Tyto stránky používají cookies. Setrváním na těchto stránkách souhlasíte s jejich používáním.
# | Jméno | Země | Klub | Profi Team Name | Čas | Plavání | Běh |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kalus Jiří (1993) | CZE | BRNO TRIATLON TEAM | 00:19:39,00 | 00:04:25,00(4) | 00:15:14,00(1) | |
2 | Sommer Vojtěch (1996) | CZE | SK Slavia Praha | 00:19:47,00 | 00:04:24,00(3) | 00:15:23,00(3) | |
3 | Zikmund Tomáš (1999) | CZE | TT Příbram, z. s. | 00:19:52,00 | 00:04:16,00(1) | 00:15:36,00(4) | |
4 | Václavík Filip (1995) | CZE | TITAN TRILIFE | 00:20:06,00 | 00:04:18,00(2) | 00:15:48,00(5) | |
5 | Schoval František (1988) | CZE | Elab | 00:20:40,00 | 00:05:22,00(22) | 00:15:18,00(2) | |
6 | Šlajs Petr (1990) | CZE | TTK Slavia VŠ Plzeň | 00:20:42,00 | 00:04:28,00(5) | 00:16:14,00(10) | |
7 | Jasenský Lukáš (1992) | CZE | TITAN TRILIFE | 00:20:56,00 | 00:04:46,00(11) | 00:16:10,00(7) | |
8 | Kobližek Šimon (1999) | CZE | SBR TT Ústí nad Labem | 00:20:57,00 | 00:04:33,00(7) | 00:16:24,00(11) | |
9 | Trutna Jan (1999) | CZE | TCV Jindřichův Hradec | 00:21:11,00 | 00:04:46,00(12) | 00:16:25,00(12) | |
10 | Paták Pavel (1971) | CZE | TTK Slavia VŠ Plzeň | 00:21:21,00 | 00:04:35,00(8) | 00:16:46,00(20) | |
11 | Burian Matěj (2000) | CZE | SK Slavia Praha | 00:21:25,00 | 00:04:54,00(15) | 00:16:31,00(17) | |
12 | Jurica Josef (1998) | CZE | CzechTRI K. Team | 00:21:52,00 | 00:04:39,00(9) | 00:17:13,00(27) | |
13 | Kesl Jiří (1995) | CZE | Univerzitní sportovní klub Akademik z.s. | 00:21:55,00 | 00:05:42,00(25) | 00:16:13,00(9) | |
14 | Vosejpka Jan (1999) | CZE | Triguns | 00:21:56,00 | 00:05:08,00(19) | 00:16:48,00(21) | |
15 | Noah Daniel (1984) | USA | Sportovní Klub Kola Víšek zapsaný spolek | 00:22:07,00 | 00:06:04,00(32) | 00:16:03,00(6) | |
16 | Nekoranec Matěj (1997) | CZE | TITAN TRILIFE | 00:22:10,00 | 00:05:57,00(31) | 00:16:13,00(8) | |
17 | Srch Jiří (1998) | CZE | Šumavský triatlon (ŠuTri) | 00:22:11,00 | 00:05:06,00(18) | 00:17:05,00(26) | |
18 | Peřinka Filip (1988) | CZE | Individuální | 00:22:13,00 | 00:05:47,00(28) | 00:16:26,00(13) | |
19 | Leszkow David (2000) | CZE | Šumavský triatlon (ŠuTri) | 00:22:14,00 | 00:05:10,00(20) | 00:17:04,00(25) | |
20 | Franěk Jan (1998) | CZE | 00:22:15,00 | 00:05:48,00(29) | 00:16:27,00(15) | ||
21 | Pekárek Lukáš (1997) | CZE | Lawi Sport Team z.s. | 00:22:23,00 | 00:05:53,00(30) | 00:16:30,00(16) | |
22 | Myšička David (1998) | CZE | SK Slavia Praha | 00:22:27,00 | 00:05:03,00(17) | 00:17:24,00(28) | |
