Tyto stránky používají cookies. Setrváním na těchto stránkách souhlasíte s jejich používáním.
# | Jméno | Země | Klub | Profi Team Name | Čas | Plavání | 1. depo | Kolo | 2. depo | Běh |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ospalý Filip (1976) | CZE | BRNO TRIATLON TEAM | 01:56:31,00 | 00:16:56,00(2) | 00:00:20,00(2) | 01:03:30,00(1) | 00:00:34,00(8) | 00:35:11,00(1) | |
2 | Dvořák Ladislav (1982) | CZE | BRNO TRIATLON TEAM | 01:58:26,00 | 00:17:10,00(5) | 00:00:22,00(4) | 01:04:15,00(2) | 00:00:32,00(5) | 00:36:07,00(2) | |
3 | Krátký Štěpán (1995) | CZE | OT SK SPORTPRESTIŽ | 02:01:44,00 | 00:17:03,00(4) | 00:00:20,00(3) | 01:05:23,00(4) | 00:00:25,00(1) | 00:38:33,00(7) | |
4 | Řenč Tomáš (1990) | CZE | LABE TRI CLUB | 02:02:09,00 | 00:17:01,00(3) | 00:00:24,00(5) | 01:06:24,00(6) | 00:00:37,00(12) | 00:37:43,00(6) | |
5 | Vabroušek Petr (1973) | CZE | TITAN TRILIFE | 02:03:12,00 | 00:19:56,00(14) | 00:00:30,00(12) | 01:04:52,00(3) | 00:00:46,00(31) | 00:37:08,00(3) | |
6 | Krpec Lukáš (1979) | CZE | ROCKTECHNIK TRIATLON | 02:05:10,00 | 00:19:10,00(11) | 00:00:31,00(13) | 01:05:28,00(5) | 00:00:31,00(4) | 00:39:30,00(10) | |
7 | Majer Jan (1994) | CZE | TTK Slavia VŠ Plzeň | 02:05:15,00 | 00:19:03,00(10) | 00:00:25,00(6) | 01:07:36,00(10) | 00:00:40,00(22) | 00:37:31,00(4) | |
8 | Urbánek Michal (1977) | CZE | 02:06:42,00 | 00:19:23,00(12) | 00:00:31,00(14) | 01:06:52,00(7) | 00:00:45,00(28) | 00:39:11,00(8) | ||
9 | Powada Jakub (1993) | CZE | JulboWay | 02:09:13,00 | 00:16:08,00(1) | 00:00:20,00(1) | 01:07:12,00(8) | 00:00:34,00(7) | 00:44:59,00(25) | |
10 | Procházka Tomáš (1989) | CZE | Krušnoman TT Litvínov | 02:09:20,00 | 00:21:14,00(19) | 00:00:31,00(16) | 01:07:19,00(9) | 00:00:47,00(34) | 00:39:29,00(9) | |
11 | Schoval František (1988) | CZE | Elab | 02:10:18,00 | 00:21:19,00(21) | 00:00:27,00(9) | 01:10:14,00(16) | 00:00:36,00(11) | 00:37:42,00(5) | |
12 | Cívela Petr (1992) | CZE | JulboWay | 02:13:20,00 | 00:19:00,00(8) | 00:00:26,00(7) | 01:08:22,00(11) | 00:00:36,00(10) | 00:44:56,00(24) | |
13 | Szurek Sławomir (1971) | POL | 02:13:58,00 | 00:22:12,00(24) | 00:01:00,00(50) | 01:10:10,00(15) | 00:00:39,00(20) | 00:39:57,00(11) | ||
14 | Kopřiva Petr (1981) | CZE | 02:14:38,00 | 00:20:10,00(16) | 00:00:31,00(15) | 01:09:32,00(12) | 00:00:39,00(19) | 00:43:46,00(19) | ||
