Tyto stránky používají cookies. Setrváním na těchto stránkách souhlasíte s jejich používáním.
# | Jméno | Země | Klub | Profi Team Name | Čas | Plavání | Běh |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Linduška František (1994) | CZE | TCV Jindřichův Hradec | 00:20:03,00 | 00:04:29,00(3) | 00:15:33,00(1) | |
2 | Zikmund Tomáš (1999) | CZE | TT Příbram, z. s. | 00:20:40,00 | 00:04:24,00(1) | 00:16:16,00(2) | |
3 | Václavík Filip (1995) | CZE | TITAN TRILIFE | 00:20:58,00 | 00:04:35,00(5) | 00:16:23,00(3) | |
4 | Pospíšil Matyáš (2000) | CZE | PK JH | 00:21:05,00 | 00:04:37,00(6) | 00:16:28,00(5) | |
5 | Semerád Martin (1999) | CZE | TJ BIŽU JBC | 00:21:32,00 | 00:05:03,00(16) | 00:16:29,00(6) | |
6 | Kobližek Šimon (1999) | CZE | SBR TT Ústí nad Labem | 00:21:48,00 | 00:04:26,00(2) | 00:17:23,00(16) | |
7 | Wohl Pavel (1997) | CZE | EasyGoRun | 00:21:58,00 | 00:04:46,00(8) | 00:17:12,00(12) | |
8 | Franěk Jan (1998) | CZE | TRI KLUB Příbram | 00:21:59,00 | 00:05:35,00(28) | 00:16:24,00(4) | |
9 | Jurica Josef (1998) | CZE | CzechTRI K. Team | 00:22:04,00 | 00:04:46,00(9) | 00:17:17,00(14) | |
10 | Trutna Jan (1999) | CZE | TCV Jindřichův Hradec | 00:22:07,00 | 00:04:58,00(13) | 00:17:09,00(11) | |
11 | Stříhavka Jindřich (2000) | CZE | TCV Jindřichův Hradec | 00:22:08,00 | 00:05:12,00(22) | 00:16:56,00(7) | |
12 | Zahradník Štěpán (1997) | CZE | TriSK ČB | 00:22:20,00 | 00:04:49,00(11) | 00:17:31,00(18) | |
13 | Vosejpka Jan (1999) | CZE | Triathlon Team Tábor | 00:22:21,00 | 00:05:09,00(19) | 00:17:12,00(13) | |
14 | Michálek Filip (2001) | CZE | PK JH | 00:22:23,00 | 00:04:42,00(7) | 00:17:40,00(23) | |
15 | Jasenský Lukáš (1992) | CZE | TITAN TRILIFE | 00:22:24,00 | 00:05:03,00(15) | 00:17:21,00(15) | |
16 | Havlena Jan (2000) | CZE | BRNO TRIATLON TEAM | 00:22:41,00 | 00:05:37,00(30) | 00:17:04,00(8) | |
17 | Srch Jiří (1998) | CZE | Šumavský triatlon (ŠuTri) | 00:22:47,00 | 00:05:11,00(20) | 00:17:36,00(21) | |
18 | Kříž Tomáš (2000) | CZE | TJ Spartak Třebíč | 00:22:54,00 | 00:04:55,00(12) | 00:17:59,00(27) | |
19 | Fencl Marek (1997) | CZE | TCV Jindřichův Hradec | 00:22:57,00 | 00:05:08,00(17) | 00:17:49,00(26) | |
20 | Walter Jan (1992) | CZE | TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice | 00:23:01,00 | 00:05:33,00(26) | 00:17:28,00(17) | |
21 | Berka Martin (1987) | CZE | Lawi Sport Team z.s. | 00:23:02,00 | 00:05:58,00(34) | 00:17:04,00(9) | |
22 | Nový Lukáš (1976) | CZE | B&H Triatlon České Budějovice | 00:23:16,00 | 00:05:12,00(24) | 00:18:04,00(28) | |
23 | Leszkow David (2000) | CZE | Šumavský triatlon (ŠuTri) | 00:23:26,00 | 00:05:12,00(23) | 00:18:14,00(30) | |
24 | Šimůnek Rostislav (2000) | CZE | TriSK ČB | 00:23:28,00 | 00:04:33,00(4) | 00:18:55,00(40) | |
25 | Pekárek Lukáš (1997) | CZE | Lawi Sport Team z.s. | 00:23:32,00 | 00:06:00,00(35) | 00:17:33,00(19) | |
26 | Hájek Tomáš (2000) | CZE | JPK AXIS | 00:23:36,00 | 00:05:11,00(21) | 00:18:25,00(31) | |
27 | Kolomazník Jan (1999) | CZE | TITAN TRILIFE | 00:23:46,00 | 00:05:08,00(18) | 00:18:38,00(37) | |
28 | Strnad David (1991) | CZE | TriSK ČB | 00:23:48,00 | 00:06:09,00(37) | 00:17:39,00(22) | |
