Tyto stránky používají cookies. Setrváním na těchto stránkách souhlasíte s jejich používáním.
# | Jméno | Země | Klub | Profi Team Name | Čas | Plavání | 1. depo | Kolo | 2. depo | Běh |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Van Egdom Jorik (1995) | NED | 00:59:42,00 | 00:10:18,00(19) | 00:00:36,00(18) | 00:32:27,00(3) | 00:00:28,00(22) | 00:15:52,00(2) | ||
2 | Pertl Lukas (1995) | AUT | 00:59:49,00 | 00:10:10,00(12) | 00:00:31,00(3) | 00:32:47,00(12) | 00:00:25,00(5) | 00:15:54,00(3) | ||
3 | Lewinsohn Ron (1995) | ISR | 01:00:01,00 | 00:09:58,00(2) | 00:00:34,00(9) | 00:32:53,00(17) | 00:00:24,00(4) | 00:16:11,00(4) | ||
4 | Balty Pierre (1995) | BEL | 01:00:21,00 | 00:10:23,00(25) | 00:00:34,00(8) | 00:32:28,00(4) | 00:00:28,00(18) | 00:16:27,00(5) | ||
5 | Ferreira (1995) Luis (1995) | POR | 01:00:45,00 | 00:10:21,00(22) | 00:00:38,00(25) | 00:32:28,00(5) | 00:00:31,00(33) | 00:16:46,00(7) | ||
6 | Vanderplancke Erwin (1995) | BEL | 01:01:02,00 | 00:10:04,00(8) | 00:00:30,00(2) | 00:32:48,00(14) | 00:00:24,00(2) | 00:17:14,00(8) | ||
7 | Horwarth Philip (1995) | AUT | 01:01:11,00 | 00:10:04,00(7) | 00:00:39,00(26) | 00:32:39,00(8) | 00:00:29,00(26) | 00:17:18,00(10) | ||
8 | Wayaffe Jonathan (1995) | BEL | 01:01:25,00 | 00:10:35,00(30) | 00:00:36,00(17) | 00:33:16,00(20) | 00:00:27,00(12) | 00:16:29,00(6) | ||
9 | Alster Itamar (1995) | ISR | 01:01:31,00 | 00:10:19,00(20) | 00:00:38,00(24) | 00:32:27,00(2) | 00:00:30,00(31) | 00:17:36,00(14) | ||
10 | Engelbrecht Basson (1995) | RSA | 01:01:43,00 | 00:10:10,00(13) | 00:00:33,00(7) | 00:32:44,00(9) | 00:00:28,00(24) | 00:17:46,00(17) | ||
11 | Sommer Vojtěch (1996) | CZE | SK Slavia Praha | 01:01:47,00 | 00:10:09,00(11) | 00:00:35,00(14) | 00:32:45,00(11) | 00:00:33,00(35) | 00:17:43,00(15) | |
12 | Reijnders Jeffrey (1995) | NED | 01:01:51,00 | 00:10:01,00(3) | 00:00:32,00(4) | 00:32:51,00(15) | 00:00:27,00(15) | 00:17:59,00(19) | ||
13 | Monteiro Luis (1995) | POR | 01:02:03,00 | 00:10:17,00(18) | 00:00:34,00(10) | 00:32:37,00(7) | 00:00:27,00(17) | 00:18:07,00(21) | ||
14 | Klingler Florian (1995) | AUT | 01:02:12,00 | 00:10:06,00(10) | 00:00:35,00(12) | 00:32:45,00(10) | 00:00:27,00(11) | 00:18:17,00(22) | ||
15 | Sowinski Milosz (1995) | POL | 01:02:15,00 | 00:10:36,00(32) | 00:00:41,00(30) | 00:33:14,00(19) | 00:00:28,00(23) | 00:17:15,00(9) | ||
16 | Krátký Štěpán (1995) | CZE | OT SK SPORTPRESTIŽ | 01:02:17,00 | 00:10:31,00(29) | 00:00:38,00(22) | 00:33:19,00(21) | 00:00:28,00(19) | 00:17:19,00(11) | |
17 | Fazekaš Tadeáš (1996) | SVK | ŠK Atóm Levice | 01:02:26,00 | 00:10:26,00(28) | 00:00:34,00(11) | 00:33:26,00(23) | 00:00:26,00(9) | 00:17:31,00(12) | |
18 | De Wachter Jonas (1995) | BEL | 01:02:33,00 | 00:10:15,00(14) | 00:00:35,00(13) | 00:32:35,00(6) | 00:00:27,00(13) | 00:18:39,00(28) | ||
19 | Zdun Konrad (1995) | POL | 01:02:42,00 | 00:10:01,00(4) | 00:00:36,00(19) | 00:32:51,00(16) | 00:00:30,00(32) | 00:18:42,00(29) | ||
20 | Verbovský Matúš (1998) | SVK | ŠK Atóm Levice | 01:02:44,00 | 00:10:19,00(21) | 00:00:37,00(21) | 00:33:35,00(27) | 00:00:28,00(25) | 00:17:45,00(16) | |
21 | Demuth Martin (1995) | AUT | 1.SVG HOHE WAND | 01:02:47,00 | 00:10:16,00(16) | 00:00:36,00(16) | 00:33:37,00(28) | 00:00:26,00(7) | 00:17:50,00(18) | |
22 | Kollegger Lukas (1995) | AUT | 01:03:04,00 | 00:10:03,00(5) | 00:00:42,00(32) | 00:32:47,00(13) | 00:00:36,00(39) | 00:18:54,00(31) | ||