15 | Šimon Jan (1991) | CZE | INFINITYSPORT / inTrenér.cz | 02:16:04,00 | 00:19:02,00(9) | 00:00:37,00(22) | 01:09:38,00(13) | 00:00:43,00(27) | 00:46:04,00(32) | |
16 | Kubičík Tomáš (1993) | CZE | TTC Olomouc | 02:18:57,00 | 00:20:07,00(15) | 00:00:33,00(20) | 01:12:06,00(20) | 00:00:37,00(14) | 00:45:34,00(29) | |
17 | Dlabaja Roman (1970) | CZE | TITAN TRILIFE | 02:20:33,00 | 00:20:57,00(17) | 00:00:29,00(11) | 01:13:15,00(27) | 00:00:45,00(29) | 00:45:07,00(26) | |
18 | Kuśka Adam (1992) | POL | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA/ SULIS HOKO TEAM | 02:20:34,00 | 00:23:32,00(32) | 00:00:49,00(32) | 01:15:25,00(31) | 00:00:38,00(18) | 00:40:10,00(12) | |
19 | Pátek Miroslav (1976) | CZE | TJ Lokomotiva Krnov | 02:21:32,00 | 00:23:08,00(29) | 00:00:26,00(8) | 01:13:15,00(28) | 00:00:42,00(25) | 00:44:01,00(20) | |
20 | Kempa Jan (1979) | CZE | 02:22:11,00 | 00:23:54,00(36) | 00:00:47,00(30) | 01:13:05,00(25) | 00:00:41,00(24) | 00:43:44,00(18) | ||
21 | Chýlek Patrik (1973) | CZE | C.K.Continental Frenštát | 02:23:28,00 | 00:29:02,00(64) | 00:00:41,00(28) | 01:09:45,00(14) | 00:00:57,00(45) | 00:43:03,00(15) | |
22 | Hajewski Tomasz (1976) | POL | Triathlon Dabrowa Gornicza | 02:23:29,00 | 00:23:52,00(35) | 00:00:31,00(17) | 01:12:26,00(23) | 00:00:54,00(41) | 00:45:46,00(30) | |
23 | Svoboda Daniel (1974) | CZE | TEAM 2012 | 02:24:13,00 | 00:24:54,00(43) | 00:00:58,00(44) | 01:10:23,00(17) | 00:01:07,00(59) | 00:46:51,00(37) | |
24 | Knedla Dennis (1995) | CZE | TITAN TRILIFE | 02:24:15,00 | 00:19:47,00(13) | 00:00:33,00(19) | 01:16:48,00(41) | 00:00:28,00(3) | 00:46:39,00(35) | |
25 | Malošík Jan (1985) | CZE | SK Fuga | 02:26:08,00 | 00:24:35,00(39) | 00:00:47,00(31) | 01:13:07,00(26) | 00:00:25,00(2) | 00:47:14,00(39) | |
26 | Demčák Martin (1978) | SVK | 3NT - Trinity triathlon team | 02:27:14,00 | 00:25:15,00(44) | 00:01:02,00(51) | 01:16:45,00(40) | 00:00:45,00(30) | 00:43:27,00(17) | |
27 | Pytlík Jiří (1991) | CZE | 02:27:20,00 | 00:23:31,00(30) | 00:01:13,00(61) | 01:19:14,00(50) | 00:01:04,00(55) | 00:42:18,00(13) | ||
28 | Bednář Petr (1980) | CZE | Individuální | 02:27:35,00 | 00:22:20,00(27) | 00:00:54,00(38) | 01:13:34,00(29) | 00:01:11,00(64) | 00:49:36,00(44) | |
29 | Szabó Tibor (1988) | SVK | 02:27:39,00 | 00:22:17,00(26) | 00:00:39,00(26) | 01:11:19,00(19) | 00:00:51,00(38) | 00:52:33,00(54) | ||
