Tyto stránky používají cookies. Setrváním na těchto stránkách souhlasíte s jejich používáním.
# | Jméno | Země | Klub | Profi Team Name | Čas | Plavání | Běh |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kalus Jiří (1993) | CZE | BRNO TRIATLON TEAM | 00:20:18,00 | 00:04:35,00(4) | 00:15:43,00(1) | |
2 | Powada Jakub (1993) | CZE | JulboWay | 00:20:27,00 | 00:04:22,00(1) | 00:16:06,00(4) | |
3 | Plojhar Tomáš (1998) | CZE | Triathlon Team Tábor | 00:21:03,00 | 00:05:03,00(11) | 00:16:01,00(3) | |
4 | Václavík Filip (1995) | CZE | TITAN TRILIFE | 00:21:05,00 | 00:04:30,00(3) | 00:16:35,00(7) | |
5 | Krátký Štěpán (1995) | CZE | OT SK SPORTPRESTIŽ | 00:21:31,00 | 00:04:58,00(9) | 00:16:32,00(5) | |
6 | Řenč Tomáš (1990) | CZE | LABE TRI CLUB | 00:21:34,00 | 00:05:01,00(10) | 00:16:33,00(6) | |
7 | Semerád Martin (1999) | CZE | TJ BIŽU JBC | 00:21:46,00 | 00:05:05,00(16) | 00:16:41,00(8) | |
8 | Paták Pavel (1971) | CZE | TTK Slavia VŠ Plzeň | 00:21:47,00 | 00:04:42,00(5) | 00:17:05,00(10) | |
9 | Schoval František (1988) | CZE | Elab | 00:21:59,00 | 00:06:01,00(36) | 00:15:58,00(2) | |
10 | Jasenský Lukáš (1992) | CZE | TITAN TRILIFE | 00:22:02,00 | 00:05:03,00(13) | 00:16:59,00(9) | |
11 | Andrš Martin (1988) | CZE | TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice | 00:22:32,00 | 00:04:58,00(8) | 00:17:34,00(15) | |
12 | Hric Juraj (1999) | SVK | ŠK Iglovia | 00:22:35,00 | 00:05:05,00(15) | 00:17:31,00(14) | |
13 | Dietrich Jakub (1996) | CZE | Krušnoman TT Litvínov | 00:22:39,00 | 00:04:47,00(7) | 00:17:52,00(17) | |
14 | Žoha Jan (1988) | CZE | TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice | 00:22:42,00 | 00:05:35,00(30) | 00:17:07,00(11) | |
15 | Zahradník Štěpán (1997) | CZE | TriSK ČB | 00:22:47,00 | 00:04:27,00(2) | 00:18:20,00(22) | |
16 | Nekoranec Matěj (1997) | CZE | TITAN TRILIFE | 00:22:58,00 | 00:05:50,00(34) | 00:17:08,00(12) | |
17 | Jirků Petr (1997) | CZE | TCV Jindřichův Hradec | 00:23:09,00 | 00:05:14,00(20) | 00:17:54,00(18) | |
18 | Teplý Ondřej (1978) | CZE | HISPORT Team | 00:23:29,00 | 00:06:11,00(41) | 00:17:18,00(13) | |
19 | Urban Filip (1998) | CZE | Hopman Team Žatec | 00:23:33,00 | 00:04:44,00(6) | 00:18:49,00(27) | |
20 | Nejedlý Jakub (1999) | CZE | SK Slavia Praha | 00:23:39,00 | 00:05:03,00(12) | 00:18:36,00(25) | |
21 | Kesl Jiří (1995) | CZE | USK Akademik Cheb | 00:23:44,00 | 00:06:02,00(38) | 00:17:43,00(16) | |
22 | Srch Jiří (1998) | CZE | Šumavský triatlon (ŠuTri) | 00:23:46,00 | 00:05:24,00(27) | 00:18:21,00(23) | |
23 | Váňa Jan (1996) | CZE | TCV Jindřichův Hradec | 00:23:53,00 | 00:05:05,00(17) | 00:18:48,00(26) | |
24 | Preiss Přemysl (1998) | CZE | SBR TT UL | 00:24:09,00 | 00:05:06,00(18) | 00:19:02,00(31) | |
25 | Libnar Vojtěch (1999) | CZE | 00:24:12,00 | 00:06:05,00(40) | 00:18:08,00(19) | ||
26 | Peřinka Filip (1988) | CZE | Individuální | 00:24:15,00 | 00:06:03,00(39) | 00:18:12,00(20) | |
27 | Rautenkranc Miroslav (1964) | CZE | 00:24:22,00 | 00:05:50,00(33) | 00:18:32,00(24) | ||
