Tyto stránky používají cookies. Setrváním na těchto stránkách souhlasíte s jejich používáním.
# | Jméno | Země | Klub | Profi Team Name | Čas | Plavání | Běh |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Řehula Šimon (2002) | CZE | TTK Slavia VŠ Plzeň | 00:09:02,00 | 00:02:34,00() | 00:06:28,00() | |
2 | Michálek Filip (2001) | CZE | PK JH | 00:09:16,00 | 00:02:18,00() | 00:06:58,00() | |
3 | Lukeš Matěj (2002) | CZE | TJ Sokol Senohraby | 00:09:27,00 | 00:02:34,00() | 00:06:53,00() | |
4 | Heidrich Jakub (2001) | CZE | TJ BIŽU JBC | 00:09:29,00 | 00:02:23,00() | 00:07:06,00() | |
5 | Macháček Michal (2002) | CZE | Triathlon Team Tábor | 00:09:29,00 | 00:02:44,00() | 00:06:45,00() | |
6 | Vlasák Karel (2002) | CZE | TT Příbram, z. s. | 00:09:52,00 | 00:02:50,00() | 00:07:02,00() | |
7 | Kříž Matěj (2003) | CZE | CzechTRI K. Team | 00:09:56,00 | 00:02:40,00() | 00:07:16,00() | |
8 | Kešnar Jonáš (2001) | CZE | PK JH | 00:10:02,00 | 00:02:35,00() | 00:07:27,00() | |
9 | Stuchlík Jiří (2001) | CZE | Triathlon Team Tábor | 00:10:04,00 | 00:02:44,00() | 00:07:20,00() | |
10 | Cihlář Jan (2001) | CZE | TT LOKO Beroun | 00:10:06,00 | 00:02:27,00() | 00:07:38,00() | |
11 | Kourek Patrik (2003) | CZE | JPK AXIS | 00:10:08,00 | 00:02:26,00() | 00:07:42,00() | |
12 | Cihlář Vojtěch (2003) | CZE | TT LOKO Beroun | 00:10:10,00 | 00:02:37,00() | 00:07:33,00() | |
13 | Kostlán Robert (2003) | CZE | Triathlon Team Tábor | 00:10:22,00 | 00:02:45,00() | 00:07:38,00() | |
14 | Rozsíval Erik (2004) | CZE | TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice | 00:10:37,00 | 00:02:39,00() | 00:07:58,00() | |
15 | Němec Matyáš (2003) | CZE | TCV Jindřichův Hradec | 00:10:53,00 | 00:02:52,00() | 00:08:01,00() | |
16 | Kozojed Martin (2004) | CZE | E.ON Triathlon Team | 00:11:03,00 | 00:02:58,00() | 00:08:05,00() | |
17 | Korous David (2004) | CZE | Triathlon Team Tábor | 00:11:07,00 | 00:02:59,00() | 00:08:08,00() | |
18 | Dolejš Marek (2004) | CZE | 00:11:09,00 | 00:03:17,00() | 00:07:52,00() | ||
19 | Cihlář Jakub (2003) | CZE | TT LOKO Beroun | 00:11:11,00 | 00:02:37,00() | 00:08:35,00() | |
20 | Bílek Matěj (2001) | CZE | 00:11:25,00 | 00:03:06,00() | 00:08:19,00() | ||
21 | Gribbin Daniel (2003) | CZE | TJ KIN ČB | 00:11:31,00 | 00:03:26,00() | 00:08:05,00() | |
22 | Penner Tadeáš (2003) | CZE | 00:11:38,00 | 00:03:20,00() | 00:08:18,00() | ||
23 | Cába Jakub (2003) | CZE | 00:11:46,00 | 00:03:06,00() | 00:08:40,00() | ||
24 | Máša Matěj (2004) | CZE | 00:11:58,00 | 00:02:36,00() | 00:09:23,00() | ||
25 | Zikmund Ondřej (2004) | CZE | B&H Triatlon České Budějovice | 00:12:27,00 | 00:03:23,00() | 00:09:04,00() | |
26 | Fišer Kryštof (2001) | CZE | SBR TT Ústí nad Labem | 00:12:34,00 | 00:02:53,00() | 00:09:42,00() | |
27 | Vlček Ondřej (2003) | CZE | TCV Jindřichův Hradec | 00:12:40,00 | 00:03:19,00() | 00:09:21,00() | |
28 | Unruh Eliáš (2003) | CZE | 00:13:03,00 | 00:04:12,00() | 00:08:50,00() | ||
29 | Matějíček Roman (2004) | CZE | TCV Jindřichův Hradec | 00:13:14,00 | 00:03:21,00() | 00:09:54,00() | |
30 | Lukeš Adam (2004) | CZE | LBS sport team | 00:13:19,00 | 00:03:43,00() | 00:09:37,00() | |
31 | Vyskočil Roman (2003) | CZE | 00:13:37,00 | 00:03:28,00() | 00:10:08,00() | ||
32 | Jindra Michal (2002) | CZE | 00:15:16,00 | 00:05:29,00() | 00:09:47,00() | ||
DNF | Lomský Filip (2003) | CZE | TJ KIN ČB | 00:02:29,00() | --- | ||
DNF | Pígl Jonáš (2004) | CZE | TJ KIN ČB | 00:02:36,00() | --- |