) | |
56 | Čutka Josef (1985) | CZE | 00:29:59,00 | 00:07:09,00(49) | 00:22:50,00(60) | ||
57 | Logojda Jiří (1971) | CZE | Individuální | 00:30:02,00 | 00:07:37,00(55) | 00:22:25,00(57) | |
58 | Weber Martin (1967) | CZE | K1 Plzeň | 00:30:05,00 | 00:05:34,00(22) | 00:24:32,00(62) | |
59 | Dvořáček Ladislav (1972) | CZE | 00:30:25,00 | 00:08:24,00(61) | 00:22:01,00(56) | ||
60 | Kirsch Radomír (2002) | CZE | Loko Trutnov | 00:31:07,00 | 00:07:10,00(50) | 00:23:57,00(61) | |
61 | Ginzel Petr (1972) | CZE | CykloVAPE | 00:31:16,00 | 00:09:52,00(63) | 00:21:23,00(50) | |
62 | Uhříček Petr (1972) | CZE | 00:32:34,00 | 00:10:06,00(64) | 00:22:28,00(58) | ||
63 | Janoušek Kryštof (2002) | CZE | Elab | 00:34:35,00 | 00:07:07,00(48) | 00:27:29,00(63) | |
64 | Janák Karel (1957) | CZE | TITAN TRILIFE | 00:37:31,00 | 00:07:27,00(51) | 00:30:04,00(64) | |
DNF | Matula Michal (2000) | CZE | HISPORT Team | 00:04:51,00() | --- | ||
DNF | Dlabaja Roman (1970) | CZE | TITAN TRILIFE | 00:06:16,00() | --- | ||
DNS | Škarka René (1976) | CZE | SK Termit | --- | --- |