28 | Hraše Zbyněk (1974) | CZE | 00:24:27,00 | 00:05:13,00(19) | 00:19:14,00(34) | ||
29 | Nagy Jiří (1990) | CZE | TRI SKI Horní Počernice | 00:24:36,00 | 00:05:24,00(26) | 00:19:13,00(33) | |
30 | Walter Jan (1992) | CZE | TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice | 00:24:50,00 | 00:05:54,00(35) | 00:18:56,00(28) | |
31 | Materna Jan (1971) | CZE | 00:25:08,00 | 00:06:01,00(37) | 00:19:07,00(32) | ||
32 | Rypl Martin (1998) | CZE | SK NIKE Jilemnice | 00:25:14,00 | 00:05:04,00(14) | 00:20:10,00(39) | |
33 | Zikmund Martin (1998) | CZE | TITAN TRILIFE | 00:25:29,00 | 00:05:19,00(24) | 00:20:10,00(38) | |
34 | Pekárek Lukáš (1997) | CZE | Lawi Sport Team z.s. | 00:25:48,00 | 00:07:28,00(52) | 00:18:20,00(21) | |
35 | Fencl Marek (1997) | CZE | TCV Jindřichův Hradec | 00:26:00,00 | 00:05:30,00(29) | 00:20:30,00(40) | |
36 | Wohlgemuth Lukáš (1984) | CZE | 00:26:01,00 | 00:06:13,00(42) | 00:19:48,00(36) | ||
37 | Pivrnec Tomáš (1999) | CZE | OT SK SPORTPRESTIŽ | 00:26:11,00 | 00:05:21,00(25) | 00:20:50,00(43) | |
38 | Harabiš Zbyněk (1965) | CZE | TITAN TRILIFE | 00:26:20,00 | 00:07:19,00(49) | 00:19:01,00(30) | |
39 | Myšička David (1998) | CZE | 00:26:22,00 | 00:05:46,00(32) | 00:20:36,00(41) | ||
40 | Langhammer Tomáš (1971) | CZE | Krušnoman TT Litvínov | 00:26:33,00 | 00:06:48,00(44) | 00:19:45,00(35) | |
41 | Bláha Jakub (1999) | CZE | 00:27:13,00 | 00:05:15,00(21) | 00:21:58,00(49) | ||
42 | Urban Tomáš (1999) | CZE | SKJ Žatec | 00:27:25,00 | 00:05:17,00(22) | 00:22:08,00(50) | |
43 | Bis Dalibor (1975) | CZE | Bullman team | 00:27:26,00 | 00:07:26,00(51) | 00:20:00,00(37) | |
44 | Borčin Vladimír (1996) | CZE | TCV Jindřichův Hradec | 00:27:32,00 | 00:05:17,00(23) | 00:22:15,00(54) | |
45 | Urban Miroslav (1969) | CZE | Hopman Team Žatec | 00:27:42,00 | 00:06:58,00(45) | 00:20:44,00(42) | |
46 | Rasocha Lukáš (1999) | CZE | ŠUTRI Prachatice | 00:28:30,00 | 00:07:24,00(50) | 00:21:06,00(46) | |
47 | Dvořáček Martin (1984) | CZE | 24Fitcamp Herbalife | 00:28:59,00 | 00:07:03,00(46) | 00:21:55,00(47) | |
48 | Rozporka Martin (1998) | CZE | TCV Jindřichův Hradec | 00:29:29,00 | 00:05:45,00(31) | 00:23:45,00(56) | |
49 | Svoboda Václav (1993) | CZE | Jeden na jednoho | 00:29:52,00 | 00:07:11,00(47) | 00:22:41,00(55) | |
50 | Uxa Tomáš (1965) | CZE | TT LOKO Beroun | 00:31:00,00 | 00:09:04,00(54) | 00:21:56,00(48) | |
51 | Ebert Andreas (1963) | DEU | 00:31:19,00 | 00:09:07,00(55) | 00:22:12,00(53) | ||
52 | Moflar Marek (1990) | CZE | 00:31:38,00 | 00:09:29,00(56) | 00:22:09,00(51) | ||
53 | Novotný Tomáš (1979) | CZE | Jeden na jednoho | 00:31:39,00 | 00:09:29,00(57) | 00:22:10,00(52) | |
54 | Mejzlík Petr (1959) | CZE | TJ Spartak Třebíč | 00:32:05,00 | 00:07:19,00(48) | 00:24:46,00(57) | |
55 | Kališ Přemysl (1952) | CZE | 00:36:05,00 | 00:10:49,00(58) | 00:25:16,00(58) | ||
DNF | Trutna Jan (1999) | CZE | TJ Spartak Třebíč | 00:04:57,00() | --- | ||
DNF | Kuřík Bronislav (1965) | CZE | Maják Jablonec nad Nisou | 00:07:59,00() | --- |