Tyto stránky používají cookies. Setrváním na těchto stránkách souhlasíte s jejich používáním.
# | Jméno | Země | Klub | Profi Team Name | Čas | Plavání | 1. depo | MTB | 2. depo | Běh |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kubíček Jan (1980) | CZE | BKP | 02:21:46,00 | 00:15:16,00(1) | 00:00:35,00(1) | 01:26:11,00(2) | 00:00:34,00(9) | 00:39:09,00(1) | |
2 | Jindra Pavel (1978) | CZE | LABE TRI CLUB | 02:27:06,00 | 00:18:07,00(16) | 00:00:40,00(3) | 01:25:10,00(1) | 00:00:33,00(8) | 00:42:36,00(2) | |
3 | Janda David (1987) | CZE | Author Xterra Team | 02:31:34,00 | 00:16:55,00(10) | 00:00:38,00(2) | 01:30:41,00(4) | 00:00:24,00(3) | 00:42:55,00(3) | |
4 | Klíma Jiří (1987) | CZE | Individuální | 02:36:04,00 | 00:17:13,00(13) | 00:00:43,00(6) | 01:29:18,00(3) | 00:00:32,00(6) | 00:48:17,00(14) | |
5 | Dedek Aleš (1975) | CZE | Zapro team - TK Osek | 02:36:55,00 | 00:18:49,00(24) | 00:01:03,00(14) | 01:31:03,00(5) | 00:00:55,00(33) | 00:45:06,00(4) | |
6 | Roušavý Leoš (1976) | CZE | Sev. Stavební Ústí | 02:37:43,00 | 00:16:30,00(6) | 00:01:13,00(20) | 01:33:40,00(7) | 00:00:32,00(7) | 00:45:48,00(7) | |
7 | Klakurka Václav (1983) | CZE | RACING sport club, o.s. | 02:38:25,00 | 00:16:08,00(3) | 00:00:42,00(5) | 01:33:19,00(6) | 00:00:23,00(2) | 00:47:53,00(12) | |
8 | Jaroš Jakub (1985) | CZE | KED Cyklomax X-tri | 02:38:43,00 | 00:16:49,00(7) | 00:00:55,00(10) | 01:34:54,00(9) | 00:00:28,00(4) | 00:45:38,00(6) | |
9 | Vidner Štěpán (1985) | CZE | TSK PRAHA | 02:42:05,00 | 00:16:53,00(8) | 00:01:14,00(23) | 01:34:13,00(8) | 00:00:35,00(12) | 00:49:11,00(17) | |
10 | Netík Lukáš (1988) | CZE | Individuální | 02:44:40,00 | 00:18:01,00(15) | 00:01:28,00(31) | 01:35:08,00(10) | 00:00:35,00(13) | 00:49:28,00(18) | |
11 | Jakubíček Jan (1982) | CZE | SK Slavia Praha | 02:46:13,00 | 00:16:19,00(4) | 00:01:47,00(37) | 01:41:22,00(15) | 00:00:50,00(31) | 00:45:55,00(8) | |
12 | Mahagoni Marek (1977) | CZE | Česyk | 02:46:39,00 | 00:18:25,00(21) | 00:01:22,00(28) | 01:41:09,00(14) | 00:00:15,00(1) | 00:45:28,00(5) | |
13 | Chren Pavel (1974) | CZE | PH KOVO-RECYCLING Cheb s.r.o. | 02:46:45,00 | 00:20:33,00(32) | 00:01:19,00(25) | 01:35:14,00(11) | 00:00:42,00(18) | 00:48:57,00(16) | |
14 | Foltys Jiří (1976) | CZE | TRIATLON Team Opava | 02:47:35,00 | 00:18:51,00(25) | 00:00:45,00(7) | 01:36:22,00(12) | 00:00:35,00(11) | 00:51:03,00(21) | |
15 | Zajíc Václav (1979) | CZE | TriSK ČB | 02:47:38,00 | 00:15:37,00(2) | 00:00:49,00(8) | 01:44:09,00(19) | 00:00:38,00(15) | 00:46:25,00(10) | |
16 | Truhlář Luboš (1987) | CZE | 02:49:21,00 | 00:22:23,00(40) | 00:01:04,00(16) | 01:38:44,00(13) | 00:00:42,00(19) | 00:46:28,00(11) | ||
