Tyto stránky používají cookies. Setrváním na těchto stránkách souhlasíte s jejich používáním.
# | Jméno | Země | Klub | Profi Team Name | Čas | Plavání | 1. depo | Kolo | 2. depo | Běh |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Čelůstka Jan (1982) | CZE | BRNO TRIATLON TEAM | 00:53:08,00 | 00:09:16,00(4) | 00:00:28,00(2) | 00:28:36,00(5) | 00:00:28,00(7) | 00:14:20,00(1) | |
2 | Volár Jan (1992) | CZE | OMT | 00:53:09,00 | 00:09:15,00(3) | 00:00:35,00(10) | 00:28:31,00(3) | 00:00:26,00(5) | 00:14:22,00(2) | |
3 | Olšar Ondřej (1997) | CZE | Kerberos | 00:53:33,00 | 00:09:17,00(6) | 00:00:36,00(11) | 00:28:28,00(2) | 00:00:26,00(4) | 00:14:47,00(3) | |
4 | Kočař Lukáš (1992) | CZE | BRNO TRIATLON TEAM | 00:54:10,00 | 00:09:39,00(15) | 00:00:27,00(1) | 00:28:16,00(1) | 00:00:31,00(18) | 00:15:18,00(7) | |
5 | Červenka Lukáš (1995) | CZE | Triathlon Team Tábor | 00:54:47,00 | 00:09:12,00(1) | 00:00:35,00(9) | 00:28:34,00(4) | 00:00:29,00(9) | 00:15:57,00(13) | |
6 | Kalus Jiří (1993) | CZE | BRNO TRIATLON TEAM | 00:55:30,00 | 00:09:16,00(5) | 00:00:37,00(15) | 00:30:00,00(15) | 00:00:27,00(6) | 00:15:10,00(4) | |
7 | Kubíček Jan (1980) | CZE | 00:55:58,00 | 00:10:04,00(23) | 00:00:38,00(18) | 00:29:10,00(6) | 00:00:29,00(11) | 00:15:38,00(10) | ||
8 | Powada Jakub (1993) | CZE | Kerberos | 00:56:12,00 | 00:09:20,00(8) | 00:00:39,00(21) | 00:29:54,00(13) | 00:00:30,00(12) | 00:15:49,00(11) | |
9 | Krátký Štěpán (1995) | CZE | SK Kola Víšek z.s. | 00:56:17,00 | 00:09:40,00(16) | 00:00:30,00(6) | 00:29:37,00(7) | 00:00:33,00(26) | 00:15:58,00(14) | |
10 | Grebík Radim (2001) | CZE | TITAN TRILIFE | 00:56:23,00 | 00:09:46,00(18) | 00:00:53,00(38) | 00:29:42,00(10) | 00:00:48,00(59) | 00:15:15,00(5) | |
11 | Kříž Tomáš (2000) | CZE | TJ Spartak Třebíč | 00:56:35,00 | 00:09:36,00(14) | 00:00:36,00(13) | 00:29:38,00(8) | 00:00:30,00(14) | 00:16:14,00(16) | |
12 | Šimeček Michal (1997) | CZE | Kerberos Team z.s. | 00:56:47,00 | 00:09:22,00(10) | 00:00:34,00(8) | 00:29:57,00(14) | 00:00:26,00(3) | 00:16:28,00(18) | |
13 | Kubínek František (1988) | CZE | BRNO TRIATLON TEAM | 00:57:05,00 | 00:09:14,00(2) | 00:00:29,00(5) | 00:30:09,00(18) | 00:00:32,00(21) | 00:16:42,00(20) | |
14 | Semerád Martin (1999) | CZE | TJ BIŽU JBC | 00:57:08,00 | 00:09:57,00(21) | 00:00:36,00(14) | 00:30:47,00(22) | 00:00:32,00(20) | 00:15:16,00(6) | |
15 | Franěk Jan (1998) | CZE | TRI KLUB Příbram | 00:57:11,00 | 00:10:30,00(28) | 00:00:40,00(23) | 00:30:06,00(17) | 00:00:29,00(8) | 00:15:27,00(9) | |
16 | Václavík Filip (1995) | CZE | TITAN TRILIFE | 00:57:13,00 | 00:09:25,00(11) | 00:00:45,00(31) | 00:29:42,00(9) | 00:00:30,00(13) | 00:16:51,00(21) | |
17 | Plojhar Tomáš (1998) | CZE | TTK Slavia VŠ Plzeň | 00:57:16,00 | 00:09:58,00(22) | 00:00:45,00(30) | 00:30:35,00(20) | 00:00:37,00(38) | 00:15:21,00(8) | |
