Tyto stránky používají cookies. Setrváním na těchto stránkách souhlasíte s jejich používáním.
# | Jméno | Země | Klub | Profi Team Name | Čas | Plavání | Běh |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michálek Šimon (2005) | CZE | PK JH | 00:05:37,00 | 00:01:14,00() | 00:04:23,00() | |
2 | Bača Jáchym (2007) | CZE | 00:05:47,00 | 00:01:23,00() | 00:04:24,00() | ||
3 | Caha Adam (2005) | CZE | TJ Spartak Třebíč | 00:05:53,00 | 00:01:22,00() | 00:04:31,00() | |
4 | Plic Lukáš (2006) | CZE | TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice | 00:05:55,00 | 00:01:31,00() | 00:04:24,00() | |
5 | Kučera Robert (2006) | CZE | 00:05:59,00 | 00:01:28,00() | 00:04:31,00() | ||
6 | Hamata Lukáš (2005) | CZE | 00:06:00,00 | 00:01:40,00() | 00:04:20,00() | ||
7 | Blatný Jáchym (2005) | CZE | Elab | 00:06:01,00 | 00:01:26,00() | 00:04:35,00() | |
8 | Dvořák Jan (2005) | CZE | E.ON Triatlon Team | 00:06:05,00 | 00:01:40,00() | 00:04:25,00() | |
9 | Homola Jakub (2005) | CZE | Triathlon Team Tábor | 00:06:08,00 | 00:01:27,00() | 00:04:41,00() | |
10 | Procházka Matěj (2007) | CZE | IRON STARS BEROUN | 00:06:09,00 | 00:01:46,00() | 00:04:23,00() | |
11 | Kozojed Ondřej (2007) | CZE | E.ON Triathlon Team | 00:06:09,00 | 00:01:31,00() | 00:04:38,00() | |
12 | Hauptmann Marek (2007) | CZE | TJ Dukla Praha | 00:06:19,00 | 00:01:47,00() | 00:04:32,00() | |
13 | Holka Matěj (2006) | CZE | 00:06:20,00 | 00:01:24,00() | 00:04:56,00() | ||
14 | Hanáček Pavel (2006) | CZE | 00:06:24,00 | 00:01:45,00() | 00:04:39,00() | ||
15 | Žirovnický Jan (2005) | CZE | Triathlon Team Tábor | 00:06:27,00 | 00:01:29,00() | 00:04:58,00() | |
16 | Ryashko Stepan (2006) | RUS | ASC 11 | 00:06:29,00 | 00:01:35,00() | 00:04:54,00() | |
17 | Holík Martin (2006) | CZE | CzechTRI K. Team | 00:06:29,00 | 00:02:00,00() | 00:04:29,00() | |
18 | Háněl Matyáš (2005) | CZE | Sk ASC | 00:06:35,00 | 00:01:41,00() | 00:04:54,00() | |
19 | Skál Antonín (2005) | CZE | TRIJA | 00:06:39,00 | 00:01:33,00() | 00:05:06,00() | |
20 | Cihlář Prokop (2006) | CZE | TT LOKO Beroun | 00:06:40,00 | 00:01:29,00() | 00:05:11,00() | |
21 | Brettl Filip (2006) | CZE | 00:06:40,00 | 00:01:51,00() | 00:04:49,00() | ||
22 | Lis Jan (2005) | CZE | Liga Atletů Pelhřimov z.s. | 00:06:41,00 | 00:02:01,00() | 00:04:40,00() | |
23 | Hanáček Jáchym (2005) | CZE | Elab | 00:06:42,00 | 00:01:51,00() | 00:04:51,00() | |
24 | Szabó Daniel (2006) | CZE | Elab | 00:06:43,00 | 00:01:41,00() | 00:05:02,00() | |
25 | Klápa Jakub (2006) | CZE | Sk ASC | 00:06:44,00 | 00:01:56,00() | 00:04:48,00() | |
26 | Březina Vojtěch (2005) | CZE | CzechTRI K. Team | 00:06:48,00 | 00:01:42,00() | 00:05:06,00() | |
27 | Klápa Matyáš (2005) | CZE | Sk ASC | 00:06:58,00 | 00:01:47,00() | 00:05:11,00() | |
28 | Krása Tadeáš (2006) | CZE | 00:07:00,00 | 00:01:49,00() | 00:05:11,00() | ||
29 | Škván Vojtěch (2007) | CZE | 00:07:07,00 | 00:02:14,00() | 00:04:53,00() | ||
30 | Paliwal Adam (2005) | CZE | Elab | 00:07:07,00 | 00:01:19,00() | 00:05:48,00() | |
31 | Marek Lukáš (2007) | CZE | Svitavy | 00:07:18,00 | 00:01:54,00() | 00:05:24,00() | |
32 | Hadrava Kryštof (2007) | CZE | 00:07:34,00 | 00:02:08,00() | 00:05:26,00() | ||
33 | Cihlář Vít (2008) | CZE | Lokomotiva Beroun z.s. | 00:07:40,00 | 00:01:41,00() | 00:05:59,00() | |
34 | Petrák Tobiáš (2008) | CZE | Triatlon Fojtka | 00:07:45,00 | 00:02:39,00() | 00:05:06,00() | |
35 | Tabulka Štěpán (2007) | CZE | 00:07:58,00 | 00:02:37,00() | 00:05:21,00() | ||
36 | Brettl Tobiáš (2008) | CZE | 00:08:11,00 | 00:02:43,00() | 00:05:28,00() | ||
37 | Paliwal Daniel (2008) | CZE | 00:08:50,00 | 00:02:12,00() | 00:06:38,00() |