17 | Martínek Jan (1963) | CZE | TK VYŠEHRAD | 02:49:26,00 | 00:19:14,00(28) | 00:01:14,00(22) | 01:41:59,00(18) | 00:00:38,00(14) | 00:46:21,00(9) | |
18 | Santo Pavel (1962) | CZE | USK Akademik Cheb | 02:52:20,00 | 00:19:11,00(27) | 00:00:57,00(12) | 01:41:31,00(16) | 00:00:30,00(5) | 00:50:11,00(20) | |
19 | Slavata Tomáš (1980) | CZE | Author Xterra Team | 02:53:06,00 | 00:21:49,00(37) | 00:01:02,00(13) | 01:41:37,00(17) | 00:00:35,00(10) | 00:48:04,00(13) | |
20 | suchý pavel (1969) | CZE | 02:55:07,00 | 00:18:27,00(22) | 00:01:13,00(21) | 01:44:50,00(21) | 00:00:46,00(24) | 00:49:50,00(19) | ||
21 | Babica Milan (1981) | CZE | IRONMAN SUDOMĚŘ TEAM | 02:59:17,00 | 00:23:34,00(43) | 00:02:13,00(42) | 01:44:23,00(20) | 00:00:50,00(29) | 00:48:18,00(15) | |
22 | Krysta Michal (1984) | CZE | 03:01:02,00 | 00:16:53,00(9) | 00:00:55,00(11) | 01:46:13,00(22) | 00:00:46,00(25) | 00:56:14,00(28) | ||
23 | Houska Petr (1981) | CZE | Trosky | 03:05:50,00 | 00:17:38,00(14) | 00:01:36,00(35) | 01:50:19,00(28) | 00:00:45,00(21) | 00:55:32,00(27) | |
24 | Beňo Ladislav (1976) | CZE | TriSK ČB | 03:06:10,00 | 00:19:16,00(29) | 00:01:03,00(15) | 01:52:23,00(31) | 00:00:50,00(30) | 00:52:38,00(22) | |
25 | Király Alexander (1978) | CZE | RACING sport club, os. | 03:06:26,00 | 00:19:03,00(26) | 00:01:14,00(24) | 01:48:24,00(26) | 00:00:45,00(22) | 00:57:01,00(30) | |
26 | SŮSA Petr (1990) | CZE | Kokoteam.cz | 03:06:43,00 | 00:18:07,00(17) | 00:02:18,00(45) | 01:46:22,00(23) | 00:00:46,00(23) | 00:59:11,00(33) | |
27 | Trapp Lukáš (1989) | CZE | BKP | 03:07:27,00 | 00:16:25,00(5) | 00:00:42,00(4) | 01:46:38,00(24) | 00:00:45,00(20) | 01:02:57,00(37) | |
28 | Skalický Zdeněk (1960) | CZE | PLUTO TEAM PRAHA | 03:08:07,00 | 00:19:40,00(30) | 00:01:06,00(18) | 01:51:58,00(30) | 00:00:49,00(27) | 00:54:33,00(25) | |
29 | Tesař Václav (1976) | CZE | 1. Zlobří | 03:08:22,00 | 00:22:43,00(42) | 00:01:59,00(40) | 01:49:21,00(27) | 00:01:09,00(39) | 00:53:11,00(23) | |
30 | Bílek Jan (1980) | CZE | Trosky | 03:11:22,00 | 00:22:41,00(41) | 00:01:50,00(38) | 01:48:06,00(25) | 00:00:48,00(26) | 00:57:58,00(31) | |
31 | Madera Martin (1972) | CZE | TC DVOŘÁK | 03:12:27,00 | 00:20:55,00(33) | 00:01:32,00(32) | 01:50:52,00(29) | 00:00:40,00(16) | 00:58:28,00(32) | |
32 | Fráz Lukáš (1984) | CZE | SP KOLO LOAP SPECIALIZED TRISPORT TEAM | 03:16:44,00 | 00:22:17,00(38) | 00:01:20,00(26) | 01:55:27,00(33) | 00:00:41,00(17) | 00:57:00,00(29) | |
33 | Bittner Martin (1991) | CZE | TITAN TRILIFE | 03:18:58,00 | 00:17:05,00(11) | 00:01:27,00(30) | 01:57:26,00(35) | 00:00:59,00(34) | 01:02:01,00(35) | |