18 | Dušek Karel (1996) | CZE | X-team BaNo | 00:57:29,00 | 00:09:18,00(7) | 00:00:41,00(25) | 00:29:53,00(12) | 00:00:33,00(27) | 00:17:04,00(23) | |
19 | Stříhavka Jindřich (2000) | CZE | TCV Jindřichův Hradec | 00:57:50,00 | 00:10:29,00(27) | 00:00:46,00(32) | 00:30:03,00(16) | 00:00:32,00(25) | 00:16:00,00(15) | |
20 | Wohl Pavel (1997) | CZE | EasyGoRun | 00:58:56,00 | 00:09:32,00(13) | 00:00:56,00(40) | 00:30:47,00(21) | 00:00:35,00(33) | 00:17:07,00(25) | |
21 | Majer Jan (1994) | CZE | Triatlon Plzeň | 00:59:11,00 | 00:10:47,00(32) | 00:00:43,00(27) | 00:29:45,00(11) | 00:00:42,00(47) | 00:17:13,00(27) | |
22 | Trutna Jan (1999) | CZE | TCV Jindřichův Hradec | 00:59:23,00 | 00:09:29,00(12) | 00:00:36,00(12) | 00:31:15,00(23) | 00:00:34,00(30) | 00:17:29,00(29) | |
23 | Ottenschläger Oto (1995) | CZE | Krušnoman TT Litvínov | 00:59:59,00 | 00:10:43,00(29) | 00:01:03,00(54) | 00:31:38,00(26) | 00:00:45,00(54) | 00:15:50,00(12) | |
24 | Veselý Petr (1990) | CZE | GLASSMAN TT | 01:00:31,00 | 00:10:43,00(30) | 00:00:39,00(22) | 00:32:12,00(30) | 00:00:32,00(23) | 00:16:25,00(17) | |
25 | Jurica Josef (1998) | CZE | CzechTRI K. Team | 01:01:13,00 | 00:09:21,00(9) | 00:00:37,00(17) | 00:33:37,00(42) | 00:00:29,00(10) | 00:17:10,00(26) | |
26 | Bartoš Petr (1978) | CZE | TTK Slavia VŠ Plzeň | 01:01:28,00 | 00:09:50,00(20) | 00:01:05,00(55) | 00:32:27,00(33) | 00:00:31,00(19) | 00:17:35,00(32) | |
27 | Myšička David (1998) | CZE | SK Slavia Praha | 01:01:35,00 | 00:10:13,00(24) | 00:00:50,00(36) | 00:30:22,00(19) | 00:00:42,00(48) | 00:19:28,00(57) | |
28 | Michálek Filip (2001) | CZE | PK JH | 01:02:08,00 | 00:09:48,00(19) | 00:01:06,00(56) | 00:32:27,00(34) | 00:00:36,00(35) | 00:18:11,00(41) | |
29 | Schoval František (1988) | CZE | Elab | 01:02:31,00 | 00:11:36,00(38) | 00:00:37,00(16) | 00:33:14,00(39) | 00:00:31,00(17) | 00:16:34,00(19) | |
30 | Stuchlík Jiří (2001) | CZE | Triathlon Team Tábor | 01:02:33,00 | 00:11:00,00(35) | 00:00:29,00(3) | 00:32:40,00(36) | 00:00:34,00(31) | 00:17:51,00(34) | |
31 | Černohorský Tomáš (1997) | CZE | TT Příbram, z. s. | 01:02:42,00 | 00:11:02,00(36) | 00:00:43,00(28) | 00:32:21,00(31) | 00:00:34,00(29) | 00:18:02,00(37) | |
32 | Kynický Lukáš (1997) | CZE | 01:02:57,00 | 00:12:46,00(54) | 00:01:03,00(51) | 00:31:41,00(27) | 00:00:31,00(16) | 00:16:56,00(22) | ||
33 | Srch Jiří (1998) | CZE | Šumavský triatlon (ŠuTri) | 01:03:15,00 | 00:10:46,00(31) | 00:00:38,00(19) | 00:32:41,00(37) | 00:00:38,00(40) | 00:18:32,00(48) | |
34 | Korous Martin (1974) | CZE | Triathlon Team Tábor | 01:03:32,00 | 00:13:00,00(56) | 00:00:58,00(41) | 00:31:29,00(24) | 00:00:33,00(28) | 00:17:32,00(30) | |
35 | Vosejpka Jan (1999) | CZE | Triathlon Team Tábor | 01:04:01,00 | 00:10:58,00(34) | 00:01:10,00(60) | 00:33:28,00(40) | 00:00:42,00(46) | 00:17:42,00(33) | |
36 | Veselý Miroslav (1963) | CZE | GLASSMAN TT | 01:04:06,00 | 00:12:38,00(51) | 00:01:03,00(53) | 00:32:10,00(28) | 00:00:47,00(57) | 00:17:29,00(28) | |