23 | Cihlář Zdislav (1964) | CZE | TT LOKO Beroun | 00:22:36,00 | 00:05:34,00(23) | 00:17:02,00(24) | |
24 | Korous Martin (1974) | CZE | Triathlon Team Tábor | 00:22:52,00 | 00:06:10,00(33) | 00:16:42,00(18) | |
25 | Pavlišen Petr (1999) | CZE | 00:22:58,00 | 00:06:32,00(36) | 00:16:26,00(14) | ||
26 | Kolomazník Jan (1999) | CZE | TITAN TRILIFE | 00:23:01,00 | 00:04:57,00(16) | 00:18:04,00(30) | |
27 | Hraše Zbyněk (1974) | CZE | Elab | 00:23:01,00 | 00:04:45,00(10) | 00:18:16,00(32) | |
28 | Landauer Ervín (1993) | CZE | PK Příbram | 00:23:02,00 | 00:04:32,00(6) | 00:18:30,00(33) | |
29 | Karas Tomáš (1967) | CZE | TRI KLUB Příbram | 00:23:26,00 | 00:06:32,00(35) | 00:16:54,00(22) | |
30 | Materna Jan (1971) | CZE | 00:23:32,00 | 00:05:47,00(27) | 00:17:45,00(29) | ||
31 | Fic Martin (1974) | CZE | Trimet Dobříš | 00:23:53,00 | 00:06:52,00(40) | 00:17:01,00(23) | |
32 | Cihlář Jan (1970) | CZE | TT LOKO Beroun | 00:24:07,00 | 00:07:24,00(44) | 00:16:43,00(19) | |
33 | Černohorský Tomáš (1997) | CZE | TT Příbram, z. s. | 00:24:32,00 | 00:05:36,00(24) | 00:18:56,00(39) | |
34 | Kolář Václav (1977) | CZE | 00:24:32,00 | 00:05:19,00(21) | 00:19:13,00(41) | ||
35 | Bláha Jiří (1976) | CZE | Elab | 00:24:50,00 | 00:05:47,00(26) | 00:19:03,00(40) | |
36 | Gregora Jan (2000) | CZE | 00:25:12,00 | 00:07:03,00(41) | 00:18:09,00(31) | ||
37 | Novák František (1998) | CZE | Tělovýchovná jednota Sokol Horní Počernice | 00:25:17,00 | 00:06:39,00(38) | 00:18:38,00(35) | |
38 | Chytra Matěj (1999) | CZE | TJ BIŽU JBC | 00:25:25,00 | 00:04:53,00(14) | 00:20:32,00(45) | |
39 | Pech Roman (1962) | CZE | Šumavský triatlon (ŠuTri) | 00:25:30,00 | 00:06:38,00(37) | 00:18:52,00(37) | |
40 | Svoboda Pavel (1969) | CZE | SK Vlaška | 00:25:34,00 | 00:06:41,00(39) | 00:18:53,00(38) | |
41 | Plášil Matěj (1999) | CZE | TJ Sokol Senohraby | 00:25:53,00 | 00:07:15,00(42) | 00:18:38,00(34) | |
42 | Holeček Petr (1961) | CZE | Elab | 00:26:37,00 | 00:06:13,00(34) | 00:20:24,00(44) | |
43 | Bis Dalibor (1975) | CZE | Bullman team | 00:26:48,00 | 00:07:15,00(43) | 00:19:33,00(42) | |
44 | Provazník Jan (1979) | CZE | Bohutín | 00:27:38,00 | 00:08:58,00(48) | 00:18:40,00(36) | |
45 | Stuchlík Jiří (1975) | CZE | 00:28:13,00 | 00:07:26,00(45) | 00:20:47,00(46) | ||
46 | Stuchl Jindřich (1974) | CZE | Individuální | 00:28:19,00 | 00:08:02,00(46) | 00:20:17,00(43) | |
47 | Svatoň Karel (1990) | CZE | PK Příbram | 00:30:09,00 | 00:04:51,00(13) | 00:25:18,00(48) | |
48 | Uxa Tomáš (1965) | CZE | TT LOKO Beroun | 00:30:26,00 | 00:08:46,00(47) | 00:21:40,00(47) |