Tyto stránky používají cookies. Setrváním na těchto stránkách souhlasíte s jejich používáním.
# | Jméno | Země | Klub | Profi Team Name | Čas | Plavání | Běh |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Volf Štěpán (2008) | CZE | VOKOLOPOLE | 00:08:41,40 | 00:02:26,10(10) | 00:06:15,30(1) | |
2 | Plic Ondřej (2009) | CZE | 2BWINNER TEAM | 00:08:44,20 | 00:02:16,70(3) | 00:06:27,50(3) | |
3 | Pietrula Jakub (2009) | CZE | ArtSport Team | 00:08:48,70 | 00:02:25,90(9) | 00:06:22,80(2) | |
4 | Schneiderka Samuel (2008) | CZE | SK Kopřivnice | 00:09:09,50 | 00:02:15,10(2) | 00:06:54,40(6) | |
5 | Zatloukal Filip (2008) | CZE | 2BWINNER TEAM | 00:09:10,54 | 00:02:18,44(4) | 00:06:52,10(5) | |
6 | Bajer Vojtěch (2008) | CZE | TITAN TRILIFE | 00:09:13,60 | 00:02:31,30(13) | 00:06:42,30(4) | |
7 | Pavelec Robin (2010) | CZE | 00:09:15,50 | 00:02:13,90(1) | 00:07:01,60(7) | ||
8 | Lemberka Jan (2008) | CZE | Triathlon Team Tábor | 00:09:26,61 | 00:02:23,31(8) | 00:07:03,30(8) | |
9 | Šmehlík Timm (2010) | CZE | Triatlon Plzeň | 00:09:35,10 | 00:02:23,20(7) | 00:07:11,90(11) | |
10 | Melichar Šimon (2008) | CZE | BRNO TRIATLON TEAM | 00:09:41,20 | 00:02:20,40(5) | 00:07:20,80(13) | |
11 | Svatoš Adam (2008) | CZE | Loko Trutnov | 00:09:43,40 | 00:02:33,10(15) | 00:07:10,30(9) | |
12 | Strangmüller Maxim (2011) | CZE | ROAD2KONA | 00:09:50,50 | 00:02:39,30(18) | 00:07:11,20(10) | |
13 | Řezníček Josef (2008) | CZE | Loko Trutnov | 00:10:06,00 | 00:02:31,60(14) | 00:07:34,40(14) | |
14 | Zón Jakub (2010) | CZE | ROAD2KONA | 00:10:07,50 | 00:02:55,10(24) | 00:07:12,40(12) | |
15 | Netík Lukáš (2009) | CZE | Loko Trutnov | 00:10:09,86 | 00:02:22,56(6) | 00:07:47,30(18) | |
16 | Ihn Tobiáš (2008) | CZE | 4SPORTS TEAM | 00:10:16,70 | 00:02:29,80(12) | 00:07:46,90(17) | |
17 | Bakoč Hynek (2009) | CZE | Spartak Trutnov | 00:10:17,20 | 00:02:39,70(19) | 00:07:37,50(16) | |
18 | Kotopulos Nikos (2010) | CZE | TITAN TRILIFE | 00:10:29,50 | 00:02:35,10(16) | 00:07:54,40(20) | |
19 | Vojtěšek Lukáš (2008) | CZE | TITAN TRILIFE | 00:10:48,40 | 00:03:00,10(25) | 00:07:48,30(19) | |
20 | Večeřa Matyáš (2009) | CZE | TJ Spartak Třebíč | 00:10:56,80 | 00:02:28,30(11) | 00:08:28,50(27) | |
21 | Prokop Tomáš (2011) | CZE | TJ BIŽU JBC | 00:11:02,90 | 00:03:02,40(27) | 00:08:00,50(22) | |
22 | Štefanič Adam (2009) | CZE | 2BWINNER TEAM | 00:11:03,68 | 00:02:44,78(21) | 00:08:18,90(25) | |
23 | Šilhan David (2009) | CZE | Spartak Trutnov | 00:11:08,80 | 00:02:46,30(22) | 00:08:22,50(26) | |
24 | Bulíček Jan (2008) | 00:11:19,00 | 00:03:42,70(32) | 00:07:36,30(15) | |||
25 | Roháč Adam (2010) | CZE | 2BWINNER TEAM | 00:11:19,17 | 00:03:05,77(28) | 00:08:13,40(23) | |
26 | Kučera Alexander Karel (2009) | CZE | TITAN TRILIFE | 00:11:26,61 | 00:03:27,01(31) | 00:07:59,60(21) | |
27 | Ihn Šimon (2010) | CZE | 4SPORTS TEAM | 00:11:27,70 | 00:02:49,10(23) | 00:08:38,60(28) | |
28 | Benda Vladimír (2011) | CZE | Triatlet Karlovy Vary | 00:11:28,50 | 00:03:12,00(29) | 00:08:16,50(24) | |
29 | Vrobel Richard (2010) | CZE | TITAN TRILIFE | 00:11:36,30 | 00:02:38,30(17) | 00:08:58,00(30) | |
30 | Schneiderka Nicolas (2011) | CZE | SK Kopřivnice | 00:12:07,10 | 00:03:00,50(26) | 00:09:06,60(32) | |
31 | Dokoupil Radek (2010) | CZE | Elite Sport Boskovice | 00:12:22,50 | 00:02:40,70(20) | 00:09:41,80(34) | |
32 | Staša Matyáš (2010) | CZE | 4SPORTS TEAM | 00:12:53,39 | 00:04:05,39(35) | 00:08:48,00(29) | |
33 | Linek Max (2011) | CZE | TITAN TRILIFE | 00:12:54,90 | 00:03:55,80(33) | 00:08:59,10(31) | |
34 | Vašíř Jan (2011) | CZE | TITAN TRILIFE | 00:12:59,20 | 00:03:13,40(30) | 00:09:45,80(35) | |
35 | Datinský Ondřej (2011) | CZE | 4SPORTS TEAM | 00:13:30,40 | 00:04:02,20(34) | 00:09:28,20(33) |