Tyto stránky používají cookies. Setrváním na těchto stránkách souhlasíte s jejich používáním.
# | Jméno | Země | Klub | Profi Team Name | Čas | Plavání | Běh |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gaisl Luboš (1985) | CZE | Syner Turnov | 00:21:50,00 | 00:05:45,00(9) | 00:16:05,00(1) | |
2 | Rexa Martin (1979) | CZE | TRILIFE | 00:21:55,00 | 00:05:38,00(7) | 00:16:17,00(2) | |
3 | Veselý Petr (1990) | CZE | GLASSMAN TT | 00:23:03,00 | 00:05:07,00(1) | 00:17:56,00(5) | |
4 | Bartůněk Václav (1992) | CZE | OT SK SPORTPRESTIŽ | 00:23:24,00 | 00:05:28,00(4) | 00:17:56,00(7) | |
5 | Rautenkranc Miroslav (1964) | CZE | SK TRIATLON VYSOKÉ MÝTO | 00:23:30,00 | 00:05:34,00(6) | 00:17:56,00(6) | |
6 | Veselý Miroslav (1963) | CZE | GLASSMAN TT | 00:23:55,00 | 00:06:27,00(17) | 00:17:28,00(4) | |
7 | Materna Jan (1971) | CZE | SKP ALFA PRAHA | 00:24:01,00 | 00:05:54,00(12) | 00:18:07,00(8) | |
8 | Cihlář Zdislav (1964) | CZE | 00:24:03,00 | 00:05:52,00(11) | 00:18:11,00(9) | ||
9 | Dvořan Stanislav (1983) | CZE | Outdoor Challenge | 00:24:55,00 | 00:06:07,00(13) | 00:18:48,00(11) | |
10 | Walter Jan (1992) | CZE | Tri Ski HORNÍ POČERNICE | 00:25:11,00 | 00:06:08,00(14) | 00:19:03,00(13) | |
11 | Kočí Martin (1992) | CZE | 00:25:19,00 | 00:06:26,00(16) | 00:18:53,00(12) | ||
12 | Lukeš Tomáš (1967) | CZE | 00:25:23,00 | 00:05:48,00(10) | 00:19:35,00(18) | ||
13 | Lášek Tomáš (1986) | CZE | 00:25:25,00 | 00:06:53,00(21) | 00:18:32,00(10) | ||
14 | Cihlář Jan (1970) | CZE | 00:25:32,00 | 00:08:06,00(28) | 00:17:26,00(3) | ||
15 | Kolář Miroslav (1990) | CZE | TTK SLAVIA VŠ PLZEŇ | 00:25:56,00 | 00:05:12,00(2) | 00:20:44,00(22) | |
16 | Kočovský Miroslav (1961) | CZE | SK Slavia Praha | 00:25:59,00 | 00:06:30,00(18) | 00:19:29,00(16) | |
17 | Rudolf Tomáš (1972) | CZE | ENERGY TEAM | 00:26:00,00 | 00:05:31,00(5) | 00:20:29,00(21) | |
18 | Rada Petr (1992) | CZE | TriSK ČB | 00:26:08,00 | 00:05:12,00(3) | 00:20:56,00(24) | |
19 | Novák Petr (1972) | CZE | 00:26:35,00 | 00:06:40,00(19) | 00:19:55,00(19) | ||
20 | Pinta Martin (1968) | CZE | SK Koppa | 00:26:50,00 | 00:07:18,00(23) | 00:19:32,00(17) | |
21 | Chaloupka Přemysl (1971) | CZE | Exit team | 00:27:29,00 | 00:08:26,00(29) | 00:19:03,00(14) | |
22 | Pavlásek Michal (1984) | CZE | Decathlon | 00:27:31,00 | 00:08:05,00(27) | 00:19:26,00(15) | |
23 | Kalous Josef (1981) | CZE | Decathlon | 00:27:47,00 | 00:07:27,00(25) | 00:20:20,00(20) | |
24 | Suchánek Miloslav (1974) | CZE | Outdoor Challenge | 00:28:11,00 | 00:07:16,00(22) | 00:20:55,00(23) | |
25 | Tuž Jaroslav (1969) | CZE | 00:28:25,00 | 00:05:44,00(8) | 00:22:41,00(28) | ||
26 | Prokop Josef (1990) | CZE | 00:28:31,00 | 00:07:25,00(24) | 00:21:06,00(25) | ||
27 | Prokop Evžen (1968) | CZE | TJ BIŽUTERIE JABL.n/Nis. | 00:28:49,00 | 00:06:18,00(15) | 00:22:31,00(27) | |
28 | Kuřík Bronislav (1965) | CZE | Maják Jablonec nad Nisou | 00:29:49,00 | 00:07:45,00(26) | 00:22:04,00(26) | |
29 | Petřík Tomáš (1981) | CZE | Outdoor Challenge | 00:29:56,00 | 00:06:45,00(20) | 00:23:11,00(29) |