29 | Uhlíř Radek (1967) | CZE | TriSK ČB | 00:23:53,00 | 00:06:11,00(39) | 00:17:41,00(25) | |
30 | Hraše Zbyněk (1974) | CZE | Elab | 00:24:02,00 | 00:04:58,00(14) | 00:19:05,00(41) | |
31 | Petr Tomáš (1970) | CZE | OMT | 00:24:08,00 | 00:05:35,00(29) | 00:18:33,00(33) | |
32 | Cihlář Zdislav (1964) | CZE | TT LOKO Beroun | 00:24:20,00 | 00:05:46,00(32) | 00:18:34,00(34) | |
33 | Černohorský Tomáš (1997) | CZE | TT Příbram, z. s. | 00:24:25,00 | 00:05:33,00(27) | 00:18:52,00(39) | |
34 | Jeníček Jan (1999) | CZE | TRI KLUB Příbram | 00:24:31,00 | 00:06:51,00(47) | 00:17:41,00(24) | |
35 | Skalička Jan (2000) | CZE | TRI KLUB Příbram | 00:24:35,00 | 00:07:26,00(51) | 00:17:09,00(10) | |
36 | Pozler Tomáš (1976) | CZE | BKP | 00:24:35,00 | 00:07:00,00(50) | 00:17:35,00(20) | |
37 | Korous Martin (1974) | CZE | Triathlon Team Tábor | 00:24:45,00 | 00:06:31,00(44) | 00:18:14,00(29) | |
38 | Novák František (1998) | CZE | TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice | 00:24:54,00 | 00:06:11,00(38) | 00:18:42,00(38) | |
39 | Štryncl Martin (1989) | CZE | 00:25:06,00 | 00:06:31,00(43) | 00:18:35,00(35) | ||
40 | Bílek Marek (1976) | SWE | Koh-i-noor České Budějovice | 00:25:22,00 | 00:04:47,00(10) | 00:20:35,00(47) | |
41 | Sobotík Vojtěch (2000) | CZE | TriSK ČB | 00:25:29,00 | 00:06:51,00(48) | 00:18:38,00(36) | |
42 | Mikoláš Miroslav (1995) | CZE | TriSK ČB | 00:25:42,00 | 00:06:14,00(40) | 00:19:27,00(43) | |
43 | Gregora Jan (2000) | CZE | 00:25:51,00 | 00:06:34,00(46) | 00:19:17,00(42) | ||
44 | Kahuda Jiří (2000) | CZE | Šumavský triatlon (ŠuTri) | 00:25:57,00 | 00:05:54,00(33) | 00:20:03,00(44) | |
45 | Stuchlík Jiří (2001) | CZE | Triathlon Team Tábor | 00:26:03,00 | 00:05:32,00(25) | 00:20:31,00(46) | |
46 | Cihlář Jan (1970) | CZE | TT LOKO Beroun | 00:26:31,00 | 00:08:06,00(55) | 00:18:25,00(32) | |
47 | Bílek Matěj (2001) | CZE | Elab | 00:27:11,00 | 00:06:25,00(41) | 00:20:46,00(49) | |
48 | Pech Roman (1962) | CZE | Šumavský triatlon (ŠuTri) | 00:27:13,00 | 00:06:52,00(49) | 00:20:20,00(45) | |
49 | Čulík Tomáš (1995) | CZE | 00:27:39,00 | 00:06:05,00(36) | 00:21:34,00(52) | ||
50 | Fiala Aleš (1966) | CZE | SK Slavia Praha | 00:27:52,00 | 00:06:28,00(42) | 00:21:24,00(51) | |
51 | Zikmund Milan (1966) | CZE | B&H Triatlon České Budějovice | 00:28:16,00 | 00:06:32,00(45) | 00:21:43,00(53) | |
52 | Stuchl Jindřich (1974) | CZE | Individuální | 00:28:51,00 | 00:08:16,00(56) | 00:20:35,00(48) | |
53 | Stuchlík Jiří (1975) | CZE | 00:29:15,00 | 00:07:31,00(52) | 00:21:44,00(54) | ||
54 | Láska Rudolf (1975) | CZE | 00:29:57,00 | 00:07:41,00(53) | 00:22:16,00(55) | ||
55 | Mikoláš Jan (1961) | CZE | TriSK ČB | 00:30:38,00 | 00:07:51,00(54) | 00:22:47,00(56) | |
56 | Strnad Pavel (1969) | CZE | Triatlonový sportovní klub České Budějovice z.s. | 00:31:28,00 | 00:10:11,00(57) | 00:21:17,00(50) | |
57 | Weber Martin (1967) | CZE | K1 Plzeň | 00:32:37,00 | 00:05:43,00(31) | 00:26:54,00(58) | |
58 | Kališ Přemysl (1952) | CZE | TJ Znojmo | 00:36:03,00 | 00:10:57,00(58) | 00:25:06,00(57) | |
59 | GREPL Stanislav (1968) | CZE | SKI CLUB Brandýs n.L. | 00:41:53,00 | 00:11:29,00(59) | 00:30:23,00(59) | |
DNF | Tesárek Jakub (1999) | CZE | TJ KIN ČB | 00:04:53,00() | --- |