37 | Vodrážka Borek (2000) | CZE | Krušnoman TT Litvínov | 01:04:13,00 | 00:11:47,00(41) | 00:01:03,00(50) | 00:32:38,00(35) | 00:00:37,00(36) | 00:18:09,00(39) | |
38 | Matula Michal (2000) | CZE | HISPORT Team | 01:04:22,00 | 00:10:25,00(26) | 00:00:54,00(39) | 00:34:19,00(48) | 00:00:32,00(24) | 00:18:12,00(42) | |
39 | Hájek Tomáš (2000) | CZE | JPK AXIS | 01:04:28,00 | 00:10:20,00(25) | 00:00:52,00(37) | 00:34:41,00(53) | 00:00:32,00(22) | 00:18:04,00(38) | |
40 | Urban Filip (1998) | CZE | Hopman Team Žatec | 01:04:38,00 | 00:09:46,00(17) | 00:00:59,00(43) | 00:34:36,00(51) | 00:00:25,00(2) | 00:18:51,00(50) | |
41 | Novák František (1998) | CZE | TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice | 01:04:43,00 | 00:12:43,00(53) | 00:00:47,00(34) | 00:32:22,00(32) | 00:00:41,00(43) | 00:18:10,00(40) | |
42 | Čížek Jan (1996) | CZE | ZPcyklo PROOFY Corratec cycling team | 01:04:44,00 | 00:10:56,00(33) | 00:00:47,00(35) | 00:34:38,00(52) | 00:00:49,00(60) | 00:17:33,00(31) | |
43 | Pekárek Milan (1965) | CZE | Etriatlon Team | 01:05:22,00 | 00:12:26,00(45) | 00:01:00,00(45) | 00:32:11,00(29) | 00:00:43,00(50) | 00:19:02,00(52) | |
44 | Knedla Dennis (1995) | CZE | TITAN TRILIFE | 01:05:25,00 | 00:12:31,00(46) | 00:00:29,00(4) | 00:34:04,00(46) | 00:00:30,00(15) | 00:17:51,00(35) | |
45 | Marek Daniel (1971) | CZE | TTK Slavia VŠ Plzeň | 01:05:40,00 | 00:13:14,00(59) | 00:00:42,00(26) | 00:31:33,00(25) | 00:00:45,00(55) | 00:19:26,00(55) | |
46 | Minář Patrik (2000) | CZE | Individuální | 01:05:44,00 | 00:11:43,00(40) | 00:00:41,00(24) | 00:34:45,00(54) | 00:00:42,00(45) | 00:17:54,00(36) | |
47 | Kroupa Štěpán (1975) | CZE | 01:05:46,00 | 00:11:37,00(39) | 00:00:44,00(29) | 00:34:29,00(49) | 00:00:36,00(34) | 00:18:20,00(46) | ||
48 | Grulich Ondřej (2001) | CZE | TJ Spartak Třebíč | 01:05:47,00 | 00:12:34,00(49) | 00:01:03,00(52) | 00:32:49,00(38) | 00:00:37,00(39) | 00:18:44,00(49) | |
49 | Macháček Tomáš (2000) | CZE | Triathlon Team Tábor | 01:05:50,00 | 00:11:30,00(37) | 00:00:31,00(7) | 00:33:28,00(41) | 00:00:37,00(37) | 00:19:44,00(59) | |
50 | Matějovič Martin (1969) | CZE | Triatlon Plzeň | 01:06:14,00 | 00:12:14,00(42) | 00:01:02,00(49) | 00:33:54,00(44) | 00:00:34,00(32) | 00:18:29,00(47) | |
51 | Holý Jakub (1978) | CZE | TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice | 01:06:45,00 | 00:14:08,00(63) | 00:00:46,00(33) | 00:34:05,00(47) | 00:00:39,00(41) | 00:17:07,00(24) | |
52 | Kindl Robert (1972) | CZE | IRON STARS BEROUN | 01:06:56,00 | 00:12:16,00(43) | 00:01:01,00(47) | 00:34:34,00(50) | 00:00:47,00(58) | 00:18:18,00(44) | |
53 | Vojtěchovský Tomáš (1974) | CZE | Krušnoman TT Litvínov | 01:07:18,00 | --- | --- | --- | --- | 00:53:57,00(72) | |
54 | Pudil Jaroslav (1961) | CZE | M2 Sport Bečvář Strakonice | 01:08:22,00 | 00:13:07,00(57) | 00:01:09,00(59) | 00:33:54,00(45) | 00:00:43,00(49) | 00:19:29,00(58) | |