30 | Kokeš Vlastimil (1965) | CZE | TK DUKO Rýmařov | 02:28:49,00 | 00:29:15,00(67) | 00:00:55,00(40) | 01:12:24,00(22) | 00:01:01,00(53) | 00:45:14,00(27) | |
31 | Jan Podowski (1966) | POL | Akuna 40 Latek Spla tychy | 02:28:53,00 | 00:26:38,00(48) | 00:00:51,00(34) | 01:15:56,00(35) | 00:00:40,00(23) | 00:44:48,00(23) | |
32 | Zapletal Martin (1985) | CZE | SK Vyhlídka Šternberk | 02:29:08,00 | 00:24:34,00(38) | 00:00:44,00(29) | 01:18:26,00(46) | 00:00:42,00(26) | 00:44:42,00(22) | |
33 | Pasuto Grzegorz (1979) | POL | IRONS triathlon team | 02:29:27,00 | 00:27:03,00(51) | 00:01:57,00(81) | 01:16:17,00(36) | 00:01:38,00(81) | 00:42:32,00(14) | |
34 | Krejčí Ivo (1957) | CZE | 02:29:48,00 | 00:28:54,00(61) | 00:00:58,00(45) | 01:12:47,00(24) | 00:00:50,00(37) | 00:46:19,00(33) | ||
35 | Sás Ladislav (1972) | CZE | SK Vyhlídka Šternberk | 02:30:07,00 | 00:28:32,00(57) | 00:00:39,00(27) | 01:16:49,00(42) | 00:00:57,00(44) | 00:43:10,00(16) | |
36 | Pavlík Miroslav (1964) | CZE | SK Oceláci Ostrava | 02:30:35,00 | 00:29:03,00(66) | 00:00:31,00(18) | 01:12:24,00(21) | 00:00:39,00(21) | 00:47:58,00(41) | |
37 | Foltas Marcel (1969) | CZE | JulboWay | 02:30:58,00 | 00:28:55,00(62) | 00:01:16,00(65) | 01:14:20,00(30) | 00:00:54,00(42) | 00:45:33,00(28) | |
38 | Valošek Adam (1979) | CZE | SK Fuga | 02:31:31,00 | 00:26:45,00(50) | 00:00:56,00(42) | 01:18:35,00(47) | 00:00:34,00(9) | 00:44:41,00(21) | |
39 | FLORA Michal (1992) | CZE | 02:32:04,00 | 00:17:21,00(6) | 00:01:00,00(49) | 01:23:40,00(65) | 00:00:37,00(13) | 00:49:26,00(43) | ||
40 | Černý Martin (1983) | CZE | TITAN TRILIFE | 02:32:15,00 | 00:28:18,00(56) | 00:01:17,00(67) | 01:11:12,00(18) | 00:01:15,00(70) | 00:50:13,00(47) | |
41 | Kurka Vít (1962) | CZE | Sportovní klub Triatlon klub Opava | 02:32:29,00 | 00:26:37,00(47) | 00:01:14,00(63) | 01:16:22,00(37) | 00:01:07,00(60) | 00:47:09,00(38) | |
42 | Harabiš Zbyněk (1965) | CZE | TITAN TRILIFE | 02:32:52,00 | 00:26:40,00(49) | 00:00:27,00(10) | 01:19:22,00(52) | 00:00:32,00(6) | 00:45:51,00(31) | |
43 | Šalmík Pavel (1972) | CZE | TK DUKO Rýmařov | 02:33:38,00 | 00:24:49,00(42) | 00:01:04,00(54) | 01:15:54,00(34) | 00:01:05,00(58) | 00:50:46,00(49) | |
44 | Šrajbr Petr (1981) | CZE | TJ Lokomotiva Krnov | 02:35:39,00 | 00:23:38,00(33) | 00:00:38,00(25) | 01:16:57,00(43) | 00:00:46,00(32) | 00:53:40,00(57) | |