23 | Novák Lukáš (1996) | CZE | TJ BIŽU JABLONEC | 01:03:18,00 | 00:10:44,00(34) | 00:00:35,00(15) | 00:33:12,00(18) | 00:00:28,00(20) | 00:18:18,00(23) | |
24 | Šimeček Michal (1997) | CZE | TriSK ČB | 01:03:28,00 | 00:10:22,00(24) | 00:00:38,00(23) | 00:33:30,00(26) | 00:00:28,00(21) | 00:18:29,00(25) | |
25 | Pacan Jan (1995) | POL | 01:03:33,00 | 00:10:24,00(26) | 00:00:39,00(28) | 00:33:28,00(24) | 00:00:33,00(36) | 00:18:28,00(24) | ||
26 | Ribeiro Nuno (1995) | POR | 01:03:54,00 | 00:10:21,00(23) | 00:00:45,00(37) | 00:33:29,00(25) | 00:00:29,00(28) | 00:18:47,00(30) | ||
27 | Thompson Finley (1995) | GBR | 01:04:02,00 | 00:10:05,00(9) | 00:00:33,00(6) | 00:33:57,00(31) | 00:00:30,00(30) | 00:18:55,00(32) | ||
28 | Zadražil Lukáš (1997) | CZE | Triathlon Team Tábor | 01:04:21,00 | 00:10:25,00(27) | 00:00:46,00(38) | 00:33:19,00(22) | 00:00:32,00(34) | 00:19:18,00(34) | |
29 | Seroczyński Jakub (1995) | POL | UKS G-8 Bielany "DLA Piper" | 01:04:36,00 | 00:10:17,00(17) | 00:00:41,00(31) | 00:33:49,00(30) | 00:00:36,00(40) | 00:19:12,00(33) | |
30 | Ivackovic Petar (1995) | SRB | 01:05:05,00 | 00:11:15,00(38) | 00:00:32,00(5) | 00:35:16,00(34) | 00:00:26,00(8) | 00:17:34,00(13) | ||
31 | Červenka Lukáš (1995) | CZE | Triathlon Team Tábor | 01:05:20,00 | 00:10:03,00(6) | 00:00:46,00(39) | 00:33:40,00(29) | 00:00:30,00(29) | 00:20:20,00(38) | |
32 | Dubeň Branislav (1997) | SVK | Triatlon Team KPŠ Nereus Žilina | 01:05:24,00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
33 | Houra Tomáš (1996) | CZE | SK Slavia Praha | 01:05:35,00 | 00:11:36,00(40) | 00:00:43,00(33) | 00:34:44,00(32) | 00:00:29,00(27) | 00:18:00,00(20) | |
34 | Paliska Luka (1995) | CRO | 01:06:01,00 | 00:10:36,00(31) | 00:00:44,00(34) | 00:35:45,00(38) | 00:00:24,00(3) | 00:18:30,00(26) | ||
35 | Lawicki Piotr (1995) | POL | TS Akwedukt Kielce | 01:06:10,00 | 00:11:09,00(37) | 00:00:37,00(20) | 00:35:21,00(35) | 00:00:27,00(16) | 00:18:35,00(27) | |
36 | Dubaj Ondrej (1996) | SVK | SMTA NITRA | 01:07:03,00 | 00:10:40,00(33) | 00:00:48,00(40) | 00:35:36,00(37) | 00:00:26,00(10) | 00:19:31,00(36) | |
37 | Plojhar Tomáš (1998) | CZE | Triathlon Team Tábor | 01:07:53,00 | 00:11:21,00(39) | 00:00:45,00(36) | 00:35:01,00(33) | 00:00:35,00(38) | 00:20:08,00(37) | |
38 | Honeder Paul (1995) | AUT | 01:08:24,00 | 00:11:00,00(35) | 00:00:40,00(29) | 00:35:30,00(36) | 00:00:34,00(37) | 00:20:37,00(40) | ||
39 | Vyskočil Filip (1998) | CZE | Czech Tri K.Team | 01:08:58,00 | 00:11:07,00(36) | 00:00:39,00(27) | 00:37:23,00(39) | 00:00:27,00(14) | 00:19:20,00(35) | |
40 | Živković Josip (1995) | CRO | 01:09:20,00 | 00:10:15,00(15) | 00:00:45,00(35) | 00:37:27,00(40) | 00:00:25,00(6) | 00:20:27,00(39) | ||
DNF | Himml Florian (1995) | AUT | 00:10:18,00() | 00:00:45,00() | --- | --- | --- | |||
DNF | Gstaltner Lukas (1995) | AUT | 00:10:33,00() | 00:00:41,00() | --- | --- | --- | |||
DNF | Václavík Filip (1995) | CZE | TITAN TRILIFE | 00:10:10,00() | 00:00:50,00() | --- | --- | --- | ||
DNF | Mitrenga Adam (1997) | CZE | KONRAD TOOLS TEAM | 00:11:21,00() | 00:00:41,00() | --- | --- | --- | ||
DNF | Hydzik Piotr (1995) | POL | Alexandria | 00:10:24,00() | 00:00:37,00() | --- | --- | --- | ||
DNF | Gajdoš Rastislav (1997) | SVK | 00:15:31,00() | 00:00:44,00() | 00:40:19,00() | --- | --- | |||
DSQ | Krawczyk Jacek (1995) | POL | 00:10:16,00() | 00:00:39,00() | 00:35:03,00() | 00:00:26,00() | 00:17:39,00() |