Tyto stránky používají cookies. Setrváním na těchto stránkách souhlasíte s jejich používáním.
# | Jméno | Země | Klub | Profi Team Name | Čas | Plavání | Běh |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pajtl Matěj (2002) | CZE | LSKF-M | 00:09:41,00 | 00:02:23,00() | 00:07:18,00() | |
2 | Hanyk Michal (2002) | CZE | AC Turnov | 00:09:42,00 | 00:02:36,00() | 00:07:06,00() | |
3 | Macháček Michal (2002) | CZE | Triathlon Team Tábor | 00:09:44,00 | 00:02:34,00() | 00:07:10,00() | |
4 | Hrdlička Jakub (2002) | CZE | 00:09:46,00 | 00:02:15,00() | 00:07:32,00() | ||
5 | Juránek Lukáš (2002) | CZE | X-team BaNo | 00:09:48,00 | 00:02:21,00() | 00:07:27,00() | |
6 | Marek Matěj (2002) | CZE | Triatlon Plzeň | 00:10:06,00 | 00:02:10,00() | 00:07:56,00() | |
7 | Tlamka Filip (2002) | CZE | BRNO TRIATLON TEAM | 00:10:12,00 | 00:02:23,00() | 00:07:49,00() | |
8 | Cihlář Vojtěch (2003) | CZE | TT LOKO Beroun | 00:10:18,00 | 00:02:26,00() | 00:07:52,00() | |
9 | Strejc Michal (2002) | CZE | E.ON Triathlon Team | 00:10:22,00 | 00:02:29,00() | 00:07:53,00() | |
10 | Kostlán Robert (2003) | CZE | Triathlon Team Tábor | 00:10:25,00 | 00:02:33,00() | 00:07:52,00() | |
11 | Marek Jakub (2003) | CZE | KONRAD TOOLS TEAM | 00:10:28,00 | 00:02:23,00() | 00:08:05,00() | |
12 | Vlasák Karel (2002) | CZE | TT Příbram, z. s. | 00:10:31,00 | 00:02:21,00() | 00:08:10,00() | |
13 | Pluhař David (2003) | CZE | PS Kroměříž | 00:10:32,00 | 00:02:21,00() | 00:08:11,00() | |
14 | Štolba Jakub (2003) | CZE | TJ Sokol Senohraby | 00:10:46,00 | 00:02:42,00() | 00:08:04,00() | |
15 | Krenek Phillip (2002) | CZE | LBS sport team | 00:10:46,00 | 00:02:45,00() | 00:08:00,00() | |
16 | Spáčil Filip (2003) | CZE | PS Kroměříž | 00:11:22,00 | 00:02:37,00() | 00:08:45,00() | |
17 | Krupica Tomáš (2000) | CZE | ATK Šlapaníce | 00:11:47,00 | 00:02:55,00() | 00:08:52,00() | |
18 | Růža Daniel (2002) | CZE | ATK Šlapanice | 00:11:47,00 | 00:03:23,00() | 00:08:24,00() | |
19 | Penner Tadeáš (2003) | CZE | MORAVIAMAN Team | 00:12:12,00 | 00:03:08,00() | 00:09:04,00() | |
20 | Pražák Tobiáš (2002) | CZE | Loko Trutnov | 00:12:13,00 | 00:02:27,00() | 00:09:46,00() | |
21 | Řimnáč Jakub (2003) | CZE | Hopman Team Žatec | 00:12:15,00 | 00:02:59,00() | 00:09:16,00() | |
22 | Günther Jan (2002) | CZE | Loko Trutnov | 00:12:22,00 | 00:02:59,00() | 00:09:23,00() | |
23 | Kirsch Radomír (2002) | CZE | Loko Trutnov | 00:12:50,00 | 00:03:14,00() | 00:09:37,00() | |
24 | Bartovský Tomáš (2003) | CZE | Krušnoman TT Litvínov | 00:12:52,00 | 00:03:09,00() | 00:09:42,00() | |
25 | Koutný Roman (2003) | CZE | TT Příbram, z. s. | 00:12:52,00 | 00:03:16,00() | 00:09:36,00() | |
26 | Solár Vojtěch (2003) | CZE | Sportovní klub ASC | 00:12:54,00 | 00:03:27,00() | 00:09:28,00() | |
27 | Vyskočil Roman (2003) | CZE | 00:13:28,00 | 00:03:06,00() | 00:10:23,00() | ||
DNF | Marek Jakub (2002) | CZE | Triatlon Plzeň | 00:02:09,00() | 00:08:38,00() |