55 | Foukal Libor (1977) | CZE | 01:09:45,00 | 00:13:37,00(61) | 00:02:15,00(70) | 00:33:40,00(43) | 00:00:55,00(63) | 00:19:19,00(53) | ||
56 | Zadražil Filip (1998) | CZE | TJ BIŽU JBC | 01:10:45,00 | 00:12:36,00(50) | 00:01:06,00(57) | 00:37:48,00(60) | 00:00:23,00(1) | 00:18:52,00(51) | |
57 | Hengerič Jan (1974) | CZE | Elab | 01:11:12,00 | 00:12:42,00(52) | 00:01:08,00(58) | 00:35:48,00(55) | 00:00:39,00(42) | 00:20:55,00(65) | |
58 | Procházka Zdeněk (1967) | CZE | ACES TEAM K. VARY | 01:11:33,00 | 00:13:16,00(60) | 00:01:01,00(48) | 00:38:15,00(64) | 00:00:45,00(52) | 00:18:16,00(43) | |
59 | Vopat Milan (1961) | CZE | ProCorde Chomutov | 01:11:37,00 | 00:14:34,00(64) | 00:01:46,00(68) | 00:36:17,00(57) | 00:00:41,00(44) | 00:18:19,00(45) | |
60 | Urban Miroslav (1969) | CZE | Hopman Team Žatec | 01:12:42,00 | 00:12:55,00(55) | 00:01:50,00(69) | 00:37:44,00(59) | 00:00:46,00(56) | 00:19:27,00(56) | |
61 | Langhammer Tomáš (1971) | CZE | Krušnoman TT Litvínov | 01:13:05,00 | 00:14:43,00(65) | 00:01:31,00(64) | 00:36:16,00(56) | 00:01:10,00(69) | 00:19:26,00(54) | |
62 | Pech Roman (1962) | CZE | Šumavský triatlon (ŠuTri) | 01:14:21,00 | 00:13:58,00(62) | 00:01:00,00(44) | 00:37:57,00(62) | 00:00:44,00(51) | 00:20:43,00(64) | |
63 | Čermák Jan (2000) | CZE | Krušnoman TT Litvínov | 01:15:47,00 | 00:12:20,00(44) | 00:01:31,00(65) | 00:40:25,00(69) | 00:00:54,00(62) | 00:20:37,00(63) | |
64 | Stuchl Jindřich (1974) | CZE | Individuální | 01:15:49,00 | 00:15:23,00(66) | 00:00:59,00(42) | 00:38:42,00(65) | 00:00:57,00(65) | 00:19:48,00(60) | |
65 | Mužíček Josef (1957) | CZE | TJ BIŽU JBC | 01:16:07,00 | 00:13:08,00(58) | 00:00:39,00(20) | 00:37:54,00(61) | 00:00:55,00(64) | 00:23:30,00(69) | |
66 | Landiga Michal (1957) | CZE | TJ SLAVIA Karlovy Vary | 01:16:42,00 | 00:16:39,00(69) | 00:01:25,00(62) | 00:37:59,00(63) | 00:00:45,00(53) | 00:19:54,00(61) | |
67 | Kočíb Pavel (1975) | CZE | Krušnoman TT Litvínov | 01:16:56,00 | 00:15:41,00(67) | 00:01:21,00(61) | 00:37:41,00(58) | 00:00:58,00(67) | 00:21:15,00(66) | |
68 | Papež Michal (2001) | CZE | Loko Trutnov | 01:17:49,00 | 00:12:32,00(48) | 00:01:00,00(46) | 00:40:25,00(68) | 00:00:51,00(61) | 00:23:01,00(68) | |
69 | Šiml Jan (1967) | CZE | NOVIS TK Praha | 01:18:43,00 | 00:12:32,00(47) | 00:01:43,00(66) | 00:40:34,00(70) | 00:01:10,00(70) | 00:22:44,00(67) | |
70 | Heran Robert (1978) | CZE | 01:24:08,00 | 00:18:23,00(71) | 00:02:54,00(71) | 00:41:19,00(71) | 00:00:58,00(66) | 00:20:34,00(62) | ||
71 | Reindl Michal (1955) | CZE | Krušnoman TT Litvínov | 01:24:26,00 | 00:16:19,00(68) | 00:01:27,00(63) | 00:40:19,00(67) | 00:01:10,00(68) | 00:25:11,00(71) | |
72 | Zeman Zbyněk (1954) | CZE | Krušnoman TT Litvínov | 01:26:06,00 | 00:18:22,00(70) | 00:01:43,00(67) | 00:40:16,00(66) | 00:01:48,00(71) | 00:23:57,00(70) |