45 | Prokop Evžen (1968) | CZE | TJ BIŽU JBC | 02:36:51,00 | 00:22:13,00(25) | 00:01:11,00(59) | 01:23:03,00(64) | 00:00:37,00(15) | 00:49:47,00(46) | |
46 | Mrůzek Michael (1967) | CZE | 02:37:33,00 | 00:17:23,00(7) | 00:01:10,00(58) | 01:24:00,00(67) | 00:01:14,00(69) | 00:53:46,00(58) | ||
47 | Vrchlavský Bohuslav (1962) | CZE | judo club havířov | 02:38:10,00 | 00:27:04,00(52) | 00:01:13,00(62) | 01:19:16,00(51) | 00:00:56,00(43) | 00:49:41,00(45) | |
48 | Sochor Milan (1978) | CZE | PK Novy Jicin | 02:38:22,00 | 00:27:52,00(53) | 00:00:54,00(39) | 01:21:54,00(61) | 00:01:04,00(57) | 00:46:38,00(34) | |
49 | Klement Pavel (1966) | CZE | 02:38:39,00 | 00:28:52,00(59) | 00:01:09,00(57) | 01:21:08,00(58) | 00:00:48,00(35) | 00:46:42,00(36) | ||
50 | Škurek Viktor (1971) | CZE | Brantice | 02:38:42,00 | 00:23:31,00(31) | 00:00:58,00(43) | 01:21:24,00(59) | 00:00:59,00(49) | 00:51:50,00(53) | |
51 | Mazur Marcin (1979) | POL | TKKF TRIATHLON Dąbrowa Górnicza | 02:38:57,00 | 00:24:01,00(37) | 00:00:37,00(23) | 01:16:36,00(38) | 00:00:37,00(16) | 00:57:06,00(67) | |
52 | Wiórek Szymon (1983) | POL | AQUAAEROBIC LIVIO | 02:39:14,00 | 00:26:32,00(46) | 00:00:56,00(41) | 01:20:10,00(55) | 00:01:11,00(65) | 00:50:25,00(48) | |
53 | Wegrzyk Stefan Marian (1964) | POL | KS TKKF "KARLIK" WODZISŁAW ŚL. | 02:39:18,00 | 00:24:40,00(40) | 00:00:49,00(33) | 01:16:37,00(39) | 00:00:46,00(33) | 00:56:26,00(66) | |
54 | Pech Vladimír (1965) | CZE | 02:40:13,00 | 00:29:02,00(65) | 00:01:25,00(70) | 01:20:53,00(57) | 00:01:31,00(75) | 00:47:22,00(40) | ||
55 | Návrat Radan (1974) | CZE | SK Fuga | 02:40:52,00 | 00:29:20,00(68) | 00:01:35,00(73) | 01:20:05,00(54) | 00:01:10,00(62) | 00:48:42,00(42) | |
56 | Švec Luděk (1978) | CZE | TK DUKO Rýmařov | 02:43:02,00 | 00:32:12,00(76) | 00:01:02,00(52) | 01:17:51,00(45) | 00:00:57,00(46) | 00:51:00,00(50) | |
57 | Hengerič Jan (1974) | CZE | Elab | 02:44:08,00 | 00:24:42,00(41) | 00:01:05,00(55) | 01:15:49,00(33) | 00:01:04,00(56) | 01:01:28,00(73) | |
58 | Navrátil Jakub (1991) | CZE | Zapro AD Team | 02:44:35,00 | 00:23:42,00(34) | 00:01:09,00(56) | 01:15:34,00(32) | 00:01:00,00(52) | 01:03:10,00(76) | |
59 | Fiala David (1970) | CZE | Eleven Mercedes-Benz Mitas Team | 02:45:29,00 | 00:28:58,00(63) | 00:00:52,00(35) | 01:18:52,00(49) | 00:00:53,00(39) | 00:55:54,00(63) | |
60 | Žarlok Zdeněk (1958) | CZE | SK Jiří Team Ostrava | 02:45:39,00 | 00:32:47,00(81) | 00:00:52,00(37) | 01:16:57,00(44) | 00:00:57,00(47) | 00:54:06,00(59) | |