34 | Karban Pavel (1964) | CZE | SCV Blatná | 03:22:36,00 | 00:19:50,00(31) | 00:01:07,00(19) | 01:54:18,00(32) | 00:00:49,00(28) | 01:06:33,00(41) | |
35 | Elis Miloš (1957) | CZE | PLUTO TEAM PRAHA | 03:23:25,00 | 00:21:07,00(34) | 00:01:37,00(36) | 01:57:25,00(34) | 00:01:10,00(40) | 01:02:07,00(36) | |
36 | JIRKŮ Lukáš (1979) | CZE | Medim | 03:28:54,00 | 00:21:10,00(35) | 00:01:23,00(29) | 01:57:30,00(36) | 00:01:26,00(44) | 01:07:26,00(43) | |
37 | Lenc Jiří (1954) | CZE | ŠUMAVSKÝ TRIATLON | 03:34:32,00 | 00:27:09,00(46) | 00:02:17,00(43) | 02:03:46,00(39) | 00:01:07,00(36) | 01:00:14,00(34) | |
38 | Dvořan Stanislav (1983) | CZE | Outdoor Challenge | 03:36:38,00 | 00:18:23,00(20) | 00:01:22,00(27) | 02:20:56,00(44) | 00:01:07,00(37) | 00:54:50,00(26) | |
39 | Kokeš Jiří (1951) | CZE | DELTA TEAM o.s. | 03:37:05,00 | 00:22:18,00(39) | 00:01:33,00(33) | 02:04:59,00(40) | 00:01:14,00(41) | 01:07:00,00(42) | |
40 | Pospíšil Martin (1953) | CZE | KČT Slavoj Praha | 03:37:22,00 | 00:24:40,00(45) | 00:02:31,00(46) | 02:02:50,00(38) | 00:01:22,00(42) | 01:05:59,00(40) | |
41 | Sojka Hynek (1980) | CZE | 03:38:06,00 | 00:18:16,00(19) | 00:02:48,00(47) | 02:10:25,00(41) | 00:01:23,00(43) | 01:05:14,00(39) | ||
42 | Cvrček Petr (1983) | CZE | 4 BIKE Krokodýl Brno | 03:42:42,00 | 00:18:13,00(18) | 00:01:04,00(17) | 02:10:36,00(42) | 00:00:50,00(32) | 01:11:59,00(45) | |
43 | Eberl Tomáš (1984) | CZE | Xteam BaNo K.V. | 03:43:17,00 | 00:17:06,00(12) | 00:00:50,00(9) | 02:29:21,00(46) | 00:01:31,00(45) | 00:54:30,00(24) | |
44 | CITERBART Martin (1988) | CZE | 03:46:17,00 | 00:31:42,00(48) | 00:02:52,00(48) | 02:01:33,00(37) | 00:01:08,00(38) | 01:09:02,00(44) | ||
45 | Řepa Jan (1967) | CZE | 03:47:29,00 | 00:21:20,00(36) | 00:01:56,00(39) | 02:16:54,00(43) | 00:02:33,00(48) | 01:04:46,00(38) | ||
46 | Potužák Pavel (1962) | CZE | 04:08:56,00 | 00:18:44,00(23) | 00:02:18,00(44) | 02:32:50,00(48) | 00:01:04,00(35) | 01:13:59,00(46) | ||
47 | UGARTE JON (1979) | ESP | 04:18:17,00 | 00:24:27,00(44) | 00:01:36,00(34) | 02:32:38,00(47) | 00:01:35,00(46) | 01:18:02,00(47) | ||
48 | DOBROVODSKÝ Radim (1966) | CZE | Tri City | 04:18:52,00 | 00:28:56,00(47) | 00:02:12,00(41) | 02:27:20,00(45) | 00:01:38,00(47) | 01:18:46,00(48) | |
DNF | Janďourek Petr (1973) | CZE | 00:26:17,00() | 00:01:06,00() | --- | --- | --- | |||
DNF | Obr Tomáš (1977) | CZE | SC Letná | 00:16:50,00() | 00:01:05,00() | --- | --- | --- | ||
DNF | Lorenc Erik (1981) | CZE | ŠUMAVSKÝ TRIATLON | 00:18:22,00() | 00:01:03,00() | --- | --- | --- |