61 | Surwiło Sandro (1985) | POL | TRIASS TYCHY | 02:45:49,00 | 00:22:52,00(28) | 00:01:04,00(53) | 01:25:55,00(72) | 00:00:38,00(17) | 00:55:20,00(60) | |
62 | Podešva Pavel (1949) | CZE | TK DUKO Rýmařov | 02:45:59,00 | 00:30:02,00(72) | 00:00:58,00(46) | 01:21:47,00(60) | 00:01:34,00(80) | 00:51:38,00(52) | |
63 | Bukała Marcin (1994) | POL | trenujtriathlon.pl | 02:46:34,00 | 00:22:11,00(23) | 00:00:38,00(24) | 01:25:01,00(69) | 00:00:58,00(48) | 00:57:46,00(68) | |
64 | Škorvánek Jiří (1982) | CZE | 02:46:46,00 | 00:27:58,00(55) | 00:00:59,00(48) | 01:20:48,00(56) | 00:00:59,00(51) | 00:56:02,00(65) | ||
65 | Juna Radomír (1971) | CZE | TJ Krnov oddíl plavaní | 02:46:54,00 | 00:21:21,00(22) | 00:01:53,00(79) | 01:18:41,00(48) | 00:01:44,00(82) | 01:03:15,00(77) | |
66 | Beer Werdan Pavel (1968) | CZE | - | 02:49:02,00 | 00:30:21,00(73) | 00:01:44,00(77) | 01:22:13,00(62) | 00:01:33,00(78) | 00:53:11,00(56) | |
67 | Doleček Igor (1983) | CZE | Moraviaman team otrokovice | 02:50:06,00 | 00:32:15,00(77) | 00:00:58,00(47) | 01:19:50,00(53) | 00:01:32,00(77) | 00:55:31,00(61) | |
68 | Jaroš Milan (1968) | CZE | 02:50:33,00 | 00:28:53,00(60) | 00:01:12,00(60) | 01:26:55,00(74) | 00:01:58,00(83) | 00:51:35,00(51) | ||
69 | Zatloukal Tomáš (1969) | CZE | MORAVIAMAN Team | 02:52:47,00 | 00:21:14,00(18) | 00:01:38,00(76) | 01:25:53,00(71) | 00:01:32,00(76) | 01:02:30,00(74) | |
70 | Beneš Pavel (1986) | CZE | SK VEHA TEAM | 02:52:50,00 | 00:29:50,00(71) | 00:00:52,00(36) | 01:22:25,00(63) | 00:01:13,00(66) | 00:58:30,00(69) | |
71 | Harmansa Piotr (1969) | POL | Gogolin | 02:52:54,00 | 00:27:56,00(54) | 00:02:00,00(82) | 01:26:06,00(73) | 00:00:50,00(36) | 00:56:02,00(64) | |
72 | Zedníček Ivan (1965) | CZE | SK Horolezci Havířov | 02:57:46,00 | 00:32:16,00(78) | 00:01:16,00(66) | 01:27:33,00(76) | 00:00:53,00(40) | 00:55:48,00(62) | |
73 | Bouřa Marek (1971) | CZE | HLS | 02:59:39,00 | 00:31:33,00(74) | 00:01:35,00(75) | 01:24:11,00(68) | 00:01:08,00(61) | 01:01:12,00(72) | |
74 | Slupina Maciej (1984) | POL | DACHSER | 03:00:22,00 | 00:25:45,00(45) | 00:01:19,00(69) | 01:33:35,00(82) | 00:00:59,00(50) | 00:58:44,00(70) | |
75 | Karafiát Jaroslav (1957) | CZE | 03:02:39,00 | 00:36:05,00(83) | 00:01:18,00(68) | 01:30:48,00(80) | 00:01:30,00(74) | 00:52:58,00(55) | ||
76 | Duda Daniel (1979) | CZE | Hupnakolo_ El-diablo | 03:04:44,00 | 00:29:50,00(70) | 00:01:33,00(72) | 01:25:12,00(70) | 00:01:34,00(79) | 01:06:35,00(80) | |
77 | Mielke Raphael (1966) | CZE | Milky Running team | 03:05:42,00 | 00:28:47,00(58) | 00:01:53,00(80) | 01:27:24,00(75) | 00:01:03,00(54) | 01:06:35,00(79) | |
78 | Zeman Zbyněk (1954) | CZE | Individuální | 03:06:29,00 | 00:32:25,00(80) | 00:01:30,00(71) | 01:28:35,00(77) | 00:01:27,00(73) | 01:02:32,00(75) | |
79 | Harvey Kevin (1967) | CZE | 03:06:57,00 | 00:21:18,00(20) | 00:00:34,00(21) | 01:29:05,00(78) | 00:01:11,00(63) | 01:14:49,00(82) | ||
80 | Gorajek Robert (1968) | POL | trenujtriathlon.pl | 03:07:23,00 | 00:29:31,00(69) | 00:01:35,00(74) | 01:29:13,00(79) | 00:01:16,00(71) | 01:05:48,00(78) | |
81 | Paleček Dušan (1957) | CZE | 03:08:43,00 | 00:32:20,00(79) | 00:02:34,00(83) | 01:33:08,00(81) | 00:01:13,00(68) | 00:59:28,00(71) | ||
82 | Sommer René (1966) | CZE | 03:18:18,00 | 00:31:34,00(75) | 00:01:14,00(64) | 01:23:59,00(66) | 00:01:13,00(67) | 01:20:18,00(83) | ||
83 | Endel Petr (1985) | CZE | 03:31:24,00 | 00:34:00,00(82) | 00:01:46,00(78) | 01:43:11,00(83) | 00:01:21,00(72) | 01:11:06,00(81) | ||
DNF | Maiwaelder Lukáš (1991) | CZE | KONRAD TOOLS TEAM | 00:17:45,00() | 00:00:26,00() | 01:10:02,00() | 00:00:44,00() | --- | ||
DNF | Rybczyński Michał (1977) | POL | Asseco Active Team/TrenujTriathlon.pl | 00:28:44,00() | 00:01:24,00() | 01:36:47,00() | 00:01:14,00() | --- | ||
DNF | Veselský Petr (1994) | CZE | ASPOT Hulín | 00:22:17,00() | 00:00:57,00() | --- | --- | --- | ||
DNF | Paták Pavel (1971) | CZE | TTK Slavia VŠ Plzeň | 00:17:00,00() | 00:00:25,00() | --- | --- | --- | ||
DNF | Zamazal Patrik (1972) | CZE | MOUNTAINTIME.CZ | 00:24:53,00() | 00:00:45,00() | 01:14:16,00() | --- | --- | ||
DNF | Mikula Adam (1993) | CZE | JulboWay | 00:30:22,00() | 00:01:46,00() | 01:08:03,00() | --- | --- | ||
DNF | Vrobel Lukáš (1977) | CZE | JulboWay | 00:20:55,00() | 00:00:40,00() | 01:11:04,00() | 00:00:43,00() | --- | ||
DNF | Tkáč Daniel (1979) | CZE | TITAN TRILIFE | 00:20:15,00() | 00:00:28,00() | 01:10:52,00() | 00:00:33,00() | --- | ||
DNF | Altschul Rudolf (1957) | CZE | 00:21:11,00() | 00:00:48,00() | --- | --- | --- | |||
DSQ | Kornes Janusz (1970) | POL | TKKF Triathlon Dąbrowa Górnicza | 02:17:13,00 | 00:21:13,00() | 00:00:51,00() | 01:18:41,00() | 00:00:37,00() | 00:35:51,00() |